1. Discover Lexus
  2. Performance
  3. Dzimis sacīkšu trasē
Ātrā atlase

DZIMIS SACĪKŠU TRASĒ

Kā izstrādāt automobiļus, kas sniedz unikālu un aizraujošu braukšanas pieredzi? Radīt un pilnveidot tos sacīkšu trasē. Mēs pārbaudām savus automobiļus turpat, kur autosacīkšu pasaules ikonas liek sirdīm pukstēt straujāk, labo rekordus un izcīna uzvaras.

FUDŽI TRASE UN NIRBURGRINGA

Mūsu modeļu testēšana visbiežāk notiek Japānas leģendārajā Fudži trasē. Tā ir viena no pasaulē izaicinošākajām sacīkšu trasēm, un tieši tajā ir radusies “F” filozofija.

Testēšana notiek arī Eiropā, slavenajā Nirburgringas trasē Vācijā. LFA modelis Nürburgring Edition apliecina mūsu patieso cieņu pret šo trasi. Tas ir izcils un ārkārtīgi rets automobilis. Tādu pasaulē ir tikai 50.

Arī jaunā Lexus LC luksusa klases kupeja debitēja ikgadējo Nirburgringas 24 stundu sacīkšu laikā. Tā tika atklāta Prologa parādē pirms sacensībām.

 

 

 

GALVENAIS BRAUCĒJS

Lexus ciena automobiļu testēšanu un uztver to kā vērtīgu prasmi un mākslas veidu. Testēšana ir snieguma pats pamats. Tā ir cieši saistīta ar meistarību, un to pārrauga mūsu Takumi meistari.

Akio Tojoda (Akio Toyoda), Lexus prezidents, ir mūsu galvenais braucējs — tas apliecina to, cik lielu nozīmi mēs piešķiram testēšanai. Viņš sēžas pie katra modeļa stūres un ir tā snieguma galvenais novērtētājs. Viņš galvenokārt koncentrējas uz emocionālo aspektu, ko sniedz katrs automobilis. Vai tas viņu aizrauj, un vai tas aizraus arī Jūs?

 

SUPERTURBO MANTOJUMS

Lexus LFA ir īsts superautomobilis. Tas turpina un bagātina mūsu sacīkšu iedvesmoto inovāciju mantojumu. LFA ir nevainojams piemērs prasmīgi īstenotai ambiciozai vīzijai, un tas atspoguļo nelielu mūsu kaislības “neprāta iezīmi”, kas liek mums pārrakstīt esošās robežas.

Braucot ar LFA, Jūs patiesi izjutīsiet mūsu vēlmi izveidot pilnīgu saikni starp automobili un vadītāju. Taču tā revolucionārajam garam un īpašībām ir ievērojama ietekme arī uz citiem mūsu klāsta automobiļiem, tostarp F modeļiem. Tas, kas ir radīts, izstrādājot LFA, drīz vien nonāk arī citos modeļos. Mēs tiecamies sasniegt labāko un aizraujošāko sniegumu viscaur Lexus klāstā. Lai to izdarītu, esam padarījuši sacīkšu trasi par inovāciju laboratoriju mūsu F modeļiem.

 

IZCILS SNIEGUMS

Mēs tiecamies sasniegt labāko un aizraujošāko veiktspēju viscaur Lexus klāstā. Lai to izdarītu, esam padarījuši sacīkšu trasi par inovāciju laboratoriju mūsu F modeļiem.

F SPORT