1. Automobiļu klāsts
 2. LC
Ātrā atlase
Sākot no
125 000 €
CO₂
184 - 262 g/km
Patēriņš
8.1 - 11.6 l/100km
Apbrīnojot Lexus LC flagmaņa kupejas plūstošās līnijas un ieliekumus, kas ir skaisti savā vienkāršajā izsmalcinātībā, tu nojaut, ka šim auto ir stāsts, kas nepacietīgi gaida tā atklāšanu. Izlaišanas brīdī auto tika slavēts kā krāšņs un godalgots luksusa klases modelis — tas demonstrē drosmīgu dizaina valodu, radot pārsteidzošu līniju, ēnu un stūru saspēli. Modelis, ko Motomači rūpnīcā Japānā ir radījuši Takumi amatnieki, ir pieejams kā LC 500 ar satriecošu 5,0 litru V8 benzīna dzinēju vai kā novatoriskais LC 500h ar pasaulē pirmo daudzpakāpju hibrīda sistēmu.

LC GALERIJA

Apskati LC greznību, izsmalcinātību un koptēlu.

Attēli ir ilustratīvi. Lai uzzinātu precīzu konfigurāciju, lūdzu, sazinies ar Lexus pārstāvniecību.

SNIEGUMS

 • AUGSTA VIRSBŪVES IZTURĪBA

  LC braukšanas dinamiku uzlabo ļoti izturīgais virsbūves rāmis un jaunas, vieglas piekares sastāvdaļas. Nedeformējošās LC daļas ir izgatavotas no īpaši augstas stiepes izturības tērauda, savukārt viegls alumīnijs ir izmantots durvju, bagāžas nodalījuma un motora pārsega paneļiem, kamēr izturīga, svaru samazinoša plastmasa, kas stiprināta ar oglekļa šķiedrām, ir izmantota tādās detaļās kā jumts un durvju rāmji. Izturīgā šasija nodrošina LC izcilu precizitāti, ko akcentē zemais smaguma centrs un gandrīz ideāls svara sadalījums.

 • LEXUS DINAMISKĀ VADĀMĪBA, AKTĪVA VISU RITEŅU VADĪBA

  Pieejama Sport+ modeļiem, pilnveidotā Lexus dinamiskā vadāmība kopā ar uzlabotu elektrisko stūres pastiprinātāju pastāvīgi aprēķina un pielāgo optimālos pagriešanas leņķus visiem četriem riteņiem, padarot braukšanu patīkamāku un dinamiskāku.

 • ADAPTĪVĀ PIEKARE

  Vēl asākiem un pilnveidotākiem braucieniem, reaģējot uz tavu braukšanas stilu un ceļa apstākļiem, optimizētā adaptīvā piekare kontrolē visu četru amortizatoru spēku — pārvaldot 650 dažādus piekares iestatījumus.

LC 500h, ko darbina nākamās paaudzes Lexus daudzpakāpju hibrīda sistēma, ienes radikālas pārmaiņas hibrīdu sniegumā. Pievienojot 3,5 litru V6 pašuzlādes hibrīda piedziņai daudzpakāpju ātrumu pārslēgšanas ierīci, mūsu inženieri ir radījuši revolucionāru automobili, kas nodrošina pārsteidzošu lineāru paātrinājumu, pielāgojamu jaudu un aizraujošu 10 ātrumu transmisiju, izmantojot režīmu “M”, taču ar Lexus hibrīdiem raksturīgo efektivitāti un vienmērīgumu.

LC 500 darbina augstu apgriezienu 5,0 litru benzīna dzinējs, kas aizmugurējiem riteņiem nodrošina 464 DIN ZS/341 kW. Ar rokām veidoto dzinēju, kas izstrādāts tādos motosporta pasākumos kā Nirburgringas 24 stundu sacīkstes un “Pikes Peak Hill Climb”, papildina pasaulē pirmā 10 ātrumu automātiskā pārnesumkārba vieglajā automobilī, lai nodrošinātu neticamu paātrinājumu un satriecošu V8 skaņu.

