1. Electrified
Īsceļi
Īsceļi

LEXUS ELECTRIFIED

LEXUS IEPAZĪSTINA AR PILNĪGI JAUNO RX

Lexus pašlaik veic pēdējos pilnīgi jaunā BEV, saukta par Lexus RZ, uzlabojumus

Tas ir būvēts uz pilnīgi jaunas platformas, sauktas par e-TNGA, un paredzēts, lai sniegtu aizraujošu braukšanas pieredzi, kas noteiks jaunu BEV (ar akumulatoru darbināms elektriskais automobilis) braukšanas standartu, apvienojot Lexus līmeņa komfortu ar izcilu dinamisko veiktspēju.

Pateicoties aizraujošām progresīvām tehnoloģijām, piemēram, ekskluzīvai piedziņas spēka kontroles sistēmai DIRECT4, RZ nodrošinās neticamu noturību uz ceļa un pagriezienu izbraukšanu, sniedzot vadītājam paaugstinātu pārliecības un kontroles sajūtu.


DIRECT4 sistēma dinamiski kontrolē riteņu piedziņas spēku, pastāvīgi optimizējot jaudas padevi. Tas ļauj RZ vienā acu mirklī nemanāmi pārslēgties no priekšējo uz aizmugurējo riteņu piedziņu vai variēt visu riteņu piedziņu kombinācijas.


Jaunais RZ būs pieejams arī ar visprogresīvāko stūrēšanas sistēmu steer-by-wire, kas nodrošina komfortu un ērtības, novēršot tradicionālo manuālo vadību, braucot lēnām vai novietojot auto stāvēšanai. Iedomājieties, ka veicat pilnu U-pagriezienu ar vienkāršu stūres kustību. Tajā pašā laikā stūres komfortablā un unikālā forma nodrošina skaidru skatu uz visu būtiskāko informāciju, sākot ar mērinstrumentu paneli līdz vējstikla displejam.

Pilnīgi jaunā RZ prezentācija plānota 2022. gada pirmajā pusē.

Pilnīgi jauns Lexus RZ

Izbaudiet nākotnes braukšanas pieredzi.
*One Motion Grip būs pieejams 2024. gada pirmajā pusē 

JAUNĀ PAAUDZE IR KLĀT

Jau 15 gadus Lexus ir celmlauzis automobiļu elektrifikācijas tehnoloģiju jomā un ir radījis aizraujošus, efektīvus un izturīgus automobiļus. Turklāt, pateicoties klusajiem dzinējiem tiek aizsargāta planēta un radīta dinamiska braukšanas pieredze. Pasaulē vadošās tehnoloģijas padara visu drošu, nevainojamu un baudāmu. Nākamā paaudze ir klāt, un tā ir lieliska!

ELEKTRIFIKĀCIJAS JAUDAS VEIDI

 

Izvēlieties elektrifikāciju vai izvēlieties piemērotāko, ko hibrīds var nodrošināt. Lexus piedāvā dažādas iespējas elektrificētai nākotnei.

PILNĪBĀ ELEKTRISKS

Kā tiek radīti patiešām unikāli un aizraujoši auto? Ideja ir jāīsteno un jānoslīpē sacīkšu trasē. 

PAŠUZLĀDES HIBRĪDS

Ar to var turpināt braukt, neveicot uzlādi, jo automobilis nemanāmi pārslēdzas no elektrības uz benzīna piedziņu.

Uzlādējamais hibrīds

Lexus uzlādējamajam hibrīdam ir divi piedziņas bloki: izcils benzīna dzinējs un ietilpīgs litija jonu akumulators, kas darbina elektromotoru/ģeneratoru.

ELEKTROUTO KLĀSTS

Kā Jūs vēlaties justies savā Lexus? Mēs piedāvājam rūpīgi izstrādātu elektrificēto automobiļu klāstu visiem dzīvesveidiem un dažādiem piedzīvojumiem uz ceļa.

UX
UX UX 250h Comfort Wagon 5 Doors
No 42 300 €
UX EV
UX EV Comfort
No 49 900 €
NX
NX Comfort
No 50 500 €
RX
RX Comfort SUV 5 Doors
No 70 700 €
ES
ES Comfort
No 50 500 €
LS
LS Comfort 4 durvju sedans (LWB)
No 104 000 €
RC F
RC F Luxury
No 91 600 €
LC
LC Luxury Coupe 2 Doors
No 117 960 €

https://dxp-webcarconfig.lexus-europe.com/v1/model-filter-results/lv/lv