1. Discover Lexus
  2. Safety
Ātrā atlase

LEXUS DROŠĪBA

Pat pieredzējušiem braucējiem uz ceļa var gadīties neparedzamas situācijas. Izpētiet aktīvo drošību, lai noskaidrotu gudrākos risinājumus, ko esam radījuši, lai novērstu visbiežāk sastopamos negadījumus un pasargātu Jūs, lai kurp Jūs dotos.

01

LEXUS SAFETY SYSTEM +

Lexus Safety System+ demonstrē mūsu jaunākos sasniegumus automobiļu drošībā. Radīta desmit gadu inovāciju un rūpīgu negadījumu izpētes rezultātā, Lexus Safety System+ ietver piecas inovatīvas sistēmas, kas vērstas uz trīs biežāko negadījumu novēršanu: frontālo sadursmi, neparedzētu braukšanas joslu šķērsošanu un negadījumiem nakts laikā.
02

VADĪTĀJA PALĪGSISTĒMU DROŠĪBAS FUNKCIJAS

Brīdī, kad Jūs plānojat novietot automobili stāvēšanai vai pārkārtoties citā braukšanas joslā, vienmēr ir jāpielāgojas konkrētajai videi. Lexus šo vadāmības principu ir attīstījis tālāk, lai paplašinātu Jūsu priekšstatus par apkārt notiekošo, iekļaujot intuitīvas funkcijas, kas vēl vairāk uzlabo braukšanas izveicību.
03

LEXUS SAFETY SYSTEM +A

Iepazīstinām ar mūsu nākamo soli tuvāk pasaulei bez ceļu satiksmes negadījumiem. Lexus Safety System +A ir ekskluzīvi pieejama Lexus LS un nodrošina jauna mēroga braukšanas atbalstu. Uz Lexus Safety System+ pieciem pamatpīlāriem balstītā mūsu vismodernākā drošības sistēma iekļauj pasaulē pirmo tehnoloģiju, kas uzlabo braukšanas prieku un mazina apdraudējumu uz ceļa.

LDA AR JOSLAS MARĶĒJUMA MONITORĒŠANAS PALĪGSISTĒMU

Lai nodrošinātu vēl plūstošāku auto vadāmību ne tikai uz šosejas, bet arī sastrēgumos, ieslēdziet dinamisko radara kruīza kontroli, un joslas marķējuma monitorēšanas palīgsistēma veiks nepārtrauktu stūrēšanas atbalstu, lai saglabātu automobili joslas vidū, ar minimālām svārstībām nelielos līkumos.

Automātisko tālo gaismu funkcija

Automātisko tālo gaismu funkcija ir aprīkota ar automātiskiem sensoriem, kas izslēdz tālās gaismas brīdī, kad automobilis pietuvojas citam automobilim. Tas ļauj netraucēti fokusēties braukšanai diennakts tumšajā laikā, nebaidoties par citu autovadītāju apžilbināšanu.

Sadursmes novēršanas sistēma ar gājēju noteikšanas funkciju

Sadursmes novēršanas sistēma identificē citus priekšā esošos automobiļus un gājējus un brīdina vadītāju, ja ir liela sadursmes varbūtība, līdz ar to ir iespēja veikt izvairīšanās manevru. Ja autovadītājs nav spējīgs pats laikus reaģēt, šī drošības sistēma veiks bremzēšanas un stūrēšanas manevru, lai mazinātu iespējamās sadursmes iespējas.

Dinamiskā radara kruīza kontrole (DRCC)

Dinamiskā radara kruīza kontrole ļauj braukt vienmērīgi pie noteikta ātruma, saglabājot drošu braukšanas distanci no priekšā esošajiem automobiļiem. Ja Jūsu automobilis pietuvosies priekšā braucošajam auto pārāk tuvu, dinamiskā radara kruīza kontrole automātiski samazinās ātrumu, lai izvairītos no iespējamās sadursmes.

Ceļa zīmju atpazīšanas palīgsistēma (RSA)

Ceļa zīmju atpazīšanas palīgsistēma ievēro visas ceļa zīmes un atspoguļo tās automobiļa displeja ekrānā. Tas Jums ļauj būt pārliecinātam, ka nepalaidīsiet garām būtisku informāciju uz ceļa.

Brīdinājums par izbraukšanu no joslas ar joslas ieturēšanas palīgsistēmu

Ja automobilis sāk novirzīties no braukšanas joslas, LDA, ar nelielas vibrācijas palīdzību un sūtot diskrētus skaņas un gaismas signālus, palīdz noturēt automobili joslā.

Aklās zonas monitors

Pārsniedziet savas perifērās redzes limitus. Aklo zonu monitors brīdina autovadītāju par dažādiem šķēršļiem, kas var nebūt redzami atpakaļskata spoguļos, tādējādi sniedzot pilnīgu pārskatu par apkārt esošajiem automobiļiem un ļaujot veikt manevrus ar absolūtu pārliecību.

Uzlabotas stāvvietā novietošanas funkcijas

Novietojiet automobili jebkurā vietā ar pārliecību. Mūsu stāvvietā novietošanas funkcijas pasargās Jūsu automobili, tūlītēji ziņojot par apkārt esošajiem šķēršļiem un bremzējot, ja vien tas nepieciešams.

Adaptīvā un divpakāpju tālo gaismu sistēma (AHS)

Papildinājums automātisko tālo gaismu funkcijai, adaptīvā tālo gaismu sistēma izmanto uz automobiļa novietotu kameru, lai noteiktu priekšā braucošus automobiļus un automātiski optimizētu lukturu gaismas sadalījumu, lai Jūs varētu izgaismot ceļu pietiekamā apjomā, neapžilbinot priekšā vai pretim braucošo automobiļu vadītājus. Divpakāpju adaptīvā tālo gaismu sistēma nodrošina labāku tālo gaismu kontroli.

Lexus CoDrive

Lexus CoDrive atbalsta Jūsu personīgo braukšanas stilu. Lexus LS ir aprīkots ar dinamisko radara kruīza kontroli, ceļa zīmju atpazīšanas palīgsistēmu un brīdinājumu par priekšā šķērsojošiem transportlīdzekļiem, kā arī ar jaunu joslas marķējuma monitorēšanas palīgsistēmu, lai automobilis vienmēr turētos savā joslā uz jebkura ceļa.

Brīdinājums par priekšā šķērsojošiem transportlīdzekļiem

Tuvojieties krustojumam ar pārliecību. Kad pietuvosieties krustojumam, brīdinājums par priekšā šķērsojošiem transportlīdzekļiem novērtēs satiksmes plūsmu un ziņos, ja Jūsu automobiļa priekšā ceļu šķērso kāds cits auto.

PCS AR GĀJĒJU NOTEIKŠANAS FUNKCIJU, AKTĪVĀ STŪRĒŠANA

Sadursmes novēršanas sistēma Lexus LS ir uzlabota ar pasaulē pirmo tehnoloģiju, kas palīdz novērst sadursmes, iekļaujot gājēju noteikšanas funkciju, aktīvās stūrēšanas palīgsistēmu un priekšējo sānu sadursmes novēršanas sistēmu.