1. Owners
  2. Warranty & insurance
  3. Lexus relax
Ātrā atlase
GARANTIJA

LEXUS RELAX

Lexus Relax garantijas programma tiek aktivizēta pēc apkopes veikšanas Lexus pārstāvniecībā un ilgst 1 gadu vai līdz 15 000 km nobraukumam (atkarībā no tā, kas tiek sasniegts pirmais). Turpinot veikt regulārās apkopes Lexus pārstāvniecībā, var arī pagarināt Relax garantiju līdz automobiļa 10 gadu vecumam vai līdz 185 000 km nobraukumam.

Lexus Relax nodrošina jūsu jaunajam vai lietotajam lexus garantiju līdz pat 10 gadiem un gadiem ilgu sirdsmieru

LEXUS RELAX – PILNĪGS SIRDSMIERS

  • Lexus Relax ir 10 gadu garantija jauniem un lietotiem Lexus automobiļiem.
  • Lexus Relax garantijas programma tiek aktivizēta pēc apkopes veikšanas Lexus pārstāvniecībā un ilgst 1 gadu vai līdz 15 000 km nobraukumam (atkarībā no tā, kas tiek sasniegts pirmais). Veicot regulārās apkopes katru gadu vai ik pēc 15 000 km, ir iespējams pagarināt Relax garantiju līdz automobiļa 10 gadu vecumam vai līdz 185 000 km nobraukumam.
  • Lexus Relax palīdz saglabāt automobiļa augsto tirgus vērtību.
  • Visi ar Lexus Relax saistītie apkopes vai remontdarbi tiek veikti mūsu Lexus pārstāvniecībās, izmantojot Lexus oriģinālās rezerves daļas, un darbus veic sertificēti Lexus tehniskie speciālisti saskaņā ar ražotāja noteiktajiem augstajiem standartiem.
  • Lexus Relax garantiju var aktivizēt arī automobiļiem, kas iegādāti ārzemēs.
  • Lexus Relax garantija tiek pagarināta pēc regulārās apkopes iziešanas pilnvarotā Lexus servisā Baltijā, pat ja nav ierakstu par iepriekšējām apkopēm.
  • Lexus Relax ir spēkā automobiļiem, kuriem no 01.04.2022 tiek veikta apkope.

GARANTIJA LĪDZ PAT 10 GADIEM VAI 185 000 KM

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Nē, tā nav. Lexus piedāvā 3 gadu (vai 100 000 km) ražotāja garantiju un gadu nodrošina 24/7 palīdzību uz ceļa katram jaunajam automobilim. Lexus Relax nodrošina 1 gada / 15 000 km segumu, pamatojoties uz noteikumiem, ko atradīsiet Lexus Relax garantijas noteikumu bukletā.

Taču Lexus Relax garantija ir papildu garantija visiem Lexus automobiļiem, kas tiek aktivizēta pēc pilnvarotā Lexus remontdarbnīcā veiktas regulārās apkopes, pat pēc 3 gadu ražotāja garantijas beigām vai kad automobiļa nobraukums pārsniedz 100 000 km.

Ja Lexus automobilis atbilst visiem Lexus Relax garantijas noteikumu bukletā aprakstītajiem nosacījumiem, Lexus Relax garantija tiks aktivizēta automātiski pēc tam, kad pilnvarotā Lexus remontdarbnīcā tiks veikta regulārā apkope. Lexus Relax ir spēkā automobiļiem, kuriem no 01.04.2022 tiek veikta apkope.

Lexus Relax garantija dažos aspektos nedaudz atšķiras no Lexus ražotāja garantijas. Pilnu noteikumu un nosacījumu tekstu atradīsiet šeit.Opens in new window

Lexus Relax garantija automobilim tiks piemērota tikai tad, kad būs beigusies 3 gadu/100 000 km ražotāja garantija un automobilim būs veikta regulārā apkope pilnvarotā Lexus remontdarbnīcā.

Apstiprinātiem lietotiem automobiļiem iegādes brīdī tiek piešķirta 24 mēnešu garantija. Lexus Relax garantija stājas spēkā, tiklīdz ir beidzies iepriekšējais garantijas termiņš, ja ir veikta regulārā apkope pilnvarotā Lexus remontdarbnīcā.

Nē. Lexus Extracare polisi nevar aizstāt ar Lexus Relax garantiju. Esošā garantija ir spēkā līdz līguma perioda beigām un tiek automātiski aizstāta ar Lexus Relax garantiju uzreiz pēc Lexus Extracare termiņa beigām, ja automobilim ir veikta regulārā apkope pilnvarotā Lexus remontdarbnīcā un ar nosacījumu, ka Lexus automobilis joprojām kvalificējas garantijai.

Nē. Lexus Relax garantija tiek aktivizēta automātiski pēc regulārās apkopes, kas veikta pilnvarotā Lexus remontdarbnīcā, ja Lexus automobilis atbilst pilnajos noteikumos ietvertajiem nosacījumiem un kritērijiem, ko atradīsiet šeit.Opens in new window

Jā, Lexus Relax ir pieejama visiem Lexus modeļiem, kas ražoti Eiropas tirgum.

Kad tiek aktivizēts Lexus Relax garantijas līgums, tas nesedz hibrīda vilces akumulatora garantiju. Vilces akumulatora garantijas segumu var iegūt/pagarināt, veicot papildu hibrīda pārbaudi.

Nē. Lexus Relax garantija tiek aktivizēta automātiski pēc katras regulārās apkopes, kas veikta pilnvarotā Lexus remontdarbnīcā, ja Lexus automobilis atbilst pilnajos noteikumos ietvertajiem nosacījumiem un kritērijiem, ko atradīsiet šeit.Opens in new window

Lielākoties jā, bet ir daži izņēmumi. Informāciju par Lexus Relax garantijas derīguma termiņu ārvalstīs atradīsi noteikumos, kas pieejami šeit.Opens in new window

Garantija tiek aktivizēta katru reizi, kad automobilim, kas kvalificējas Lexus Relax segumam, tiek veikta apkope pilnvarotā Lexus remontdarbnīcā. Šādā gadījumā automobilim tiks piešķirta jauna Lexus Relax garantija, kas būs derīga 1 gadu vai līdz 15 000 km nobraukumam pēc apkopes datuma.

Pilnīgi noteikti. Pārdodot automobili, visas Lexus Relax garantijas priekšrocības saņems arī jaunais īpašnieks, nogādājot automobili pilnvarotā Lexus servisā apkopes darbu veikšanai.

Nē. Palīdzības uz ceļa pakalpojums nav iekļauts Lexus Relax garantijā.

Jā. Papildus Lexus Relax garantijai Lexus pārstāvniecības piedāvā dažādas priekšrocības Jums un Jūsu automobilim.

Apkopi veic kvalificēti Lexus tehniķi, izmantojot oriģinālās Lexus rezerves daļas atbilstoši augstākajām rūpnīcas prasībām. Tas nodrošina ilgstošu automobiļa uzticamību, komfortu un sirdsmieru – visu, kas jums jau patīk savā Lexus.

Lexus servisa centri ir aprīkoti arī ar ražotāja apstiprinātu apkopes aprīkojumu, un tehniķi tiek pastāvīgi apmācīti par mūsu jaunākajām tehnoloģijām, elektrificētās piedziņas veidiem, vadītāja palīgsistēmām un drošības sistēmām. Visbeidzot, cenas mūsu servisa centros vienmēr ir pārskatāmas un pieņemamas, tāpēc jums nebūs nekādu pārsteigumu.