1. Discover Lexus
  2. Technology
Ātrā atlase

TEHNOLOĢIJAS

Tehnoloģijas mēs uztveram kā radīšanas katalizatoru. Mēs nekad nesamierināmies tikai ar jaunāko inovāciju ieviešanu, mēs tās pilnveidojam un virzām jaunos un pārsteidzošos virzienos.

IZCILAS TEHNOLOĢIJAS STANDARTA APRĪKOJUMĀ

Pašas jaunākās un modernākās inovācijas ir pieejamas visā mūsu klāstā. Tās ir izstrādātas atbilstoši visaugstākajam līmenim un dāvās Jums vislabāko pieredzi. Sākot no mūsu satriecošajiem interjeriem, līdz inteliģentajām un intuitīvajām drošības sistēmām, piemēram, LSS+, tehnoloģijas un greznība piemīt it visam, ko mēs radām.

LIELISKS PAPILDAPRĪKOJUMS

Daudzas no mūsu visizsmalcinātākajām funkcijām ietilpst standarta aprīkojumā, bet Jūs varat izvēlēties arī jaunākās izklaides, klimata kontroles un drošības sistēmas. Rezultāts? Izsmalcināta pieredze ik reizi, kad sēžaties pie stūres.

Kad Jūs braucat, Jūs visu kontrolējat. Ar vienu pieskārienu pogai uz paneļa Jūs varat mainīt un uzlabot apkārtējo atmosfēru pēc savām vēlmēm.

PERFEKTA AKUSTIKA

Mēs sadarbojamies ar augstākās klases audiospeciālistiem Mark Levinson® un kopīgi strādājam, lai izstrādātu pēc īpaša pasūtījuma izgatavotus klausīšanās risinājumus, kas izklaidi automobilī paceļ jaunā līmenī.

Mark Levinson® cieši iesaistās ikvienā solī. Viņi piedalās jau kopš brīža, kad pirmo reizi iztēlojāmies un sākām izstrādāt jauna automobiļa koncepciju, tādējādi pārliecinoties, ka automobiļa salons tiks izveidots visoptimālākajai akustikai. Skaļruņu izvietojums un kalibrēšana ir absolūti pēc pasūtījuma radīti speciāli mūsu automobiļu saloniem.

OPTIMIZĒTA ATMOSFĒRA

Atmosfēra automobilī varbūt arī nav redzama, tomēr tā ir svarīga. Mums tā ir ļoti svarīga – tik ļoti, ka esam aprīkojuši savus automobiļus ar godalgoto Nanoe® tehnoloģiju, kas monitorē un regulē gaisa kvalitāti salonā mikroskopiskā līmenī. Šī inovācija tālu pārsniedz tradicionālās klimata kontroles funkcijas un garantē visizcilāko komfortu jebkurā ceļojuma brīdī.

LEXUS DROŠĪBA

Jūsu drošība ir mūsu prioritāte. Lexus Safety System+ definē jaunu ēru auto negadījumu novēršanā, aizsargājot Jūs un Jūsu pasažierus, kā arī gājējus un cilvēkus citos automobiļos. Papildinot un stiprinot Jūsu braukšanas spējas, Lexus Safety System+ kāpina Jūsu izjūtas, lai vienmēr nodrošinātu pārliecinātību par braucienu.

 

LEXUS AR NANOE™ X

Mēs uzskatām, ka ikvienam Lexus automobilī esošajam ir jānodrošina pilnīga labsajūta. Panasonic nanoe™ X gaisa attīrīšanas tehnoloģija rada tīrāku un veselīgāku vidi automobilī.

IZGUDROJUMU ROBEŽU PAPLAŠINĀŠANA

Mūsu konceptautomobiļi ir balstīti uz idejām par nākotnes tehnoloģijām, kā arī sniedz iedvesmu jaunām idejām. LF-FC, UX konceptautomobilis un kinētisko sēdekļu koncepcija ir nākotnes prognozes, bet tās ir arī inovatīvas laboratorijas, kur mēs pārbaudām savas vispārdrošākās jaunās idejas un radošajai domāšanai dāvājam brīvību spert lielus tehnoloģiskā progresa soļus.

JAUNA SĒDEKĻU KONCEPCIJA

Revolucionārā Lexus kinētisko sēdekļu koncepcija tika atklāta 2016. gada Parīzes automobiļu izstādē. Pieejot sēdekļu dizainam ar svaigu skatienu, mēs izstrādājām inovatīvu tīkla konstrukciju, kas dāvā Jums vēl lielāku komfortu.

Jaunizgudrotās šķiedras stabilizē ķermeņa kustības, nodrošinot drošību un atbalstu. Tāpēc, apsēžoties sava automobiļa sēdeklī, Jūs varat atslābināt gan prātu, gan ķermeni.

IZPĒTIET KONCEPTAUTOMOBIĻUS

Gan UX konceptautomobilis, gan LF-FC dāvās vēl dabiskākus, nepiespiestākus un cilvēcīgākus veidus, kā sadarboties ar savu automobili.

Jau drīz šie automobiļi pratīs nolasīt Jūsu žestus un pieskārienus un reaģēt uz tiem. Tuvojas arī hologrammu laikmets.

LS INOVATĪVĀS SISTĒMAS

Jaunais LS drosmīgi pilnveido drošības tehnoloģijas. Tas papildina Lexus Safety System+ ar jaunām, modernām funkcijām, dāvājot vēl pilnīgāku autovadītāja atbalstu nekā jelkad agrāk. Ir uzlabots it viss: sadursmes novēršana sistēma (PCS), brīdinājums par izbraukšanu no joslas (LDA) un dinamiskā kruīza kontrole. LS palīdz novērst sadursmes jaunos veidos, pateicoties tādām funkcijām kā brīdinājums par gājēju un aktīvās stūrēšanas palīgsistēma, kas intuitīvi un inteliģenti uzlabo un papildina Jūsu braukšanas maņas.

