1. New Cars
 2. UX
Īsceļi
Īsceļi
Sākot no
42300.0

CO2

120 g/km

Degvielas patēriņš

5.3 l/100km

IZCILAS DETAĻAS

Atklājiet 7 pārsteidzošas UX krosovera funkcijas.

IEPAZĪSTIETIES AR TETOVĒTO UX

Lexus iepazīstina ar pasaulē pirmo tetovēto automobili.                                                                        

AUGSTĀKAIS VĒRTĒJUMS UX DROŠĪBAI

Lexus UX sasniedz maksimālo 5 zvaigžņu Euro NCAP vērtējumu.                                                                      

Virsbūve

TRĪSKĀRŠIE LED PRIEKŠĒJIE LUKTURI

Kompaktie trīskāršās projekcijas LED bloki un L formas tuvās gaismas ar lepnumu atspoguļo atpazīstamo Lexus bultas uzgaļa motīvu. Šīs dažādu laikapstākļu gaismas saglabā labu pārredzamību pat miglainos braukšanas apstākļos.

JUMTA LŪKA

Izbaudiet spilgtus piedzīvojumus ar elektriski regulējamo, izvirzāmo un bīdāmo jumta lūku, kura UX kabīnē piešķir brīvības, plašuma un gaismas sajūtu.

JUMTA RELIŅI

No cieta alumīnija izgatavotie jumta reliņi rada pievilcīgu formu, kas vienmērīgi un izsmalcināti veido UX jumta līniju.

UX riteņu arkas līstēm ir plakanas malas un izstiepta augšējā daļa, kas nodrošina gaisa plūsmu, lai samazinātu ripošanu un saglabātu transportlīdzekļa stabilitāti, kad automobilis izbrauc līkumus, maina joslu vai brauc taisni.
UX 250h darbina mūsu jaunākais pašuzlādes hibrīds, kuram ir augsti efektīvs 2,0 litru četru cilindru benzīna dzinējs. Piedāvājumā ar priekšējo riteņu piedziņu un E-Four pilnpiedziņu, sistēmai ir kompakta un viegla transmisija un jaudas vadības bloks, kas paredzēts, lai samazinātu jaudas zudumus siltuma un berzes ietekmē. Niķeļa metāla hidrīda akumulators tiek izmantots ar pārskatītu konstrukciju un kompaktāku dzesēšanas sistēmu.
UX sadursmes novēršanas sistēma spēj noteikt gājējus pat naktī un velosipēdus dienā. Lai to panāktu, ir uzlabots kameras jutīgums un dinamiskais diapazons, palīdzot samazināt tumsā notiekošus satiksmes negadījumus, piemēram, kad tuvojošā automobiļa priekšā esošu gājēju ir grūti saskatīt automobiļa gaismu dēļ. Turklāt ir paplašināts milimetru viļņa radara atklāšanas zonas leņķis, ļaujot konstatēt velosipēdus.

AREO STABILIZĒJOŠAIS AIZMUGURES LUKTURIS

Izteiksmīgie aizmugurējie kombinētie lukturi uzlabo aerodinamisko veiktspēju. Pateicoties lukturiem, kas darbojas kā aizmugurējais spoilers, Jūs varēsiet izbaudīt stabilitāti pretvējā, kā arī pārsteigsiet ikvienu ar ikonisko aizmugurējo lukturi, kas stiepjas visā Lexus UX platumā.

AUTOMĀTISKAS BAGĀŽAS NODALĪJUMA DURVIS

Viegli iekraujiet un izkraujiet. UX ir pieejams ar elektriski darbināmām bagāžas nodalījuma durvīm ar brīvroku atvēršanu, kuras var atvērt un aizvērt, vienkārši pakustinot pēdu pie sensora, kas atrodas zem aizmugures bufera, ja pie Jums ir viedā atslēga.

PIEKARE

MacPherson statņa priekšējā piekare un dubultsviru izkārtojums aizmugurē ir izstrādāti, lai veicinātu braukšanas komfortu un asu reaģēšanu. F SPORT modeļi ir aprīkoti ar īpaši pielāgotu piekari ar atsperu un stabilizatoru stieņu regulējumu un aizmugurējiem veiktspējas amortizatoriem. Augstas reaģētspējas adaptīvā piekare ietver amortizatoru kontroli reālā laikā. Braucot tiek sekots līdzi ceļa virsmai un piekare tiek pielāgota tam, lai kustība būtu vienmērīga un komfortabla, piemērota arī braukšanai apgrūtinātos apstākļos, nelīdzena ceļa klājuma gadījumos.

