1. Discover Lexus
  2. Craftmanship
  3. Takumi Philosophy
Ātrā atlase
ATKLĀJ MEISTARĪBU

TAKUMI FILOZOFIJA

Senā japāņu koncepcija Takumi ir būtiska visā, ko mēs darām, piešķirot katram automobilim cilvēka pieskārienu un smalku pieredzi. Mūsu uzticīgie Takumi meistari izmanto cilvēka pieskāriena smalkumu visos Lexus dizaina un izstrādes aspektos.

KĀ KĻŪT PAR

TAKUMI MEISTARU


Apvienojot pašaizliedzību, izsmalcinātību un kompetenci, Takumi meistari ir īsteni šīs amatnieku filozofijas aizbildņi. Lai kļūtu par meistaru, kopumā tiek ieguldītas 10 000 stundas, bet, lai kļūtu par Takumi meistaru, tiek ieguldītas vēl 60 000 stundas.

Apmācību laikā Takumi meistari attīsta to, ko var raksturot tikai kā pārcilvēciskas maņas. Pamanīt neapmācītai acij neredzamas pēdas, ar ķirurģisku precizitāti regulēt dzinēju pēc dzirdes, noteikt nepilnības tikai milimetra daļiņā – prasmēm nav robežu.

TAKUMI ĪPAŠĪBAS

LAIKA GAITĀ PIERĀDĪTA EKSPERTĪZE

Katram Takumi meistaram ir vismaz 25 gadu pieredze savā jomā. Viņu zināšanu dziļums un plašums ir tikpat ievērojams kā izsmalcinātā intuīcija, kas liecina par ilggadēju un mērķtiecīgu mācīšanos. No 7700 darbiniekiem Miyata Lexus rūpnīcā Kyushi pilsētā ir tikai 19 Takumi – tas ir augstākais apbalvojums mūsu inženieru rindās.

NEPĀRSPĒJAMAS PRASMES

Mūsu Lexus Takumi meistari ir augsti apmācīti, apvienojot prasmi un garu, ar rūpīgu attieksmi pret detaļām. Patiesi ticot izcilībai, katrs meistars pievēršas kādam citam, īpašam automobiļu ražošanas procesa elementam, kas kļūst par viņa kaislību un apsēstību.

PIESKĀRIENA SMALKUMS

Takumi meistaru izkoptā taustes izjūta ir leģendāra, savukārt viņu slavenās prasmes ir senākas par digitālo laikmetu. Pielietojot pieskārienu smalkumu, lai radītu personalizētu greznību un izcilu kvalitāti, viņu rokas ir viņu visvērtīgākais instruments. Darbinieki, kas valkā baltus cimdus, izmanto savu aso jūtīgumu, lai izjustu sīkas nepilnības un defektus.

ĀTRUMS UN PRECIZITĀTE

Lai kļūtu par Takumi meistaru, kandidāti tiek rūpīgi novērtēti. Viens no pārbaudījumiem, kurā galvenā uzmanība tiek pievērsta uzmanībai, tempam un cilvēka pieskāriena spēkam, ir izteikti japānisks. Uzdevums? Topošajiem Takumi meistariem ir jāsaloka šķietami vienkāršs origami kaķis ar savu nedominējošo roku, turklāt mazāk nekā 90 sekunžu laikā.
VISAUGSTĀKIE STANDARTI

UZMANĪBA VISSMALKĀKAJĀM DETAĻĀM

Tici mums, kad mēs sakām, ka nekas nav izgatavots tā, kā Lexus. Mēs neizmantojam īsceļus, jo mēs ejam vienu ceļu uz augstāko meistarību. Pievēršot rūpīgu uzmanību ikvienai detaļai, gan mūsu Takumi amatnieki, gan eksperti testētāji tiek pārbaudīti un nodrošina visaugstākos standartus.
GARANTĒTA KVALITĀTE

TRADĪCIJAS SATIEKAS AR RĪTDIENU

Mēs zinām, ka nepārspējama meistarība rodas, apvienojot cilvēka pieskāriena tradīcijas ar rītdienas tehnoloģijām. Tāpēc daudzām mūsu robotu funkcijām ir ieprogrammētas Takumi prasmes, lai tie varētu mācīties no labākajiem amatniekiem. Rezultāts? Patiesi amatnieciska automatizācija.

APSKATI TAKUMI MĀKSLU

Iepazīsties ar mūsu Takumi meistaru Kodžimu (Kojimu) un uzzini, kā viņa rūpīgā apmācība un prasmes palīdz izgatavot un pilnveidot katru Lexus, pie kura viņš strādā.