1. Automobiļu klāsts
 2. LM
Ātrā atlase
Sākot no
123 700 €
CO₂
163 g/km
Patēriņš
7.2 l/100km
Pilnībā jaunais LM 350h MPV ir radīts VIP personām un biznesa līderiem, galveno uzsvaru liekot uz luksusa klases braucieniem. Plašas ietilpības 7 sēdvietu vai 4 sēdvietu Ottoman versiju  greznie ādas sēdekļi un izsmalcināti veidotais salons nodrošina ekskluzīvu pirmās klases sagaidīšanu. Septiņvietīgajā versijā vidējā sēdekļu rinda nodrošina papildu greznību, savukārt četrvietīgā versija nodrošina nepārspējamu komfortu ar diviem pilnībā nolaižamiem aizmugurējiem aviosēdekļiem. Braucieni ar LM 350h ir neaizmirstami, jo tā nākamās paaudzes hibrīda piedziņa nodrošina īpaši vienmērīgu 184 kW jaudu. 

LM GALERIJA

Apskati pilnīgi jaunā Lexus LM greznību, izsmalcinātību un koptēlu.

Attēli ir ilustratīvi. Lai uzzinātu precīzu konfigurāciju, lūdzu, sazinies ar Lexus pārstāvniecību.

EKSPRESĪVS DIZAINS

 • IZTEIKSMĪGS LEXUS DIZAINS PRIEKŠPUSĒ

  Priekšpusē izteiksmīgais, Lexus raksturīgais režģis kontrastē ar asākiem trīskāršiem LED lukturiem, kas papildina LM 350h uzmanību piesaistošo izskatu. Sānos aptumšoti balsti izceļ logus, telpu un plūstošās līnijas. Papildu dinamiku nodrošina LM garā garenbāze un kalti 19 collu vieglmetāla diski. Aizmugurē ikoniskais vienas līnijas LED Lexus lukturis un jaunā LEXUS emblēma uzsver automobiļa futūristisko tēlu uz ceļa. Četras eksterjera krāsas – Sonic White, Sonic Titanium, Graphite Black un Sonic Agate – eleganti izceļ automobiļa dizainu. Kreisajā un labajā pusē ir iespējams uzstādīt stikla jumtu, kas pastiprina gaisīguma sajūtu aizmugurējo sēdekļu zonā.

 • JAUNA VĀRPSTVEIDA VIRSBŪVE / IKONISKĀ LEXUS RESTE

  Galvenais ārējā dizaina mērķis bija ienest MPV segmentā nākamās paaudzes Lexus dizainu. Mūsu dizaineri apņēmās iekļaut jauno Lexus “vārpstveida virsbūves” dizaina identitāti jaunajā LM. Tā rezultātā tika uzlabota restes integrācija, kas rada elektrificētas jaudas sajūtu un zemu novietotu smaguma centru, kas nodrošina stabilu un pārliecinošu izskatu.

 • TRĪSKĀRŠAS LED GAISMAS / IKONISKAIS LEXUS AIZMUGURĒJAIS LUKTURIS

  Satriecošie 3 prožektoru LED lukturi, kas ir elegantāki, asāki un horizontālāki, rada pārsteidzošu iespaidu, neraugoties uz vienkāršo konstrukciju. Augšējie/apakšējie bultas uzgaļa formas lukturi papildina Lexus zīmola identitāti, savukārt dienas gaitas lukturu apgaismojuma pakāpeniskā iedegšanās rada skaistas gaismas pārejas. Aizmugurējo kombinēto lukturu unikālo izkārtojumu veido papildu joslas lukturis, kas atrodas virs ikoniskā L veida luktura, nodrošinot lielisku redzamību un izceļot automobiļa klasi.

