1. Automobiļu klāsts
 2. All-New-RX
Ātrā atlase
Ātrā atlase
ESIET SOLI PRIEKŠĀ

RX

TEHNOLOĢIJU IKONA

RX piedāvā uz cilvēku vērstas tehnoloģijas, kas uzlabo intuīciju, izmantojot inovācijas. Izbaudiet novatorisku dizainu, kas pielāgots Jūsu ērtībām un palīdz redzēt vairāk.

image - no description

PILNĪGI JAUNAIS LEXUS RX

RX aizrauj jau no pirmā acu uzmetiena kā ikonisks luksusa SUV, kas radīts, lai pievērstu skatienus un atrastos soli priekšā. Iespaidīgi ērts, ar dinamismu, kas redzams pat miera stāvoklī — tas sniedz aizraujošu braukšanas pieredzi.

 • VIRSBŪVES TIPS
  Liels SUV
 • CENA, SĀKOT NO
  72 400 €
 • SĒDEKĻI
  5
 • APRĪKOJUMA LĪMEŅI
  4
PILNĪGI JAUNAIS LEXUS RX

IKONISKS DIZAINS

5. paaudzes RX izstaro spēcīgu pārliecību. Skatienu piesaista jaunais “vārpstveida virsbūves” dizains, garāks motora pārsegs un lieli 21 collas riteņi. Jaunā priekšējā reste saplūst ar auto priekšpusi un elegantie trīskāršie LED priekšējie lukturi uzsver automobiļa drosmīgo koptēlu. Garāka garenbāze un izliektās virsbūves līnijas piešķir RX papildu dinamismu.

 • IZTEIKSMĪGS IZSKATS
 • DINAMISKS DIZAINS
 • PĀRLIECINOŠA PERSONĪBA
RX EKSTERJERS

DIVI JAUDAS VEIDI

Izvēlieties kādu no divām aizraujošām piedziņas opcijām. Ar RX 450h+ Plug-in Hybrid var nobraukt vairāk nekā 65 km, neradot emisijas. Palielini aizrautību ar RX 500h, pirmo Lexus hibrīdu ar turbokompresoru.

RX EKSTERJERS

IZCILS BRAUCIENS

Izbaudiet dabisku dialogu starp automobili un vadītāju. RX ir vieglāka, izturīgāka platforma, zemāks smaguma centrs un jauna daudzsviru aizmugures piekare. Rezultāts ir izcila jauda, neparasts komforts un izsmalcinātība, kā arī ārkārtīgi patīkama braukšanas pieredze.

RX EKSTERJERS

IKONA JAUNĀ LĪMENĪ

RX joprojām ir ikonisks ceļu satiksmē. Jaunās iezīmes ietver kupejai līdzīgu jumta līniju ar raksturīgo melno aizmugurējo statni. Aizmugurē vienas līnijas LED Lexus lukturis pasvītro automobiļa koptēlu un personību. Jauni un aizraujoši toņi izceļ automobiļa stilīgo izskatu.

RX EKSTERJERS

FUNKCIONĀLS SKAISTUMS

Pilnīgi jaunais auto ir nepārprotami mantojis prestižo RX ietvaru un izstaro dinamismu, skaistumu un pārliecību.

PILNĪGI JAUNAIS LEXUS RX

UNIKĀLS LUKSUSS

RX luksusa klases salonā acumirklī redzams, ka pie tā strādājuši slavenie Lexus Takumi meistari, radot dziļu Omotenashi sajūtu vadītājam un pasažieriem.

 • BIZNESA KLASES BRAUCIENS
 • FUTŪRISTISKS IZSKATS
 • TEHNOLOĢIJAS AR MĒRĶI
RX SALONS

DROŠĪBAS ETALONS

Inženieri ir radījuši SUV, kas sniedz pārliecību katrā pagriezienā. Vadītāja atbalsta funkcijas ietver uzlabotu sadursmes novēršanas sistēmu, kas nosaka motociklus un citus objektus automobiļa ceļā. Adaptīvā kruīza kontrole tagad ātrāk nosaka priekšā braucošos transportlīdzekļus.

RX SALONS

MĒRĶTIECĪGS UN INTUITĪVS

RX salons sniedz plašuma sajūtu, vairāk vietas kājām un pārsteidz ar minimālistisku dizainu. Lielais projekcijas displejs un intuitīvais mērinstrumentu paneļa izkārtojums ļauj ērtāk koncentrēties uz ceļu, un salona apgaismojumu var pielāgot noskaņojumam.

RX SALONS

TIKAI LEXUS RAKSTURĪGS LUKSUSS

Pieredzējuši amatnieki ir radījuši mūsdienīgi greznu vidi no labākajiem materiāliem. Pirmo reizi Jūs varat izvēlēties salona apdari bez ādas ar sēdekļiem, stūri un pārnesumu slēdzi, kas pārklāti ar augstas kvalitātes Tahara apdari.

RX SALONS

UNIKĀLIEM BRAUCIENIEM

RX salons apvieno tradīcijas ar nākotni, radot unikālu luksusa klases stilu un nepārspējamu braukšanas pieredzi.

PILNĪGI JAUNAIS LEXUS RX

MODELIS JŪSU DZĪVESVEIDAM

image - no description
RX 450h+

UZLĀDĒJAMAIS HIBRĪDS

Īpaši kluss un ar zemu kopējo CO2 emisiju līmeni, Lexus RX 450h+ Plug-in Hybrid paaugstina elektrificēto transportlīdzekļu latiņu. Ar 309 DIN ZS jaudu tas sniedz aizraujošu paātrinājumu no 0 līdz 100 km/h 6,5 sekundēs, pateicoties lieljaudas uzlādējamā hibrīda sistēmai, kas apvieno 2,5 litru benzīna dzinēju ar motoru/ģeneratoru un 18,1 kWh litija jonu akumulatoru. Elektromotora pilnuzlādes nobraukumu, kas pārsniedz 65 km, papildina ātrums, kas sasniedz 135 km/h EV režīmā. Degvielas ekonomija ir lieliska — 1,1–1,2 l uz 100 km.

image - no description
image - no description
RX 500h

VEIKTSPĒJAS HIBRĪDS

Jaunais, pārsteidzošais RX 500h Performance Hybrid, kas nodrošina augstas klases elektrificētu veiktspēju, ir pirmais Lexus hibrīds ar turbokompresoru. Ar jaudu, ko nodrošina pilnīgi jauna hibrīda arhitektūra ar 2,4 litru turbo dzinēju un 6 pakāpju automātisko pārnesumkārbu, tas nodrošina 371 DIN ZS vai 273 kW, lai sasniegtu 0–100 km/h 6,2 sekundēs. Radot spēcīgāku saikni starp stūri un ceļu, DIRECT4 piedziņas sistēma nodrošina pārsteidzošu vadāmības stabilitāti pat lielā ātrumā.