1. Owners
  2. Maintenance
  3. Recall
Ātrā atlase

ATSAUKUMI

Saņemiet jaunāko informāciju par atsauktajām precēm, kas atbilst augstākajiem standartiem rūpēm par Lexus vadītājiem.

LEXUS APŅEMŠANĀS ATTIECĪBĀ UZ KLIENTU APMIERINĀTĪBU

Mēs, Lexus, lepojamies ar mūsu apņemšanos nodrošināt pasaules klases meistarību un nozarē vadošo klientu apkalpošanu. Mūsu solījums "pret katru klientu izturēties kā pret viesi mūsu mājās" nav tikai solījums, bet solījums, ko plānojam turēt.

Ja Jums ir kādi jautājumi vai bažas par Jūsu automobili, droši sazinieties ar Lexus pārstāvniecību, kas darīs visu iespējamo, lai nodrošinātu labāko iespējamo risinājumu. Ja gadījumā kāda iemesla dēļ problēmjautājums nav ticis atrisināts, mēs esam izveidojuši īpašu klientu apmierinātības departamentu, lai tas varētu ātri un efektīvi atbildēt uz Jūsu pieprasījumiem. Papildus problēmu risināšanai šeit ir iespēja saņemt informāciju par produktiem, atbildes uz jebkuru Jūsu jautājumu, kā arī saņemt informāciju par palīdzību uz ceļa.

Paldies jau iepriekš par doto iespēju pierādīt mūsu klientu servisa reputāciju, kas ir ne tikai labi dokumentēta, bet arī nopelnīta!

TAKATA DROŠĪBAS SPILVENU ATSAUKUMS

Kā daļa no Lexus apņemšanās nodrošināt augstāko kvalitāti un drošību, Lexus paplašina atsaukumus, iekļaujot atsevišķus Takata drošības spilvenus. Lexus galvenā prioritāte ir klientu drošība, tāpēc mēs nepārtraukti pārraugām mūsu automobiļu sniegumu, par pamatu ņemot vairākus avotus. Ja mēs secinām, ka atsevišķa komponente vai detaļa neatbilst mūsu stingrajiem standartiem, mēs attiecīgi rīkojamies, kā esam darījuši to arī šajā gadījumā.

Drošības spilvenu atsaukumā Eiropā ir iesaistīti šādi modeļi: Lexus SC, IS, ES un GX, kas ražoti laikposmā no 2000. gada decembra līdz 2011. gada decembrim, kā arī Lexus ES 350, GX 460, IS Convert, IS 350/250, IS-F un LFA, kas ražoti laikposmā no 2009. gada janvāra līdz 2013. gada decembrim.

Ar klientiem sazināsies mūsu pārstāvis konkrētajā valstī. Drošības spilvenu nomaiņa tiks veikta bez maksas. Tajā pat laikā, ja Jums ir kādi jautājumi, lūdzu, sazinieties ar Lexus pārstāvi.

Minēto automobiļu noteiktos Takata drošības spilvenu piepūtējos ir iespējams drošības defekts, ko varētu radīt propelenta sairšana ilgstošas augsta absolūtā mitruma, augstas temperatūras un augstas temperatūras ciklu ietekmē. Tā rezultātā, drošības spilveniem piepūšoties, piepūtējs var saplīst.

Ja esat sazinājies ar mums attiecībā uz Lexus atsaukumu vai Jums ir iemesls domāt, ka uz Jūsu automobili varētu attiekties atsaukums, Jūs varat ātri iegūt vairāk informācijas, izmantojot mūsu 3 soļu atsaukumu pārbaudītāju. Esam izstrādājuši vienkāršu procesu, kas ļaus Jums noskaidrot, vai Jūsu automobilis ir iekļauts Takata drošības spilvenu kampaņā.

ATSAUKUMU PĀRBAUDĪTĀJS