DROŠĪBA

 • LEXUS SAFETY SYSTEM+

  Revolucionārā Lexus Safety System+ ir ietverta visu LC modeļu standartaprīkojumā, un tajā ir iekļauta sadursmes novēršanas sistēma ar gājēju noteikšanas funkciju; uzlabota joslas saglabāšanas palīgsistēma, lai palīdzētu auto noturēties joslā; automātisko tālo gaismu funkcija uzlabotai redzamībai naktī; un dinamiskā radara kruīza kontrole, kas pielāgo ātrumu atbilstoši priekšā braucošā transportlīdzekļa ātrumam.

 • SADURSMES NOVĒRŠANAS SISTĒMA

  Milimetru viļņu radars un iebūvētais dators aprēķina ceļā esošas sadursmes risku. Ja risks ir augsts, sadursmes novēršanas sistēma brīdina vadītāju un tiek palielināts bremžu spiediens. Ja sadursme tiek uzskatīta par nenovēršamu, pēc vajadzības tiek automātiski aktivizētas bremzes un savilktas priekšējās drošības jostas. Turklāt, ja priekšā tiek pamanīts kāds objekts (piemēram, gājējs), automātiskā bremzēšana tiks aktivizēta ātrumā no aptuveni 10 līdz 80 km/h, lai palīdzētu izvairīties no sadursmes.

 • JOSLAS SAGLABĀŠANAS PALĪGSISTĒMA UN AUTOMĀTISKO TĀLO GAISMU FUNKCIJA

  Joslas saglabāšanas palīgsistēma (LKA) izmanto priekšējā vējstiklā esošo kameru, lai uzraudzītu automobiļa atrašanās vietu joslā. Ja tas sāks izbraukt no joslas, LKA aktivizēs brīdinājuma signālu un nedaudz pielāgos stūrēšanu. Diennakts tumšajā laikā automātisko tālo gaismu funkcija izmanto to pašu kameru, ko joslas saglabāšanas palīgsistēma, lai noteiktu pretimbraucošus automobiļus un automātiski atslēgtu tālās gaismas. Tas samazina iespēju nejauši apžilbināt citus vadītājus un ļauj koncentrēties uz ceļu.

Papildus ārkārtīgi izturīgajam pasažieru drošības karkasam braucēju aizsardzību nodrošina astoņi drošības spilveni. Vadītāju un priekšējo pasažieri pasargā divpakāpju drošības spilveni galvai, kā arī ceļgalu un sānu drošības spilveni. Aizkarveida drošības spilveni stiepjas visā garumā abās salona pusēs. Visas drošības jostas ir aprīkotas ar spriegotājiem.

Ja auto saduras ar gājēju, motora pārsega pacelšanas sistēma, ko aktivizē priekšējā buferī uzstādītie sensori, nedaudz paceļ motora pārsegu, lai starp to un zem tā esošajām cietajām dzinēja sastāvdaļām būtu vairāk vietas. Tas samazina gājēju traumu risku.

EKSPRESĪVS DIZAINS

 • 20/21 COLLAS VIEGLMETĀLA DISKI

  Izvēlies starp tumši pelēka metāliska pārklājuma 20 collu frēzētiem, 5 četrkāršu spieķu troksni mazinošiem diskiem, kas veidoti, izmantojot ar augstas precizitātes liešanas metodi, vai kaltiem 21 collas 5 dubultspieķu diskiem, kas ir pārsteidzoši viegli un nodrošina izcilu vadāmību.

 • HOLOGRĀFISKI AIZMUGURĒJIE LED LUKTURI

  Iedvesmojoties no reaktīvo iznīcinātāju lidmašīnām, izteiksmīgie aizmugurējie lukturi ar izliektu metālisku rāmi projicē bezgalīgu Lexus “L” motīvu. Apskatot to tuvāk, pamanīsi, ka bagāžas nodalījuma slēdzene ir nemanāmi integrēta aizmugurējā luktura veidnē.