LEXUS ELECTRIFIED

Jau 15 gadus Lexus ir celmlauzis automobiļu elektrifikācijas tehnoloģiju jomā un ir radījis aizraujošus, efektīvus un izturīgus automobiļus. Turklāt, pateicoties klusajiem dzinējiem tiek aizsargāta planēta un radīta dinamiska braukšanas pieredze. Pasaulē vadošās tehnoloģijas padara visu drošu, nevainojamu un baudāmu. Nākamā paaudze ir klāt, un tā ir lieliska!

 

ATKLĀJIET NEGAIDĪTUS IZMANTOJUMA VEIDUS

Mūsu pieeja tehnoloģijām vienmēr ir dinamiska, nekad statiska. Tā vietā, lai izmantotu tehnoloģijas to pašreizējā veidolā, mēs tās redzam kā iedvesmojošu sākumpunktu jaunai attīstībai. Vienmēr domājot par nākotni, mēs domājam radoši un vispusīgi, pārstrādājot un no jauna iztēlojoties jaunākos izgudrojumus.

GUDRĀKA SKENĒŠANA

Domājot netradicionāli, mēs no medicīnas zinātnēm aizņēmāmies jaunākās CAT skenēšanas tehnoloģijas. Kāpēc? Jo mēs redzējām, kā Lexus varētu tās izmantot pārsteidzošos un vērtīgos veidos.

Tradicionālās dzinēju pārbaudes metodes balstās uz mehāniskām un ārējām pārbaudēm. Taču mēs vēlamies būt droši, ka arī ikviena dzinēja iekšpuse ir nevainojama.

Datorizētā aksiālā tomogrāfija (CAT) ļauj mums izpētīt katra dzinēja iekšpusi 3D formātā. Mēs varam atrast nepilnības ar absolūtu precizitāti. Mūsu netradicionālā metode sniedz bezkompromisa rezultātus.

NETRADICIONĀLI MATERIĀLI

Apvienojot dabu un tehnoloģijas, mēs inovatīvi izmantojam ekoloģiskus materiālus, lai rastu mūsu planētai draudzīgus risinājumus. Izbaudiet īpašos interjera elementus, kas atgādina par dabas pasaules skaistumu. Jūs atklāsiet stilīgas un funkcionālas apdares un pilnīgi jaunu aprīkojumu.

Lexus CT jaudīgajos skaļruņos apvienots dabas spēks un tehnoloģijas, radot patiesi satriecošu efektu. Mēs izmantojām bambusu pilnīgi jaunā veidā – lai radītu neticamu akustiku.

Skaļruņu diafragmas ir izveidotas no materiāla, kurā augu izcelsmes opāls – mikroskopiska adatveida struktūra, kas aug uz bambusa lapu malām –, ir samaisīts ar kokogli. Vieglā, bet skaļā diafragma ir pietiekami izturīga, lai precīzi atskaņotu visaugstākās notis, un pietiekami elastīga, lai amortizētu pati savas vibrācijas.

 

 

 

 

VIRTUĀLĀS REALITĀTES TESTI

Mēs izmantojam virtuālo realitāti, lai paceltu savas testēšanas metodes jaunā līmenī. Gan braukšanas apstākļus, gan autovadītāja reakciju iespējams simulēt kā vēl nekad agrāk. Radot patiesi imersīvu pieredzi, mēs apkopojām bagātīgu daudzumu atsauksmju no īstiem autovadītājiem par plašu mūsu drošības funkciju klāstu. Mēs tās izmantojām, lai uzlabotu un pilnveidotu savas tehnoloģijas un vairotu Jūsu pārliecību un sirdsmieru.

Zem viedā kupola atrodas Lexus LS. Uz ekrāniem visās tā pusēs projicēti ārkārtīgi reāli pilsētas un šosejas attēli. Cilindri kustās, sasveras un rotē, stimulējot pagriešanos, braukšanu kalnup, paātrināšanos un bremzēšanu. Pilnam efektam audioieraksti atskaņo dzinēja troksni, vibrācijas un vēju.

Simulācijas iespējas ir bezgalīgas. Piemēram, monotonu braukšanas situāciju reproducēšana ļauj mums izpētīt miegainības efektu, lai mēs varētu izstrādāt atjautīgu brīdinājuma sistēmu. Takahiko Murano (Takahiko Murano), atbildīgais par eksperimentu nodrošinājumu, skaidro: "Tas ir tāda veida tests, kuru būtu neiespējami veikt reālajā pasaulē."

 

 

 

INOVĀCIJAS AR IZTĒLI

Mēs dodamies tālāk par moderno tehnoloģiju izmantošanu. Tās ir svarīga mūsu jauno, drosmīgo ideju un automobiļu izstrādes sastāvdaļa.

AUGSTĀKĀS KLASES SPECIFIKĀCIJAS

Ar vienkārši modernām tehnoloģijām nepietiek. Tām ir jāatbilst visaugstākajiem standartiem. Visā Lexus klāstā Jūs sastapsiet vadošās inovācijas, kas apvienotas ar vismodernāko greznību.

INOVATĪVAS TEHNOLOĢIJAS

Autovadīšanas pieredze vienmēr mainās un attīstās jaunos veidos. Mēs izmantojam tehnoloģiju spēku, lai to pilnveidotu vēl vairāk. Nākotne ir mūsu rokās.