1. Automobiļu klāsts
 2. UX
Ātrā atlase
Sākot no
43 700 €
CO₂
120 - 137 g/km
Patēriņš
5.3 - 6.1 l/100km
Braukšana ar jaunāko Lexus UX pārsniedz mehānisko pieredzi. Tas ietver izcilus tehniskos sasniegumus, sākot no 4. paaudzes Lexus pašuzlādes hibrīda sistēmas līdz īpaši izturīgai šasijai. Automobiļa rāmais klusums, vienmērīgais lineārais paātrinājums un precīza veiklība pilsētas ielās ir nepārspējami. Lexus dizaineri nenogurstoši strādāja pie modeļa unikālā izskata, radot pārsteidzošu un kompaktu luksusa klases SUV ar izteiksmīgu Lexus modeļiem raksturīgo resti. Viņu pūles ir pamanāmas arī sīkajās detaļās, piemēram, aizmugurējā LED lukturī, kura stilīgā aerodinamika uzlabo pārsteidzošo automobiļa sniegumu. 

UX GALERIJA

Attēli ir ilustratīvi. Lai uzzinātu precīzu konfigurāciju, lūdzu, sazinies ar Lexus pārstāvniecību.
Ātra automobiļu piegāde

UX īpašais piedāvājums

SNIEGUMS 

 • LEXUS DRIVING SIGNATURE

  Novatoriskais UX 250h pašuzlādes hibrīds izceļas ar izcilu vienmērīgumu un gandrīz pilnībā klusu braukšanu. Tagad tas ietver arī unikālu Lexus Driving Signature, ko vairāku mēnešu garumā ir testējis Lexus Takumi galvenais braucējs, kurš testēja arī pārsteidzošo LC kupeju. Rezultāts? Atlētiskums, ko negaidīsi no kompakta SUV. 

 • 4. PAAUDZES LEXUS PAŠUZLĀDES HIBRĪDS 

  UX 250h darbina Lexus pašuzlādes hibrīda sistēma, kas ražo 184 DIN ZS, un tam ir ļoti efektīvs 2,0 litru četru cilindru benzīna dzinējs. Sistēma ir pieejama ar priekšējo piedziņu vai pilnpiedziņu E-FOUR, un tai ir kompakta pārnesumkārba un jaudas vadības bloks, kas ir radīts, lai samazinātu siltuma un berzes radītos zudumus. Niķeļa-metāla hidrīda akumulators ietver pilnveidotu konstrukciju un dzesēšanas sistēmu. 

 • HIBRĪDA TRANSMISIJA                                                                                                                               Nākamās paaudzes hibrīda transmisija savieno 2,0 litru benzīna dzinēju ar diviem elektromotoriem/ģeneratoriem un rada par 25 % mazāku iekšējo berzi nekā iepriekšējās Lexus sistēmas. Secīgā pārnesumu pārslēgšanas funkcija nodrošina atsaucīgu dzinēja bremzēšanas spēku sešās pakāpēs ar pārslēgšanas sajūtu, kas ir līdzīga manuālajai pārnesumkārbai, izmantojot uz stūres esošos pārslēgšanas taustiņus vai pārslēgšanas pogas pozīciju "S". 

Jaunais niķeļa-metāla hidrīda akumulators ar pilnveidotu konstrukciju un dzesēšanas sistēmu atrodas zem UX 250h aizmugurējā sēdekļa, nodrošinot pielāgojamu bagāžas nodalījuma telpu un uzlabojot automobiļa zemo smaguma centru. 

UX 250h ir pieejams ar priekšējo piedziņu vai elektrisko pilnpiedziņu E-FOUR. Sistēma E-FOUR izmanto atsevišķu, īpašu elektromotoru/ģeneratoru, kas atrodas uz aizmugurējās ass. Vienmērīgs jaudas sadalījums starp priekšējo un aizmugurējo asi nodrošina stabilāku braukšanu pat kalnu nogāzēs vai sniegotos ceļos, taču ar mazāku degvielas patēriņu nekā parastajām pilnpiedziņas sistēmām.

