1. Discover Lexus
  2. Technology
  3. Innovation
Ātrā atlase
ATKLĀJ TEHNOLOĢIJAS

PASTĀVĪGA INOVĀCIJA

Lexus mērķis ir nepārtraukti ieviest inovācijas un neierobežotu iztēli. Sākot ar bagātinošiem audio risinājumiem un beidzot ar novatoriskām koncepcijām, kas ļauj pārbaudīt jaunas, drosmīgas idejas, atklāj idejas, kas virza mūsu nākotnes tehnoloģijas.

TAVA IDEĀLĀ VIDE

PERSONALIZĒ SAVUS BRAUCIENUS

Daudzas no mūsu izsmalcinātākajām funkcijām ir iekļautas standarta aprīkojumā, taču tu vari izvēlēties arī jaunākās izklaides, klimata kontroles un drošības sistēmas. Izbaudi personīgākus braucienus, kas ir tavā kontrolē, ar vienkāršu pogas pieskārienu pielāgojot savu vidi.

AUDIOSISTĒMA MARK LEVINSON ®

IZCILĪBAS SKAŅA

Sadarbojoties ar Mark Levinson®, mēs esam izstrādājuši individuālus skaņu risinājumus, kas automobiļa izklaidi pacels jaunā līmenī. Eksperti, kas iesaistīti katrā solī, nodrošina, ka auto salons ir precīzi kalibrēts optimālai akustikai.

REVOLUCIONĀRS DIZAINS

PĀRVEIDOTAS SĒDVIETAS

Pievēršoties sēdvietām ar jaunu skatījumu, mēs izstrādājām revolucionāro Lexus kinētisko sēdekļu koncepciju. Inovatīva tīklojuma konstrukcija, kas uzlabo komfortu, drošību un atbalstu, pamata šķiedras stabilizē tavas kustības un ļauj tev patiesi iekāroties savā Lexus.

GARANTĒTA KVALITĀTE

GUDRĀKA SKENĒŠANA

Lai pārbaudītu mūsu dzinējus, mēs pielietojam jaunākās datortomogrāfijas (DT) skenēšanas metodes. Kāpēc? Lai pārliecinātos, ka katra dzinēja iekšiene ir perfekta. DT ļauj mums veikt izpēti 3D formātā, kas nozīmē, ka mēs varam pilnīgi precīzi pārbaudīt, vai nav nepilnību.

NĀKAMĀ LĪMEŅA DROŠĪBA

VR DROŠĪBAS TESTĒŠANA


Paceļot testēšanu nākamajā līmenī, mēs izmantojam virtuālo realitāti, lai radītu aizraujošu pieredzi, kas simulē braukšanas apstākļus un autovadītāja reakciju. Veidojot testus, kas nav iespējami reālajā pasaulē, mēs apkopojam atsauksmes, lai uzlabotu un attīstītu virkni drošības funkciju un tehnoloģiju.

Veicot testēšanu viedā kupolā, ap Lexus LS ir izvietoti apvīti ekrāni, uz kuriem tiek projicēti reālistiski pilsētas un šosejas braukšanas scenāriju attēli. Cilindri kustas, lai imitētu pagriešanos, uzbraukšanu, paātrinājumu un palēninājumu, ko papildina dzinēja trokšņa, vibrācijas un vēja skaņas ieraksti.