1. Discover Lexus
  2. Technology
  3. Pioneering technology
Ātrā atlase
TEHNOLOĢIJAS

INOVATĪVAS TEHNOLOĢIJAS

Tehnoloģijas maina braukšanas pieredzi pašos pamatos. Mēs ar prieku pieņemam šo evolūciju – ikvienā līkumā. Pateicoties jaunām funkcijām un inovācijām, mūsu misija ir ļaut Jums pārvietoties, kā Jūs vēl nekad to nebūsiet darījuši.

TRANSFORMĒTA BRAUKŠANAS PIEREDZE

Jaunākie sasniegumi maina gan to, ko nozīmē būt autovadītājam, gan to, ko nozīmē būt pasažierim. Inovācijām radikāli mainot braukšanas pieredzi – un darot to aizvien pieaugošā tempā –, mēs pētām visas šo atklājumu sniegtās iespējas. Mūsu konceptautomobiļi iemieso šo futūristisko vīziju.

IZGUDROJUMU ROBEŽU PAPLAŠINĀŠANA

Mūsu konceptautomobiļi ir balstīti uz idejām par nākotnes tehnoloģijām, kā arī sniedz iedvesmu jaunām idejām. LF-FC, UX konceptautomobilis un kinētisko sēdekļu koncepcija ir nākotnes prognozes, bet tās ir arī inovatīvas laboratorijas, kur mēs pārbaudām savas vispārdrošākās jaunās idejas un radošajai domāšanai dāvājam brīvību spert lielus tehnoloģiskā progresa soļus.

JAUNA SĒDEKĻU KONCEPCIJA

Revolucionārā Lexus kinētisko sēdekļu koncepcija tika atklāta 2016. gada Parīzes automobiļu izstādē. Pieejot sēdekļu dizainam ar svaigu skatienu, mēs izstrādājām inovatīvu tīkla konstrukciju, kas dāvā Jums vēl lielāku komfortu.

Jaunizgudrotās šķiedras stabilizē ķermeņa kustības, nodrošinot drošību un atbalstu. Tāpēc, apsēžoties sava automobiļa sēdeklī, Jūs varat atslābināt gan prātu, gan ķermeni.

INTELIĢENTAS SASKARNES

Gan UX konceptautomobilis, gan LF-FC dāvās vēl dabiskākus, nepiespiestākus un cilvēcīgākus veidus, kā sadarboties ar savu automobili.

Jau drīz šie automobiļi pratīs nolasīt Jūsu žestus un pieskārienus un reaģēt uz tiem. Tuvojas arī hologrammu laikmets.

LS INOVATĪVĀS SISTĒMAS

Jaunais LS drosmīgi pilnveido drošības tehnoloģijas. Tas papildina Lexus Safety System+ ar jaunām, modernām funkcijām, dāvājot vēl pilnīgāku autovadītāja atbalstu nekā jelkad agrāk. Ir uzlabots it viss: sadursmes novēršana sistēma (PCS), brīdinājums par izbraukšanu no joslas (LDA) un dinamiskā kruīza kontrole. LS palīdz novērst sadursmes jaunos veidos, pateicoties tādām funkcijām kā brīdinājums par gājēju un aktīvās stūrēšanas palīgsistēma, kas intuitīvi un inteliģenti uzlabo un papildina Jūsu braukšanas maņas.