1. Business Plus
  2. Hybrid for Business
Ātrā atlase
BUSINESS PLUS

HIBRĪDS UZŅĒMUMIEM

Lexus hibrīda tehnoloģija – saprātīgs veids, kā piešķirt savam autoparkam jaudu. Kopš 2004. gada, kad laidām klajā RX 400h, pasaulē pirmo luksusa hibrīdauto, esam jau nodrošinājuši vairāk nekā miljonu hibrīdo automobiļu.

PAŠUZLĀDES HIBRĪDA PRIEKŠROCĪBAS

 

Lexus pašuzlādes hibrīdā apvienots jaudīgs benzīna dzinējs un elektromotors(-i), kas braukšanas laikā darbojas sinerģiski. Tagad savā ceturtajā paaudzē Lexus pašuzlādes hibrīds ir joprojām attīstībā esošs, ārkārtīgi pārdomāts un pielāgojams automobilis.

Gūst enerģiju no braukšanas un bremzēšanas, lai uzlādētu hibrīda akumulatoru. Lexus piedāvā plašāko pašuzlādes hibrīdauto klāstu, kāds vien pieejams, ar 9 dažādiem modeļiem, tādējādi spējot atbilst Jūsu autoparka prasībām.

Sinerģiski strādājošs dzinējs un elektromotors(-i). Vienmērīgais, klusais un tīrais elektromotors nevainojami sadarbojas ar benzīna dzinēju.

Lietderīgāks par tradicionālajiem benzīna dzinējiem; nodrošina iespēju braukt elektrorežīmā bez jebkādas nepieciešamības automobili pievienot elektrotīklam. Visiem Lexus pašuzlādes hibrīdiem ir pieczvaigžņu Euro NCAP drošības kvalifikācija un piecu gadu garantija – Jūsu sirdsmieram.

Nevainojamai auto vadīšanas pieredzei. Tas nodrošina tādus pašus ieguvumus kā elektroautomobilis, taču bez raizēm par braukšanas attālumu. Atsevišķos modeļos nodrošināta ātrāka pārnesumu pārslēgšana, precīza vadība, reaģējoša automobiļa vadīšana un 10 pakāpju pārnesumkārbas elpu aizraujošā veiktspēja, papildinot mūsu jau tā ārkārtējo transmisiju ar smalki ieregulētu 4 pakāpju pārnesumkārbu.

Ievērojami zemāks NOx un PM līmenis nekā dīzeļdegvielām un spēja nobraukt vairāk kilometru ar mazāk degvielas. Lexus hibrīdiem nav nekādu mobilitātes ierobežojumu, kas izriet no pretpiesārņojuma noteikumiem. Daudzas pašvaldības hibrīdiem piedāvā autostāvvietas bez maksas vai arī par pazeminātu maksu.

Parasti lētāks cenas, uzturēšanas un ekspluatācijas ziņā, nekā līdzvērtīgs dīzeļdegvielas modelis. Lexus pašuzlādes hibrīdi nodrošina zemas apkalpošanas izmaksas, kā arī mazu bremžu un riepu nodilumu. Bez sajūga, zobsiksnas, startera motora, ģeneratora u. c. rezerves daļu izmaksas ir ievērojami samazinātas.

DIVI PIEDZIŅAS BLOKI

Klusais un tīrais elektromotors ir izstrādāts, lai tas darbotos kopā ar benzīna dzinēju. Automobilis uztver enerģiju no braukšanas un bremzēšanas, lai uzlādētu hibrīda akumulatoru. Atsevišķos modeļos ir iekļauta ātrāka ātrumu pārslēgšana un 10 pakāpju pārnesumkārba, pievienojot 4 pakāpju pārnesumkārbu papildu jaudai.

VIDEI DRAUDZĪGS UN EFEKTĪVS

 Izbaudi elektriskā automobiļa priekšrocības, neuztraucoties par nobraucamo attālumu. Pašuzlādes hibrīdi ir efektīvāki nekā parastie, ar benzīnu darbināmie automobiļi, un tie ļauj braukt ar elektrisko piedziņu bez pieslēgšanas pie elektrotīkla. Ievērojami zemāks NOx un PM līmenis nekā no dīzeļdzinējiem un iespēja nobraukt vairāk kilometru, patērējot mazāk degvielas.

EKONOMISKI

Parasti to iegādes, lietošanas un ekspluatācijas izmaksas ir zemākas nekā līdzvērtīgam dīzeļdegvielas modelim. Lexus pašuzlādes hibrīdiem ir zemas apkopes izmaksas, kā arī zems bremžu un riepu nodilums. Rezerves daļu izmaksas ir ievērojami zemākas, jo automobiļiem nav sajūga, zobsiksnas, startera un ģeneratora. Turklāt Lexus hibrīdiem netiek piemēroti pārvietošanās ierobežojumi saskaņā ar pretpiesārņojuma noteikumiem. Turklāt daudzas pašvaldības piedāvā bezmaksas vai samazinātas maksas stāvvietu hibrīdiem. Lexus piedāvā visplašāko pašuzlādes hibrīdu klāstu ar 9 dažādiem modeļiem, kurā atradīsi savam autoparkam piemērotāko.

POST https://dxp-webcarconfig.lexus-europe.com/v1/model-filter-results/lv/lv?carType=d86071d7-c515-4bd7-8777-a5bac5958abd