1. Business Plus
  2. Lexus Business Plus
Ātrā atlase

LEXUS BUSINESS PLUS

Būdams globāls līderis pašuzlādes hibrīdo luksusa automobiļu jomā, Lexus piedāvā Jūsu uzņēmumam ilgtspējīgu mobilitāti ar vairāk nekā 1,45 miljoniem pārdotu modeļu visā pasaulē, un šis skaitlis turpina augt. Vai vadāt kādu projektu vai veselu autoparku, mēs individuāli izstrādājam rentablu piedāvājumu, kas atbilst Jums un Jūsu uzņēmumam.

LEXUS BUSINESS PLUS PRIEKŠROCĪBAS

 
Jūsu uzņēmums ir mūsu prioritāte. Tādēļ esam izveidojuši programmu, kas piedāvā komfortu, pielāgojamību un sirdsmieru. No personiska servisa līdz tehniskai palīdzībai ceļā un ātrai apkopei – esam ņēmuši vērā itin visu.
01

PASAULES LĪMEŅA LEXUS SERVISS

Jums tiks piešķirts personīgais Lexus profesionālais konsultants, īpašs Lexus speciālists, kas Jums palīdzēs iegādes procesa laikā. Jūs saņemsiet ekskluzīvus ielūgumus un modeļu priekšskatījumus.
02

BAUDIET OMOTENAŠI VIESMĪLĪBU

Apkopes darba gadījumā – no brīža, kad ieradīsieties norunātajā laikā, mēs garantējam, ka Jūsu Lexus būs atkal pieejams, augstākais, pēc divām stundām. Turklāt, kamēr mūsu tehniķi strādās pie Jūsu Lexus, Jums būs pieejama ērta atpūtas telpa, uzkodas un WiFi, mazinot ietekmi uz Jūsu darba dienu.
03

JŪS VIENMĒR ESAT PIRMAJĀ VIETĀ

Incidenta gadījumā brauciena laikā Jūsu rīcībā ir tehniskā palīdzība ceļā – 24 stundas dienā, 365 dienas gadā. Automobiļa avārijas gadījumā – ja Lexus nepieciešama vilkšana bez salabošanas iespējas tajā pašā dienā, Jums tiks aizdots automobilis uz, augstākais, piecām dienām. Nepieciešamības gadījumā periodu var paildzināt vēl par piecām dienām atkarībā no LEA+ seguma.

Kāpēc hibrīds ir laba izvēle uzņēmumam

LEXUS PRIEKŠROCĪBAS

Amatnieku meistarība nenozīmē tikai apdari vien, tā ir mūsu pieejas būtība virzībā uz nepārspējamu kvalitāti. Tas atbilst mūsu solījumam nodrošināt Omotenaši viesmīlību, aizsteidzoties priekšā ikvienai Jūsu vajadzībai un gādājot par mierpilnu un nevainojamu braukšanas pieredzi. Tas ietver arī mūsu pieeju drošībai. Jūsu sirdsmiera labad esam izstrādājuši inovatīvu negadījumu novēršanas tehnoloģiju.

 

POST https://dxp-webcarconfig.lexus-europe.com/v1/model-filter-results/lv/lv?model=ux%2Cnx%2Ces%2Crx%2Crl%2Cll%2Cls