1. Electrified
  2. Plug-In Hybrid
Ātrā atlase
LEXUS ELECTRIFIED

PLUG-IN HIBRĪDS

Mūsu jaunā Lexus uzlādējamā hibrīda tehnoloģija apvieno jaudīgu Lexus pašuzlādes hibrīda veiktspēju ar izcilu elektroauto (EV) sniegumu, lai nodrošinātu klasē vadošo izsmalcinātību, elektromotora pilnuzlādes nobraukumu un efektivitāti gan EV, gan hibrīda modelī.

KAS IR LEXUS PLUG-IN HIBRĪDS?

Lexus Plug-in jeb uzlādējamam hibrīdam ir divi enerģijas avoti: benzīna dzinējs un liels litija jonu akumulators, kas darbina elektromotoru/ģeneratoru. Ar pilnībā uzlādētu Lexus Plug-in hibrīdu EV režīmā var nobraukt vairāk nekā 64 km, un, kad akumulators ir izlādējies, tas pārslēgsies uz ļoti efektīvo hibrīda režīmu.

ĒRTA UZLĀDE

Atklāj jauno NX

PLANĒTAS AIZSARDZĪBA

Lai ierobežotu siltumnīcefekta gāzes un līdz 2050. gadam kļūtu par nulles emisiju uzņēmumu, Lexus uzskata, ka efektīvai transportlīdzekļu elektrifikācijai ir būtiska nozīme. Līdz ar pasaulē pirmā elektrificētā luksusa automobiļa RX 400h atklāšanu 2005. gadā Lexus ir uzņēmies iniciatīvu izstrādāt un veicināt videi draudzīgu Lexus pašuzlādes hibrīdu plašu izmantošanu – līdz šim pārdoti vairāk nekā 2 miljoni. Līdzās automobiļu izmešu samazināšanai līdz 2050. gadam mēs plānojam panākt nulles CO2 emisijas un minimālu ūdens patēriņu visās Lexus ražotnēs.

ELEKTRIFIKĀCIJAS PIONIERI

Jaunais Lexus NX 450h+ Plug-in jeb uzlādējamais hibrīds balstās uz vairāk nekā 15 gadu pieredzi elektrifikācijā. Tādi izrāvieni kā 4. paaudzes Atkinsona cikla dzinēji, hibrīda transmisijas, akumulatoru vadības sistēmas un jaudas vadības bloki ir noteikuši pilnīgi elektriskas nākotnes standartu.

 

IZMAKSU SAMAZINĀŠANA

Uzlādējot automobili mājās vai izmantojot plašo uzlādes staciju tīklu visā Eiropā, Jūs varat braukt, neizmantojot benzīnu, līdz akumulators ir izlādējies. Tā rezultātā izmešu līmenis ir pielīdzināms nullei, un ievērojami tiek ietaupīta degviela.