1. Discover Lexus
  2. F Sport
Ātrā atlase
PIEDZĪVO PĀRSTEIDZOŠO

F SPORT

Daži Lexus modeļi ir pieejami ar aprīkojuma līmeni F SPORT, iedvesmojoties no mūsu F modeļa RC F. Uzlabojot jau tā pārsteidzošo Lexus modeļu izskatu, katram F SPORT modelim ir sportiskāks stils. Iedvesmojošs gan izskatā, gan sajūtās, kas iemieso uzmundrinājumu, tas ļauj izbaudīt jaunu braukšanas prieka līmeni.

SPORTA IEDVESMOTI AUTO

F FILOZOFIJA

Lexus F filozofija ir iestrādāta katrā F SPORT. Ar spēcīga eksterjera dizaina, sportiska vadības paneļa un ekskluzīvi noregulētas vadāmības palīdzību – izbaudi emocionālu un uzmundrinošu braukšanu kā vēl nekad agrāk.

F SPORT EKSTERJERA DIZAINS


F SPORT dizains ir veidots tā, lai piesaistītu un noturētu skatienus, un tas ir skaisti atšķirīgs.

Lielie bremžu dzesēšanas cauruļvadi un aerodinamiskās atveres uz apakšējā priekšējā spoilera izceļ modeļa mērķtiecīgo un agresīvo tēlu, vienlaikus palielinot piespiedējspēku. Un diskrētās F SPORT emblēmas norāda uz sacīkšu iedvesmoto izcelsmi slavenajā Fudzi spīdvejā. Vairāk par ekskluzīvajām eksterjera iezīmēm uzzini tālāk.

PIELĀGOTAS FUNKCIJAS

UZLABOTI RITEŅI UN BALSTIEKĀRTA

Īsti sportiskā stilā katram modelim ar aprīkojuma līmeni F SPORT ir unikāls vieglmetāla disku dizains, un tie ir aprīkoti ar zema profila riepām, kas nodrošina izcilu saķeri līkumos. Arī priekšējās un aizmugurējās balstiekārtas iestatījumi ir noregulēti, lai uzlabotu vadāmību un braukšanas kvalitāti ikvienam vadītājam.
UNIKĀTAS DETAĻAS

IZTEIKSMĪGS BUFERIS UN RESTE

Aprīkojuma līmeņa F SPORT izteiksmīgā priekšpuse ar raksturīgo medus šūnu raksta vārpstveida resti un unikālo priekšējo buferi ir drosmīgs un pārliecinošs dizaina paraugs uz katra ceļa. Dziļākā, apakšējā daļā ir iebūvēts integrēts spoileris, un to papildina divas atsevišķas ārējās restes.

F SPORT SALONA IEZĪMES


Mūsu aprīkojuma līmeņa F SPORT sacīkšu iedvesmotās salona iezīmes ietver ekskluzīvus atbalstošus sēdekļus, frēzētus alumīnija pedāļus un F SPORT stūres ratu. Apsēdies rūpīgi izstrādātajā salonā, un tu redzēsi, ka ikviena detaļa ir izstrādāta tā, lai intuitīvi savienotu tevi ar automobili un tā sportisko pieredzi.

IZSMALCINĀTS IZSKATS UN SAJŪTA

AUGSTAS VEIKTSPĒJAS SĒDEKĻI

F SPORT sēdekļu dizainam, kas pagriezienos tevi atbalsta no gurniem līdz pleciem, ir detalizētāks profils un uzlabota pieguļamība. Nobeiguma akcents – skaistās šuves ir rūpīgi darinātas ar rokām, ko paveikuši mūsu Takumi meistari.
CIEŠĀKA SAIKNE

TRASĒ IEDVESMOTS DISPLEJS

F SPORT instrumentu paneļa dinamiskais dizains sniedz svarīgāko braukšanas informāciju. Tādējādi tu vari redzēt vajadzīgo informāciju ar vienu acu uzmetienu tieši tur, kur vēlies. Savienots ar braukšanas režīma izvēli, daudzslāņainais instrumentu panelis mainās atkarībā no braukšanas režīma iestatījuma.
 

Lūdzu, ņem vērā: pieejams atsevišķiem Lexus modeļiem.
IZCILA KVALITĀTE

MOTOSPORTA STŪRES MEHĀNISMS UN PEDĀĻI

Ergonomiskas formas sporta stūres rats ar F SPORT emblēmu ir izsmalcināti apdarināts ar perforētu ādu un papildina pārnesumu pārslēgšanas pogas. Frēzētie alumīnija pedāļi atspoguļo RC F modeļa autosporta dizaina mantojumu, nodrošinot lielisku saķeri un uzlabotu sajūtu.


Lūdzu, ņem vērā: pieejams atsevišķiem Lexus modeļiem.

MODEĻI, KAS PIEEJAMI KĀ F SPORT