1. Maintenance
  2. Recall
Ātrā atlase

LEXUS ATSAUKUMA PĀRBAUDE

Apskati, vai uz tavu Lexus attiecas atsaukums.

Tava drošība ir mūsu prioritāte

Ceļu satiksmes dalībnieku drošības nodrošināšana ir prioritārs Lexus mērķis, un atsaukumam ir svarīga loma šī mērķa sasniegšanā. Lexus savus automobiļus būvē atbilstoši visaugstākajiem standartiem un izmanto dažādas metodes, lai uzraudzītu to tehnisko stāvokli arī to turpmākās ekspluatācijas laikā. Ja izrādīsies, ka izmantojot automobili noteiktos apstākļos var rasties situācija, kad dažas automobiļa komponentes neatbilst rūpnīcas noteiktajām stingrajām kvalitātes prasībām, automobilis būs jāatved uz Lexus pārstāvniecību, jo tam tiks veikta pārbaude atsaukuma kampaņas ietvaros. Pārstāvniecība veiks pārbaudi saskaņā ar rūpnīcas instrukcijām, nomainīs nepieciešamo komponenti vai veiks apkopes darbus, kas novērsīs iespējamo trūkumu. Visi darbi, kas saistīti ar atsaukumu, ir bez maksas.

Ja tev rodas jautājumi pat atsaukuma kampaņu, lūdzu, apskati biežāk uzdoto jautājumu sadaļu zemāk vai sazinies ar pilnvaroto Lexus pārstāvniecību.
 

  • Atsaukuma kampaņas īsteno pilnvarotās Lexus pārstāvniecības
  • Visi darbi, kas saistīti ar atsaukumu, ir bez maksas

Atsaukuma process klientam

1. Uzzini vairāk par atsaukumu šeit vai MyLexus portālā

Ievadi automobiļa VIN, lai pārliecinātos vai tavs auto ir sarakstā vai ieej MyLexus portālā.

2. Piesaki vizīti

Piesaki vizīti sev vēlamajā Lexus pārstāvniecībā.

3. Nogādā savu automobili Lexus pārstāvniecībā

Pārstāvniecībā parūpēsies par tavu automobili un pēc iespējas ātrāk novērsīs trūkumu(-us).

Lexus atsaukuma meklētājs

Lai pārliecinātos vai uz tavu automobili attiecas atsaukums, ievadi sava automobiļa VIN, ieej MyLexus portālā vai sazinies ar pārstāvniecību.

Biežāk uzdotie jautājumi

Tu vari pārliecināties vai uz tavu automobili attiecas atsaukums ievadot automobiļa VIN numuru Lexus atsaukuma pārbaudes logā, kas izvietots Lexus mājaslapā, vai sazinoties ar pilnvarotu Lexus pārstāvniecību.

VIN numurs ir redzams automobiļa reģistrācijas dokumentos.

Nē. Atsaukuma kampaņas ietvaros īstenojamie darbi ir bez maksas.

Atsaukuma kampaņas ietvaros veicamos darbus veic tikai Lexus pilnvarotās pārstāvniecības.

Konkrētus atsaukuma iemeslus un konkrētam modelim veicamo darbu sarakstu var izsniegt pilnvarotā Lexus pārstāvniecība pēc tam, kad būsi pierakstījies(-usies) uz atsaukuma pārbaudi.

Defekts ikdienas lietošanā var arī neizpausties, un autovadītājs var to pat nepamanīt. Šie defekti neapdraud dzīvību un nav bīstami, tas nozīmē, ka nav tiešu un aktīvu briesmu. Tomēr vairāku apstākļu sakritības rezultātā defekts var izpausties un ietekmēt autovadītāja un pasažieru drošību. Tādēļ, defektu ir jānovērš pēc iespējas ātrāk.

Lūdzu, sazinies ar pilnvaroto Lexus pārstāvniecību un piesakies uz atsaukuma pārbaudi.

Atsaukuma kampaņas ietvaros veicamo remontdarbu ilgums ir atkarīgs no rūpnīcas sagatavotās remonta rokasgrāmatas, konkrētā uzdevuma un tā sarežģītības pakāpes. Lexus pārstāvniecība var precizēt remontdarbu ilgumu pēc tam, kad būsi pieteicies atsaukuma pārbaudei.

Atsaukuma pārbaudes parasti attiecas uz automobiļiem ar iespējamiem apdraudošiem defektiem. Tas nozīmē, ka vairāku vienlaicīgu un sliktu sakritību rezultātā, automobilim var rasties defekts, kas var apdraudēt autovadītāju un pasažierus. Lai izvairītos no apdraudējuma, pēc iespējas ātrāk ir jāveic atsaukuma pārbaudes darbi.

Lexus atsaukuma pārbaudes rīks atpazīst Eiropas un Krievijas tirgū pārdoto automobiļu VIN numurus. Lūdzu, pārliecinies, ka VIN numurs ir ierakstīts korekti. Ja numuru vēl joprojām nevar atrast, lūdzu, sazinies ar Lexus pārstāvniecību, lai uzzinātu vai konkrētais automobilis ir minēts atsaukuma kampaņā.