1. Discover Lexus
  2. Technology
  3. Innovation with imagination
Ātrā atlase
TEHNOLOĢIJAS

INOVĀCIJAS AR IZTĒLI

Ja runa ir par tehnoloģijām, mēs nekad neatslābstam. Tā vietā mēs raugāmies uz tehnoloģiskajiem sasniegumiem kā uz bezgalīgu iedvesmas avotu nerimstošām inovācijām.

JAUNAS TEHNOLOĢIJAS, NEGAIDĪTS IZMANTOJUMS

Pretēji citiem, mēs neapmierināmies ar tehnoloģiju izmantošanu to pašreizējā veidolā. Mēs tās izmantojam, lai iedegtu iztēli un nāktu klajā ar pilnīgi jaunām Lexus iniciatīvām. Mums jaunākās tehnoloģijas ir tramplīns jaunu izmantojuma veidu un inovāciju izstrādei. Viena lieta ir skaidra – mēs izmantojam moderno jaunos, negaidītos veidos.

GUDRĀKA SKENĒŠANA

Domājot netradicionāli, mēs no medicīnas zinātnēm aizņēmāmies jaunākās CAT skenēšanas tehnoloģijas. Kāpēc? Jo mēs redzējām, kā Lexus varētu tās izmantot pārsteidzošos un vērtīgos veidos.

Tradicionālās dzinēju pārbaudes metodes balstās uz mehāniskām un ārējām pārbaudēm. Taču mēs vēlamies būt droši, ka arī ikviena dzinēja iekšpuse ir nevainojama.

Datorizētā aksiālā tomogrāfija (CAT) ļauj mums izpētīt katra dzinēja iekšpusi 3D formātā. Mēs varam atrast nepilnības ar absolūtu precizitāti. Mūsu netradicionālā metode sniedz bezkompromisa rezultātus.

INTELIĢENTA PALĪDZĪBA

Kad Jūs sēžat pie stūres, Jūsu maņas nemitīgi strādā, gādājot par Jūsu drošību. Iztēlojieties, kā būtu, ja Jūsu maņas papildinātu arī Jūsu automobiļa “maņas”? Mūsu modernās drošības sistēmas pārspēj cilvēka maņas, intuitīvi un inteliģenti rūpējoties par Jums un Jūsu pasažieriem.

AKTĪVĀ DROŠĪBA

Drošība ir viena no svarīgākajām jomām, kur mēs izmantojam tehnoloģijas un inovācijas. Mēs vienmēr uzlabojam esošās funkcijas un izstrādājam jaunas atbalsta sistēmas.

Rezultāts? Mūsu automobiļi ik dienas kļūst gudrāki un drošāki. Līdzās citām funkcijām LSS+ drošības sistēma aizsargā Jūs, kad vien Jūs atrodaties uz ceļa, nepieciešamības gadījumā dāvājot inteliģentu palīdzību.

NETRADICIONĀLI MATERIĀLI

Apvienojot dabu un tehnoloģijas, mēs inovatīvi izmantojam ekoloģiskus materiālus, lai rastu mūsu planētai draudzīgus risinājumus. Izbaudiet īpašos interjera elementus, kas atgādina par dabas pasaules skaistumu. Jūs atklāsiet stilīgas un funkcionālas apdares un pilnīgi jaunu aprīkojumu.

BAMBUSA AKUSTIKA

Lexus CT jaudīgajos skaļruņos apvienots dabas spēks un tehnoloģijas, radot patiesi satriecošu efektu. Mēs izmantojām bambusu pilnīgi jaunā veidā – lai radītu neticamu akustiku.

Skaļruņu diafragmas ir izveidotas no materiāla, kurā augu izcelsmes opāls – mikroskopiska adatveida struktūra, kas aug uz bambusa lapu malām –, ir samaisīts ar kokogli. Vieglā, bet skaļā diafragma ir pietiekami izturīga, lai precīzi atskaņotu visaugstākās notis, un pietiekami elastīga, lai amortizētu pati savas vibrācijas.

VIRTUĀLĀS REALITĀTES TESTI

Mēs izmantojam virtuālo realitāti, lai paceltu savas testēšanas metodes jaunā līmenī. Gan braukšanas apstākļus, gan autovadītāja reakciju iespējams simulēt kā vēl nekad agrāk. Radot patiesi imersīvu pieredzi, mēs apkopojām bagātīgu daudzumu atsauksmju no īstiem autovadītājiem par plašu mūsu drošības funkciju klāstu. Mēs tās izmantojām, lai uzlabotu un pilnveidotu savas tehnoloģijas un vairotu Jūsu pārliecību un sirdsmieru.

BRAUCIENU SIMULĀCIJA

Zem viedā kupola atrodas Lexus LS. Uz ekrāniem visās tā pusēs projicēti ārkārtīgi reāli pilsētas un šosejas attēli. Cilindri kustās, sasveras un rotē, stimulējot pagriešanos, braukšanu kalnup, paātrināšanos un bremzēšanu. Pilnam efektam audioieraksti atskaņo dzinēja troksni, vibrācijas un vēju.

Simulācijas iespējas ir bezgalīgas. Piemēram, monotonu braukšanas situāciju reproducēšana ļauj mums izpētīt miegainības efektu, lai mēs varētu izstrādāt atjautīgu brīdinājuma sistēmu. Takahiko Murano (Takahiko Murano), atbildīgais par eksperimentu nodrošinājumu, skaidro: "Tas ir tāda veida tests, kuru būtu neiespējami veikt reālajā pasaulē."