1. Discover Lexus
  2. Takumi masters
Ātrā atlase

TAKUMI MEISTARI

LAIKA GAITĀ PIERĀDĪTA EKSPERTĪZE

Lexus Takumi meistariem – vai vienkārši “Takumi” – piemīt nevainojams prasmju un filozofijas apvienojums. Viņi ir lieliski apmācīti, ar rūpīgu attieksmi pret vissīkākajām detaļām. Un viņi patiesi tic izcilībai, tāpēc nekas viņus neattur no tās sasniegšanas. Katrs meistars fokusējas uz konkrētu automobiļa izgatavošanas procesa elementu. Tas kļūst par viņu kaislību un apsēstību. No 7700 strādniekiem Mijatas Lexus ražotnē Kjuši tikai 19 ir Takumi. Mūsu inženieru hierarhijā nav augstāka goda par šo.

NEPĀRSPĒJAMAS PRASMES

Katram Takumi ir vismaz ceturtdaļgadsimta pieredze savā jomā. Tas ir apliecinājums gadiem ilgām mērķtiecīgām mācībām, viņu zināšanu dziļums un plašums ir satriecošs – tikpat apbrīnojams kā viņu izsmalcinātā intuīcija.

Viņi nerimstoši pilnveido savu pieredzi un dalās ar to. Esot komandas līderu pozīcijā, viņi saglabā Lexus tradīcijas un jaunajos talantos veicina inovatīvu domāšanu, nododot vērtīgās prasmes un procesus un pārliecinoties, ka konkrētais aspekts ikvienā Lexus ir nevainojams.

ATJAUTĪBAS PĀRBAUDĪJUMS

PIESKĀRIENA SMALKUMS

Takumi izcili pārzina vismodernākās tehnoloģijas un spēlē vadošo lomu to izgudrošanā. Bet daudzas no viņu slavenākajām prasmēm ievērojami pārsniedz digitālā laikmeta sasniegumus.

Takumi izcilā taustes maņa ir leģendāra. Viņu rokas ir viņu visvērtīgākais instruments. Uzvelkot nevainojami baltus cimdus, viņi izmanto savu pārsteidzošo jutīgumu, lai atrastu vissīkākās nepilnības vai kļūmes, kas var būt pat niecīgākas par milimetra biezumu. To darot, viņi garantē visizcilāko kvalitāti.

ĀTRUMS UN PRECIZITĀTE

Pirms kļūt par Takumi meistaru, kandidāti tiek rūpīgi pārbaudīti daudz dažādos veidos. Viens no testiem ir neapšaubāmi japānisks un pilnībā pārbauda cilvēka pieskāriena spēku. Tā pamatā ir papīra locīšanas māksla – origami.

Topošajam Takumi ir jāizloka salīdzinoši vienkāršs origami kaķis. Taču tas ir jāpaveic ar vienu roku – turklāt ne dominējošo –, un darbs ir pilnībā jāpaveic ātrāk par 90 sekundēm.

NO ROKĀM LĪDZ TEHNOLOĢIJĀM

Takumi ekspertu pieredze nodrošina vēl neredzēti augstus automobiļu būvēšanas un apdares standartus. Mūsu uz cilvēku vērstā pieeja un ticība perfektam rezultātam tiek meklēta un cienīta visā autobūves nozarē. Šodien daudzas no Lexus robotu veiktajām funkcijām ir ieprogrammētas atbilstoši Takumi prasmju līmenim. Tas nenozīmē, ka iekārtas pārspēj cilvēku roku darba izcilību. Drīzāk mūsu tehnoloģijas mācās no vislabākajiem amata meistariem un tiek rūpīgi pilnveidotas. Rezultāts? Patiesi mākslas līmeņa automatizācija.

AMATA MEISTARU SADARBĪBA

Takumi ir Lexus meistarības virzītājspēks, visizcilākā kvalitāte un uzmanība pret ikvienu detaļu, bet svarīga mūsu apņemšanās būt izciliem sastāvdaļa ir arī sadarbība ar citiem amata meistariem. Mēs meklējam radītājus, kas iedvesmotu mūs ar savu vīziju un prasmēm un ar kuriem mūs vienotu kopīgas vērtības.

Šīs sadarbības ļauj mums Lexus automobiļos piedāvāt radikāli unikālus elementus – ievērojamus estētiskos sasniegumus, kādus neredzēsiet nekur citur. Izcils šīs apņemšanās piemērs ir leģendārā LS greznās salona apdares.

TEHNOLOĢISKĀS INOVĀCIJAS

Cilvēka pieskāriena nozīmi nevar novērtēt pārāk augstu. Vienlaikus arī tehnoloģiskās inovācijas palīdz Lexus meistarībai sasniegt jaunus līmeņus. Tās palīdz ieviest daudz oriģinālu metožu un padara iespējamu netradicionālu materiālu izmantošanu.

Radot jaunā Lexus RX dizainu, mēs sadarbojāmies ar slaveno mūzikas instrumentu ražotāju Yamaha, lai automobiļa interjers būtu tik izcils kā vēl nekad. Lāzergravēšanas process, kas tiek izmantots, lai radītu pasaulē ekskluzīvākos mūzikas instrumentus, ļāva mums izgatavot satriecoši precīzu īsta koka apdari.