1. Automobiļu klāsts
 2. UX
Ātrā atlase
Sākot no
43 700 €
CO₂
0 - 129 g/km
Patēriņš
0 - 5.7 l/100km
Braukšana ar jaunāko Lexus UX pārsniedz mehānisko pieredzi. Tas ietver izcilus tehniskos sasniegumus, sākot no 5. paaudzes Lexus pašuzlādes hibrīda sistēmas līdz īpaši izturīgai šasijai un modernizētai balstiekārtai. Automobiļa rāmais klusums, vienmērīgais lineārais paātrinājums un precīza veiklība pilsētas ielās ir nepārspējami. Arī salonā esam veikuši daudz uzlabojumu. Līdztekus jaunai apdarei un polsterējumam ir iespēja pasūtīt Takumi radītu salona apdari bez ādas. Tevi gaida patiesi īpaša pieredze. Izbrauc ar uzlaboto UX 300h luksusa klases kompakto SUV, un tu sapratīsi, ko mēs domājam.

UX GALERIJA

Attēli ir ilustratīvi. Lai uzzinātu precīzu konfigurāciju, lūdzu, sazinies ar Lexus pārstāvniecību.
Ikmēneša maksājums no 417 €*
Procentu likme 0,99% + 3 mēnešu EURIBOR*
Bezmaksas ziemas riteņu komplekts

UX 300h F SPORT Design

SNIEGUMS

 • LEXUS DRIVING SIGNATURE

  Ekonomiskāks un videi draudzīgāks nekā parastie kompaktie apvidus automobiļi, jaunais pašuzlādes hibrīds pārsteidz ar izcilu vienmērīgu un gandrīz pilnīgi klusu braukšanu. UX 300h ietver unikālo Lexus Driving Signature, ko vairāku mēnešu garumā ir testējis Lexus Takumi galvenais braucējs, kurš testēja arī pārsteidzošo LC kupeju. Rezultāts? Atlētiskums, ko negaidīsi no kompakta SUV.

 • 5. PAAUDZES LEXUS PAŠUZLĀDES HIBRĪDS 

  UX 300h jaunā pašuzlādes hibrīda tehnoloģija apvieno īpaši efektīvu 2,0 litru benzīna dzinēju ar lielas jaudas elektromotoru(-iem), palielinot sistēmas jaudu līdz 199 DIN ZS. Ar izcilu degvielas ekonomiju un elektrisko režīmu, taču bez sniedzamības problēmām, paātrinājums tagad ir vēl ātrāks un vienmērīgāks, pateicoties nesen izstrādātajam litija jonu akumulatoram. Uzsākot kustību un braucot ar mazāku ātrumu, jaudīgais priekšējais elektromotors (un aizmugurējais elektromotors pilnpiedziņas modeļiem) virza UX 300h. Šajā brīdī tu vari baudīt pilnīgi elektrisku piedziņu.

 • UZLABOTA HIBRĪDA TRANSMISIJA

  Jaunā hibrīda transmisija savieno benzīna dzinēju ar elektromotoru/ģeneratoru un var lepoties ar vairāk nekā par 25 % mazāku iekšējo berzi nekā iepriekšējās Lexus sistēmas, panākot izcilu degvielas patēriņu, klusumu un braukšanas īpašības. Sequential Shiftmatic nodrošina atsaucīgu dzinēja bremzēšanas spēku sešās pakāpēs ar pārslēgšanas sajūtu, kas līdzinās manuālajai pārnesumkārbai. Arī transmisijas korpusa svars ir samazināts par 20 %.

Jaunizstrādātajam litija jonu akumulatoram ir kompaktāka un vieglāka konstrukcija, taču par 15 % lielāka jauda salīdzinājumā ar iepriekšējo niķeļa-metāla hidrīda akumulatoru. Rezultāts ir izcils paātrinājums un degvielas ekonomija. Akumulatora novietojums zem UX 300h aizmugurējā sēdekļa nodrošina plašu bagāžas nodalījumu, vienlaikus veicinot automobiļa zemo smaguma centru.

Uzlabotā pilnpiedziņas sistēma E-FOUR ar 30 kW aizmugurējo elektromotoru uzlabo vadāmību uz ceļa un sniegumu sarežģītos apstākļos. Lai nodrošinātu labāku kontroli, jaunais elektriskās vadības mehānisms nodrošina patīkamu un ātru vadību. Vienmērīgs jaudas sadalījums starp priekšējo un aizmugurējo asi nodrošina stabilāku braukšanu pat kalnu nogāzēs vai sniegotos ceļos, taču ar mazāku degvielas patēriņu nekā parastajām pilnpiedziņas sistēmām.

