“Toyota Baltic AS” (TBA), Järvevana tee 7b, 10112 Tallinn, Igaunija, un “Toyota Motor Europe NV/SA” (TME), Avenue du Bourget / Bourgetlaan 60, 1140 Brussels, Beļģija (“datu kontrolieri”), apkopos tavus personas datus (kā norādīts tālāk tekstā) tālāk aprakstītajiem mērķiem.

Ja, izmantojot Lexus vietni vai lietotni, tu piesaki testa braucienu, lūdz cenas piedāvājumu vai papildu informāciju vai iesniedz jebkuru citu vaicājumu par Lexus produktiem, pakalpojumiem, lietotnēm vai pārstāvniecībām, tiek piemēroti šādi noteikumi:

  • tev tiks lūgts sniegt mums šādus personas datus: vārdu un uzvārdu, tālruņa numuru un/vai e-pasta adresi;
  • mēs izmantosim šos personas datus tikai pieprasījumu izpildei un turpmākām darbībām;
  • tavi personas dati netiks izpausti nevienam citam uzņēmumam, izņemot gadījumus, kad konkrēto pieprasījumu var izpildīt pilnvarota Lexus pārstāvniecība/remontdarbnīca (pēc tavas izvēles);
  • lai mēs/tu varētu ērti sekot līdzi taviem pieprasījumiem, mēs uzglabāsim tavus personas datus sešus mēnešus pēc datuma, kad tos mums iesniegsi, un pēc tam tie tiks dzēsti.

Iepriekšminētie noteikumi ir jālasa saistībā ar Lexus privātuma politiku un lietošanas noteikumiem, kuros ir aprakstīti vispārīgie veidi, kā mēs apstrādājam personas datus, un kuri tev ir jāizlasa un kuriem jāpiekrīt, lai nosūtītu mums pieprasījumu. Lūdzu, uzklikšķini uz zemāk esošajām saitēm.