EKSPRESĪVS DIZAINS

 • KUR SKAISTUMS SATIEKAS AR FUNKCIONALITĀTI

  Lexus dizaineri nenogurstoši strādāja, lai radītu pārsteidzošu kompaktu luksusa klases SUV ar elektrizējošu un dinamisku pievilcību. Viņu pūles ir saskatāmas pat sīkajās detaļās, piemēram, unikālajā aizmugurējā LED kombinētajā lukturī, kura stilīgā aerodinamiskā forma uzlabo vadāmību un sniegumu. Šeit skaistums satiekas ar funkcionalitāti, kas ir UX 250h pamatā.

 • F SPORT / F SPORT Design

  Ar jauno Sonic Platinum virsbūves krāsu UX piesaista vairāk uzmanības nekā jebkad agrāk, un tā dinamisko, smalko koptēlu akcentē sportiski 18 collu diski un riteņu arku moldings virsbūves krāsā. Piešķirot UX klāstam jaunu degsmi, F SPORT Design modelis pārsteidz ar drosmīgu priekšējo resti un satriecošu divtoņu jumtu, kas izstaro dinamisku attieksmi.

 • 17 COLLU AERODINAMISKI RITEŅI

  Izteiksmīgie aerodinamiskie riteņi ir izgatavoti melnā krāsā, un tiem ir vārsti katrā spieķu pusē, kas ir jaunums Lexus klāstā. Vārsta formas pamatā ir "Gurney" tipa vārsts, kas ir uzstādīts uz Formula 1 sacīkšu auto aizmugurējā spārna, lai regulētu gaisa plūsmu un radītu virpuļus, kas palielina piespiedējspēku. Šis novatoriskais riteņu dizains nodrošina pārliecinošāku vadāmību, nodrošinot stabilitāti bremzēšanas laikā, palielinot dzesēšanas efektivitāti un samazinot turbulenci.

Priekšējiem lukturiem ir kompaktas trīsprojektoru LED vienības un L formas dienas gaitas lukturi, kas veidoti Lexus raksturīgajā bultas uzgaļa formā. Turklāt dažādiem laikapstākļiem paredzētie lukturi rada drošu redzes lauku miglas laikā.

UX 250h aizmugurējam kombinētajam lukturim ir uzlabots dizains, kas ir ne tikai pievilcīgs, bet arī aerodinamiski efektīvs. Spuras ir integrētas lukturī, lai samazinātu gaisa spiediena izmaiņas par aptuveni 16 %, veicinot izcilu aizmugures stabilitāti līkumos, kā arī sānvējā. Izteiksmīgākam izskatam 120 gaismas diodes, kas viegli sašaurinās uz centru un šaurākajā vietā ir tikai 3 mm platas, veido nepārtrauktu gaismas līniju.

INOVATĪVAS TEHNOLOĢIJAS

 • AUTOMĀTISKAS BAGĀŽAS NODALĪJUMA DURVIS

  Ērtai mantu iekraušanai un izkraušanai UX ir pieejams ar elektriski darbināmām bagāžas nodalījuma durvīm ar brīvroku atvēršanu funkciju. Tās var atvērt un aizvērt, pārvietojot kāju sensora priekšā, kas atrodas zem aizmugurējā bufera, ja kabatā vai somā ir viedatslēga.

 • S-FLOW KLIMATA KONTROLE/KLIMATA KONSJERŽS

  S-Flow klimata kontrole gudri pārvalda UX salona klimatu atbilstoši apstākļiem, nodrošinot izcilu komfortu un degvielas ekonomiju. Tā, piemēram, var noteikt, vai sēdvietas ir aizņemtas, un attiecīgi pielāgot salona klimatu. Klimata konsjerža funkcija izvada nelielas nanoe™ X daļiņas, no vienas puses, palīdzot aizkavēt vīrusu un baktēriju izplatību*, un, no otras puses, samazinot nepatīkamu aromātu un vienlaikus mitrinot matus un ādu.