EKSPRESĪVS DIZAINS

 • KUR SKAISTUMS SATIEKAS AR FUNKCIONALITĀTI

  Lexus dizaineri nenogurstoši strādāja, lai radītu pārsteidzošu kompaktu luksusa klases SUV ar elektrizējošu un dinamisku pievilcību. Viņu pūles ir saskatāmas pat sīkajās detaļās, piemēram, unikālajā aizmugurējā LED kombinētajā lukturī, kura stilīgā aerodinamiskā forma uzlabo vadāmību un sniegumu. Šeit skaistums satiekas ar funkcionalitāti, kas ir UX 300h pamatā. Tagad UX ir pieejams pievilcīgā Sonic Copper krāsā, un tas vilina vairāk nekā jebkad agrāk. Tā dinamisko, slaido izskatu papildina sportiski 18 collu diski un riteņu arku moldings virsbūves krāsā.

 • F SPORT / F SPORT Design

  Ar jaunām virsbūves krāsu opcijām UX vilina vēl vairāk nekā jebkad. Piešķirot UX klāstam jaunu sparu, un pieejamas kā F SPORT un F SPORT Design modeļu papildaprīkojumā, tu vari izvēlēties starp Sonic Copper, Sonic Titanium un Sapphire Blue krāsām ar melnu jumtu, melniem statņiem un melniem jumta reliņiem.

 • 17 COLLU AERODINAMISKI RITEŅI

  Izteiksmīgie aerodinamiskie riteņi ir izgatavoti melnā vai metāliskā sudraba krāsā, un tiem ir vārsti katrā spieķu pusē, kas ir jaunums Lexus klāstā. Vārsta formas pamatā ir "Gurney" tipa vārsts, kas ir uzstādīts uz Formula 1 sacīkšu auto aizmugurējā spārna, lai regulētu gaisa plūsmu un radītu virpuļus, kas palielina piespiedējspēku. Šis novatoriskais riteņu dizains nodrošina pārliecinošāku vadāmību, nodrošinot stabilitāti bremzēšanas laikā, palielinot dzesēšanas efektivitāti un samazinot turbulenci.

Priekšējiem lukturiem ir kompaktas trīsprojektoru LED vienības un L formas dienas gaitas lukturi, kas veidoti Lexus raksturīgajā bultas uzgaļa formā. Turklāt dažādiem laikapstākļiem paredzētie lukturi rada drošu redzes lauku miglas laikā.

UX 250h aizmugurējam kombinētajam lukturim ir uzlabots dizains, kas ir ne tikai pievilcīgs, bet arī aerodinamiski efektīvs. Spuras ir integrētas lukturī, lai samazinātu gaisa spiediena izmaiņas par aptuveni 16 %, veicinot izcilu aizmugures stabilitāti līkumos, kā arī sānvējā. Izteiksmīgākam izskatam 120 gaismas diodes, kas viegli sašaurinās uz centru un šaurākajā vietā ir tikai 3 mm platas, veido nepārtrauktu gaismas līniju.

INOVATĪVAS TEHNOLOĢIJAS

 • AUTOMĀTISKAS BAGĀŽAS NODALĪJUMA DURVIS

  Ērtai iekraušanai un izkraušanai UX 300h ir pieejams ar elektriskām bagāžas nodalījuma durvīm. Tās var atvērt un aizvērt, pavirzot kāju zem sensora, kas atrodas zem aizmugurējā bufera, ja tev līdzi ir viedā atslēga.

 • S-FLOW KLIMATA KONTROLE/KLIMATA KONSJERŽS

  S-Flow klimata kontrole gudri pārvalda UX salona klimatu atbilstoši apstākļiem, nodrošinot izcilu komfortu un degvielas ekonomiju. Tā, piemēram, var noteikt, vai sēdvietas ir aizņemtas, un attiecīgi pielāgot salona klimatu. Klimata konsjerža funkcija izvada nelielas nanoe™ X daļiņas, no vienas puses, palīdzot aizkavēt vīrusu un baktēriju izplatību, no otras puses, samazinot nepatīkamu aromātu un vienlaikus mitrinot matus un ādu.

