1. Automobiļu klāsts
 2. RX
Ātrā atlase
Sākot no
75 400 €
CO₂
25 - 189 g/km
Patēriņš
1.1 - 8.3 l/100km
Pilnīgi jaunais Lexus RX aizrauj jau no pirmā acu uzmetiena ar drosmīgu luksusa klases SUV dizainu, kas radīts, lai pievērstu skatienus un būtu soli priekšā. Tas izstaro elektrificētu jaudu un apņēmību no jebkura leņķa, bet salonā tevi pārsteigs uz vadītāju orientētais Tazuna vadības panelis un iespēja izvēlēties apdari pilnīgi bez ādas elementiem. Lai piedzīvotu patiesi pārsteidzošu braucienu, izmēģini jauno RX 450h+ uzlādējamais hibrīds, RX 500h Performance Hybrid vai RX 350h Self-charging Hybrid, un tu sapratīsi, ko mēs domājam.
Automobiļi noliktavā

Jaunais Lexus RX Plug-in Hybrid - Ieguvums vismaz 10 900 €

RX GALERIJA

Attēli ir ilustratīvi. Lai uzzinātu precīzu konfigurāciju, lūdzu, sazinies ar Lexus pārstāvniecību.

SNIEGUMS

 • ĪPAŠI IZTURĪGA PLATFORMA

  Jaunais RX ir veidots uz mūsu GA-K platformas ar pagarinātu garenbāzi un papildu šķērsstieņiem un stiprinājumiem, lai palielinātu izturību. Papildu izturība ir ļāvusi Lexus inženieriem precīzāk noregulēt balstiekārtu, uzlabojot gan sniegumu, gan komfortu. Jaunā platforma ir par 90 kg vieglāka, un tai ir zemāks smaguma centrs. Garenbāze ir pagarināta par 60 mm, nemainot kopējo garumu un samazinot svārstīšanos; šķērsbāze ir platāka, un riteņi lielāki, radot pārliecinošāku koptēlu un saķeri.

 • VADĪBAS SISTĒMA DIRECT4/E-FOUR

  RX 500h jaudas padevi kontrolē DIRECT4, ekskluzīva Lexus piedziņas tehnoloģija. Šī jaunā sistēma pastāvīgi līdzsvaro jaudu un griezes momentu starp priekšējo un aizmugurējo asi jebkurā braukšanas situācijā precīzāk nekā jebkura mehāniskā sistēma. Radot spēcīgāku saikni starp stūri un ceļu, DIRECT4 nodrošina labāku vadāmības stabilitāti un izcilu braukšanas dinamiku lielā ātrumā. Jaunajā RX 350h un RX 450h+ pieejamā elektriskā pilnpiedziņas sistēma E-FOUR ir uzlabota, lai 40 kW aizmugurējais elektromotors vienmēr darbotos, nodrošinot lielāku griezes momentu un saķeri.

 • ADAPTĪVĀ PIEKARE*

  Ļaujot būtiski uzlabot sniegumu, RX jaunā daudzsviru aizmugures piekare nodrošina izcilu sānu stabilitāti un pretestību kompresijai. Tā spēj nodrošināt lielāku griezes momentu, kā arī ievērojami samazina troksni, vibrāciju un cietību. Adaptīvā piekare (AVS), kas ir īpaši pielāgota, lai uzlabotu vadāmību asos līkumos, kontrolē visu četru riteņu amortizācijas spēku.

  * Pieejams tikai RX 500h un modeļu RX 450h+ un RX 350h aprīkojuma līmenim Luxury.

Īpaši kluss un ar zemu kopējo CO₂ emisiju līmeni 1,1–1,2 g/km, RX 450h+ Lexus Plug-in Hybrid paceļ elektrificēto transportlīdzekļu latiņu. Ar 309 DIN ZS jaudu tas sniedz aizraujošu paātrinājumu no 0 līdz 100 km/h 6,5 sekundēs, pateicoties lieljaudas uzlādējamā hibrīda sistēmai, kas apvieno 2,5 litru benzīna dzinēju ar motoru/ģeneratoru un 18,1 kWh litija jonu akumulatoru. Kopā ar klasē vadošo elektromotora pilnuzlādes nobraukumu līdz 69 km (kombinētais cikls, līdz 90 km pilsētā), RX 450h+ var braukt līdz 135 km/h EV režīmā.