Griestu konsolē iebūvētās elektriski darbināmo bīdāmo durvju vadīklas ļauj vadītājam atvērt un aizvērt bīdāmās durvis un aizmugurējās durvis, nodrošinot patīkamu uzņemšanu VIP viesiem. Līdzīgi, ja līdzi ir elektroniskā atslēga, LM tevi sagaida, ar vienu atslēgas vai durvju roktura pieskārienu atbloķējot un atverot elektriski bīdāmās durvis tajā pusē, kurā tu atrodies, un ar otru pieskārienu aizverot durvis. Aizsardzības sistēma pret aizķeršanos palīdz novērst šķēršļu iespiešanos durvīs. Iedvesmojoties no japāņu Shoji durvīm, E-Latch ir ar slēdzi aktivizējama un darbināma durvju sistēma, kas ļauj atvērt durvis ar vienu graciozu kustību.

Lai padarītu vadības paneli vēl vairāk orientētu uz vadītāju, Lexus izstrādāja Tazuna dizaina koncepciju. Tās nosaukums ir cēlies no japāņu vārda, kas nozīmē 'zirga groži', koncentrējoties uz tiešu, bet intuitīvu vadību. Informācijas avoti, piemēram, multivides ekrāns, viena rādītāja informācijas displejs un projekcijas displejs, ir sagrupēti tā, lai to saturu varētu nolasīt ar minimālu acu un galvas kustību. Tāpat arī galvenie slēdži un vadīklas, piemēram, braukšanas režīma izvēle, ir viegli pieejami.

SNIEGUMS

 • IZTURĪGA PLATFORMA

  Jaunais LM 350h modelis ir veidots uz mūsu GA-K platformas ar pagarinātu garenbāzi un papildu šķērsstieņiem un stiprinājumiem, kas uzlabo izturību. Papildu izturība ir ļāvusi Lexus inženieriem precīzāk noregulēt balstiekārtu, uzlabojot gan veiktspēju, gan komfortu. Platāka šķērsbāze un lielāki riteņi nodrošina pārliecinošāku koptēlu un saķeri.

 • 4. PAAUDZES PAŠUZLĀDES HIBRĪDS

  Sniedzot komfortu un pārliecību ikvienā braukšanas situācijā, LM 350h Lexus pašuzlādes hibrīds nevainojami koordinē 2,5 litru benzīna dzinēja un elektromotora(-u) jaudu, nodrošinot 250 DIN ZS jeb 184 kW. Rezultāts? Paātrinājums no 0 līdz 100 km/h tikai 8,7 sekundēs, kā arī izcila efektivitāte – CO₂ emisijas ir 163 g/km un degvielas patēriņš 7,2 l/100 km. Tā kā sistēma uzlādējas gan braukšanas, gan bremzēšanas laikā, automobiļa sniedzamība vienmēr būs augstākajā līmenī.

 • 2,5 LITRU BENZĪNA DZINĒJS / HIBRĪDA TRANSMISIJA

  LM 350h pilnībā jaunais 2,5 litru benzīna dzinējs ir ievērojami uzlabots salīdzinājumā ar tā priekšgājēju, sasniedzot pasaules klases termisko efektivitāti 41% apmērā. Priekšējais elektromotors, ģenerators un jaudas sadalīšanas mehānisms ir apvienots sarežģītā hibrīda transmisijā, kas nodrošina neticami vienmērīgu un vienlaikus responsīvu braukšanu. Šī modeļa daudzasu motora/ģeneratora izvietojums ir īpašais kompakts, un tas sniedz augstāko efektivitāti, klusāko braukšanu un labāko veiktspēju savā klasē.

LM 350h modelim nesen izstrādātais un izmēra ziņā jaunais ceturtās paaudzes niķeļa-metāla hidrīda akumulators ļauj nodrošināt ietilpīgāku salonu un izcilu veiktspēju. Arī dzesēšanas sistēma ir optimizēta. Tieši virs transmisijas uzstādīts kompakts jaunais jaudas vadības bloks (PCU) padara zemāku motora pārsega konstrukciju, kas uzlabo aerodinamiku un samazina degvielas patēriņu.