 • 13 SKAĻRUŅU MARK LEVINSON® AUDIOSISTĒMA

  Ar 915 vatu jaudu UX 13 skaļruņu Mark Levinson® Premium Surround Sound sistēma rada pasaules līmeņa skaņu. Katram sistēmas elektriskajam komponentam ir ideāls dizains, lai nodrošinātu 0,1 % vai mazāku kopējo harmonisko kropļojumu (THD, signāla kropļojumu indikatoru). Sistēmā ietilpst 150 W/4 Ω x 12 kanālu (izmantoti 8 kanāli) D klases pastiprinātājs. Šīs ierīces lielā jauda ļauj tai precīzi pārvaldīt lielus skaļruņus, radot skaidru un spēcīgu skaņu. 

Ātrāk un vienkāršāk lietojama ar uzlabotu izšķirtspēju gan 8 collu (Lexus Link Connect ar mākoņa navigāciju), gan lielajā 12,3 collu skārienekrānā (Lexus Link Pro ar iegulto navigāciju), Lexus Link+ multivide izmanto mākoņa navigāciju, lai regulāri atjauninātu karšu un satiksmes datus.  Vēl ērtākai lietošanai ir pieejami tādi pakalpojumi kā tiešsaistes informācija par satiksmi, laika prognozes, stāvvietu un degvielas uzpildes staciju meklēšana.

Laipni lūdzam lietotnē Lexus Link+ jaunā savienojamības pasaulē, kas radīta, lai papildinātu mūsu unikālo Omotenashi pakalpojumu pieredzi. Tā viedās un īpaši pielāgotās funkcijas palīdz plānot braucienu, atrast autostāvvietu, ieplānot servisa apmeklējumu vai pat uzlabot braukšanas stilu. Pārveidojiet savu laiku ar UX, izmantojot tādus pakalpojumus kā:

 • Braukšanas analītika: seko līdzi Jūsu braucieniem, braukšanas stilam un ļauj ierakstīt darījumu braucienus.
 • Ieteikumi par hibrīdu: palīdz Jums efektīvāk vadīt savu UX 250h.
 • Atrast manu automobili: atrod Jūsu Lexus un sniedz norādes uz to.
 • Nosūtīt uz automobili: ļauj ieplānot maršrutu citā ierīcē un nosūtīt to uz savu Lexus, savukārt “Nosūtīt navigācijas norādes uz tālruni” sniedz navigācijas norādes galamērķa sasniegšanai ar kājām.
 • Brīdinājuma lampiņas: izskaidro katras brīdinājuma lampiņas nozīmi un veicamās darbības.
 • Automobiļa statuss: paziņo, ja nav aizvērti automobiļa logi vai nav izslēgti priekšējie lukturi. Tas ļauj arī apskatīt, vai automobilis ir aizslēgts.
 • Uzlādes līmeņa indikators: uzrauga automobiļa 12 V akumulatora uzlādes līmeni.
 • Attālinātā klimata kontrole: visi UX modeļi ietver attālināti pārvaldāmo gaisa kondicionēšanu, stūres apsildi, sēdekļu apsildi un salona temperatūras regulēšanu.
 • Attālinātās funkcijas: attālināti atkausē vējstiklu, aktivizē avārijas gaismas vai aizslēdz un atslēdz UX, esot mājās.

Automobiļa dati tiek dažādās krāsās projicēti tieši uz vējstikla. Projekcijas displejs, kura izmēri ir 260 mm x 97,5 mm, ļauj vadītājam apskatīt tādu informāciju kā navigācijas norādes, audio iestatījumus vai drošības funkcijas, nenovēršot skatienu no ceļa.