Jaunais, pārsteidzošais RX 500h Performance Hybrid, kas nodrošina augstas klases elektrificētu veiktspēju, ir pirmais mūsu hibrīds ar turbokompresoru. Ar jaudu, ko sniedz pilnīgi jauna hibrīda arhitektūra ar 2,4 litru turbo dzinēju un 6 pakāpju automātisko pārnesumkārbu, tas nodrošina 371 DIN ZS vai 273 kW, lai sasniegtu 0–100 km/h 6,2 sekundēs. Radot spēcīgāku saikni starp stūri un ceļu, piedziņas sistēma DIRECT4 nodrošina pārsteidzošu vadāmības stabilitāti pat lielā ātrumā.

Sniedzot komfortu un pārliecību ikvienā braukšanas situācijā, RX 350h Lexus pašuzlādes hibrīds nemanāmi koordinē jaudu no 2,5 litru benzīna dzinēja un elektromotora(-iem), nodrošinot 250 DIN ZS vai 184 kW. Rezultāts ir paātrinājums no 0 līdz 100 km/h 7,9 sekundēs, kā arī izcila efektivitāte ar CO₂ emisiju līmeni 142-149 g/km un degvielas patēriņu 6,3-6,6 l/100 km. Un, tā kā sistēma tiek uzlādēta, braucot vai bremzējot, tev vienmēr būs pieejams izcils nobraucamais attālums.

DROŠĪBA

 • TREŠĀS PAAUDZES LEXUS SAFETY SYSTEM+

  Pilnīgi jaunais RX ietver jaunāko Lexus Safety System+ 3. paaudzi ar uzlabotām aktīvās drošības un vadītāja palīgsistēmām, kas nodrošina modernizētas un papildu funkcijas ar uzlabotiem drošības rādītājiem. Tās ietver proaktīvās braukšanas palīgsistēmas ar stūrēšanas palīgsistēmu un jaunu vadītāja noguruma monitoru, lai pārbaudītu vadītāja nogurumu vai iespējamu uzmanības novēršanu. Turklāt proaktīvās braukšanas palīgsistēmas izmanto priekšējo kameru, lai noteiktu līkuma leņķi un pielāgotu stūrēšanu pirms pagrieziena.

 • UZLABOTA SADURSMES NOVĒRŠANAS SISTĒMA

  Papildus motociklu noteikšanai dienas laikā uzlabotā Lexus sadursmes novēršanas sistēma ļauj izvairīties no iespējamām sadursmēm, piemēram, kreisajos/labajos pagriezienos un sastrēgumos. Tā var arī atpazīt sadursmes risku ar pretimbraucošiem transportlīdzekļiem vai gājējiem, veicot pagriezienu krustojumā. Avārijas stūrēšanas palīgsistēma palielina iespējas izvairīties no sadursmes.

 • DINAMISKĀ RADARA KRUĪZA KONTROLE
   

  Sistēma izmanto milimetru viļņu radara sensoru un kameru, lai noteiktu priekšā braucošo transportlīdzekli un uzturētu atbilstošu attālumu. Ja priekšā braucošais transportlīdzeklis apstājas, RX arī apstāsies. Kad transportlīdzeklis atsāks kustību, to darīs arī RX. Tā ātri atpazīst priekšā esošos šķēršļus un kopā ar joslas ievērošanas palīgsistēmu nodrošina dabiskāku līniju pagriezienos. Dinamiskā radara kruīza kontrole arī neļaus automobilim ietriekties lēnākā transportlīdzeklī, kas brauc pa ārējo joslu.

Aprīkota ar mūsu jaunāko šķēršļu noteikšanas palīgsistēmu, RX novatoriskā jaunā proaktīvā braukšanas palīgsistēma ar aktīvās stūrēšanas funkciju nosaka satiksmes dalībniekus un priekšā esošos objektus, kā arī proaktīvi kontrolē bremzes un stūrēšanu, lai ievērotu drošu distanci. Turklāt palēnināšanas palīgsistēma palīdz tev, atlaižot akseleratora pedāli pirms līkuma vai priekšā braucoša transportlīdzekļa, nodrošināt vienmērīgāku un drošāku ātruma samazināšanu. Sistēma arī nosaka priekšā esošos līkumus un pielāgo stūrēšanas palīgfunkciju, lai veicinātu drošu un precīzu stūrēšanu.