Jaunā LM 350h E-FOUR elektriskā pilnpiedziņas sistēma darbojas nepārtraukti, nodrošinot lielāku griezes momentu un saķeri. Ļaujot būtiski uzlabot veiktspēju, LM daudzsviru aizmugures piekare nodrošina izcilu sānu stabilitāti un pretestību kompresijai. Tā spēj nodrošināt lielāku griezes momentu, kā arī ievērojami samazina troksni, vibrāciju un cietību. Adaptīvā piekare (AVS), kas ir īpaši pielāgota, lai uzlabotu vadāmību asos līkumos, kontrolē visu četru riteņu amortizācijas spēku.

INOVATĪVAS TEHNOLOĢIJAS

 • ĪPAŠI PLAŠS 10 COLLU PROJEKCIJAS DISPLEJS

  LM 350h (7-vietīgs) braukšanas dati tiek krāsaini projicēti tieši uz vējstikla. Šis 10 collu projekcijas displejs ļauj apskatīt navigācijas norādes, drošības funkcijas, informāciju un audio iestatījumus, nenovēršot skatienu no ceļa. Tā lietošana ir vienkārša, pateicoties uz stūres esošajiem skārienslēdžiem.

 • 23 SKAĻRUŅU AUDIOSISTĒMA MARK LEVINSON® (ČETRVIETĪGAJĀ MODELĪ)

  LM 350h četru sēdvietu modeļa īpaši klusais salons piedāvā ideālu vidi, lai izbaudītu jauno, īpaši šim modelim veidoto 23 skaļruņu audiosistēmu Mark Levinson® Premium Surround Sound (septiņvietīgajam Lexus LM ir 21 skaļruņa audiosistēma Mark Levinson®). 

  Sistēma, ko izstrādājuši ekskluzīvi audio partneri “Mark Levinson”, ir optimizēta automobiļa salona arhitektūrai. Nodrošinot nepārspējamus 7.1 kanālu mājas – kinozāles efektu ar jauno 3D sistēmu Mark Levinson® Surround un Quantum Logic Immersion, ClariFi analizē saspiesto skaņas avotu un papildina zaudētos datus, nodrošinot izcilu skaņas kvalitāti. Vēl vairāk uzlabojot koncertzāles efektu, skaļruņi ir izvietoti uz plašajiem MPV griestiem, radot trīsdimensiju skaņas skatuvi.

  Starpsienu skaļruņi, kas atrodas virs 48 collu ekrāna, lai tie būtu pasažieru ausu augstumā, rada bagātīgu un spēcīgu skaņu, spilgti paužot oriģinālās mūzikas atmosfēru. Visbeidzot, nodalījuma apakšpusē pa kreisi iebūvētais Blu-ray atskaņotājs atskaņo Blu-ray diskus, DVD un kompaktdiskus.

 • BEZVADU LĀDĒTĀJS

  Uzlādē saderīgus viedtālruņus vai citas elektroniskās ierīces, izmantojot induktīvo bezvadu lādētāju. Tas ir par 50% ātrāks un ērti novietots viduskonsoles kabatā. LM modelim var būt pat astoņas USB ligzdas, kas nodrošina iespēju uzlādēt un savienot visas nepieciešamās ierīces. Ar Android Auto® vai bezvadu Apple CarPlay® jaunais LM ļauj ērti attēlot un piekļūt daudzām viedtālruņa lietotnēm 14 collu skārienekrānā vai uz 14 collu / 48 collu aizmugures displejiem.

Laipni lūdzam lietotnē Lexus Link+ jaunā savienojamības pasaulē, kas izveidota, lai papildinātu mūsu unikālo Omotenashi pakalpojumu pieredzi. Tā viedās un īpaši pielāgotās funkcijas palīdz tev plānot braucienu, atrast autostāvvietu, ieplānot servisa apmeklējumu vai pat uzlabot braukšanas stilu. Pārveido savu laiku ar LM, izmantojot tādus pakalpojumus kā:

 