DROŠĪBA

 • LEXUS SAFETY SYSTEM+/NCAP 5 ZVAIGŽŅU VĒRTĒJUMS

  Aprīkots ar mūsu novatorisko Lexus Safety System+, kas ietver sadursmes novēršanas sistēmu ar gājēju noteikšanu dienas un nakts laikā un velosipēdu noteikšanu dienasgaismas stundās, UX sniedz klasē vadošo drošības aprīkojumu un ir saņēmis prestižo Euro NCAP 5 zvaigžņu novērtējumu. Lexus Safety System+ ietver: sadursmes novēršanas sistēmu ar gājēju noteikšanu; dinamisko radara kruīza kontroli; ceļa zīmju atpazīšanas palīgsistēmu; joslas ievērošanas palīgsistēmu; automātiskās tālās gaismas; avārijas stūrēšanas palīgsistēmu; un krustojumu palīgsistēmu.

 • SADURSMES NOVĒRŠANAS SISTĒMA

                                                                              Sadursmes novēršanas sistēma tagad var noteikt gājējus nakts laikā un velosipēdus dienas laikā. Kameras jutība un dinamiskais diapazons ir uzlaboti, piemēram, kad pretimbraucoša automobiļa priekšā gājējs ir grūti saskatāms transportlīdzekļa gaismas dēļ. Turklāt milimetru viļņu radara noteikšanas zonas leņķis ir paplašināts un ļauj noteikt velosipēdus. Ja sadursmes iespējamība ir augsta, bremzes tiek aktivizētas automātiski.

 • DINAMISKĀ RADARA KRUĪZA KONTROLE

                                                                                Sistēma izmanto milimetru viļņu radara sensoru un kameru, lai noteiktu priekšā braucošo transportlīdzekli un uzturētu atbilstošu attālumu. Ja priekšā braucošais transportlīdzeklis apstājas, sistēma apturēs UX. Kad transportlīdzeklis atkal uzsāks kustību, UX turpinās tam sekot. Šī sistēma samazina vadītāja slodzi situācijās, kad ir nepieciešama bieža braukšanas uzsākšana un apstāšanās.

UX 250h aprīkojumā ietvertā ceļa zīmju atpazīšanas palīgsistēma (RSA) atpazīst ceļa zīmes un sniedz informāciju vadītājam automobiļa daudzfunkcionālajā ekrānā. Savienojot to ar dinamisko radara kruīza kontroli, iestatīto automobiļa ātrumu var ātri atiestatīt atbilstoši RSA atpazītajam ātruma ierobežojumam. Jums tikai jānospiež attiecīgā poga. RSA atpazīst visas svarīgās ceļa zīmes un brīdinājumus, tostarp elektroluminiscējošās un mirgojošās zīmes.

Joslas ievērošanas palīgsistēma palīdz noturēt UX 250h joslas centrā. Tā spēj arī sniegt atbalstu līkumos ar šaurāku rādiusu. Ja sistēma konstatē, ka UX var izbraukt no joslas, tā pārslēdzas izbraukšanas novēršanas kontroles režīmā un palīdz atgriezt automobili joslas centrā.

Vēl vairāk uzlabojot tā drošības rādītājus, UX standarta aprīkojums ietver visaptverošu 8 drošības spilvenu aizsardzību. Tā ietver vadītāja un priekšējā pasažiera drošības spilvenus un ceļgalu drošības spilvenus, priekšējos sānu drošības spilvenus, kā arī drošības spilvenus, kas nosedz visus sānu logus.
LEXUS UN DŽOJA KRŪKSA

LEXUS SADARBOJAS AR MŪZIĶI DŽOJU KRŪKSU JAUNĀKAJĀ UX KAMPAŅĀ

Izmēģini UX

Piesaki testa braucienu ar Lexus UX un izbaudi patiesi patīkamu braucienu.

