1. Discover Lexus
Ātrā atlase

MEISTARĪBA

Precizitāte. Aizrautība. Prasmes. Viss ir svarīgs, lai sasniegtu unikālo meistarību, kas redzama ikvienā Lexus automobilī.

AUGSTĀKĀ KVALITĀTE

 

Katra detaļa visā Lexus klāstā ir izstrādāta saskaņā ar visaugstākajiem standartiem. Visi aspekti kopā rada izsmalcinātu un nevainojamu pieredzi gan vadītājiem, gan pasažieriem.

AR ROKU ŠŪTA PRECIZITĀTE

Nākamreiz, kad esi kādā no mūsu automobiļiem, velti mirkli, lai apbrīnotu skaisti veidotās šuves, kas rotā salonu. To vienkāršība un elegance neliecina par to, cik izaicinoši ir tās radīt.

 

Katra šuve ir jāizveido precīzi — katru reizi. Efekts ir patiešām jūtams, jo ar rokām veidotās līnijas lieliski kontrastē ar modernākajām automobiļa indikatoru un instrumentu paneļa tehnoloģijām.

DAUDZSLĀŅU KRĀSA

Mūsu krāsa ir sarežģīta, un tai ir savs izteiksmīgais raksturs. Mēs izmantojam daudzslāņu procesu, kas pilnībā pārveido automobiļa izskatu un to, kā krāsa mainās saules staros. Kopumā tiek uzklātas piecas kārtas, un krāsa tiek piededzināta četras reizes.

Šādu dziļumu un mirdzumu nav iespējams sasniegt parastā krāsošanas procesā. Kad ieviesām šo revolucionāro sistēmu, mums bija pilnībā jāmaina ražošanas līnija. Tas izdevās, pateicoties redzējumam, laikam, rūpībai un pielāgošanai.

Iedvesmojoties no zilā morfīdu tauriņa zaigojošajiem spārniem, tika izveidotas slāņveida nanostruktūras Structural Blue tonī, lai nodrošinātu gandrīz 100 % redzamās gaismas atstarošanu (lielākā daļa krāsu atstaro aptuveni 50 %). Rezultāts? Košāka un dinamiskāka krāsa nekā jebkurš cits zilais tonis pasaulē.

MITRĀS SLĪPĒŠANAS PROCESS

Perfekta virsma izskatās nevainojama un nepiespiesta, taču tās radīšana prasa ne mazumu pūļu. Pēc katras pamata krāsas slāņa uzklāšanas automobiļa eksterjers tiek rūpīgi slīpēts ar rokām.

Pēc tam apdare tiek pārbaudīta ar Takumi amatnieku vērīgajām acīm, kā arī ar digitālajiem skeneriem. Nekas netiek palaists garām. Nevainojams vienmērīgums ir galvenais nosacījums, lai krāsojums atbilstu mūsu precīzajiem standartiem.

PERFEKTI PIELĀGOTA INŽENIERIJA

Mūsu dzinēju testi nav tikai automatizēti. Papildus jaunākajām tehnoloģijām, kas garantē visaugstākos standartus, viss, kas atrodas zem motora pārsega, tiek apskatīts arī ar amatnieka acīm.

Cilvēka rokas darbojas harmonijā ar vismodernākajām sistēmām, piemēram, CAT skenēšanu, kas ir aizgūta no medicīnas zinātnes. Atšķirībā no tradicionālajiem skeneriem tās precīzi parāda dzinēja iekšieni, garantējot, ka katrs no tiem atbilst Lexus augstajām kvalitātes prasībām.

Takumi izmanto arī tādus rīkus kā tradicionālo stetoskopu, lai vienmēr nodrošinātu izcilu precizitāti un kvalitāti.

 

 

TAKUMI MEISTARI

Senā japāņu “Takumi” koncepcija ir svarīgs pamats it visam, ko mēs darām. Mūsu Takumi meistari sargā šo amatniecības filozofiju, sniedzot cilvēka rokas pieskārienu ikvienā Lexus dizaina un izstrādes aspektā.

Lai kļūtu par meistaru vajadzēs 10 000 stundas, bet lai kļūtu par Takumi meistaru – 60 000 stundas. Šī unikālā dokumentālā filma vēstīs četru Takumi meistaru stāstu un viņu nodošanos nebeidzamiem atkārtojumiem dzīvē bez nekādiem izņēmumiem. Tajā tiek skatīts jautājums par cilvēka prasmju pastāvēšanu brīdī, kad viss attīstīsies ārpus mūsu pašu spējām.

 

PRECIZITĀTE

Lieliska meistarība nozīmē pamatīgu un precīzu rūpību. Lai uzturētu rūpību un augstus standartus, automobiļa ražotājam ir jāatklāj slēptās nepilnības. No sevi pierādījušiem testa braucējiem līdz Takumi meistaru apmācībai šīs īsfilmas parāda, kāpēc neviena cita apdare nestāv ne tuvu Lexus veikumam.

CILVĒKI UN TEHNOLOĢIJAS

Perfekta meistarība var rasties tikai harmoniskā sadarbībā starp cilvēkiem un tehnoloģijām. Mūsu prasmīgo amatnieku maņu un prasmju pilnveidošana ir padarījusi Lexus apdari nevainojamu.

 

PRASMĪGI MEISTARI

Pēc vairāku stundu ilgas prakses un apmācībām Lexus Takumi meistari ir attīstījuši ārkārtīgi labu izjūtu: spēju pamanīt katru mazāko detaļu, dzirdēt un noregulēt dzinēju labāk nekā jebkurš cits, kā arī atklāt nepilnības līdz pat milimetra daļiņai.

 

FLAGMAŅA APDARE

Ikviens leģendārā LS aspekts atspoguļo mūsu apņemšanos radīt visizsmalcinātāko mākslu. Greznas apdares un augstākās kvalitātes materiāli kāpina braukšanas pieredzi, nevainojami papildinot aizraujošo veiktspēju.

IZCILA KVALITĀTE

Detaļās slēpjas patiess spēks. Visā mūsu klāstā Jūs sastapsiet ar rokām nošūtas apdares, unikālu krāsojumu un rūpīgas, cilvēka veiktas kvalitātes pārbaudes, kas garantē izcilību.

CELMLAUŽU NOSKAŅAS

Māksla turpināt tradīcijas no paaudzes paaudzē.

TAKUMI DZĪVE

Mūsu Takumi meistari garantē, ka nekas netiek izgatavots līdzīgi, kā Lexus. To filozofija paredz darbu bez jebkādām kļūdām.