 • Braukšanas analītika: seko līdzi taviem braucieniem, braukšanas stilam un ļauj ierakstīt darījumu braucienus
 • Ieteikumi par hibrīdu: palīdz tev efektīvāk vadīt savu LM 350h
 • Atrast manu automobili: atrod tavu Lexus un sniedz norādes uz to
 • Nosūtīt uz automobili: ļauj ieplānot maršrutu citā ierīcē un nosūtīt to uz savu Lexus, savukārt “Nosūtīt navigācijas norādes uz tālruni” sniedz navigācijas norādes galamērķa sasniegšanai ar kājām
 • eCare: ļauj pārvaldīt LM apkopi
 • Brīdinājuma lampiņas: izskaidro katras brīdinājuma lampiņas nozīmi un veicamās darbības
 • Automobiļa statuss: paziņo, ja nav aizvērti automobiļa logi vai nav izslēgti priekšējie lukturi. Tas ļauj arī apskatīt, vai automobilis ir aizslēgts
 • Uzlādes līmeņa indikators: uzrauga automobiļa 12 V akumulatora uzlādes līmeni
 • Attālinātās funkcijas: attālināti atkausē vējstiklu, aktivizē avārijas gaismas vai aizslēdz un atslēdz LM, esot mājās

Kā LM īpašnieks tu vari baudīt visas Lexus Link+ Premium Connectivity komplekta priekšrocības. Tas ietver tādas funkcijas kā:

 

 • Mākoņa navigācija un balss palīgs
 • Notikumi uz ceļa un reāllaika satiksmes informācija
 • Autostāvvietu pieejamība uz ielas vai ārpus koplietošanas ceļiem
 • Attālinātā klimata kontrole: attālināti pārvaldāma gaisa kondicionēšana

LM 350h AR ČETRĀM SĒDVIETĀM

 • ČETRU SĒDVIETU MODELIS

  Četrvietīgais LM ir ērts kā avangardiska viesistaba un vienlaikus praktisks kā mobilais birojs, un tam piemīt unikāla gaisīgas atpūtas telpas atmosfēra. Ar rokām sašūtās ādas sēdekļu roku balsti ir aprīkoti ar skārienjutīgiem vadības paneļiem, bet galvas balstu akcents ir iespiestais Lexus logo. Aizmugurējiem sēdekļiem ar viedo atsvaidzināšanas tehnoloģiju ir lasīšanai paredzēts apgaismojums un nolokāmi galdiņi. Priekšējā un otrajā rindā ir pieejami arī ventilējami/apsildāmi sēdekļi, savukārt uz durvīm un logiem esošās žalūzijas uzlabo komfortu un privātumu. Bīdāmo durvju un bagāžas nodalījuma durvju darbināšanai šoferis var izmantot virs galvas esošo vadības paneli, nodrošinot izsmalcinātu sagaidīšanu, kad viesi tuvojas auto.

 • PIRMĀS KLASES PILNĪBĀ NOLOKĀMIE SĒDEKĻI

  Ekskluzīvā četru sēdvietu konfigurācija ir lieliski piemērota biznesa līderu vajadzībām. Aizmugurē ir divi pirmās klases aviosēdekļi ar augstu atzveltni, kas ir veidoti ergonomiski, nodrošinot izcilu komfortu. Tā kā sēdekļi pilnībā noliecas līdz pilnīgi horizontālai pozīcijai, polsterējumā un sēdekļa atzveltnē ir iebūvēti gaisa pūšļi, kas masē augšstilbus, muguru un plecus, savukārt elektriski darbināmie Ottoman tipa kāju balsti nodrošina atbalstu apakšstilbiem. Tikmēr klimata konsjeržs uzrauga tava ķermeņa temperatūru, lai kontrolētu klimatu, caur ventilējamo sēdekļu virsmu izvadot atdzesētu salona gaisu, tādējādi samazinot siltumu un mitrumu. Aizmugurējo sēdekļu elektriski darbināmais Ottoman tipa kāju balsts nodrošina stabilu atbalstu apakšstilbiem, lai pasažieri varētu atpūsties izsmalcinātā un apsildāmā komfortā. 