UX ir viszemākais smaguma centrs no visiem automobiļiem tā klasē. Šo galveno dinamiskās veiktspējas raksturlielumu papildina arī samazinātais svars virsbūves konstrukcijā, tostarp viegla alumīnija izmantošana sānu durvīs, spārnos un motora pārsegā, kā arī kompozītmateriāla izmantošana bagāžas nodalījuma durvīs.

SALONS

UZ VADĪTĀJU VĒRSTS INTERJERS

Ieslīdiet UX vadītāja sēdeklī un ātri atradīsiet perfektu pozīciju braukšanai. Sēdeklis ir ārkārtīgi uzrunājošs, vienlaikus sniedzot ideālu skatu uz priekšā esošo ceļu. Satverot rokām apšūto ādas stūri savās rokās, ātrumu pārslēgšana notiek strauji, pateicoties aiz stūres uzstādītajiem ātruma pārslēgiem. Akseleratora reakcija ir tūlītēja, izmantojot elektronisko “shift-by-wire” tehnoloģiju. Krosovera ergonomiskais mērinstrumentu panelis ir izstrādāts tā, lai minimāli novērstu uzmanību, un tajā ir iemiesotas tādas jaunas funkcijas kā bezvadu tālruņa lādētājs un bezvadu gaisa ventilācijas atveru vadības pogas.

PRIEKŠĒJO SĒDEKĻU PIELĀGOŠANA

Izbaudiet labāku braukšanu ar ergonomisku braukšanas pozīciju, kas samazina nogurumu un nodrošina vienotības sajūtu ar transportlīdzekli. Piedāvājam līdz pat 8 sēdekļa pielāgojumiem, lai varētu izvēlēties sev piemērotāko braukšanas pozīciju.

ATTĒLA PROJICĒŠANA UZ VĒJSTIKLA

Lielais, krāsainais Heads Up displejs ir skaidri pārredzams pat spilgtā saules gaismā, sniedzot visu nepieciešamo informāciju. Transportlīdzekļa dati tiek krāsaini projicēti tieši uz vējstikla.

Piedāvājot spilgtu 3D grafiku un daudzas kartēšanas iespējas, jaunākās Lexus Premium navigācijas komplektācijā ietilpst vadošais 10,3'' platais displejs vai 7'' LED displejs (standarta modeļos).
Izvēlieties savu stilu! Pie mērierīcēm esošo braukšanas režīma izvēles funkciju var pārslēgt, daudz nenovirzot skatu un nemainot savu braukšanas pozīciju. Standarta komplektācijā ietilpst režīmi Eco, Normal un Sport, savukārt UX F SPORT modeļiem ir piecas izvēles iespējas: Eco, Normal, Custom, Sport S un Sport S +.
S-Flow Climate Control inteliģenti pārvalda UX iekšējo klimatu atbilstoši apkārtējās vides apstākļiem, nodrošinot izcilu komfortu un degvielas ekonomiju. Piemēram, nosakot, vai sēdekļi ir aizņemti, tā attiecīgi regulē klimatu automobilī. No centrālā gaisa kondicionētāja vadītāja pusē sistēma izlaiž gaisā arī viegli skābas nanoe® jonu daļiņas, palīdzot piepildīt salonu ar svaigu gaisu. Šī viegli skābā vide kabīnē maigi mitrina ādu un matus.
Luksusa trīs spieķu stūre ir izstrādāta un uzlabota, fiksējot “Takumi” braukšanas meistara plaukstu spiedienu neskaitāmos izmēģinājumos. Visa stūre ir ar īstas ādas apdari un ir pieejama apsildes funkcija, ko izmantot aukstākos rītos. Integrētie slēdži kontrolē daudzas iekšējās funkcijas.
Katrai UX gaisa ventilācijas atverei gaisa plūsmas virziena un lieluma kontrolei tiek izmantota vienas pogas vadība. Šāda atsevišķa vadība nozīmē lielāku gaisa caurplūdi, uzlabojot gaisa plūsmu un tajā pašā laikā samazinot troksni. Luxury aprīkojuma līmenī ir bezvadu izgaismotas ventilācijas atveru vadības pogas.
Centrālo displeja ekrānu kontrolē skārienpaliktnis vai balss komandas. Skārienpaliktņa interfeiss piedāvā intuitīvu viedtālruņa izjūtu, izmantojot tādas darbības kā dubultskāriens un uzsitiens.
Varat neuztraukties par traucējošiem kabeļiem, jo centrālās konsoles apakšdaļā ir pieejams Qi saderīgs bezvadu lādētājs. Tas ļauj uzlādēt ierīces, piemēram, viedtālruni, vienkārši novietojot to uz lādētāja.
Mērinstrumentu paneļa ornamenti, kas iedvesmoti no japāņu graudainā papīra, kas tradicionālajās japāņu mājās pazīstams kā “washi”, rada mierīgu un siltu sajūtu. Mērinstrumentu panelim ir pieejama arī alternatīva ādai līdzīgas tekstūras apdare.
Uzturiet ideālo temperatūru. Sēdekļu sildītāji aukstām dienām ir pieejami vadītājam un priekšējam pasažierim, bet, kad ir siltāks, aukstais gaiss tieši no gaisa kondicionētāja, Jūs ātri atdzesēs.

