1. Electrified
  2. All-Electric
  3. Electrified Pioneers
Ātrā atlase
Ātrā atlase
LEXUS ELECTRIFIED

ELEKTRIFIKĀCIJAS PIONIERI

INDUSTRIJĀ VADOŠĀ TEHNOLOĢIJA

Jau kopš pirmā luksusa sedana laišanas tirgū pirms vairāk nekā 30 gadiem, Lexus ir kļuvis par izcila dizaina, kvalitātes un meistarības paraugu. Turklāt, Lexus lepojas ar ilgo pieredzi kā vadošais līderis luksusa automobiļu elektrifikācijā.

Vairāk nekā 15 gadus Lexus ir strādājis pie industrijā vadošo tehnoloģiju izveides, lai uzlabotu cilvēku dzīves kvalitāti un sniegtu labumu visai sabiedrībai. Kā viens no vadošajiem elektrifikācijas tehnoloģiju aizsācējiem, sasniegumi kā divpakāpju reduktora izveide un daudzpakāpju hibrīdu sistēma, ir būtiski ietekmējuši standartus pilnīgai nākotnes elektrifikācijai visā pasaulē.

 

TAKUMI MEISTARI

Mūsu elektrisko transportlīdzekļu īpaši modernās tehnoloģijas ir apvienotas ar mūsu Takumi amata meistaru tradīcijām. Īpašo uzmanību detaļām var redzēt it visā – sākot ar skaisto, rokām pulēto krāsojumu un beidzot ar elektrisko komponentu montāžu pilnīgi sterilā telpā.

Ikkatrs brauciens tiks pavadīts komfortablos, ar roku šūtos ādas sēdekļos, kuru dizains ir mantots no “sašiko” – tradicionālās japāņu stepēšanas tehnikas, kas polsterējumam piešķir īpašu kvalitāti un atšķirīgu stilu.

Visbeidzot, pirms transportlīdzeklis nokļūst Jūsu īpašumā, tas tiek vairākkārtīgi pārbaudīts sniedzot maksimālo kvalitāti. Elektrificēšana piedāvā mūžīgu kvalitāti.

LF-30 KONCEPTS

Nav pamata "gulēt uz lauriem", tāpēc mēs nesen laidām klajā LF-30 konceptauto. Veidots ar mērķi pārdefinēt prieku par auto vadāmību, šis transportlīdzeklis piedāvā uz vadītāju orientētu vadību un aktīvu luksusa atpūtas vidi, kas ietērpta plūdenā un futūristiskā ārienē. Ieguvums no vairāk nekā divu gadu desmitu elektrifikācijas pieredzes ar četriem riteņu elektromotoriem, automātisko stūrēšanu un Lexus Advanced Posture Control, tas sola braukšanas pieredzi kā nevienam citam.

Automobiļa inovatīvajā salonā tiek izmantotas autonomas tehnoloģijas, kā arī vēl vairāk uzlabota pozīcijas kontrole, kas uzlabo braucienu kvalitāti līdz vēl nebijušiem apmēriem. Nākamās paaudzes saskarnēs ietilpst žestu vadība un uzlabota transportlīdzekļa informācijas prezentācija, izmantojot paplašināto realitāti. Turklāt, lai sasniegtu augstāku brauciena kvalitāti, vadītājs var regulēt sānu logu caurredzamību, kas var nodrošināt vēl plašāku skatu uz apkārtējo ainavu vai privātumu, kad vēlaties atrasties vienatnē ar savu automobili.