 • ATSPIRDZINĀJUMI, ŽURNĀLI, NETFLIX

  LM versijas modelī, kura apakšējā daļā ir nodalījumi rokas bagāžai, nolokāmi galdiņi sēdekļu roku balstos un uzglabāšanas nodalījumi iecienītākajiem izdevumiem vai tādiem priekšmetiem kā planšetdatori, ir pietiekami daudz vietas visam. Neatkarīgi no tā, vai vēlies atpūsties vai radoši darboties, tu novērtēsi aizmugurējos sēdekļos iebūvēto izklaides sistēmu ar īpaši platu augstas izšķirtspējas ekrānu. Paredzot vēlmi pēc atvēsinoša dzēriena, iespēju atpūsties un pat svinēt, 14 litru ledusskapis nodrošina, ka dzērieni ir atdzesēti un atrodas pa rokai. 

Četru sēdvietu modelis paaugstina privātuma līmeni, pateicoties starpsienai, kas atdala priekšējo un aizmugurējo salona daļu. Augšējā daļā atrodas bīdāms stikla logs ar aptumšošanas funkciju, kas nodrošina divu līmeņu privātumu, nezaudējot gaisīguma sajūtu. Zem tā atrodas liels 48 collu platekrāna displejs, ko aizmugurējo sēdekļu pasažieri var izmantot dažādiem mērķiem, tostarp tiešsaistes sanāksmēm un izklaidei, izmantojot uzlabotu audiosistēmu. Aizmugurējais klimata konsjeržs, kas ir Lexus jaunievedums, nodrošina tādu elementu kā gaisa kondicionēšana, sēdekļu novietojums, žalūzijas un apgaismojums integrētu vadību, un palīdz pasažieriem radīt optimālu salona vidi. 

DROŠĪBA

 • TREŠĀS PAAUDZES LEXUS SAFETY SYSTEM +

  Pilnīgi jaunais LM ietver jaunāko Lexus Safety System + 3. paaudzi ar uzlabotām aktīvās drošības un vadītāja palīgsistēmām, kas nodrošina modernizētas un papildu funkcijas ar uzlabotiem drošības rādītājiem. Tās ietver proaktīvās braukšanas palīgsistēmas ar stūrēšanas palīgsistēmu un jaunu vadītāja noguruma monitoru, lai pārbaudītu vadītāja nogurumu vai iespējamu uzmanības novēršanu. 

 • UZLABOTA SADURSMES NOVĒRŠANAS SISTĒMA

  Papildus motociklu noteikšanai dienas laikā uzlabotā Lexus sadursmes novēršanas sistēma ļauj izvairīties no iespējamām sadursmēm, piemēram, kreisajos/labajos pagriezienos un sastrēgumos. Tā var arī atpazīt sadursmes risku ar pretimbraucošiem transportlīdzekļiem vai gājējiem, veicot pagriezienu krustojumā. Avārijas stūrēšanas palīgsistēma palielina iespējas izvairīties no sadursmes.

 • DINAMISKĀ RADARA KRUĪZA KONTROLE

  Sistēma izmanto milimetru viļņu radara sensoru un kameru, lai noteiktu priekšā braucošo transportlīdzekli un uzturētu atbilstošu attālumu. Ja priekšā braucošais transportlīdzeklis apstājas, LM arī apstāsies. Kad transportlīdzeklis atsāks kustību, to darīs arī LM. Tā ātri atpazīst priekšā esošos šķēršļus un kopā ar joslas ievērošanas palīgsistēmu* nodrošina dabiskāku līniju pagriezienos. Dinamiskā radara kruīza kontrole arī neļaus automobilim ietriekties lēnākā transportlīdzeklī, kas brauc pa ārējo joslu.

  * Uzlabotā joslas ievērošanas palīgsistēma palīdz braukt ar LM pa joslas vidusdaļu un izmanto "dabisku joslas ievērošanas" funkciju un sniedz atbalstu līkumos.

Uzlabotā ceļa zīmju atpazīšanas palīgsistēma (RSA) atpazīst ceļa zīmes un sniedz informāciju vadītājam automobiļa daudzfunkcionālajā ekrānā. Savienojot to ar dinamisko radara kruīza kontroli, automobiļa ātrumu var ātri pielāgot atbilstoši RSA atpazītajam ātruma ierobežojumam.