Mūsu novatoriskā adaptīvā tālo gaismas sistēma (AHS) BladeScan® nodrošina uzlabotu redzamības lauku salīdzinājumā ar parastajiem LED priekšējiem lukturiem. Tā darbojas, projicējot gaismu no divpadsmit gaismas diodēm uz lāpstiņas formas spoguļa, kas rotē ar ātrumu 6000 apgr./min, un pēc tam caur objektīvu, lai radītu plašu priekšējo lukturu staru kūli. Visaptveroši testi liecina, ka gājējus un ceļa zīmes var pamanīt agrāk bez riska apžilbināt citus vadītājus.

Papildus ārkārtīgi izturīgajai pasažieru drošības šūnai pasažieru aizsardzību uzlabo 12 SRS drošības spilveni: divpakāpju drošības spilvens un ceļgalu drošības spilvens vadītājam; vienpakāpes gaisa spilvens priekšējam pasažierim; centrālais drošības spilvens, lai samazinātu kontaktu starp vadītāju un priekšējo pasažieri; sānu drošības spilveni priekšējos sēdekļos un aizkarveida drošības spilveni visā garumā abās salona pusēs.

EKSPRESĪVS DIZAINS

 • JAUNA DIZAINA VIEGLMETĀLA DISKI


                                                                                Radīti aprīkojuma līmenim Luxury, pārsteidzošie 20 spieķu 21 collu riteņi ar metālisku apdari un frēzētiem elementiem piešķir jaunajam RX nepārprotamu un izteiksmīgu izskatu.

 • VĀRPSTVEIDA VIRSBŪVE/PRIEKŠĒJĀ RESTE/TRĪSKĀRŠI LED LUKTURI


  Papildus elektrifikācijai mūsu dizaineri apņēmās iekļaut jauno “vārpstveida virsbūves” dizaina identitāti jaunākajā RX. Tā rezultātā tika uzlabota režģa integrācija, kas izstaro elektrificētas jaudas sajūtu un nodrošina zemu smaguma centru. Elegantāki un kompaktāki priekšējie lukturi, gaisa ieplūdes atveres un platāka šķērsbāze (15 mm) vēl vairāk izceļ stabilo un pārliecinošo automobiļa koptēlu. Asāki un horizontālāki — satriecošie 3 projektoru LED priekšējie lukturi ar adaptīvo tālo gaismu sistēmu (AHS) BladeScan® rada izteiksmīgu izsmalcināta dizaina iespaidu.

 • LEXUS RAKSTURĪGAIS AIZMUGURES DIZAINS/ELEKTRISKAS BAGĀŽAS NODALĪJUMA DURVIS

  Aizmugurē jaunais Lexus raksturīgais lāpstiņveida lukturis ar izteiksmīgu L formas apgaismojuma dizainu stiepjas pāri jaunākā RX aizmugurei. Aizmugurējais lukturis papildina automobiļa ikonisko formu, savukārt platāka šķērsbāze (65 mm) izceļ tā personību. Radot modernu un viegli atpazīstamu jaunu izskatu, pārveidotais LEXUS logotips ir novietots bagāžas nodalījuma durvju centrā. Ērtai iekraušanai un izkraušanai īpaši ātras un atsaucīgas, ar tālvadības pulti vadāmas, elektriskas bagāžas nodalījuma durvis nodrošina papildu ērtības, it īpaši, ja rokas ir pilnas ar pirkumiem. Ja auto atslēga ir tev kabatā, vienkārši novieto kāju zem aizmugurējā bufera, lai atvērtu bagāžas nodalījuma durvis.

Lai padarītu vadības paneli vēl vairāk orientētu uz vadītāju, Lexus izstrādāja Tazuna dizaina koncepciju. Tās nosaukums ir cēlies no japāņu vārda, kas nozīmē 'zirga groži', koncentrējoties uz tiešu, bet intuitīvu vadību. Informācijas avoti, piemēram, multivides ekrāns, viena rādītāja informācijas displejs un projekcijas displejs, ir sagrupēti tā, lai to saturu varētu nolasīt ar minimālu acu un galvas kustību. RX dizaineri centās izveidot minimālistisku, tomēr intuitīvu un pārdomātu salonu, izmantojot augstākās kvalitātes materiālus. Būtisks akcents ir iespēja izvēlēties apdari bez ādas elementiem, kas radīta, reaģējot uz pieaugošo pieprasījumu no videi draudzīgiem patērētājiem. Aprīkojuma līmenī Comfort ne tikai sēdekļi, bet arī stūre un pārnesumu slēdzis ir pārklāti ar augstas kvalitātes Tahara apdari.

