1. Manufacturers warranty
Ātrā atlase
GARANTIJA

LEXUS GARANTIJA

Lexus ir izslavēts ar savu kvalitāti un uzticamību. Jūsu sirdsmieram Lexus tiek dota ražotāja garantija.

Lexus Relax garantija līdz pat 10 gadiem*

Ikvienam jaunam un lietotam Lexus ir tiesības saņemt Lexus Relax garantiju līdz pat 10 gadiem. Jaunam automobilim šis 10 gadu periods ietver Lexus 3 gadu ražotāja garantiju, kas stājas spēkā automobiļa reģistrācijas dienā. Ja visas noteiktās, regulārās apkopes ir veiktas Lexus pārstāvniecībā, pēc ražotāja garantijas beigām stājas spēkā Lexus Relax garantija. Katra apkope, kas ir veikta Lexus pārstāvniecībā, nodrošina 12 mēnešu papildgarantiju līdz automobilis sasniedz 185 000 km nobraukumu vai 10 gadu vecumu (kas iestājas ātrāk).

Papildus Lexus Relax garantijai uz Lexus automobili attiecas arī šādas garantijas saistības:

3 gadu ražotāja garantija**

Mēs nodrošinām Jūsu Lexus trīs gadu vai līdz 100 000 km nobraukuma ražotāja garantiju. Pirmā gadā nav nobraukuma ierobežojuma. Garantija sedz defektus, kas radušies ražošanas kļūmes dēļ.

Līdz 10 gadu hibrīda vilces akumulatora garantija**

Kā hibrīda tehnoloģijas pionieri, mēs esam arī tik pārliecināti par mūsu hibrīda vilces akumulatoru izturību, ka sniedzam tiem pat līdz 10 gadu garantiju. Tādējādi Jūs varat būt pārliecināts, ka Lexus hibrīda sistēma vienmēr ir darba kārtībā.

Garantija ir spēkā 1 gadu vai līdz 15 000 km (atkarībā no tā, kurš nosacījums iestājas pirmais). Lai garantiju pagarinātu, pēc tam automobilis jāaizved uz pilnvarotu Lexus pārstāvniecību uz apkopi, kurā tiks pārbaudīts hibrīda vilces akumulatora stāvoklis. Pēc pārbaudes akumulatora garantija tiek atjaunota. Tādējādi garantiju iespējams pagarināt līdz 10 gadiem. Ievērojiet, ka hibrīda vilces akumulatora stāvokļa pārbaude tiek veikta oficiālā Lexus pārstāvniecībā apkopes laikā un ir bez maksas.

Attiecas uz visiem jaunajiem Lexus modeļiem, kas iegādāti Lexus pārstāvniecībā Baltijā, sākot ar 01.01.2019.

Eiropas Savienībā līdz 01.01.2019. iegādāto hibrīdauto hibrīda vilces akumulatora garantiju par papildmaksu var pagarināt līdz 5 gadiem pēc hibrīdkomponentu rūpnīcas garantijas beigām (5 gadi / līdz 100 000 km), ja automobiļa apkope regulāri tiek veikta Lexus pārstāvniecībā un apkopes laikā tiek veikta arī hibrīda sistēmas pārbaude.

Līdz 8 gadu elektromobiļa vilces akumulatora ražotāja garantija**

EV vilces akumulatora garantija attiecas uz akumulatora jaudas kritumu zem 70%, salīdzinot ar tā sākotnējo kapacitāti, un ilgst līdz 8 gadiem no automobiļa pirmās reģistrācijas dienas vai līdz 160 000 km nobraukumam (atkarībā no tā, kas iestājas pirmais; bez ierobežojuma pirmajā gadā).

5 gadu garantija hibrīda komponentiem**

Šī garantija attiecas uz jebkuru ar ražošanu vai montāžu saistītu hibrīda sistēmas komponentu, ieskaitot hibrīda akumulatora, defektu normālas lietošanas apstākļos 5 gadu laikā vai, līdz sasniegts 100 000 km nobraukums (atkarībā no tā, kas iestājas ātrāk).

12 gadu garantija pret koroziju**

12 gadu garantija pret koroziju bez nobraukuma ierobežojuma sedz ražošanas defektu dēļ radušos korozijas bojājumus automobiļa virsbūves paneļos (tas nozīmē virsbūves caurrūsēšanu, kas ir sākusies iekšpusē).

3 gadu garantija pret virsmas rūsu un krāsas defektiem**

Trīs gadu krāsojuma garantija ietver no ražošanas defektiem izrietošu virsmu rūsēšanu un krāsas defektus, kas 3 gadu laikā parādās uz krāsotajiem virsbūves paneļiem neatkarīgi no nobraukuma.

3 gadu garantija Lexus oriģinālajam aprīkojumam**

Lexus oriģinālajiem aksesuāriem, kas uzstādīti jaunam automobilim, ir 3 gadu garantija, un tā ietver arī ražošanas defektus.

 

*  Lexus Relax ir spēkā automobiļiem, kuriem no 01.04.2022. tiek veikta apkope. Noteikumi, nosacījumi un ierobežojumi ir skatāmi šeit (Opens in new window).
** Sazinieties ar pilnvarotu Lexus pārstāvniecību, lai uzzinātu precīzus nosacījumus un informāciju.