1. Automobiļu klāsts
 2. NX
Ātrā atlase
Sākot no
55 000 €
CO₂
22 - 146 g/km
Patēriņš
1 - 6.4 l/100km

Pārsteidzoši labs izskats apvienojumā ar izsmalcinātu sniegumu padara elektrificēto NX 350h Lexus pašuzlādes hibrīdu* un NX 450h+ Lexus uzlādējamo hibrīdu* par unikālu luksusa klases SUV. Salonā sajūti Tazuna uz vadītāju vērsto vadības paneli, ergonomisko instrumentu paneli un 14 collu skārienjutīgo displeju. Lai radītu piedzīvojumiem un āra apstākļiem atbilstošāku tēlu, jaunajam aprīkojuma līmenim NX Overtrail ir lielāks klīrenss un 18 collu matēti melni diski ar apvidus riepām.

* Lexus pašuzlādes hibrīds” un “Lexus uzlādējamais hibrīds” apvieno benzīna dzinēju un vienu vai vairākus elektromotorus.

AUTOMOBIĻI NOLIKTAVĀ

JAUNAIS LEXUS NX - IEGUVUMS VISMAZ 5000 €

NX GALERIJA

Attēli ir ilustratīvi. Lai uzzinātu precīzu konfigurāciju, lūdzu, sazinies ar Lexus pārstāvniecību.

SNIEGUMS

 • PROGRESĪVA HIBRĪDA UN UZLĀDĒJAMĀ HIBRĪDA PIEDZIŅA

  Ar visu laiku modernāko Lexus uzlādējamā hibrīda* un Lexus pašuzlādes hibrīda* piedziņu NX ir ekonomiskāks un efektīvāks nekā vidēja izmēra SUV ar benzīna vai dīzeļdegvielas dzinējiem. Lexus pašuzlādes hibrīda sistēma, kas radīta, balstoties uz gandrīz 20 gadu pieredzi novatoriskas elektrifikācijas jomā, nodrošina NX 350h lielāku jaudu un paātrinājumu apvienojumā ar izcilu ekonomiju un zemu izmešu līmeni.

  NX 450h+ nosaka uzlādējamā hibrīda vienmērīgas darbības un izsmalcinātības standartu. Pārsteidz ne tikai sniedzamība pilsētas vidē EV režīmā, bet arī 309 DIN ZS jauda un straujais paātrinājums. Tā ir izcila hibrīda efektivitāte, kad akumulators ir izlādējies, nezaudējot bagāžas nodalījuma vietu vai degvielas tvertnes ietilpību. Šis ir automobilis, kas no jauna definē uzlādējamā hibrīda modeli.

  *“Lexus pašuzlādes hibrīds” un “Lexus uzlādējamais hibrīds” apvieno benzīna dzinēju un vienu vai vairākus elektromotorus.

 • BRAUKŠANAS REŽĪMU SELEKTORS

  Braukšanas režīmu selektors, kas ērti novietots pie stūres, ļauj izvēlēties starp režīmiem Eco, Normal un Sport, lai maksimāli palielinātu automobiļa efektivitāti, dinamiku un izsmalcinātību. Modelim NX F SPORT ir papildu režīmi Custom, Sport S un Sport S+, savukārt modelim NX Overtrail ir jauns režīms Trail, kas paredzēts nelīdzenam segumam.

 • ĪPAŠI IZTURĪGA PLATFORMA

  NX ir veidots uz mūsu plaši atzītās globālās arhitektūras K platformas, kas nodrošina daudzus dinamiskus uzlabojumus, tostarp uzlabotu saķeri un reakciju. Plašāks protektors un zemāks smaguma centrs nodrošina izcilu vadāmību un stabilitāti. Biezāks instrumentu paneļa trokšņu slāpētājs uzlabo trokšņu izolāciju. Lai radītu izsmalcinātību un novērstu nepietiekamu pagriežamību, Lexus inženieri uzlaboja lāzera skrūvju metināšanas un līmēšanas tehnoloģiju, jumta pastiprinājumus, dubultās dzinēja pārsega slēdzenes un augstas stiepes izturības tērauda stiprinājumus. Lai samazinātu svaru, spārniem un dzinēja pārsegam tika izmantots alumīnijs. Visbeidzot Lexus Takumi braucēji brauca apli pēc apļa mūsu Šimojamas izmēģinājuma trasē, lai precizētu NX stūrēšanu un bremzes.

Sporta aktivitātēm vai vienkārši dabas baudīšanai NX Overtrail ir aprīkots ar īpaši pielāgotu balstiekārtas komplektu, kas nodrošina par 15 mm lielāku klīrensu, lai varētu pārvarēt nelīdzenu ceļu.