Īpašnieka priekšrocības

Izvēlies sev piemērotāko aprīkojuma līmeni un dzinēju

Izvēlies aprīkojuma līmeni

5 papildus

Šiem kritērijiem neatbilst neviens automobilis; lūdzu, maini meklēšanas nosacījumus

 • UX - Comfort - Pilsētas SUV

  UX Comfort

  Hibrīds
  Pilsētas SUV
  • +
   17 collu vieglmetāla diski, melni, ar 5 platiem dubultspieķiem, 215/60 R17 riepas
  • +
   Inteliģentie stāvvietā novietošanas sensori (IPS), priekšā un aizmugurē
  • +
   Priekšējie lukturi, LED

  Izvēlies šo dzinēju

  No

  43 700 €

  CVT | Priekšējo riteņu piedziņa
  • CO₂
   120 - 128 g/km
  • Patēriņš
   5.3 - 5.7 l/100km

  No

  45 200 €

  CVT | Pilnpiedziņa
  • CO₂
   131 - 137 g/km
  • Patēriņš
   5.8 - 6.1 l/100km
 • UX - F SPORT Design - Pilsētas SUV

  UX F SPORT Design

  Hibrīds
  Pilsētas SUV
  • +
   18 collu vieglmetāla diski, F SPORT, 225/50 RF18 riepas
  • +
   Aizmugurējais bamperis, F SPORT
  • +
   Bufera un restes dekoratīvais elements, Jet Black

  Izvēlies šo dzinēju

  No

  47 700 €

  CVT | Priekšējo riteņu piedziņa
  • CO₂
   126 - 128 g/km
  • Patēriņš
   5.6 - 5.7 l/100km

  No

  49 200 €

  CVT | Pilnpiedziņa
  • CO₂
   135 - 137 g/km
  • Patēriņš
   6 - 6.1 l/100km
 • UX - Premium - Pilsētas SUV

  UX Premium

  Hibrīds
  Pilsētas SUV
  • +
   18 collu vieglmetāla diski, frēzēti, ar 5 platiem dubultspieķiem, 225/50 RF18 riepas
  • +
   Iekāpšanas apgaismojums sānu spoguļos
  • +
   Inteliģentie stāvvietā novietošanas sensori (IPS), priekšā un aizmugurē

  Izvēlies šo dzinēju

  No

  48 500 €

  CVT | Priekšējo riteņu piedziņa
  • CO₂
   125 - 128 g/km
  • Patēriņš
   5.5 - 5.7 l/100km

  No

  50 000 €

  CVT | Pilnpiedziņa
  • CO₂
   135 - 137 g/km
  • Patēriņš
   5.9 - 6.1 l/100km
 • UX - F SPORT - Pilsētas SUV

  UX F SPORT

  Hibrīds
  Pilsētas SUV
  • +
   18 collu vieglmetāla diski, F SPORT, 225/50 RF18 riepas
  • +
   Aizmugurējais bamperis, F SPORT
  • +
   Bufera un restes dekoratīvais elements, Jet Black

  Izvēlies šo dzinēju

  No

  55 000 €

  CVT | Pilnpiedziņa
  • CO₂
   136 - 137 g/km
  • Patēriņš
   6 - 6.1 l/100km
 • UX - Luxury - Pilsētas SUV

  UX Luxury

  Hibrīds
  Pilsētas SUV
  • +
   18 collu vieglmetāla diski, frēzēti, ar 5 platiem dubultspieķiem, 225/50 RF18 riepas
  • +
   Akustiskais stikls, vējstikla un priekšējo sānu stikli
  • +
   Iekāpšanas apgaismojums sānu spoguļos

  Izvēlies šo dzinēju

  No

  57 300 €

  CVT | Pilnpiedziņa
  • CO₂
   135 - 137 g/km
  • Patēriņš
   6 - 6.1 l/100km
Funkcijas ir atkarīgas no izvēlētā aprīkojuma līmeņa.
Cenā iekļauta norādītā virsbūves krāsa.

Skatīt vairāk