1. Automobiļu klāsts
  2. LBX World Premiere
  3. Multimedia & Safety

ĒRTA MULTIVIDE UN PREMIUM KLASES INFORMĀCIJA UN IZKLAIDE

LBX ir aprīkots ar jaunāko sistēmu Lexus Link Connect, ko darbina 9,8 collu skārienekrāns.

Sistēma nodrošina mākoņa navigāciju, optimizējot brauciena plānošanu ar reāllaika informāciju par satiksmi un kavējumiem. Papildu ērtības nodrošina iebūvētais palīgs “Hey Lexus”, kas reaģē gan uz vadītāja, gan priekšējā pasažiera balss komandām.

Viedtālruņa integrācija ir iespējota, izmantojot Apple CarPlay bezvadu vai vadu savienojumus vai Android Auto vadu savienojumu. Papildu ērtības nodrošina papildaprīkojumā pieejamā digitālā atslēga. Tā ir savietojama gan ar Apple, gan Android viedtālruņiem, ļaujot īpašniekiem izmantot viedtālruni, lai atbloķētu un iedarbinātu automobili. Tālrunis nav jāizņem no kabatas vai somas; pietiek ar to, ka tas tev ir līdzi. Digitālo atslēgu var arī kopīgot ar citiem, kam ir jāpiekļūst automobilim vai tas jālieto.

Tāpat kā citi jaunākie Lexus modeļi LBX nodrošina ērtus bezvadu programmatūras atjauninājumus savām multivides un drošības sistēmām, lai īpašnieki varētu saņemt uzlabojumus bez vajadzības doties uz Lexus darbnīcu.

Mark Levinson, Lexus ekskluzīvais audio partneris, ir izstrādājis automobilim papildu premium klases sistēmu ar 13 optimāli novietotiem skaļruņiem. Tie ietver aizmugurējās durvīs iebūvētu zemfrekvences skaļruni, kas ļauj neaizņemt papildu vietu bagāžas nodalījumā.

INTELIĢENTA DROŠĪBA UN VADĪTĀJA PALĪGSISTĒMAS

LBX ir ietvertas visas jaunākās paaudzes Lexus Safety System+ aktīvās drošības un vadītāja palīgsistēmas. Tās nosaka negadījumu risku, brīdina vadītāju un vajadzības gadījumā automātiski nodrošina stūres, bremzēšanas un piedziņas kontroli, lai palīdzētu izvairīties no sadursmes vai mazināt tās sekas. Galvenie elementi ietver sadursmes novēršanas sistēmu ar krustojumu palīgsistēmu, dinamisko radara kruīza kontroli, joslas ievērošanas palīgsistēmu/joslas saglabāšanas palīgsistēmu un ceļa zīmju atpazīšanas palīgsistēmu. Papildu elementi, kas atbalsta drošāku braukšanu un manevrēšanu un samazina vadītāja slogu, ietver Lexus e-Latch elektrisko durvju atvēršanas sistēmu ar drošas izkāpšanas palīgsistēmu, vadītāja noguruma monitoru, inteliģentus stāvvietā novietošanas sensorus ar automātiskās bremzēšanas funkciju, brīdinājumu par aizmugurē šķērsojošiem transportlīdzekļiem un aklo zonu monitoru.

Papildu drošības funkcijas ir pieejamas papildaprīkojumā un ietver tādas funkcijas kā brīdinājums par priekšpusē šķērsojošo satiksmi un panorāmas skata monitors. Attālinātā novietošana stāvvietā atvieglo manevrēšanu šaurā vietā; tā pat ļauj vadītājam novietot automobili stāvēšanai attālināti, izmantojot viedtālruni.

Vadītājs var baudīt labāku redzamību sliktos laikapstākļos, pateicoties jaunai mitrajai logu tīrītāju slotiņai, kas iepriekš bija pieejama Lexus LC un LS flagmaņa modeļos. Tā izdala mazgāšanas šķidrumu no pašas slotiņas, rūpīgāk un ātrāk notīrot vējstiklu.