1. Maintenance
  2. Vehicle service
Ātrā atlase
SERVISS UN APKOPE

LEXUS SERVISS

Mēs piedāvājam individuālu servisu, kas radīts, lai parūpētos par Jums un Jūsu automobili.

LEXUS SERVISA PRIEKŠROCĪBAS

Mūsu apmācīto tehnisko un servisa darbinieku komanda sniegs apbrīnojama līmeņa servisu, lai nodrošinātu Jūsu Lexus vislabāko sniegumu.

Lexus tehnisko darbinieku prasmīguma pamatā ir gadiem ilga mehāniķu pieredze un stundām ilga tehniskā apmācība, kā arī viņu aizraušanās ar Lexus un dziļa izpratne par katru mūsu modeli. Jūs varat būt pārliecināts, ka, pateicoties regulārajai tehniskajai un tehnoloģiskajai apmācībai, mūsu tehniķiem vienmēr ir nepārspējamas zināšanas un viņi ir informēti par visiem jaunumiem.

Lexus rezerves daļas ir projektētas un ražotas ar tādu pašu uzmanību pret ikvienu niansi kā mūsu automobiļi, un mūsu Lexus tehniskie darbinieki tās ik dienu izmēģina un testē. Jūsu Lexus mazumtirgotājam ir automobiļu diagnostikas iekārtas un rīki, kas īpaši radīti Jūsu Lexus vajadzībām.

Lai Jūs varētu pēc iespējas ātrāk atgriezties uz ceļa, ļoti liela nozīme ir pareizajiem automobiļa diagnostikas rīkiem. Diagnostikas pārbaude nodrošina ātru un precīzu Jūsu automobiļa novērtējumu un apstiprina problēmu cēloni. Ar oriģinālajiem programmatūras atjauninājumiem, izmantojot Lexus diagnostikas rīkus, Jūs varat būt pārliecināts par visefektīvāko servisu un to, ka automobilis būs teicamā stāvoklī.

No pilnīgi jauna Lexus līdz lietotam Lexus ar vairāk nekā 100 000 km nobraukumu – servisā ietilpst apskates, regulēšanas un smērvielu un filtru maiņa atbilstoši Jūsu automobiļa vecumam un nobraukumam.

Lexus vizuālā pārbaude ir apskate, ko veic Lexus tehniskais darbinieks, pārbaudot visas Jūsu Lexus galvenās komponentes. Tajā ietilpst riepu, stūres, bremžu, gaismu, virsbūves, izplūdes gāžu un šķidrumu līmeņu pārbaude. Pēc pārbaudes beigām Jūs saņemsiet vizuālās drošības pārbaudes ziņojumu, kurā būs norādīti steidzami veicamie darbi un padomi par darbiem, kas varētu būt vajadzīgi tuvākajā nākotnē. Bezmaksas vizuālo drošības pārbaudi pie vietējā Lexus pārstāvja Jūs varat pieteikt jebkurā laikā.

Hibrīda sistēmas pārbaude ir iekļauta visos hibrīdiem paredzētajos pakalpojumos. Šīs vispusīgās apskates ietvaros prasmīgs tehniskais darbinieks pārbauda visu hibrīda sistēmu un sniedz Jums detalizētu rakstisku ziņojumu, lai Jūs būtu informēts par iemesliem, kāpēc nepieciešama apkope.