1. Electrified
  2. Plug-In Hybrid
Īsceļi
Īsceļi

PLUG-IN HIBRĪDS

JŪTIETIES ATBILDĪGĀKI

KAS IR LEXUS PLUG-IN HIBRĪDS?

Lexus Plug-in jeb uzlādējamam hibrīdam ir divi enerģijas avoti: benzīna dzinējs un liels litija jonu akumulators, kas darbina elektromotoru/ģeneratoru. Ar pilnībā uzlādētu Lexus Plug-in hibrīdu EV režīmā var nobraukt vairāk nekā 64 km, un, kad akumulators ir izlādējies, tas pārslēgsies uz ļoti efektīvo hibrīda režīmu.

Elektriskais režīms

EV noklusējuma iestatījums maksimāli izmanto akumulatoru, ļaujot nobraukt vairāk nekā 64 km, izmantojot tikai elektroenerģiju. Ar modernu 18,1 kWh litija jonu akumulatoru Jūs varat izbaudīt teju pilnīgu klusumu un nulles emisijas, braucot līdz pat 135 km/h.

Automātiskais EV/hibrīda režīms

Gan automātiskajā EV/hibrīda režīmā, gan atkarībā no tā, cik spēcīgi Jūs nospiežat akseleratoru, jaudīgais benzīna dzinējs atdzīvosies un nodrošinās strauju lineāru paātrinājumu tieši tad, kad tas būs nepieciešams, ļaujot sasniegt 100 km/h mazliet vairāk nekā 6 sekundēs.

Jaudas kontroles ierīce

Jaunā jaudas kontroles ierīce (PCU) ir pielāgota lielas ietilpības litija jonu akumulatoram. Papildus DC/DC pārveidotājam zem aizmugurējā sēdekļa ir pievienots pastiprinātāja pārveidotājs, kas nodrošina lielāku jaudu un kompaktu izmēru. Uzstādīta tieši virs transmisijas, lai samazinātu dzinēja pārsega augstumu, 8 slāņu konstrukcijā ir shēma, kas nepieciešama Plug-in jeb uzlādējamā hibrīda vadībai.

Atklāj jauno NX

ĒRTA UZLĀDE

MĀJAS KONTAKTLIGZDA

Jauno Lexus NX 450h+ ir viegli un ērti uzlādēt normālā kontaktligzdā mājās. Tas ir aprīkots ar ļoti efektīvu 3,3 kW uzlādes sistēmu.

LEXUS WALLBOX

Optimālai uzlādei iesakām izmantot Lexus Wallbox. Viens no kompaktākajiem šāda veida modeļiem, 22 kW Entry Wallbox ir ideāls iekštelpu un āra risinājums, lai efektīvi uzlādētu elektromobili vai NX 450h+ Plug-in hibrīdu, kas tiks uzlādēts ar 6,6 kW jaudu, izmantojot iebūvēto lādētāju. Lai nodrošinātu lielāku kontroli, 22 kW Connected Wallbox piedāvā viedu uzlādes risinājumu, kas ietver LAN, WiFi un pēc izvēles arī LTE.

LEXUS LINK LIETOTNE

Lai nodrošinātu nevainojami elektrificētu pieredzi, varat pārraudzīt sava NX 450h+ uzlādes līmeni un diapazonu attālināti Jūsu mobilajā ierīcē. Lexus Link atrod arī uzlādes stacijas visā Eiropā, ļaujot pārbaudīt pieejamību, uzlādes ātrumu un cenu, kā arī piedāvā tādus pakalpojumus kā:

- Uzlādes plānošanu un tālvadību.
- Piekļuvi plašam Eiropas publisko uzlādes iekārtu tīklam.
- Uzlādes staciju pieejamību, uzlādes ātrumu un cenu par kWh.

PLANĒTAS AIZSARDZĪBA

Lai ierobežotu siltumnīcefekta gāzes un līdz 2050. gadam kļūtu par nulles emisiju uzņēmumu, Lexus uzskata, ka efektīvai transportlīdzekļu elektrifikācijai ir būtiska nozīme. Līdz ar pasaulē pirmā elektrificētā luksusa automobiļa RX 400h atklāšanu 2005. gadā Lexus ir uzņēmies iniciatīvu izstrādāt un veicināt videi draudzīgu Lexus pašuzlādes hibrīdu plašu izmantošanu – līdz šim pārdoti vairāk nekā 2 miljoni. Līdzās automobiļu izmešu samazināšanai līdz 2050. gadam mēs plānojam panākt nulles CO2 emisijas un minimālu ūdens patēriņu visās Lexus ražotnēs.

ELEKTRIFIKĀCIJAS PIONIERI

Jaunais Lexus NX 450h+ Plug-in jeb uzlādējamais hibrīds balstās uz vairāk nekā 15 gadu pieredzi elektrifikācijā. Tādi izrāvieni kā 4. paaudzes Atkinsona cikla dzinēji, hibrīda transmisijas, akumulatoru vadības sistēmas un jaudas vadības bloki ir noteikuši pilnīgi elektriskas nākotnes standartu.

IZMAKSU SAMAZINĀŠANA

Uzlādējot automobili mājās vai izmantojot plašo uzlādes staciju tīklu visā Eiropā, Jūs varat braukt, neizmantojot benzīnu, līdz akumulators ir izlādējies. Tā rezultātā izmešu līmenis ir pielīdzināms nullei, un ievērojami tiek ietaupīta degviela.