1. Lexus Boutique
Ātrā atlase

LEXUS BUTIKS

Lexus butiks

Kvalitāte, inovācijas un mobilitāte – vērtības, kas ir Lexus kolekcijas pamatā. Ja esi lepns/-a Lexus īpašnieks/-ce, mūsu zīmola apģērbu, aksesuāru un dāvanu klāsts ļaus tev izpausties gan uz ceļa, gan ārpus tā.

Lai veiktu pasūtījumu vai saņemtu papildu informāciju, lūdzu, sazinies ar Lexus pārstāvniecību.

IZBAUDI LEXUS

Mēs esam autobūves uzņēmums, kas izmanto iedvesmojošu dizainu, nerimstošu inovāciju un neviltotu veiktspēju un pārvērš šīs vērtības aizraujošā un iedvesmojošā pieredzē.

 •  

  KĀPĒC?

  Mēs esam apņēmušies radīt pārsteidzošu pieredzi. Tādu, kas iededz sajūtas, uzkurina kaislības, uzlabo prasmes un savieno autovadītāju ar automobili un ceļu. Mūsu zīmols sniedzas tālāk par saloniem, Lexus butika kolekcija ir viens no elementiem, kas atbalsta mūsu luksusa dzīvesveida zīmola pozīciju.

 •  

  KĀ?

  Lexus butika kolekcija un aksesuāri ir tādi paši kā Lexus automobiļi: to pamatā ir kvalitāte un pagarināta garantija, ilgtspējība, samazināta pēdas nospieduma ietekme un sadarbība ar apbrīnojamiem zīmoliem.

 •  

  KAS?

  Lexus pieredzes paplašināšana ar Lexus butika kolekciju un aksesuāriem nozīmē, ka mēs piedāvājam plašu dažādu produktu klāstu, sākot no ceļojumiem, mājokļa, biznesa līdz dāvanām un pasākumiem.

Lai veiktu pasūtījumu vai saņemtu papildu informāciju, lūdzu, sazinies ar Lexus pārstāvniecību.