1. Maintenance
  2. Tyres
Ātrā atlase
SERVISS UN APKOPE

RIEPAS

Lexus piedāvā Jūsu braukšanas apstākļiem optimāli piemērotas riepas, lai nodrošinātu visaugstākā līmeņa sniegumu un aizsardzību Jums un Jūsu pasažieriem. Iesakām Jums izvēlēties tikai Lexus oriģinālās riepas, kas ir paredzētas tieši Jūsu Lexus.

MAKSIMĀLAIS SNIEGUMS UZ CEĻA

Ļoti svarīgi, lai riepas būtu labā tehniskā stāvoklī, jo tas sniegs drošību uz ceļa Jums un Jūsu pasažieriem. Riepu stāvoklis var arī ietekmēt automobiļa apstāšanās distanci uz mitra ceļa.

Izvēloties riepas, ir jāņem vērā daudzi faktori: saķere, automobiļa vadāmība mitros un sausos laikapstākļos, braukšanas komforts, trokšņa līmenis, ceļa reakcija un degvielas ekonomija. Bet ir kāds lēmums, kas ir gaužām vienkāršs – Lexus automobilim ir jāizvēlas riepas, kas īpaši paredzētas Jūsu Lexus.

Pasliktinoties riepu stāvoklim, pasliktinās arī Jūsu braukšanas pieredze. Paaugstināts nodilums ietekmē Jūsu automobiļa apstāšanās distanci uz mitra ceļa un apdraud Jūsu un Jūsu pasažieru drošību. Taču ar atbilstošām riepām būs nodrošināts saķeres līmenis, kāds ir ļoti būtisks efektīvai stūrēšanai, bremzēšanai un jaudas pārnesei no dzinēja.

LEXUS ZIEMAS RIEPAS

LEXUS ZIEMAS RIEPAS

Ziemas riepu uzstādīšana sagatavo Jūs mainīgajiem laikapstākļiem. Ziemas riepas ir izgatavotas no savienojuma, kas saglabā elastību zemā temperatūrā. Tās ir ar dziļiem protektoriem ūdens un dubļu izklīdināšanai un arī ar daudzām mazām rievām, kas uzlabo saķeri, automobilim apstājoties, uzsākot gaitu un veicot manevrus, kā arī ievērojami samazina Jūsu automobiļa apstāšanās distanci.

Šis īpašību salikums Jūsu ziemas riepām ļauj pielāgoties visu veidu aukstajiem braukšanas apstākļiem uz mitra, apsniguša vai apledojuša ceļa.

 

ZIEMAS RIEPU IETEKME UZ APSTĀŠANAS DISTANCI

  • Apsniguši ceļi

    Ziemas riepām bija uzlabota apstāšanās distance 8 m. Bremzēšana uz apsniguša ceļa no 30 jūdzēm stundā līdz automobilis pilnībā apstājies.

  • Apledojuši ceļi

    Ziemas riepām bija uzlabota apstāšanās distance 11 m. Bremzēšana uz apsniguša ceļa no 20 jūdzēm stundā līdz automobilis pilnībā apstājies.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka iepriekš redzamās diagrammas nav reālā mēroga. Bremzēšanas testus ir veikusi Britu Riepu ražotāju asociācija, un piegādes ir nodrošinājusi Tyresafe. Papildinformācijai, lūdzu, apmeklējiet www.tyresafe.org

RIEPU APKOPE

Savlaicīga riepu apkope ne vien sniedz Jums drošību, bet arī samazina dārgu remontu varbūtību nākotnē. Labā stāvoklī esošās riepas ir arī visekonomiskākās, jo nodrošina optimālu degvielas patēriņu.

Pamanot riepu nodiluma pazīmes un novēršot tās, Jūs varat izvairīties no garākas apstāšanās distances, akvaplanēšanas un riepu atteices. Biežākie riepu nodiluma rādītāji ir zems spiediens riepās, nolietoti protektori, vibrācijas stūrē, neparasti trokšņi, sānslīde un slikta vadāmība uz mitra ceļa.

Ja ievērojat kādu no šīm pazīmēm, apmeklējiet Lexus pārstāvniecību, lai veiktu riepu pārbaudi. Lai novērstu ar riepām saistītas problēmas, Lexus eksperti iesaka regulāri pārbaudīt spiedienu riepās, lai nepieļautu tā izmaiņas, nodrošināt, ka riepu protektoru dziļums ir atbilstošs un regulāri pārbaudīt, vai riepās nav plīsumu, nodiluma pēdu vai riepās iegrimušu priekšmetu.

LEXUS RIEPU APKOPE

Mūsu eksperti darīs visu iespējamo, lai Jūs varētu pēc iespējas drīzāk atgriezties uz ceļa. Tāpēc, ja saskaraties ar kādām problēmām saistībā ar Jūsu Lexus oriģinālajām riepām, sirdsmieram apmeklējiet jebkuru Lexus pārstāvi. Mūsu speciālisti spēs diagnosticēt Jūsu riepu problēmu un salabot to vai veikt riepu maiņu.