1. Discover Lexus
  2. Technology
  3. Connectivity
Ātrā atlase
PERSONĪGIEM BRAUCIENIEM

LEXUS LINK+ SAVIENOTIE PAKALPOJUMI

Atklāj mūsu rūpīgo, bet mūsdienīgo savienojamību, kas iemieso Omotenashi sirsnīgo viesmīlību. Atklāj Lexus Link+ savienoto pakalpojumu funkcijas, kas ir izstrādātas, lai radītu ciešāku saikni starp vadītāju un automobili.

INTUITĪVAS TEHNOLOĢIJAS

ESI SAVIENOTS

Izjūti greznību gan automobilī, gan ārpus tā, izmantojot Lexus Link+ savienotos pakalpojumus, kas apvieno personalizāciju ar praktiskumu. Izbaudi pārliecību, ka ar savu automobili var sazināties attālināti, izmantojot viedtālruni. Sazinies ar savu auto no jebkuras vietas, izmantojot lietotni Lexus Link+, un uzlabo katru braucienu ar nepārtrauktu navigāciju, palīdzību un izklaidi, ko sniedz Lexus Link+ multivide.
PILNĪGAI KONTOLEI

PIELĀGOJAMA LIETOTNE

Izbaudi virkni inteliģentu savienoto pakalpojumu un izbaudi ērtākus braucienus, izmantojot lietotni Lexus Link+. Izbaudi sirdsmieru un pārliecību jau pirms brauciena, plānojot maršrutu un nosūtot to uz navigācijas sistēmu pirms došanās ceļā. Un izbaudi sirdsmieru arī pēc brauciena, pateicoties detalizētai brauciena statistikai.
JAUNA PASAULE

NOVATORISKA MULTIVIDE

Neatkarīgi no brauciena izbaudi Lexus Link+ multivides sabiedrību. Atskaņo savus iecienītākos skaņdarbus, izmantojot Mark Levinson audiosistēmu, un apskati prognozes līdztekus reāllaika navigācijai, izmantojot skārienekrānu acu līmenī. Tas viss ir iespējams bez uzmanības novēršanas, izmantojot Apple CarPlay® un Android Auto®.