1. Discover Lexus
  2. Performance
  3. Motorsport
Ātrā atlase

AUTOSPORTS

Lai izprastu Lexus unikālo un ciešo apņemšanos nodrošināt sportisku sniegumu, apskati mūsu superauto un tos auto, ar kuriem mēs piedalāmies sacīkstēs. Tu atklāsi neticami jaudīgu braukšanas pieredzi, kas radīta rūpīgas izstrādes un sacīkšu trasē veiktas testēšanas rezultātā.

SUPERAUTO IEDVESMA

Auto, kas radīts patiesas aizraušanās rezultātā – mūsu desmit gadus ilgā misija izstrādāt izcilu automobili noveda mūs pie ikoniskā superauto LFA. Kā moderna ikona tas ir noteicis jaunu standartu augstas veiktspējas pasaulē. Un tas ir kļuvis par mūsu personīgo etalonu, iedvesmojot Lexus veiktspējas nākotni.

LEĢENDĀRS STATUSS

Superauto LFA ir Lexus veiktspējas iemiesojums un mūsu F filozofijas stūrakmens. 2010. gadā 41. Tokijas starptautiskajā auto izstādē prezentētais LFA joprojām tiek atzīts par leģendāru superauto.

Tas ir ekskluzīvs un pieprasīts, jo tika saražoti tikai 500 modeļi. To skaits ir neliels, taču tiem ir spēcīga ietekme, un automobiļu rūpniecība tos ir uzņēmusi ar patiesu atzinību. LFA, kas ir ilgstošs iedvesmas avots, ir turpinājis iedvesmot LC un citus Lexus F klāsta modeļus.

GATAVS SACĪKSTĒM

Sacīkšu trase ir viena no sīvākajām vidēm, kam mūsu superauto ir vienmēr gatavi. Tie ir izstrādāti, lai palīdzētu komandām pārspēt konkurentus ātruma vai citu veiktspējas aspektu ziņā.

UZVARAS FORMULA

Lexus ir pirmais Āzijas autoražotājs, kas uzvarējis VLN izturības čempionāta sacīkstēs Nirburgringas Nordšlaifes trasē. RC F GT3 prototips izcīnīja uzvaru VLN9 sacīkstēs 2016. gada 8. oktobrī. Šis ievērojamais modelis ir aprīkots ar progresīvām tehnoloģijām, kuru mērķis ir maksimāli izmantot tā 540 zirgspēku dzinēju.

 

Tas ir papildināts ar speciāli izstrādātiem priekšējiem spārniem pretestības samazināšanai. Aizmugurējais spoileris ir augsts un plats, lai radītu pietiekamu piespiedējspēku, kas uzlabo stabilitāti un ātrumu pašos šaurākajos līkumos. Tas viss un vēl vairāk padara to par katras komandas priekšrocību un prieka avotu.