Aprīkota ar mūsu jaunāko šķēršļu noteikšanas palīgsistēmu, LM novatoriskā jaunā proaktīvā braukšanas palīgsistēma ar aktīvās stūrēšanas funkciju nosaka satiksmes dalībniekus un priekšā esošos objektus, kā arī proaktīvi kontrolē bremzes un stūrēšanu, lai ievērotu drošu distanci. Turklāt palēnināšanas palīgsistēma palīdz tev, atlaižot akseleratora pedāli pirms līkuma vai priekšā braucoša transportlīdzekļa, nodrošināt vienmērīgāku un drošāku ātruma samazināšanu. Sistēma arī nosaka priekšā esošos līkumus un pielāgo stūrēšanas palīgfunkciju, lai veicinātu drošu un precīzu stūrēšanu.

Ar LED aktivizējamā AHS (Adaptīvā tālo gaismu sistēma) izmanto monokulāro kameras sensoru, lai noteiktu priekšā braucošo transportlīdzekļu gaismas un automātiski optimizētu lukturu gaismas sadalījumu tā, lai tālās gaismas tieši neapžilbinātu priekšā vai pretī braucošos transportlīdzekļus. AHS samazina vadītāja darba slodzi, novēršot nepieciešamību ieslēgt un izslēgt tālās gaismas, un palīdz nodrošināt lielisku redzamības lauku, braucot naktī.

Izvēlies sev piemērotāko aprīkojuma līmeni un dzinēju

Izvēlies aprīkojuma līmeni

2 papildus

Šiem kritērijiem neatbilst neviens automobilis; lūdzu, maini meklēšanas nosacījumus

 • LM - Executive - Luksusa klases minivens

  LM Executive

  Hibrīds
  Luksusa klases minivens
  • +
   Frēzēti 19 collu vairākspieķu vieglmetāla diski, 225/55 R19 riepas
  • +
   21 skaļruņa sistēma Mark Levinson® Reference 3D Surround Sound
  • +
   Attēla projicēšana uz vējstikla (HUD)

  Izvēlies šo dzinēju

  No

  123 700 €

  AWD e-CVT | Pilnpiedziņa
  • CO₂
   163 g/km
  • Patēriņš
   7.2 l/100km
 • LM - Luxury - Luksusa klases minivens

  LM Luxury

  Hibrīds
  Luksusa klases minivens
  • +
   Frēzēti 19 collu vairākspieķu vieglmetāla diski, 225/55 R19 riepas
  • +
   14" skārienekrāns
  • +
   23 skaļruņu sistēma Mark Levinson® Reference 3D Surround Sound

  Izvēlies šo dzinēju

  No

  147 700 €

  AWD e-CVT | Pilnpiedziņa
  • CO₂
   163 g/km
  • Patēriņš
   7.2 l/100km
Funkcijas ir atkarīgas no izvēlētā aprīkojuma līmeņa.
Cenā iekļauta norādītā virsbūves krāsa.

Skatīt vairāk

 • PILNĪGI JAUNAIS LEXUS LM

  Lexus LM ir mūsu pilnīgi jaunais flagmanis, ar kuru Lexus ieiet jaunā tirgus segmentā – īpaši greznu, šoferu vadāmo automobiļu jomā.    

 • “THE LOFT” LIDOSTAS ATPŪTAS TELPA

  Pēc nokļūšanas Briseles lidostā ar pilnīgi jauno LM tavus iespaidus bagātinās mūsu augsti novērtētais atpūtas salons. Sadarbībā ar “Brussels Airlines” mēs piedāvājam unikālo Omotenashi viesmīlības pakalpojumu, kurā   ir risinājumi ikvienai vajadzībai.

 • LEXUS TAKUMI MEISTARĪBA

  Šeit tu vari uzzināt vairāk par mūsu elites Takumi amatnieku komandu, kas izgatavo tavu luksusa klases Lexus LM, lai tas šķistu, darbotos un izskatītos kā neviens cits minivens.