1. Automobiļu klāsts
  2. LC
  3. Pārskats
Ātrā atlase

https://dxp-webcarconfig.lexus-europe.com/v1/compare-v2/lv/lv

Sākot no
128900.0
262 - 262 g/km

CO₂

11.6 - 11.6 l/100km

Patēriņš

Izcilas īpašības

AUGSTA VIRSBŪVES IZTURĪBA

LC braukšanas dinamiku uzlabo ļoti izturīgais virsbūves rāmis un jaunas, vieglas piekares sastāvdaļas. Nedeformējošās LC daļas ir izgatavotas no īpaši augstas stiepes izturības tērauda, savukārt viegls alumīnijs ir izmantots durvju, bagāžas nodalījuma un motora pārsega paneļiem, kamēr izturīga, svaru samazinoša plastmasa, kas stiprināta ar oglekļa šķiedrām, ir izmantota tādās detaļās kā jumts un durvju rāmji. Izturīgā šasija nodrošina LC izcilu precizitāti, ko akcentē zemais smaguma centrs un gandrīz ideāls svara sadalījums.

LEXUS SAFETY SYSTEM+

Revolucionārā Lexus Safety System+ ir ietverta visu LC modeļu standartaprīkojumā, un tajā ir iekļauta sadursmes novēršanas sistēma ar gājēju noteikšanas funkciju; uzlabota joslas saglabāšanas palīgsistēma, lai palīdzētu auto noturēties joslā; automātisko tālo gaismu funkcija uzlabotai redzamībai naktī; un dinamiskā radara kruīza kontrole, kas pielāgo ātrumu atbilstoši priekšā braucošā transportlīdzekļa ātrumam.

HOLOGRĀFISKI AIZMUGURĒJIE LED LUKTURI

Iedvesmojoties no reaktīvo iznīcinātāju lidmašīnām, izteiksmīgie aizmugurējie lukturi ar izliektu metālisku rāmi projicē bezgalīgu Lexus “L” motīvu. Apskatot to tuvāk, pamanīsi, ka bagāžas nodalījuma slēdzene ir nemanāmi integrēta aizmugurējā luktura veidnē.

LC GALERIJA

360° skats

Pilnekrāns Aizvērt