1. Discover Lexus
  2. Superior quality
Ātrā atlase
MEISTARĪBA

IZCILA KVALITĀTE

Visā Lexus klāstā ikviena detaļa ir izgatavota atbilstoši visaugstākajiem standartiem. Ikviens sīkums kopā rada izsmalcinātu un relaksējošu pieredzi kā autovadītājiem, tā pasažieriem.

ĀDAS APDARES ŠŪŠANA

Mūsu elpu aizraujošās ādas apdares darina vislabākie meistari. Pirms mācekļiem tiek ļauts ķerties pie apdares, kas nonāks Lexus automobiļos, viņiem visiem ir jāapgūst mūsu desmit soļu apmācību programma šūšanas darbnīcā, sauktā par “dojo”. Termins “dojo” bieži tiek izmantots, runājot par cīņas mākslu treniņu zāli. Pie mums, Lexus, tās ir īpašas telpas, kur atklāt un rūpīgi noslīpēt talantus. Tas viss tiek darīts, lai nodrošinātu, ka ikviens modelis tiek izgatavots visaugstākajā kvalitātē.

ROKU DARBA PRECIZITĀTE

Nākamreiz, kad iesēdīsieties kādā no mūsu automobiļiem, veltiet brīdi, lai apbrīnotu brīnišķīgi nošūtās vīles, kas rotā salonu. To vienkāršība un elegance ne mirkli neatklāj, cik grūti bijis tās radīt.

Vīlēm jābūt nošūtām precīzi – katru reizi. Efekts ir taustāms, jo ar rokām nošūto vīļu līnijas brīnišķīgi kontrastē pret automobiļa slēdžu un mērinstrumentu modernajām tehnoloģijām.

NEVAINOJAMA APDARE

Ikviena Lexus automobiļa eksterjers ir līdz pilnībai perfekts. Mēs esam rūpīgi pilnveidojuši savas krāsošanas un pulēšanas metodes, lai radītu elpu aizraujoši gludu virsmu, kas mirdz krāšņās, bagātīgās krāsās.

Mūsu pūļu rezultāts ir acumirklī pamanāms – Jūs ieraugāt tāda līmeņa kvalitāti, kas patiesi saviļņo maņas.

VAIRĀKU SLĀŅU KRĀSA

Mūsu krāsas ir kompleksas un ar personību. Mēs izmantojam vairāku slāņu klāšanas procesu, kas pilnībā maina automobiļa izskatu un veidu, kā tas reaģē uz saules stariem. Tiek uzklāti pieci slāņi, un krāsa tiek piededzināta četras reizes.

Tiek panākts tāds krāsas dziļums un mirdzums, kas vienkārši nav iespējams, izmantojot tradicionālās krāsošanas metodes. Kad mēs ieviesām šo revolucionāro sistēmu, mūsu ražošanas procesos bija jāievieš būtiskas izmaiņas. Sekojot savai vīzijai, ieguldot laiku, pūles un noslīpējot savas metodes, mēs panācām loloto rezultātu.

Iedvesmojoties no zilā morfīdu tauriņa zaigojošajiem spārniem, tika izveidotas slāņveida nanostruktūras Structural Blue tonī, lai nodrošinātu gandrīz 100 % redzamās gaismas atstarošanu (lielākā daļa krāsu atstaro aptuveni 50 %). Rezultāts? Košāka un dinamiskāka krāsa nekā jebkurš cits zilais tonis pasaulē.

PULĒŠANA AR MITRĀM SMILTĪM

Nevainojamai virsmai piemīt bezrūpīga pievilcība, bet to ir ārkārtīgi grūti panākt. Pēc katra krāsas slāņa uzklāšanas automobiļa eksterjers ar rokām tiek rūpīgi nopulēts ar mitrām smiltīm.

Gala rezultātu pārbauda gan modrais Takumi meistaru skatiens, gan digitālie skeneri. Neviens defekts nepaliek nepamanīts. Nevainojams gludums ir vienīgā iespēja, lai apmierinātu mūsu precizitātes standartus.

AR ROKĀM PĀRBAUDĪTA KVALITĀTE

Iekārtas meklē nepilnības, bet patiesu kvalitāti pārrauga cilvēka acs un nodrošina cilvēka pieskāriens. Visā Lexus klāstā mūsu automobiļi tiek pulēti un pārbaudīti ar rokām. To paveic nepārspējamie Takumi meistari.

Gadu gaitā viņi ir pilnveidojuši savas taustes spēku – pārdabisku spēju “nolasīt” virsmu ar pirkstiem, nodrošinot nevainojamu apdari.

KATRA NEPILNĪBA NOVĒRSTA

Takumi pārliecinās, ka ikviens automobiļa aspekts ir pabeigts līdz pilnībai. Viņi bieži ir redzami baltos cimdos meklējam vissīkākās nepilnības, kas var būt krietni sīkākas par milimetru.

Viņiem garām nepaslīd nekas, pateicoties viņu saasinātajām maņām un nepārspējamajām koncentrēšanās spējām, kas iegūtas gadiem ilgā pieredzes un amata prasmju apgūšanas procesā.

PRECĪZS REGULĒJUMS

Mūsu dzinēju testi nav tikai automatizēti. Mēs izmantojam jaunākās tehnoloģijas, lai garantētu visaugstākos standartus, un visu, kas atrodas zem dzinēja pārsega, uzrauga arī meistara acīgais skatiens.

Cilvēka rokas harmoniski sadarbojas ar tādām modernām sistēmām kā CAT skeneris, kuru esam aizņēmušies no medicīnas zinātnēm. Pretēji tradicionālajiem skeneriem, šis spēj ieskatīties katra dzinēja iekšienē, garantējot, ka ikviens agregāts atbilst Lexus precīzajām kvalitātes prasībām.

Takumi izmanto arī tādus instrumentus kā tradicionālais stetoskops, lai nodrošinātu nevainojamu precizitāti un kvalitāti.