1. Maintenance
 2. Hybrid Health Check
Ātrā atlase
SERVISS UN APKOPE

HIBRĪDA VESELĪBAS PĀRBAUDE

Veicot ikgadējo hibrīda pārbaudi, Jūs varat nodrošināt vislabāko sava hibrīda sniegumu. Hibrīda pārbaudes mērķis ir nodrošināt, ka Jūsu Lexus Premium klases hibrīda sistēma darbojas pareizi.

HIBRĪDA PIEDZIŅAS PIONIERI

Būdami hibrīda piedziņas pionieri, mēs esam atbildīgi par to, lai nodrošinātu pēc iespējas efektīvāku Jūsu Lexus hibrīda sniegumu. Tāpēc mēs piedāvājam Lexus hibrīda veselības pārbaudi, kas ļaus Jūsu Lexus saglabāt savu vislabāko veiktspēju.

HIBRĪDA TEHNOLOĢIJU EKSPERTI

Lexus hibrīda piedziņas tehnoloģiju pionieris bija Lexus, tāpēc hibrīda tehnoloģijas servisu vislabāk uzticēt Lexus pilnvarotajai remontdarbnīcai. Visi mūsu tehniķi ir pabeiguši augsti novērtēto Lexus sertificēto apmācības programmu un ir plaši cienīti eksperti. Tas nozīmē, ka mūsu eksperti ir speciālisti, kas pārzina visus hibrīda tehnoloģiju jaunumus un ir pilnībā apmācīti vismodernāko iekārtu un sistēmu lietošanā. Tā visa rezultātā Jūsu Lexus tiks pievērsta vislielākā uzmanība – tieši tāda, kādu tas ir pelnījis.

LEXUS HIBRĪDA PĀRBAUDE

Jūsu automobiļa hibrīda tehnoloģiju ikgadējā pārbaude ir lielisks veids, kā pārliecināties, ka sistēma turpina darboties vislabākajā un visefektīvākajā veidā. Mēs novērtēsim visu Lexus hibrīda piedziņas sistēmu, sagatavosim vispusīgu ziņojumu, iekļaujot tajā visu informāciju, kas Jums nepieciešama, lai saprastu tās darba stāvokli. Tiks rūpīgi un izsmeļoši izskaidrotas visas nianses, un, ja kādai sistēmas daļai būs nepieciešams remonts vai uzlabojumi, tas tiks ar Jums apspriests, iesakot nākamos veicamos soļus.

1. HIBRĪDA AKUMULATORA PĀRBAUDE

Sistēma izanalizēs hibrīda akumulatora veiktspēju.

2. PIEDZIŅAS SISTĒMAS PĀRBAUDE

Sistēma izanalizēs piedziņas sistēmas efektivitāti.

3. DZESĒŠANAS SISTĒMAS PĀRBAUDE

Sistēma izanalizēs dzesēšanas sistēmas efektivitāti.

SIRDSMIERS

Hibrīda veselības gada pārbaude ir bezmaksas un ietilpst ikvienā Lexus servisā. Regulāri pārbaudot Jūsu automobiļa hibrīda veselību, mūsu Lexus tehniķi var atrisināt jebkuras iespējamās problēmas, vēl pirms tās ir parādījušās.

PAGARINĀTĀ HIBRĪDA AKUMULATORA APKOPE

Uz Lexus hibrīda piedziņas komponentēm attiecas piecu gadu vai līdz 100 000 km nobraukuma ražotāja standarta garantija. Pēc veiksmīgas hibrīda veselības pārbaudes Jūs iegūsiet vēl viena gada (vai līdz 15 000 km nobraukuma) pagarināto hibrīda apkopes paketi un sertifikātu pievienošanai Jūsu servisa dokumentācijai. To var pagarināt ik gadu, līdz pat uz 10 gadiem no automobiļa pirmās reģistrācijas brīža. Tas nozīmē desmit gadus ilgu sirdsmieru, zinot, ka, ja tomēr būs nepieciešama kāda palīdzība, par Jūsu Lexus vienmēr parūpēsies eksperti.

ATBILDES UZ JŪSU JAUTĀJUMIEM PAR HIBRĪDIEM

Ja Jums ir kādi jautājumi par hibrīda apkopi, lūdzu, izpētiet atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem vai sazinieties ar vietējo Lexus centru.

 • Šis ir vispārējs nepareizs pieņēmums, un atbilde ir “nē”. Jums nav jāveic hibrīda dzinēja apkope biežāk nekā parastam automobilim, un kārtējās apkopes un sīku remontdarbu izmaksas parasti ir zemākas nekā automobilim ar parasto dzinēju.

  Tāpat kā visu veidu automobiļiem, arī hibrīdiem ļoti svarīgi ir veikt regulāru apkopi, kas ļauj nodrošināt, ka automobilis ir vislabākajā iespējamajā stāvoklī. Jo vairāk Jūs automobili lietojat, jo biežāka apkope ir nepieciešama. Sazinieties ar vietējo Lexus pārstāvi, lai noskaidrotu, kāds ir optimālais starplaiks starp apkopēm un ko vēl Jūs varat darīt, lai sava hibrīda akumulatora un citu komponenšu optimālai veselībai.

  Sazinieties ar vietējo Lexus pārstāvi, lai pieteiktu hibrīda veselības pārbaudes veikšanu Jums ērtā laikā un vietā.

  Hibrīda veselības pārbaudes ziņojums ir detalizēts skaidrojums par Jūsu automobiļa tehnisko stāvokli. Šis vispusīgais ziņojums ne vien pierāda, ka Jūsu automobilim ir veikta apkope un tāpēc tika pagarināta garantija, bet arī parāda hibrīda sistēmas jomas, kurām nākotnē, iespējams, būs jāpievērš uzmanība. Ziņojums kalpos Jums turpmākai uzziņai un salīdzinājumam, kad būs pienācis laiks veikt nākamo Jūsu hibrīda veselības pārbaudi.
 • Lexus hibrīda akumulatori ir izgatavoti atbilstoši visaugstākajiem standartiem un paredzēti iespējami visilgākajai kalpošanai. Tas, cik ilgi darbosies Jūsu hibrīda akumulators, būs atkarīgs no Jūsu automobiļa lietošanas un vadīšanas ieradumiem, un neatsverami liela nozīme Jūsu hibrīda akumulatora kalpošanas ilgumā ir apkopei. Lexus hibrīda akumulatori var kalpot tikpat ilgi kā pats automobilis, padarot hibrīdu par vienu no visuzticamākajiem automobiļiem daudzu gadu garumā.

  Lexus ir ticējis hibrīda tehnoloģijām un investējis tajās kopš 2004. gada, un mēs esam pilnveidojuši savas zināšanas par hibrīdiem līdz pilnībai. Izmantojot hibrīdtehnoloģiju jaunākās inovācijas, ikviens Lexus pašuzlādes hibrīds ir veidots tā, lai kļūtu par gudru izvēli vadītājam, apvienojot augstu vides efektivitāti ar tīru braukšanas baudu. Tā kā tirgū ir visplašākajā klāstā pieejami luksus klases hibrīdu modeļi, šobrīd ir vieglāk nekā jebkad agrāk pielāgot hibrīda tehnoloģijas Jūsu dzīvesveidam.