1. Discover Lexus
  2. Takumi living
Ātrā atlase

TAKUMI DZĪVE

Lai kļūtu par meistaru vajadzēs 10 000 stundas, bet lai kļūtu par Takumi meistaru – 60 000 stundas. Šī unikālā dokumentālā filma vēstīs četru Takumi meistaru stāstu un viņu nodošanos nebeidzamiem atkārtojumiem dzīvē bez nekādiem izņēmumiem. Tajā tiek skatīts jautājums par cilvēka prasmju pastāvēšanu brīdī, kad viss attīstīsies ārpus mūsu pašu spējām.

PRECIZITĀTE

Ir tikai viens ceļš, kā sasniegt augstāko meistarības pakāpi, un tas prasa īpašu uzmanību pat vismazākajām detaļām. Takumi meistari, apmācot savus sekotājus, speciāli slēpj nepilnības, lai garantētu, ka topošie amata brāļi izkopj visaugstākos standartus un maņas šo nepilnību atklāšanā un novēršanā. Sākot no braucējiem, kas testē automobiļus, līdz pat telpai, kurā tiek trenētas Takumi maņas, šīs filmas atklās, kāpēc nekas netiek veidots līdzīgi, kā Lexus.

Prakse veikt "partizāna testus" vai slēpt nepilnības, ir tikai daži no veidiem, kā Lexus meistari nepārtraukti pārbauda un uzlabo savas zināšanas.

Cilvēki un tehnoloģijas

Perfekta meistarība var rasties tikai harmoniskā sadarbībā starp cilvēkiem un tehnoloģijām. Mūsu prasmīgo amatnieku maņu un prasmju pilnveidošana ir padarījusi Lexus apdari nevainojamu.

PRASMĪGI MEISTARI

Pēc vairāku stundu ilgas prakses un apmācībām Lexus Takumi meistari ir attīstījuši ārkārtīgi labu izjūtu: spēju pamanīt katru mazāko detaļu, dzirdēt un noregulēt dzinēju labāk nekā jebkurš cits, kā arī atklāt nepilnības līdz pat milimetra daļiņai.