1. Discover Lexus
  2. Concept cars
Ātrā atlase

KONCEPTAUTOMOBIĻI

Mūsu drosmīgie un izteiksmīgie koncepti ir tie, kas virza Lexus. Tie nogādā mūs nākotnē – pateicoties to neparedzamajai enerģijai. Un tie padara šķietami neiespējamo iespējamu.

PAPLAŠINOT ROBEŽAS

Raugoties nākotnē, mēs paliekam uzticīgi – un dziļi iedvesmoti – automobiļiem. Caur mūsu drosmīgajiem konceptautomobiļiem mēs pētām Lexus nākotni. LF-FC, LF-SA un UX konceptautomobilis ir patiesi drosmīgi. Atklāti automobiļu izstādēs visā pasaulē, tie liek atskatīties un paātrina sirdspukstus.

LF-ZL konceptauto

LF-ZL (Lexus Future Zero-emission Luxury) ir pilnībā elektrisks Lexus flagmaņa konceptauto, kas piedāvā vizionāru ieskatu laikā, kad mobilitāte, cilvēki un sabiedrība būs nemanāmi savienoti.

LF-ZC konceptauto

LF-ZC (Lexus Future Zero-emission Catalyst) pilnībā elektriskais konceptauto veido mūsu nākamās paaudzes elektrificēto automobiļu klāsta kodolu. Kā liecina nosaukums, tas ir arī jaunās elektriskās ēras katalizators.

Lexus ROV

Lexus atklāj ar ūdeņradi darbināmu ROV konceptauto, kas radīts aizraujošiem un videi draudzīgiem piedzīvojumiem.

LEXUS ZĪMOLA NĀKOTNES VĪZIJA UN KONCEPTAUTO LF-Z ELECTRIFIED

Šodien Lexus visā pasaulē prezentēja jauno LF-Z Electrified – elektrisko transportlīdzekļu koncepciju, kas atspoguļo Lexus zīmola nākotnes virzību un to, ko tas vēlas sasniegt elektrifikācijas jomā.

LF-30 ELEKTRIFICĒTĀ KONCEPTAUTO PASAULES PIRMIZRĀDE

Nepārtrauktajos centienos nodrošināt inovatīvu un neatkārtojamu pieredzi Lexus atklāja savu “Lexus Electrified” redzējumu par elektrificēto automobiļu gaidāmo paaudzi.

LF-1 LIMITLESS

Lexus izstrādā jaunu luksusa klases krosovera flagmani Lexus LF-1 Limitless.

LS+ konceptauto

Lexus prezentē LS+ koncepta flagmani ar automatizētām braukšanas tehnoloģijām, ko plānots ieviest 2020. gadā.

UX KONCEPTAUTO

UX konceptautomobili radīja mūsu Lexus Eiropas Dizaina centrs. Jau no paša sākuma tas tikai veidots, lai apmierinātu futūristiski domājošu pilsētas iedzīvotāju vajadzības un vēlmes – kas kāro un sagaida savienotu vidi.

LF-FC

Radīts, lai pārsteigtu, LF-FC konceptautomobilis ir aizvien izsmalcinātākas greznības un mūsu kaislības ieviest nākotnes vīzijas tagadnē izpausme – kuru Jūs varat pilnībā izbaudīt.

LF-SA

Drosmīgs. Negaidīts. Juteklisks. Radīts pilsētai. Ikviens LF-SA aspekts iekaro jaunas teritorijas – sākot no kompaktā, izveicīgā eksterjera līdz pārsteidzoši plašajam salonam.