Pieslēgšanās Lexus Link lietotnei pārveido Jūsu UX par pieslēgto auto. Lexus Link nodrošina Jums netraucētu piekļuvi pieslēgtajiem pakalpojumiem, piemēram:

 • Braukšanas analīze: analizējiet savus braucienus, braukšanas stilu.
 • Atrast manu automobili: atrodiet savu Lexus un ceļu pie tā.
 • Serviss un apkope: pārvaldiet sava UX kopšanu.
 • Automobiļa kopīgošana: plānojiet maršrutu citā ierīcē un pārsūtiet to uz savu Lexus. Funkcija “car to door” pastaigas laikā rādīs norādes līdz galamērķim.
 • Hibrīda pamācība: UX 250h piedāvā individuālus padomus, lai palīdzētu samazināt gan kaitīgās emisijas, gan degvielas patēriņu.
Izmantojot Apple CarPlay® un Android Auto®, UX ļauj ērti parādīt un piekļūt dažām viedtālruņa lietotnēm uz 10,3'' lielā ekrānā.

ĀDAS APDARES SĒDEKĻI / SAŠIKO STEPĒŠANA

UX salona gludās ādas polsterējumu iedvesmojis “sashiko” – tradicionālais japāņu stepēšanas paņēmiens, kas tiek izmantots džudo un kendo cīņas mākslu formu izgatavošanā. Stepētā āda tiek izrotāta ar perforācijas rakstiem, kas veido matemātiskus līknes un gradācijas, lai uzlabotu sēdekļu izskatu.

AIZMUGURĒJAIS ROKU BALSTS                                                                               

Sēžot 60:40 veida dalītajos aizmugurējos sēdekļos, UX pasažieri var izbaudīt ērtības, ko sniedz roku balsts ar diviem lieliem glāžu turētājiem.

MARK LEVINSON® AUDIOSISTĒMA                                                                                    

Nodrošinot 915 vatu jaudu, UX 13 skaļruņu Mark Levinson® Premium Surround sistēma rada pasaules klases skaņu. Katram sistēmas elektriskajam komponentam ir izstrādāts dizains, kas tuvojas ideālajam, lai kopējais harmoniskais kropļojums (THD, kas ir signāla izkropļojuma rādītājs) būtu 0,1% vai mazāks.

Lai vēl vairāk uzlabotu drošības rādītājus, UX standartaprīkojumā ietilpst visaptverošs aizsargs ar astoņiem drošības spilveniem. Tie ietver vadītāja un priekšējā pasažiera drošības spilvenus un ceļgalu drošības spilvenus, priekšējos sānu drošības spilvenus un aizkarveida drošības spilvenus, kas aptver visus sānu logus.

MŪSU IZMĒĢINĀJUMA BRAUCIENA SOLĪJUMS

Pēc izmēģinājuma brauciena ar Lexus svarīgs ir tikai viens jautājums – kādas bija sajūtas? Izbaudiet UX krosoveru, un Jūs sapratīsiet, ko mēs ar to domājam.

UX GALERIJA

Izpētiet UX krosovera drosmīgo, bet eleganti veidoto dizainu.

