1. Discover Lexus
  2. Performance
  3. F SPORT
Ātrā atlase

F SPORT

Katrs F SPORT modelis ir iedvesmojies no LFA superautomobiļa, RC F un GS F, uzlabojot jau tā satriecošos Lexus klāsta dizainus ar vēl sportiskāku stilu. Lexus “F” filozofija ikvienā F SPORT tiek izpausta muskuļota eksterjera dizaina, uz sportu fokusētas kabīnes un ekskluzīvi noregulētas vadāmības veidā – tas viss, lai izceltu automobiļa izskatu un pastiprinātu Jūsu kā autovadītāja aizrautības sajūtu.

 

F SPORT EKSTERJERA DIZAINS

F SPORT stils ir radīts, lai liktu atskatīties – uz izteiksmīgo vārpstveida resti, tīkla raksta ielaidumiem un hromētajām apdares detaļām. Lielās bremžu ventilācijas atveres un aerodinamiskās spuras uz priekšējā apakšējā spoilera izceļ mērķtiecīgo un agresīvo izskatu un palielina piespiedējspēku. Dizainu noslēdz unikālie vieglmetāla diski un diskrētās F SPORT emblēmas, kas apliecina F SPORT sacīkstēs kalto izcelsmi slavenajā Fudzi spīdvejā.

EKSKLUZĪVI DISKI UN NOREGULĒTA PIEKARE

Uz vieglmetāla diskiem ir uzstādītas zema profila riepas nevainojamai saķerei pagriezienos. Gan priekšējās, gan aizmugurējās balstiekārtas iestatījumi ir noregulēti, lai uzlabotu vadāmību un kvalitāti.

EKSKLUZĪVS PRIEKŠĒJAIS BUFERIS UN RESTE

Ar izteiksmīgo šūnu raksta vārpstveida resti un unikālo buferi skatienu piesaistošais F SPORT priekšgals pauž drosmīgu un pārliecinošu dizainu. Zemākajā, dziļākajā daļā ir integrēts spoilers, ko papildina divas atsevišķas tīkla raksta restes.

 

F SPORT SALONA ELEMENTI

Mūsu F SPORT sacīkšu iedvesmotās salona detaļas ietver ekskluzīvus, atbalstošus sēdekļus, slīpētus alumīnija pedāļus un F SPORT stūri. Iesēdieties rūpīgi apdarinātajā kabīnē, un Jūs sajutīsiet, kā ikviena detaļa ir veidota tā, lai Jūs intuitīvi saplūstu ar automobili un tā sniegto sportisko braukšanas pieredzi.

AUGSTAS VEIKTSPĒJAS SĒDEKĻI

F SPORT sēdekļu konstrukcijai ir detalizētāks profils un uzlabota forma – izbraucot līkumus, tie atbalsta Jūs no gurniem līdz pat pleciem. Brīnišķīgos izšuvumus ar rokām ir izšuvuši mūsu „Takumi" meistari.

TRASES IEDVESMOTS DISPLEJS

F SPORT mērinstrumentu paneļa dinamiskais dizains nodrošina visu svarīgāko informāciju par braucienu – veiktspējas dati atrodas tieši tur, kur Jūs to vēlaties. Vairāku līmeņu mērinstrumentu paneļa apgaismojums ir savienots ar braukšanas režīmu selektoru, tāpēc mainās atkarībā no Jūsu izvēlētā režīma.

Lūdzu, ievērojiet: pieejams atsevišķiem Lexus klāsta modeļiem.

SPORTA STŪRE UN PEDĀĻI

Ergonomiskās formas sporta stūre ar F SPORT emblēmu ir ekskluzīvi apdarināta ar perforētu ādu un vizuāli pieskaņota pārnesumu slēdžiem. Zem Jūsu pēdas slīpētie alumīnija pedāļi atgādina par F SPORT modeļu autosporta dizaina mantojumu, kā arī dāvā izcilas sajūtas braucot.

Lūdzu, ievērojiet: pieejams atsevišķiem Lexus klāsta modeļiem.

IZVĒLIETIES SAVU F SPORT MODELI

F SPORT aprīkojuma līmeņa nepārprotamais stils ir pieejams visā Lexus klāstā, ieskaitot CT kompaktautomobili, RC kupeju un RX SUV. Ir laiks atklāt mūsu F SPORT modeļus!

POST https://dxp-webcarconfig.lexus-europe.com/v1/model-filter-results/lv/lv?model=rx%2Cnx