1. Discover Lexus
  2. Design
Ātrā atlase
Atklājiet Lexus

DIZAINS

Drosmīgi. Atšķirīgi. Mērķtiecīgi. Mūsu dizaini ir acumirklī atpazīstami, tie vienmēr raisa emocijas un iedvesmo jaunām, robežas paplašinošām idejām.

NO DROSMĪGĀM IDEJĀM UZ IZTEIKSMĪGU DIZAINU

Visa, ko mēs radām, pamatā iespējams atrast drosmīgu ideju. Mēs lūkojamies pēc iedvesmas it visur – lai kultivētu radikālu domāšanu un svaigu radošumu. Tieši šā procesa rezultātā mūsu automobiļu stils ir tik unikāls.

ZĪMOLA STILS

Mūsu pieeju dizainam definē L-Finesse dizaina valoda. Ko tā nozīmē? Mēs nodrošinām Jums jaunākās tehnoloģijas un dizainu un tiecamies uz precizitāti it visā, ko radām.

01

Plūstoša priekšnojauta

Uzticīgi “Omotenashi” – japāņu viesmīlības – koncepcijai, mēs darām vairāk, nekā tikai izpildām autovadītāju vajadzības un vēlmes. Mēs tās paredzam un prognozējam, lai Jūs varētu izbaudīt pārsteidzošus rezultātus.
02

Izteikta vienkāršība

Visam, ko mēs radām, ir jābūt intuitīvi patīkami lietojamam un piederīgam. Mēs atmetam pārmērīgu sarežģītību, lai varētu sniegt godīgas, neatšķaidītas emocijas par braukšanas pieredzi.
03

Intriģējoša elegance

Visiem mūsu automobiļiem piemīt spēja piesaistīt skatienu un likt atskatīties. Bet tie spēj arī notvert un saglabāt Jūsu uzmanību. Jo vairāk Jūs raugāties, jo vairāk tie Jūs pievelk. Nav pārsteigums, ka mūsu dizaineri runā par “vizuālajiem ceļojumiem".

VĀRPSTVEIDA RESTE

Mūsu vārpstveida reste ir acumirklī atpazīstams Lexus dizaina elements. Tā ir drosmīgs apliecinājums, kuru nav iespējams nepamanīt. Tās koptēls paliek nemainīgs, taču laika gaitā tā tiek stilistiski uzlabota un pielāgota visā mūsu klāstā.

“L” PRIEKŠĒJIE LUKTURI

Mūsu “L” formas priekšējie lukturi harmoniski saspēlējas ar vārpstveida resti, radot iespaidīgu koptēlu. Ikviena automobiļa priekšgals un aizmugure raisa asociācijas ar mūsu zīmolu. Lukturi vienmēr tiek pilnveidoti – gan pateicoties tehnoloģiskiem jaunievedumiem, gan stilistiski.

RAKSTURĪGS PROFILS

Ikviens Lexus dāvā satriecošu skatu no sāniem. Profili ir plūdlīniju, demonstrējot izsmalcināto aerodinamiku, bet dziļās ieloces atgādina par mūsu zīmola pirmo burtu. Dizains, meistarība, tehnoloģijas un veiktspēja apvienojas ar vienu vienīgu, konkrētu mērķi.

NĀKOTNES VĪZIJAS

Mūsu dizaina filozofija aizved mūs tālā nākotnē. Tā iedvesmo inovatīvus konceptautomobiļus. Pat jahtas, gaisa dēļus jeb hoverboard un lidaparātus.

SPORTA JAHTA

Kā kaislīgs autovadītājs, Akio Tojoda neapstājas tikai pie automobiļiem. Kā bezgalīgam pētniekam, viņam nepaslīd garām nepamanīts neviens automobilis. Un jahtas arī nav izņēmums. Viņu jau izsenis iedvesmoja visizsmalcinātāko modeļu jauda un izteikti vienmērīgā vadāmība.

Viņš zināja, ka meistarīga stila veiktspējas jahta varētu aizraujoši un patiesi grezni papildināt Lexus dzīvesstilu. Ar Lexus sporta jahtu mēs to paveicām. Visi uz klāja.

 

KONCEPTAUTOMOBIĻI

Mūsu drosmīgie un izteiksmīgie koncepti ir tie, kas virza Lexus. Tie nogādā mūs nākotnē – pateicoties to neparedzamajai enerģijai. Un tie padara šķietami neiespējamo iespējamu.

ZĪMOLA STILS

Visu Lexus klāstu vieno L-Finesse principi. Futūristisks dizains un tehnoloģijas, īstenoti ar stilu.