1. Automobiļu klāsts
 2. LBX
Ātrā atlase

ATSPOGUĻO SAVU STILU

IZVĒLIES LBX STILU

Ir pieejamas dažādas LBX versijas, kas izstrādātas, lai atbilstu unikāliem dzīvesveidiem un personībām. Katram stilam – LBX ELEGANT, LBX RELAX, LBX EMOTION un LBX COOL – ir atšķirīgas eksterjera krāsas un salona stili.

arrow right
arrow left
 • LBX ELEGANT

  LBX ELEGANT piesaista uzmanību ar izteiksmīgo Takumi veidoto krāsojumu. Salona apdarē izmantots Vegan Tahara apdares materiāls, kas ieturēts Forest Brown brūnā vai Ammonite Sand smilšu tonī.

 • LBX RELAX

  LBX RELAX ir piesaistoša krāsojuma apdare, kas rada izteiksmīgu izskatu. Iekšpusē ir iespēja izvēlēties Saddle Tan vai melnas pusanilīna ādas apdari ar izteiksmīgām Tatami šuvēm. Turklāt salona apgaismojums ir pieejams 64 dažādās krāsās.

 • LBX EMOTION

  Apbrīno LBX EMOTION 18” frēzētos vieglmetāla diskus un divtoņu krāsojumu. Iekšpusē tev patiks Takumi apdare ar sarkaniem akcentiem uz sēdekļiem, centrālās konsoles un durvju apšuvums.

 • LBX COOL

  LBX COOL izceļas ar divtoņu krāsojumu. Iekšpusē izbaudi ādas apdares Ultrasuede salonu ar vara detaļām, kā arī pielāgojamu apgaismojumu, kas rada noskaņojumam atbilstošu stilu.

SKATĪT VAIRĀK

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

LBX ir līdz šim pieejamākais Lexus premium klases automobilis bez kompromisiem luksusa ziņā. Apskati cenuOpens in new window

Jā.

Lexus pašuzlādes hibrīdi apvieno benzīna un elektrības enerģiju, nodrošinot pastāvīgu gatavību bez ārējas uzlādes. Sistēma optimizē efektivitāti dažādos braukšanas apstākļos, akumulatoram nepārtraukti uzlādējoties braukšanas vai bremzēšanas laikā, kas tādējādi iemieso Lexus apņemšanos izmantot progresīvas tehnoloģijas un nodrošināt ilgtspējīgu braukšanu.

Lexus modeļu klāstā kompakts SUV iemieso mazāku SUV kategoriju, kas pēc izmēra pārspēj vismazākos SUV, tomēr joprojām ir kompaktāks par vidēja izmēra SUV. Kompaktie SUV ir populāra automobiļu izvēle, pateicoties to aizraujošajam un veiklajam braukšanas stilam. 

LBX atrodas uz 2580 mm garenbāzes un ir 4190 mm garš, 1825 mm plats un 1545 mm augsts. 

LBX ir Lexus Breakthrough Crossover.

Jā. LBX ir aprīkots ar jaunāko Lexus Link Connect sistēmu, kas lietojama, izmantojot 9,8” skārienekrānu, un ietver asistentu "Hey Lexus".

Jā. Viedtālruņa integrācija ir iespējota, izmantojot Apple CarPlay bezvadu vai vadu savienojumu.

Jā. Viedtālruņa integrācija ir iespējota, izmantojot Android Auto vadu savienojumu.

LBX ir pieejams četros atšķirīgos stilos, kas ļauj tev izvēlēties LBX, kurš vislabāk izceļ tavu personību. ELEGANT izsmalcināto estētiku un RELAX klasiskumu, vai arī EMOTION spilgto personību un COOL individualitāti. 
* Piedāvājums ir līdz 30.06.2024.
Piemērs operatīvajam līzingam (noma). Lexus Līzings piedāvā operatīvā līzinga (nomas) iespēju sadarbībā ar SIA Citadele Leasing. Aprēķins veikts automobilim ar cenu 36 300 €, ieskaitot PVN, pirmo iemaksu 15% (5 445 €), komisijas maksu par līguma noformēšanu 0.83% no auto vērtības (300 €), atlikušo vērtību 41% (14 883 €) pēc 60 mēnešiem un 100 000 km nobraukuma limitu līguma termiņa beigās un procentu likmi 0.99% + 3 mēnešu EURIBOR (3.909%, fiksēts 31.12.2023), kas kopā sastāda 4.899%. Minētajā piemērā ikmēneša operatīvā līzinga (nomas) maksājums ar līguma termiņu 60 mēneši ir 363 €, ieskaitot PVN. Papildu nosacījums – klientam visā operatīvā līzinga (nomas) līguma darbības laikā jānodrošina automobiļa KASKO apdrošināšana. Piedāvājums spēkā ierobežotam automobiļu skaitam. Attiecas uz visiem Lexus Līzinga nodrošinātājiem. Aprēķins veikts pamatojoties uz Citadele Līzinga piemēru.