1. Izvēlieties dzinēju
1. Izvēlieties dzinēju

2 papildus

2 papildus

 • UX 250h

  2.0L HEV 20H- (178 HP) Hibrīds - benzīns

  Continuously Variable Transmission | 4X2

  Rādīt vairāk Rādīt mazāk

  120 (g/km)

  CO2

  5.3 (l/100km)

  Degvielas patēriņš

  Rādīt vairāk Rādīt mazāk

 • UX 250h AWD

  2.0L HEV 20H- (178 HP) Hibrīds - benzīns

  Continuously Variable Transmission | 4X4

  Rādīt vairāk Rādīt mazāk

  131 (g/km)

  CO2

  5.8 (l/100km)

  Degvielas patēriņš

  Rādīt vairāk Rādīt mazāk

2. Izvēlies aprīkojuma līmeni
2. Izvēlies aprīkojuma līmeni

6 papildus

6 papildus

 • UX 250h Comfort

  Wagon 5 Doors

  No

  42300.0

  • 17" sudraboti vieglmetāla diski, 5 platu spieķu dizains, 215/60 R17 riepas
  • Dienas gaitas lukturi, LED
  • Priekšējie lukturi, Bi-LED
  • Priekšējie miglas lukturi, LED
  • Vējstikla tīrītāji ar lietus sensoru
  • Automātisko tālo gaismu funkcija (AHB)
  • Ceļa zīmju atpazīšanas palīgsistēma (RSA)
  • Dinamiskā kruīza kontrole ar radaru (DRCC)

  Rādīt vairāk Rādīt mazāk

 • UX 250h Premium

  Wagon 5 Doors

  No

  47100.0

  • 18" frēzēti vieglmetāla diski, 5 platu spieķu dizains, 225/50 R18 riepas
  • Pagriezienu lukturi
  • Tonēti stikli, aizmugures un aizmugures sānu logi
  • Bezvadu viedtālruņa lādētājs
  • Ādas apdare
  • Apsildāma stūre
  • Smart Entry sistēma

  Rādīt vairāk Rādīt mazāk

 • UX 250h AWD Comfort

  Wagon 5 Doors

  No

  43800.0

  • 17" sudraboti vieglmetāla diski, 5 platu spieķu dizains, 215/60 R17 riepas
  • Dienas gaitas lukturi, LED
  • Priekšējie lukturi, Bi-LED
  • Priekšējie miglas lukturi, LED
  • Vējstikla tīrītāji ar lietus sensoru
  • Automātisko tālo gaismu funkcija (AHB)
  • Ceļa zīmju atpazīšanas palīgsistēma (RSA)
  • Dinamiskā kruīza kontrole ar radaru (DRCC)

  Rādīt vairāk Rādīt mazāk

 • UX 250h AWD Premium

  Wagon 5 Doors

  No

  48600.0

  • 18" frēzēti vieglmetāla diski, 5 platu spieķu dizains, 225/50 R18 riepas
  • Pagriezienu lukturi
  • Tonēti stikli, aizmugures un aizmugures sānu logi
  • Bezvadu viedtālruņa lādētājs
  • Ādas apdare
  • Apsildāma stūre
  • Smart Entry sistēma

  Rādīt vairāk Rādīt mazāk

 • UX 250h AWD F SPORT

  Wagon 5 Doors

  No

  53600.0

  • 18" vieglmetāla diski, F SPORT dizains, 225/50 R18 riepas
  • Priekšējie lukturi, trīskāršo LED
  • Zīmolam raksturīgā F raksta reste
  • Adaptīvā tālo gaismu sistēma (AHS)
  • F SPORT auduma, Tahara apdare
  • Frēzēti alumīnija sporta pedāļi
  • Pārnesumu pārslēgšanas slēdži
  • Priekšējie sēdekļi, elektriski regulējami vairākās pozīcijās

  Rādīt vairāk Rādīt mazāk

 • UX 250h AWD Luxury

  Wagon 5 Doors

  No

  55000.0

  • 18" frēzēti vieglmetāla diski, 5 platu spieķu dizains, 225/50 R18 riepas
  • Adaptīvā piekare (AVS)
  • Aklo punktu monitors (BSM) ar brīdinājumu par aizmugurē šķērsojošiem transportlīdzekļiem (RCTA)
  • Inteliģentie stāvvietā novietošanas sensori (IPS), priekšā un aizmugurē
  • Veiktspējas amortizatori, aizmugurē
  • Veiktspējas amortizatori, priekšā
  • 10,3" multivides displejs
  • Attēla projicēšana uz vējstikla (HUD)

  Rādīt vairāk Rādīt mazāk

CITI MODEĻI

NX
NX Comfort
No 50 500 €
RX
RX Comfort SUV 5 Doors
No 70 700 €

https://dxp-webcarconfig.lexus-europe.com/v1/model-filter-results/lv/lv?model=nx%2Crx%2Crxl