1. Discover Lexus
  2. Technology
  3. Safety Features
Ātrā atlase
DROŠIEM BRAUCIENIEM

NĀKAMĀ LĪMEŅA DROŠĪBA

Izmantojot inteliģentas aizsardzības, novēršanas un palīdzības funkcijas, mēs pastāvīgi pilnveidojam savas drošības sistēmas, lai nodrošinātu labākus un drošākus braucienus. Uzzini, kā mēs rūpējamies par tevi, taviem pasažieriem, gājējiem un citiem autovadītājiem, radot pārliecību.

PROGRESĪVAS TEHNOLOĢIJAS

IEKĀRTOJIES DROŠĪBĀ

Lexus automobiļos nekas nav svarīgāks par to, kā mūsu drošības funkcijas liek tev justies. Piemēram, mūsu Lexus Safety System + un braukšanas palīgsistēmas uzlabo pārliecību un komfortu, papildinot tavas braukšanas prasmes. Pateicoties nākamā līmeņa drošībai, tu vari pilnībā izbaudīt braukšanas prieku.
SIRDSMIERS

LEXUS SAFETY SYSTEM +

Lexus Safety System + funkcijas radās no vēlmes novērst iespējamus negadījumus, palielinot vadītāja informētību. Izbaudi sirdsmieru ar mūsu sadursmes novēršanas sistēmu, kas palīdz pamanīt pretimbraucošus transportlīdzekļus un gājējus un izvairīties no tiem.

* Jaunākās versijas atšķiras atkarībā no modeļa.

PALĪDZĪGA ROKA

BRAUKŠANAS PALĪGSISTĒMAS

Uzlabojot vadītāja iemaņas ar modernu tehnoloģiju starpniecību, mūsu braukšanas palīgsistēmu drošības funkcijas nodrošina mieru un pārliecību katrā braucienā. Mūsu praktiskais, bet ērtais aklo zonu monitors un adaptīvā tālo gaismu sistēma ļauj tev būt saskaņā ar apkārtējo vidi, lai uzlabotu ne tikai vadītāja un pasažieru, bet arī citu autovadītāju aizsardzību.