Jaunā Lexus noskaņojuma atlases funkcija ļauj pielāgot RX salona apgaismojumu no 64 krāsu paletes. Balstoties uz mūsu L-finesse dizaina filozofiju, Lexus salona dizaineri ir izstrādājuši četrpadsmit nokrāsas, kas pauž emocijas un sajūtas, kas rodas, vērojot skaistas dabas parādības. To mērķis ir nodrošināt “Omotenashi” viesmīlības garu, un tās ietver tādas tēmas kā:

 • Dziedināšana: rāmi toņi rada “dziedinošu” atmosfēru, kurā līdzās pastāv zaļās dabas pasaules enerģija un dzīvības spēks un dinamisms
 • Relaksējoša: siltie toņi rada “relaksējošu” atmosfēru, kas ir vitalitātes pārpilna, rezonējot ar īslaicīgām saules gaismas pārejām un zemes sirdspukstiem
 • Atmodinoša: baltie toņi rada “atmodinošu” atmosfēru, kurā uzmundrinoša saules gaisma atmodina prātu dienas laikā
 • Koncentrēšanās: mistiski vēsas nokrāsas rada “koncentrēšanās” atmosfēru prātam, attēlojot laika ritējumu un pārejošus dabas stāvokļus
 • Uzmundrinoša: tīri, ugunij līdzīgi toņi rada “uzmundrinošu” atmosfēru vadītājam, attēlojot liesmas temperatūras maiņu

INOVATĪVAS TEHNOLOĢIJAS

 • 21 SKAĻRUŅA AUDIOSISTĒMA MARK LEVINSON*

  Gandrīz klusais RX salons nodrošina perfektu ietvaru jaunajai 21 skaļruņa audiosistēmai Mark Levinson Premium Surround Sound. Šī ekskluzīvā sistēma, kas ir ietverta augstāko aprīkojuma līmeņu standartaprīkojumā un ko ir izstrādājis mūsu īpašais audio partneris, ir optimizēta automobiļa salona arhitektūrai. Nodrošinot nepārspējamu 7.1 kanālu mājas kinozāles pieredzi ar jauno 3D sistēmu Mark Levinson Surround un Quantum Logic Immersion, ClariFi analizē saspiesto skaņas avotu un papildina zaudētos datus, lai nodrošinātu izcilu skaņas kvalitāti. Vēl vairāk uzlabojot koncertzāles pieredzi, 22 cm zemfrekvences skaļrunis bagāžas nodalījumā rada bagātīgu un spēcīgu skaņu, spilgti atskaņojot oriģinālās mūzikas atmosfēru un kontūras.

  * Pieejams tikai RX 500h un modeļu RX 450h+ un RX 350h aprīkojuma līmenim Luxury.

 • DIGITĀLAIS PANORĀMAS SKATA MONITORS

  Lai atvieglotu braukšanu šaurās vietās, digitālais panorāmas skata monitors nodrošina reāllaika 360° skatu ap automobili un iepriekš ierakstītu skatu zem automobiļa. Tas arī rada virtuālu RX 3D attēlu, parādot automobili tā, it kā tas būtu redzams no augšas un ekrānā sniedzot norādījumus, kas palīdz manevrēt šaurās vietās un ietver šādas funkcijas:

  • Sānu klīrensa skats ļauj pārbaudīt klīrensu, braucot garām citam transportlīdzeklim pa šauru ceļu.
  • Pagrieziena skats palīdz izvairīties no uzbraukšanas uz apmales, kad automobilis pagriežas.
  • Brīdinājums par priekšpusē šķērsojošiem transportlīdzekļiem brīdina par tuvojošiem transportlīdzekļiem un šķēršļiem automobiļa priekšpusē un sānos.
  • Sadursmes novēršanas sistēma un stāvvietā novietošanas papildbremzes funkcija brīdina par iespējamu sadursmi un pat veic preventīvas darbības.
  • Skats zem RX palīdz braukt pa nelīdzenām virsmām.
 • DROŠAS IZKĀPŠANAS PALĪGSISTĒMA


  RX elektroniskā iekāpšanas un izkāpšanas sistēma e-Latch ir saistīta ar automobiļa aklo zonu monitoru. Ekskluzīvā drošas izkāpšanas palīgsistēma neļauj pasažieriem atvērt durvis, ja no aizmugures tuvojas, piemēram, automašīnas vai velosipēdisti. Lexus lēš, ka šī sistēma var palīdzēt novērst 95 % negadījumu, ko izraisa durvju atvēršana.

