1. Discover Lexus
  2. Performance
Ātrā atlase

VEIKTSPĒJA

Veiktspēja nav tikai ātrums. Tā ir sajūta, ka esi vienots ar savu automobili, ceļu, savām sajūtām. Mūsu, Lexus, misija ir Jums to nodrošināt.

Visi F SPORT modeļi ir radīti, iedvesmojoties no LFA superautomobiļa, RC F un GS F, papildinot jau tā pārsteidzošo Lexus klāsta dizainu ar sportiskāku stilu. Ikviens F SPORT modelis izstaro Lexus F filozofiju caur spēcīgo eksterjera dizainu, sportisko salonu un īpaši pielāgoto vadāmību — visu, kas paceļ aizraujošas izjūtas un koptēlu jaunā līmenī.

POST https://dxp-webcarconfig.lexus-europe.com/v1/model-filter-results/lv/lv?carType=12742793-5df4-4a5e-8617-70595e2a32fd%2C3dd2fe7d-1044-430f-849a-66ec202beb4c

RADĪTS AIZRAUTĪBAI

 

Kaislība būs padara par cilvēkiem. Tā arī liek mums radīt apbrīnojamus automobiļus. Kaut arī konstruēšanas process ir ārkārtīgi tehnisks un inovāciju iedvesmots, laikā, kad mēs radām dizainu, būvējam un testējam automobiļa modeli, pirmajā vietā mēs liekam juteklisko pieredzi un labsajūtu. Vai automobilis raisa Jūsos izjūtas? Jebkurā nozīmē? Vai tas modina emocijas? Skaitļiem un tehniskajām specifikācijām ir nozīme, bet mums, Lexus, ir patiesi svarīgas izjūtas, ko raisa katrs no mūsu automobiļiem.

Dzimis sacīkšu trasē