1. Business Plus
  2. Lexus Business Plus
  3. How Lexus business plus works
Ātrā atlase
LEXUS BUSINESS PLUS

LEXUS BUSINESS PLUS DARBĪBAS PRINCIPS

LEXUS BUSINESS PLUS PRIEKŠROCĪBAS

 

Jūsu uzņēmums ir mūsu prioritāte. Tādēļ esam izveidojuši programmu, kas piedāvā komfortu, pielāgojamību un sirdsmieru. No personiska servisa līdz tehniskai palīdzībai ceļā un ātrai apkopei – esam ņēmuši vērā itin visu.

PASAULES LĪMEŅA LEXUS SERVISS

Jums tiks piešķirts personīgais Lexus profesionālais konsultants, īpašs Lexus speciālists, kas Jums palīdzēs iegādes procesa laikā.

Jūs saņemsiet ekskluzīvus ielūgumus un modeļu priekšskatījumus.

PASAULES LĪMEŅA LEXUS SERVISS

Baudiet Lexus veselas 48 stundas, lai varētu nepastarpināti iepazīt mūsu automobiļu izsmalcinātību un hibrīda tehnoloģijas priekšrocības.

JO IKVIENS LEXUS KLIENTS IR ĪPAŠS

Mēs Jūsu uzņēmumam piešķirsim konkrētu servisa konsultantu. Šis konsultants koordinēs visus Jūsu Lexus apkopes aspektus, sniedzot Jums piekļuvi speciālām likmēm rezerves daļu, aksesuāru un citu produktu maiņas gadījumā.

Proaktīvi tehniskās apkopes atgādinājumi un tikšanās pieprasījumi ar Lexus pārstāvjiem tiešsaistē nozīmē to, ka apkalpošana ir absolūts bezpiepūles pasākums.

BAUDIET OMOTENAŠI VIESMĪLĪBU

Apkopes darba gadījumā – no brīža, kad ieradīsieties norunātajā laikā, mēs garantējam, ka Jūsu Lexus būs atkal pieejams, augstākais, pēc divām stundām. Turklāt, kamēr mūsu tehniķi strādās pie Jūsu Lexus, Jums būs pieejama ērta atpūtas telpa, uzkodas un WiFi, mazinot ietekmi uz Jūsu darba dienu.

JŪS VIENMĒR ESAT PIRMAJĀ VIETĀ

Incidenta gadījumā brauciena laikā Jūsu rīcībā ir tehniskā palīdzība ceļā – 24 stundas dienā, 365 dienas gadā.

Automobiļa avārijas gadījumā – ja Lexus nepieciešama vilkšana bez salabošanas iespējas tajā pašā dienā, Jums tiks aizdots automobilis uz, augstākais, piecām dienām. Nepieciešamības gadījumā periodu var paildzināt vēl par piecām dienām atkarībā no LEA+ seguma.

KĀPĒC HIBRĪDS IR LABA IZVĒLE UZŅĒMUMAM

LEXUS PRIEKŠROCĪBAS

 

Amatnieku meistarība nenozīmē tikai apdari vien, tā ir mūsu pieejas būtība virzībā uz nepārspējamu kvalitāti. Tas atbilst mūsu solījumam nodrošināt Omotenaši viesmīlību, aizsteidzoties priekšā ikvienai Jūsu vajadzībai un gādājot par mierpilnu un nevainojamu braukšanas pieredzi. Tas ietver arī mūsu pieeju drošībai. Jūsu sirdsmiera labad esam izstrādājuši inovatīvu negadījumu novēršanas tehnoloģiju.

OMOTENAŠI

Pārstāvniecībās Jūs izbaudīsiet Omotenaši apkalpošanu. Jūsu automobili maksimālajā kvalitātē apkalpos hibrīda tehnoloģijas speciālisti. Omotenaši nozīmē, ka darām vairāk nekā tikai atbilstoši gaidītajam. Mēs aizsteidzamies priekšā un nemanāmi pildām šo solījumu ik reizi, kad tas vajadzīgs.

TAKUMI MEISTARĪBA

Mūsu Takumi meistari-amatnieki saliedē tradicionālās metodes un moderno tehnoloģiju ikvienā ražošanas stadijā, sākot no līdzsvarotas, uz veiktspēju orientētas šasijas līdz ar rokām darinātām apdarēm un salona elementiem, un tas viss kalpo nevainojama gala rezultāta tapšanai. Garantija ikvienam uzņēmuma šoferim vai autoparka vadītājam.

MODERNA DROŠĪBAS TEHNOLOĢIJA

Lexus Safety System+ pārstāv mūsu jaunāko pavērsienu automobiļu drošības jomā. Radusies inovācijas un rūpīgas negadījumu cēloņu izpētes desmitgadēs, Lexus Safety System+ ir vērsta uz trim galvenajām negadījumu novēršanas jomām: frontālajām sadursmēm, netīšu izbraukšanu no joslas un negadījumiem naktī, izmantojot šādas inovatīvas sistēmas.