 • 13 SKAĻRUŅU MARK LEVINSON® AUDIOSISTĒMA

  Ar 915 vatu jaudu UX 300h modeļa 13 skaļruņu sistēma Mark Levinson® Premium Surround Sound rada pasaules līmeņa skaņu. Katram sistēmas elektriskajam komponentam ir ideāls dizains, lai nodrošinātu 0,1 % vai mazāku kopējo harmonisko kropļojumu ((THD) signāla kropļojumu indikatoru). Sistēmā ietilpst 150 W/4 Ω x 12 kanālu (izmantoti 8 kanāli) D klases pastiprinātājs. Šīs ierīces lielā jauda ļauj tai precīzi pārvaldīt lielus skaļruņus, radot skaidru un spēcīgu skaņu.

Ātrāk un vienkāršāk lietojama ar uzlabotu izšķirtspēju gan 8 collu (Lexus Link Connect ar mākoņa navigāciju), gan lielajā 12,3 collu skārienekrānā (Lexus Link Pro ar iegulto navigāciju), Lexus Link+ multivide izmanto mākoņa navigāciju, lai regulāri atjauninātu karšu un satiksmes datus. Sistēmā ir arī elektroniska īpašnieka rokasgrāmata ar tādām opcijām kā "interesējošo objektu" meklēšana. Vēl ērtākai lietošanai ir pieejami tādi pakalpojumi kā tiešsaistes informācija par satiksmi, laika prognozes, stāvvietu un degvielas uzpildes staciju meklēšana.

 

UX 300h ir vēl vairāk uzlabots ar papildaprīkojumā pieejamo jauno 12,3 collu pilnībā digitālo instrumentu ekrānu. Mērinstrumentu un informācijas izkārtojums un izcēlums mainās atkarībā no izvēlētā braukšanas režīma, un to var pielāgot.

Laipni lūdzam lietotnē Lexus Link — jaunā savienojamības pasaulē, kas radīta, lai papildinātu mūsu unikālo Omotenashi pakalpojumu pieredzi. Tā viedās un īpaši pielāgotās funkcijas palīdz tev plānot braucienu, atrast autostāvvietu, ieplānot servisa apmeklējumu vai pat uzlabot braukšanas stilu. Pārveido savu laiku ar UX, izmantojot tādus pakalpojumus kā:

 

 • Braukšanas analītika: seko līdzi taviem braucieniem, braukšanas stilam un ļauj ierakstīt darījumu braucienus
 • Ieteikumi par hibrīdu: palīdz tev efektīvāk vadīt savu UX 300h
 • Atrast manu automobili: atrod tavu Lexus un sniedz norādes uz to
 • Nosūtīt uz automobili: ļauj ieplānot maršrutu citā ierīcē un nosūtīt to uz savu Lexus, savukārt “Nosūtīt navigācijas norādes uz tālruni” sniedz navigācijas norādes galamērķa sasniegšanai ar kājām
 • eCare: ļauj pārvaldīt UX apkopi
 • Brīdinājuma lampiņas: izskaidro katras brīdinājuma lampiņas nozīmi un veicamās darbības
 • Automobiļa statuss: paziņo, ja nav aizvērti automobiļa logi vai nav izslēgti priekšējie lukturi. Tas ļauj arī apskatīt, vai automobilis ir aizslēgts
 • Uzlādes līmeņa indikators: uzrauga automobiļa 12 V akumulatora uzlādes līmeni
 • Attālinātā klimata kontrole: Visi UX modeļi ietver attālināti pārvaldāmu gaisa kondicionēšanu, stūres apsildi, sēdekļu apsildi un salona temperatūras regulēšanu
 • Attālinātās funkcijas: attālināti atkausē vējstiklu, aktivizē avārijas gaismas vai aizslēdz un atslēdz UX, kamēr esi mājās

Automobiļa dati tiek dažādās krāsās projicēti tieši uz vējstikla. Projekcijas displejs, kura izmēri ir 260 mm x 97,5 mm, ļauj vadītājam apskatīt tādu informāciju kā navigācijas norādes, audio iestatījumus vai drošības funkcijas, nenovēršot skatienu no ceļa.

DROŠĪBA

 • LEXUS SAFETY SYSTEM +/NCAP 5 ZVAIGŽŅU VĒRTĒJUMS

  UX 300h ir ietvertas visas uzlabotās Lexus Safety System + aktīvās drošības un vadītāja palīgsistēmas. To vidū ir vadītāja noguruma monitors, kas pārbauda, vai autovadītājs neuzrāda noguruma pazīmes, un proaktīvā braukšanas palīgsistēma, kas sagatavo bremzes un stūrēšanu, lai saglabātu drošu distanci no citiem satiksmes dalībniekiem un objektiem.