 • STIKLA VAI OGLEKĻA ŠĶIEDRAS JUMTS

  Radot gaisīgas brīvības sajūtu LC salonā, hromētas līstes gar stikla jumta sāniem pastiprina eleganto kupejas profilu, aizmugurējām malām attēlojot tradicionālā japāņu zobena līnijas. Papildaprīkojumā ir pieejams oglekļa šķiedras jumts, kas pazemina LC smaguma centru, un tas tiek ražots mūsu Motomači rūpnīcā, izmantojot jaunu veidnes pārneses procesu.

Lai samazinātu acu kustības un iespējamu uzmanības novēršanu, instrumentu panelis un displeji ir novietoti tuvu vadītāja skatam uz priekšā esošo ceļu. Bieži lietotās vadības ierīces, piemēram, braukšanas režīma izvēle, ir izvietotas ap stūri.

Skaisti nošūtie ādas sēdekļi piedāvā vislabāko atbalsta un komforta kombināciju. LC galvenais inženieris Sato bija iesaistīts šī jaunā dizaina izstrādē, kas kopumā izgāja 50 testa ciklus. Drapējuma efekts uz Alcantara® durvju paneļiem un perforāciju izkārtojums ādas sēdekļu apdarē ir vēl viena iezīme, kas liecina par īpašo rūpību šīs izcilās luksusa klases kupejas izstrādē.

INOVATĪVAS TEHNOLOĢIJAS

 • 13 SKAĻRUŅU AUDIOSISTĒMA MARK LEVINSON®

  2022. gadā Mark Levinson svinēja 50 gadus, kopš tika sākta vienu no pasaulē labāko audiosistēmu, kas pieejamas tikai Lexus automobiļos, ražošana — tas aizsākās Vudstokas festivālā, kurā 22 gadus vecais Marks Levinsons bija radījis miksēšanas pulti tādām leģendām kā “The Who”, Santana un Džimijs Hendrikss (Jimi Hendrix). Pasaules klases 13 skaļruņu sistēma Mark Levinson® Premium Surround ar tehnoloģiju GreenEdge™ ir īpaši pielāgota LC salona akustiskajām īpašībām. Sniedzot digitālu mājas kinozāles pieredzi, precizitāti vēl vairāk uzlabo Clari-Fi™, kas atjauno MP3 digitālās saspiešanas laikā zaudēto skaņu.

 • DAUDZFUNKCIONĀLAIS EKRĀNS

  Lai sniegtu tev jaunāko informāciju par galvenajiem braukšanas datiem, piemēram, drošības brīdinājumiem un navigācijas norādījumiem, instrumentu panelī ir integrēts krāsains daudzfunkcionālais ekrāns.

 • ĪPAŠI PLAŠS KRĀSAINS PROJEKCIJAS DISPLEJS

  Samazinot vajadzību novērst skatienu no priekšā esošā ceļa, atlasītie braukšanas dati tiek projicēti izteiksmīgās krāsās tieši uz vējstikla, izmantojot mūsu jaunāko projekcijas displeja tehnoloģiju (174 mm x 48 mm).

Augstas izšķirtspējas 10,3 collu centrālo displeju, kas izcili novietots relaksējošai braukšanai, var pārvaldīt ar balss komandām vai skārienpaliktni. Tā dalītā ekrāna iespēja ļauj vienlaikus piekļūt informācijai, piemēram, navigācijas sistēmai Lexus Premium un klimata datiem. Izmantojot Apple CarPlay® un Android Auto®, LC ļauj viegli parādīt, attēlot un lietot viedtālruņa lietotnes ekrānā.

Revolucionārais klimata konsjeržs automātiski pielāgo salona, sēdekļu un stūres temperatūru. Turklāt novatoriskā nanoe® tehnoloģija salonā izdala negatīvi lādētas daļiņas, lai attīrītu gaisu un efektīvi dezodorētu sēdekļus. Tām ir arī patīkama, mitrinoša iedarbība uz ādu un matiem.

