1. Discover Lexus
  2. Technology
  3. Premium specification
Ātrā atlase
TEHNOLOĢIJAS

AUGSTĀKĀS KLASES SPECIFIKĀCIJAS

Ikviens Lexus automobilis ir aprīkots ar vismodernākajām tehnoloģijām un būvēts, ievērojot vislielāko uzmanību pret kvalitāti. Mūsu mērķis ir uzlabot ikvienu autovadīšanas pieredzes aspektu.

IZCILAS TEHNOLOĢIJAS STANDARTA APRĪKOJUMĀ

Pašas jaunākās un modernākās inovācijas ir pieejamas visā mūsu klāstā. Tās ir izstrādātas atbilstoši visaugstākajam līmenim un dāvās Jums vislabāko pieredzi. Sākot no mūsu satriecošajiem interjeriem, līdz inteliģentajām un intuitīvajām drošības sistēmām, piemēram, LSS+, tehnoloģijas un greznība piemīt it visam, ko mēs radām.

LIELISKS PAPILDAPRĪKOJUMS

Daudzas no mūsu visizsmalcinātākajām funkcijām ietilpst standarta aprīkojumā, bet Jūs varat izvēlēties arī jaunākās izklaides, klimata kontroles un drošības sistēmas. Rezultāts? Izsmalcināta pieredze ik reizi, kad sēžaties pie stūres.

Kad Jūs braucat, Jūs visu kontrolējat. Ar vienu pieskārienu pogai uz paneļa Jūs varat mainīt un uzlabot apkārtējo atmosfēru pēc savām vēlmēm.

PERFEKTA AKUSTIKA

Mēs sadarbojamies ar augstākās klases audiospeciālistiem Mark Levinson® un kopīgi strādājam, lai izstrādātu pēc īpaša pasūtījuma izgatavotus klausīšanās risinājumus, kas izklaidi automobilī paceļ jaunā līmenī.

Mark Levinson® cieši iesaistās ikvienā solī. Viņi piedalās jau kopš brīža, kad pirmo reizi iztēlojāmies un sākām izstrādāt jauna automobiļa koncepciju, tādējādi pārliecinoties, ka automobiļa salons tiks izveidots visoptimālākajai akustikai. Skaļruņu izvietojums un kalibrēšana ir absolūti pēc pasūtījuma radīti speciāli mūsu automobiļu saloniem.

ABSOLŪTS DZIDRUMS

Lexus un Mark Levinson® ir vienoti akustiskas perfekcijas meklējumos. Mūsu mērķtiecībai nav robežu, tāpēc mēs strādājām ar tehnoloģiju, kas uzlabo digitāli kompresētos ierakstus.

Harman Clari-Fi® sistēmā virkne kodētu algoritmu analizē audiosignālus reālā laikā un aizvieto digitālajos ierakstos zaudētās nianses, dāvājot patiesi baudāmu atskaņojumu. Pēc tam, kad būsiet izbaudījuši šo Lexus dāvāto pieredzi, Jūs nekad vairs nevēlēsieties samierināties ar kaut ko mazāk izcilu.

OPTIMIZĒTA ATMOSFĒRA

Atmosfēra automobilī varbūt arī nav redzama, tomēr tā ir svarīga. Mums tā ir ļoti svarīga – tik ļoti, ka esam aprīkojuši savus automobiļus ar godalgoto Nanoe® tehnoloģiju, kas monitorē un regulē gaisa kvalitāti salonā mikroskopiskā līmenī. Šī inovācija tālu pārsniedz tradicionālās klimata kontroles funkcijas un garantē visizcilāko komfortu jebkurā ceļojuma brīdī.

NONĀCIET GALAMĒRĶĪ ATPŪTIES

Mūsu izmantotā izsmalcinātā Nanoe® tehnoloģija ne tikai vienkārši attīra gaisu. Tā nodrošina arī ideālu mitruma līmeni.

Pretēji citām sistēmām, kuras var sausināt ādu un acis, Nanoe® nozīmē, ka, nokļuvis galamērķī, Jūs jutīsieties atsvaidzinoši, jo brauciena laikā būsiet baudījis visoptimālākos apstākļus.

AKTĪVĀ DROŠĪBA

Iztēlojieties, kā būtu, ja Jūsu automobilim piemistu maņas – tāpat kā Jums, tikai vēl spēcīgākas. Mūsu LSS+ drošības sistēma šo ideju padara par realitāti. Tajā iekļauts pilns funkciju komplekts, kas intuitīvi un inteliģenti atbalsta cilvēka maņas, lai Jūs varētu atslābināties un braukt ar pārliecību. Pilnīgi jaunajā LS šīs tehnoloģijas ir pat vēl vairāk uzlabotas, nodemonstrējot Lexus drošības inovāciju nākotni.

INTELIĢENTS ATBALSTS

Lexus automobiļi nemitīgi attīstās, aizvien vairāk pārraugot Jums apkārt esošo vidi. Tās paredz vairākus soļus uz priekšu, novēršot sadursmes un aizsargājot Jūs, Jūsu pasažierus un gājējus.

Tomēr visu kontrolējat Jūs. Mūsu drošības sistēmas tikai palīdz brīžos, kad palīdzība ir nepieciešama. Pārējo laiku tās uzvedas diskrēti, vienlaikus modri, neredzami un nerimstoši strādājot, lai gādātu par Jūsu drošību un uzlabotu Jūsu pārliecinātību.

BŪTISKĀKĀS TEHNOLOĢIJAS

Lexus klāsts ir aprīkots ar visizsmalcinātākajām tehnoloģijām. Lai kuru automobili Jūs izvēlētos, Jūs atklāsiet inovatīvas funkcijas, kuru mērķis ir nodrošināt Jums visērtāko, aizraujošāko un drošāko brauciena pieredzi. Liela daļa funkciju iekļautas standarta aprīkojumā, bet tikpat daudzas Jūs varat izvēlēties pats. Izvēlieties savu ideālo specifikāciju.

POST https://dxp-webcarconfig.lexus-europe.com/v1/model-filter-results/lv/lv?model=ll%2Cnx%2Cct%2Ces%2Crx%2Cux