  UX ieguva 5 zvaigžņu NCAP novērtējumu, un standarta aprīkojumā ir 8 drošības spilveni. Pat tad, kad sasniedz galamērķi, par citiem satiksmes dalībniekiem ir padomāts: drošas izkāpšanas palīgsistēma atskaņo brīdinājumu, lai neļautu pasažieriem (priekšā un aizmugurē) atvērt durvis, ja no aizmugures tuvojas, piemēram, automašīnas vai velosipēdisti.

 • SADURSMES NOVĒRŠANAS SISTĒMA/AVĀRIJAS STŪRĒŠANAS PALĪGSISTĒMA

  Izcili rezultāti EuroNCAP testā "neaizsargāto satiksmes dalībnieku aizsardzība" apliecina Lexus Safety System + (standarta aprīkojumā katrā UX) kvalitāti.

  Uzlabotā Lexus sadursmes novēršanas sistēma ļauj izvairīties no iespējamām sadursmēm, piemēram, kreisajos/labajos pagriezienos un sastrēgumos. Ja mēģināsi izvairīties no gājēja, kad sadursme ir nenovēršama, avārijas stūrēšanas palīgsistēma atbalstīs stūrēšanas kustības, lai uzlabotu UX 300h stabilitāti un novērstu nejaušu joslas maiņu.

 • DINAMISKĀ RADARA KRUĪZA KONTROLE/CEĻA ZĪMJU ATPAZĪŠANAS PALĪGSISTĒMA

  Sistēma izmanto milimetru viļņu radara sensoru un kameru, lai noteiktu priekšā braucošo transportlīdzekli un uzturētu atbilstošu attālumu. Ja priekšā braucošais transportlīdzeklis apstājas, UX 300h arī apstāsies. Kad transportlīdzeklis atsāks kustību, to darīs arī tavs auto. Tā ātri atpazīst priekšā esošos šķēršļus un kopā ar joslas ievērošanas palīgsistēmu nodrošina dabiskāku līniju pagriezienos. Ceļa zīmju atpazīšanas palīgsistēma (RSA) atpazīst ceļa zīmes un sniedz vērtīgu informāciju. Savienojot to ar dinamisko radara kruīza kontroli, automobiļa ātrumu var pielāgot atbilstoši RSA atpazītajam ierobežojumam.

Papildaprīkojumā pieejamā adaptīvā tālo gaismu sistēma (AHS) neļauj UX 300h apžilbināt citus satiksmes dalībniekus. AHS izmanto kameras sensoru vējstikla augšdaļā, lai noteiktu priekšā braucošo transportlīdzekļu gaismu, un automātiski optimizē lukturu gaismas sadalījumu tā, lai tie tieši neapgaismotu priekšā braucošos vai pretimbraucošos transportlīdzekļus. Lai precīzi kontrolētu apgaismotās un neapgaismotās zonas, tiek attiecīgi iespējotas vai atspējotas vienpadsmit neatkarīgas priekšējos lukturos esošās LED mikroshēmas.

LEXUS UX DŽOJA KRŪKSA (JOY CROOKES)

LEXUS SADARBOJAS AR MŪZIĶI DŽOJU KRŪKSU UX KAMPAŅĀ

IZMĒĢINI UX

Piesaki testa braucienu ar Lexus UX un izbaudi patiesi patīkamu braucienu.

ĪPAŠNIEKA PRIEKŠROCĪBAS

Izvēlies sev piemērotāko aprīkojuma līmeni un dzinēju

Izvēlies aprīkojuma līmeni

5 papildus

Šiem kritērijiem neatbilst neviens automobilis; lūdzu, maini meklēšanas nosacījumus

 • UX - Comfort - Pilsētas SUV

  UX Comfort

  Pilsētas SUV
  • +
   17 collu vieglmetāla diski, melni, ar 5 platiem dubultspieķiem, 215/60 R17 riepas
  • +
   Aizmugures kombinētie lukturi (LED)
  • +
   Dienas gaitas lukturi (DRL), LED

  Izvēlies šo dzinēju

  e-CVT | Priekšējo riteņu piedziņa

  No

  43 700 €

  e-CVT | Priekšējo riteņu piedziņa
  • CO₂
   113 - 119 g/km
  • Patēriņš
   5 - 5.3 l/100km
 • UX - F SPORT Design - Pilsētas SUV

  UX F SPORT Design

  Pilsētas SUV
  • +
   18 collu vieglmetāla diski, F SPORT, 225/50 RF18 riepas
  • +
   Aizmugures kombinētie lukturi (LED)
  • +
   Dienas gaitas lukturi (DRL), LED