Izvēlies sev piemērotāko aprīkojuma līmeni un dzinēju

Izvēlies aprīkojuma līmeni

3 papildus

Šiem kritērijiem neatbilst neviens automobilis; lūdzu, maini meklēšanas nosacījumus

 • LC - Luxury - 2 DURVJU KUPEJA

  LC Luxury

  Hibrīds
  2 DURVJU KUPEJA
  • +
   20" frēzēti vieglmetāla diski, 245/45 (priekšā) un 275/40 (aizmugurē) R20 riepas
  • +
   Panorāmas stikla jumts
  • +
   Priekšējie lukturi, LED ar automātisko tālo gaismu funkciju (AHB)

  Izvēlies šo dzinēju

  No

  125 000 €

  10 AT | Priekšējo riteņu piedziņa
  • CO₂
   262 - 262 g/km
  • Patēriņš
   11.6 - 11.6 l/100km

  No

  125 000 €

  Multi-Stage Hybrid | Priekšējo riteņu piedziņa
  • CO₂
   184 - 184 g/km
  • Patēriņš
   8.1 - 8.1 l/100km
 • LC - Sport - 2 DURVJU KUPEJA

  LC Sport

  Hibrīds
  2 DURVJU KUPEJA
  • +
   21" kalti vieglmetāla diski, divtoņu apdare, 245/40 (priekšā) un 275/35 (aizmugurē) R21 riepas
  • +
   Oglekļa šķiedru jumts
  • +
   Priekšējie lukturi, LED ar automātisko tālo gaismu funkciju (AHB)

  Izvēlies šo dzinēju

  No

  128 900 €

  10 AT | Priekšējo riteņu piedziņa
  • CO₂
   262 - 262 g/km
  • Patēriņš
   11.6 - 11.6 l/100km

  No

  128 900 €

  Multi-Stage Hybrid | Priekšējo riteņu piedziņa
  • CO₂
   184 - 184 g/km
  • Patēriņš
   8.1 - 8.1 l/100km
 • LC - Sport + - 2 DURVJU KUPEJA

  LC Sport +

  Hibrīds
  2 DURVJU KUPEJA
  • +
   21" kalti vieglmetāla diski, divtoņu apdare, 245/40 (priekšā) un 275/35 (aizmugurē) R21 riepas
  • +
   Nolokāms aizmugures spoilers
  • +
   Oglekļa šķiedru jumts

  Izvēlies šo dzinēju

  No

  134 200 €

  10 AT | Priekšējo riteņu piedziņa
  • CO₂
   262 - 262 g/km
  • Patēriņš
   11.6 - 11.6 l/100km

  No

  134 200 €

  Multi-Stage Hybrid | Priekšējo riteņu piedziņa
  • CO₂
   184 - 184 g/km
  • Patēriņš
   8.1 - 8.1 l/100km
Funkcijas ir atkarīgas no izvēlētā aprīkojuma līmeņa.
Cenā iekļauta norādītā virsbūves krāsa.

Skatīt vairāk

 • 10 PĀRSTEIDZOŠI FAKTI PAR LC KUPEJU

  Protams, ka šis vairākkārt godalgotais modelis piedāvā daudz vairāk nekā tikai pārsteidzošu dizainu — to apliecina mūsu apkopotie fakti par LC.

 • AERONAUTISKĀ PARTNERĪBA IEDVESMO LC KUPEJAS SPĀRNA DIZAINU

  Kopš 2016. gada Lexus ir tiecies pretī debesīm kopā ar japāņu sacīkšu pilotu Jošihidi Muroju (Yoshihide Muroya). Viens no šīs sadarbības rezultātiem ir aviācijas iedvesmots aizmugurējais spārns. 

 • LC ‘HOKKAIDO EDITION’ IEMIESO GRAND TOURING SNIEGTO BAUDĪJUMU, KO VADA PATIESA AIZRAUTĪBA

  Lexus nesen paziņoja par īpašu LC kupejas flagmaņa un LC kabrioleta flagmaņa versiju. Eiropā pieejams tikai 40 eksemplāros katram virsbūves tipam, Hokkaido Edition apvieno pārsteidzoši dinamisku eksterjeru ar izcilu grand touring izsmalcinātību.