Automobiļa dati tiek dažādās krāsās projicēti tieši uz vējstikla. Šis 10 collu projekcijas displejs ļauj apskatīt navigācijas norādes, drošības funkcijas, informāciju un audio iestatījumus, nenovēršot skatienu no ceļa. Tā lietošana ir vienkārša, pateicoties uz stūres esošajiem skārienslēdžiem.

Izmēģini RX

Piesaki testa braucienu ar Lexus RX un izbaudi patiesi patīkamu braucienu.

Izvēlies sev piemērotāko aprīkojuma līmeni un dzinēju

Izvēlies aprīkojuma līmeni

5 papildus

Šiem kritērijiem neatbilst neviens automobilis; lūdzu, maini meklēšanas nosacījumus

 • RX - Comfort - 5 durvju pilsētas SUV

  RX Comfort

  Hibrīds
  5 durvju pilsētas SUV
  • +
   19 collu vieglmetāla diski, ar 5 platiem spieķiem, frēzēti, 235/60 R19 riepas
  • +
   Inteliģentie stāvvietā novietošanas sensori (IPS), priekšā un aizmugurē
  • +
   Priekšējie lukturi, trīskāršo LED

  Izvēlies šo dzinēju

  No

  75 400 €

  e-CVT | Pilnpiedziņa
  • CO₂
   143 - 149 g/km
  • Patēriņš
   6.3 - 6.6 l/100km

  No

  80 900 €

  e-CVT | Pilnpiedziņa
  • CO₂
   25 - 27 g/km
  • Patēriņš
   1.1 - 1.2 l/100km
 • RX - Executive - 5 durvju pilsētas SUV

  RX Executive

  Hibrīds
  5 durvju pilsētas SUV
  • +
   21 collas vieglmetāla diski, ar 20 spieķiem, frēzēti, 235/50 R21 riepas
  • +
   Inteliģentie stāvvietā novietošanas sensori (IPS), priekšā un aizmugurē
  • +
   Priekšējie lukturi, trīskāršo LED

  Izvēlies šo dzinēju

  No

  80 400 €

  e-CVT | Pilnpiedziņa
  • CO₂
   143 - 149 g/km
  • Patēriņš
   6.3 - 6.6 l/100km

  No

  86 000 €

  e-CVT | Pilnpiedziņa
  • CO₂
   25 - 27 g/km
  • Patēriņš
   1.1 - 1.2 l/100km
 • RX - F SPORT Design - 5 durvju pilsētas SUV

  RX F SPORT Design

  Hibrīds
  5 durvju pilsētas SUV
  • +
   Inteliģentie stāvvietā novietošanas sensori (IPS), priekšā un aizmugurē
  • +
   Priekšējie lukturi, trīskāršo LED
  • +
   Tonētie stikli

  Izvēlies šo dzinēju

  No

  90 530 €

  e-CVT | Pilnpiedziņa
  • CO₂
   25 - 27 g/km
  • Patēriņš
   1.1 - 1.2 l/100km
 • RX - Luxury - 5 durvju pilsētas SUV

  RX Luxury

  Hibrīds
  5 durvju pilsētas SUV
  • +
   21 collas vieglmetāla diski, ar 20 spieķiem, Dark Premium metāla, 235/50 R21 riepas
  • +
   Inteliģentie stāvvietā novietošanas sensori (IPS), priekšā un aizmugurē
  • +
   Priekšējie lukturi, trīskāršo LED

  Izvēlies šo dzinēju

  No

  94 000 €

  e-CVT | Pilnpiedziņa
  • CO₂
   25 - 27 g/km
  • Patēriņš
   1.1 - 1.2 l/100km
 • RX - F SPORT+ - 5 durvju pilsētas SUV

  RX F SPORT+

  Hibrīds
  5 durvju pilsētas SUV
  • +
   21 collas vieglmetāla diski, ar 10 spieķiem, matēti melni, 235/50 R21 riepas
  • +
   Inteliģentie stāvvietā novietošanas sensori (IPS), priekšā un aizmugurē
  • +
   Priekšējie lukturi, trīskāršo LED

  Izvēlies šo dzinēju

  No

  96 930 €

  6 pakāpju automātiskā | Pilnpiedziņa
  • CO₂
   183 - 189 g/km
  • Patēriņš
   8.1 - 8.3 l/100km
Funkcijas ir atkarīgas no izvēlētā aprīkojuma līmeņa.
Cenā iekļauta norādītā virsbūves krāsa.

Skatīt vairāk