1. Discover Lexus
  2. Craftmanship
  3. Distinctive Design
Ātrā atlase
ATKLĀJ MEISTARĪBU

MŪSU MODEĻIEM RAKSTURĪGAIS DIZAINS

Radīts, lai raisītu emocijas un paplašinātu robežas, Lexus dizains ir ikonisks. Atklāj skaistumu un intuīciju, kas veido mūsu modeļiem raksturīgo stilu, sākot no mūsu L-finesse dizaina filozofijas līdz raksturīgajiem L formas priekšējiem lukturiem un vārpstveida restei.

PAR MŪSU MODEĻIEM RAKSTURĪGO STILU


Mūsu dizaina pieeju definē L-finesse dizaina valoda. To veido trīs pamatprincipi, kas apvieno progresīvu dizainu un tehnoloģijas ar izsmalcinātību, kas sakņojas personalizētā greznībā.

01

PATĪKAMA SAGAIDĪŠANA

Mēs lepojamies ar to, ka izmantojam Omotenaši koncepciju, kas ir japāņu viesmīlības gars. Ar to mēs bez problēmām paredzam un pārsniedzam autovadītāju vajadzības un vēlmes, lai tu varētu izbaudīt pārsteidzošu pieredzi.
02

IZTEIKSMĪGA VIENKĀRŠĪBA

Autentiskums un patiess braukšanas prieks ir Lexus būtība, kas nozīmē, ka visi sarežģījumi ir novērsti. Visam, ko mēs radām, ir jābūt caurvītam ar skaidrību, lai radītu brīnišķīgi intuitīvu un nevainojamu pieredzi.
03

INTRIĢĒJOŠA ELEGANCE

Mūsu automobiļi spēj aizraut tavas sajūtas. Jo vairāk tu ieskaties, jo vairāk tevi piesaista elegantā virsbūve, intriģējošas detaļas un drosmīgi vizuālie risinājumi. To mūsu dizaineri mēdz dēvēt par vizuālo ceļojumu.

IKONISKAS DIZAINA IEZĪMES

EKSTERJERA IZCILĪBA

VIEGLI ATPAZĪSTAMS

Mūsu ikoniskajai vārpstveida restei ir smalki atšķirīgi risinājumi visā mūsu modeļu klāstā, kas dodas soli tālāk ar mūsu flagmani – kompakto SUV – LBX. Dekonstruējot šo dizaina pazīšanas zīmi, LBX ir jauna un nebijusi priekšpuses identitāte, kas joprojām ir atpazīstama kā Lexus. Profila ziņā visi modeļi ir pilnveidoti, lai izceltu izsmalcinātu aerodinamiku un izliekumus, kas atgādina mūsu nosaukuma burtu L. Un mūsu modeļiem raksturīgie L formas lukturi ir veidoti, izmantojot jaunākos tehnoloģiskos sasniegumus.
IZCILA RŪPĪBA

SKAISTUMS KATRĀ DETAĻĀ

Iekāpjot Lexus, velti brīdi, lai apbrīnotu skaisto salona meistarību. Efekts ir patiešām jūtams, jo ar rokām veidotās līnijas lieliski kontrastē ar novatoriskajām mērierīču un instrumentu paneļa tehnoloģijām. Virspusēji šķietami vienkārša, taču šo meistarību nevajadzētu novērtēt par zemu.
VISAUGSTĀKIE STANDARTI

UZMANĪBA VISSMALKĀKAJĀM DETAĻĀ

Pievēršot rūpīgu uzmanību detaļām, Lexus testēšanas eksperti un Takumi meistari tiek pārbaudīti atbilstoši visaugstākajiem standartiem, lai nodrošinātu izcilu kvalitāti.

PĀRLIECINOŠI PROGRESĪVS

IZDARI DROSMĪGĀKU IZVĒLI

Pārsteidzoša pieredze nerodas no pazīstamā un līdzīgā. Tā dzimst no vēlmes atšķirties no pārējiem un izdarīt drosmīgas, pārliecinošas izvēles. No tā izriet mūsu dizaina virziens, jo drosmīgs dizains rada neaizmirstamu pieredzi.

APŅĒMĪGĀ IZSKATA

UZLABOŠANA

Paralēli mūsu drosmīgajam dizaina virzienam, izstrādājot LBX, mēs pielāgojām un attīstījām slavenā Lexus apņēmīgā izskata mantojumu. Nebijušu un mūsdienīgu izskatu ikdienas braukšanai piešķir tādas iezīmes kā vienots vārpstveida restes dizains, zemu novietots motora pārsegs un izteiksmīgi priekšējie lukturi. Tajā pašā laikā tas joprojām ir nepārprotami Lexus flagmaņa modelis ar pilnu Lexus dizaina risinājumu. Kā kompakts apvidus automobilis LBX joprojām ir negaidīti jaudīgs un elegants.