  Izvēlies šo dzinēju

  e-CVT | Pilnpiedziņa

  No

  50 300 €

  e-CVT | Pilnpiedziņa
  • CO₂
   127 - 129 g/km
  • Patēriņš
   5.6 - 5.7 l/100km
  e-CVT | Priekšējo riteņu piedziņa

  No

  48 700 €

  e-CVT | Priekšējo riteņu piedziņa
  • CO₂
   117 - 119 g/km
  • Patēriņš
   5.2 - 5.3 l/100km
 • UX - Premium - Pilsētas SUV

  UX Premium

  Pilsētas SUV
  • +
   Aizmugures kombinētie lukturi (LED)
  • +
   Dienas gaitas lukturi (DRL), LED
  • +
   Sānu spoguļi, elektriski, automātiski nolokāmi

  Izvēlies šo dzinēju

  e-CVT | Pilnpiedziņa

  No

  52 300 €

  e-CVT | Pilnpiedziņa
  • CO₂
   126 - 129 g/km
  • Patēriņš
   5.6 - 5.7 l/100km
  e-CVT | Priekšējo riteņu piedziņa

  No

  50 700 €

  e-CVT | Priekšējo riteņu piedziņa
  • CO₂
   117 - 119 g/km
  • Patēriņš
   5.2 - 5.3 l/100km
  Automātiskā pārnesumkārba | Priekšējo riteņu piedziņa

  No

  61 400 €

  Automātiskā pārnesumkārba | Priekšējo riteņu piedziņa
  • CO₂
   0 - 0 g/km
  • Patēriņš
   0 - 0 l/100km
 • UX - Luxury - Pilsētas SUV

  UX Luxury

  Pilsētas SUV
  • +
   Aizmugures kombinētie lukturi (LED)
  • +
   Dienas gaitas lukturi (DRL), LED
  • +
   Inteliģentie stāvvietā novietošanas sensori (IPS), priekšā un aizmugurē

  Izvēlies šo dzinēju

  e-CVT | Pilnpiedziņa

  No

  57 400 €

  e-CVT | Pilnpiedziņa
  • CO₂
   127 - 129 g/km
  • Patēriņš
   5.6 - 5.7 l/100km
  Automātiskā pārnesumkārba | Priekšējo riteņu piedziņa

  No

  68 600 €

  Automātiskā pārnesumkārba | Priekšējo riteņu piedziņa
  • CO₂
   0 - 0 g/km
  • Patēriņš
   0 - 0 l/100km
 • UX - F SPORT - Pilsētas SUV

  UX F SPORT

  Pilsētas SUV
  • +
   18 collu vieglmetāla diski, F SPORT, 225/50 RF18 riepas
  • +
   Aizmugures kombinētie lukturi (LED)
  • +
   Dienas gaitas lukturi (DRL), LED

  Izvēlies šo dzinēju

  e-CVT | Pilnpiedziņa

  No

  60 740 €

  e-CVT | Pilnpiedziņa
  • CO₂
   128 - 129 g/km
  • Patēriņš
   5.6 - 5.7 l/100km
Funkcijas ir atkarīgas no izvēlētā aprīkojuma līmeņa.
Cenā iekļauta norādītā virsbūves krāsa.

Skatīt vairāk

* Piedāvājums ir līdz 30.06.2024.
Piemērs operatīvajam līzingam (noma). Lexus Līzings piedāvā operatīvā līzinga (nomas) iespēju sadarbībā ar SIA Citadele Leasing. Aprēķins veikts automobilim ar cenu 41 000€, ieskaitot PVN, pirmo iemaksu 15% (6150 €), komisijas maksu par līguma noformēšanu 1,50% no auto vērtības (615 €), atlikušo vērtību 40% (16 400 €) pēc 60 mēnešiem un 100 000 km nobraukuma limitu līguma termiņa beigās un procentu likmi 0.99% + 3 mēnešu EURIBOR (3.892%, fiksēts 31.03.2024), kas kopā sastāda 4.88%. Minētajā piemērā ikmēneša operatīvā līzinga (nomas) maksājums ar līguma termiņu 60 mēneši ir 417.09 €, ieskaitot PVN. Papildu nosacījums – klientam visā operatīvā līzinga (nomas) līguma darbības laikā jānodrošina automobiļa KASKO apdrošināšana. Piedāvājums spēkā ierobežotam automobiļu skaitam. Attiecas uz visiem Lexus Līzinga nodrošinātājiem. Aprēķins veikts pamatojoties uz Citadele Līzinga piemēru.