Lai nodrošinātu plašu salonu ar 500 litru bagāžas nodalījumu un zemu smaguma centru, NX 450h+ jaudīgais 18,1 kW litija jonu akumulators ir uzstādīts zem salona grīdas. Šajā akumulatoru komplektā izmantoti 96 lielas ietilpības litija jonu akumulatora elementi, kas nodrošina 68-73 km kombinēto nobraukumu (88-96 km pilsētā) EV režīmā. Mazāks litija jonu akumulators, kas izstrādāts NX 350h un uzstādīts zem aizmugurējiem sēdekļiem, uzlabo salona ietilpību un izsmalcinātu braukšanu. Lai gan vieglie litija jonu elementi uzlabo uzlādes veiktspēju, to kompaktums un dzesēšanas sistēma ir optimizēta.

Pilnpiedziņas modeļos E-FOUR nodrošina nevainojamu veiktspēju un pārliecinošu saķeri nelīdzenā reljefā. Inovatīvajai E-FOUR piedziņai ir pievienots un uz aizmugurējās ass uzstādīts 54 DIN ZS elektromotors, kas nodrošina tūlītēju griezes momentu pēc pieprasījuma.

Drošība

 • LEXUS SAFETY SYSTEM +

  Labsajūta, kas ir katra Lexus pamatā, ir pacelta jaunā līmenī un ir ietverta NX standarta aprīkojumā. Visi NX modeļi ir aprīkoti ar mūsu jaunāko Lexus Safety System +, kas ir ātrāka un aptver par 36 % vairāk negadījumu. Tas ir kā tavs personīgais stūrmanis, kas pasargā tevi jebkurā braukšanas situācijā – gan pilsētas satiksmē, gan uz šosejas, gan dienā, gan naktī, krustojumos, līkumos vai joslu maiņas laikā ar tehnoloģijām, kas iezīmē jaunu ēru negadījumu novēršanā.

  NX arī palīdz padarīt braukšanu drošāku krustojumos, nosakot no kreisās vai labās puses tuvojošos transportlīdzekļus, kas var atrasties aklajās zonās, un brīdina vadītāju.

 • SADURSMES NOVĒRŠANAS SISTĒMA/AVĀRIJAS STŪRĒŠANAS PALĪGSISTĒMA

  Sadursmes novēršanas sistēma ne tikai nosaka velosipēdistus dienas laikā un gājējus naktī, bet var noteikt velosipēdistus naktī un palīdzēs novērst sadursmes krustojumos un ar pretimbraucošiem transportlīdzekļiem un gājējiem. Ja sistēma uzskata, ka sadursmes iespējamība ir augsta, tā automātiski aktivizē bremzes, lai palīdzētu izvairīties no sadursmes vai samazinātu bojājumus sadursmes gadījumā. Ja gājējs atrodas ļoti tuvu tavai braukšanas trajektorijai vai ir tev ceļā, NX ietvertā avārijas stūrēšanas palīgsistēma veiks asistējošas stūrēšanas darbības, lai uzlabotu automobiļa stabilitāti un novērstu nejaušu izbraukšanu no joslas.

 • DINAMISKĀ RADARA KRUĪZA KONTROLE

  Sistēma izmanto milimetru viļņu radara sensoru un kameru, lai noteiktu priekšā braucošo transportlīdzekli un uzturētu atbilstošu attālumu. Ja priekšā braucošais transportlīdzeklis apstājas, NX arī apstāsies. Kad transportlīdzeklis atkal uzsāks kustību, to darīs arī NX. Sistēma ātrāk nosaka joslā iebraucošus transportlīdzekļus un automātiski pielāgo ātrumu līkumos. Dinamiskā radara kruīza kontrole arī neļaus automobilim ietriekties lēnākā transportlīdzeklī, kas brauc pa ārējo joslu. Un, braucot aiz lēnāka transportlīdzekļa, tiks veikta iepriekšēja ātruma uzņemšana, kad norādīsi, ka vēlies veikt apdzīšanu. Iebraucot joslā, kurā priekšā brauc lēns transportlīdzeklis, tiks veikta iepriekšēja ātruma samazināšana.

Uzlabotā joslas ievērošanas palīgsistēma palīdz noturēt NX joslas centrā, izmantojot “joslas centrēšanas” un “dabiskas joslas izsekošanas” funkcionalitāti. Tās uzlabotā līkumu pārvaldības funkcija sniedz palīdzību līkumos. Uz automaģistrālēm, aktivizējot pagrieziena signālu, šī funkcija ļauj NX veikt vadītāja ierosinātu joslas maiņu, izmantojot dinamisko radara kruīza kontroli. Pārraugot priekšā esošo ceļu, tā kontrolē stūrēšanu, paātrinājumu un palēninājumu.

Iedvesmojoties no japāņu Šoji durvju graciozitātes, NX ar slēdzi aktivizējamā durvju atvēršanas sistēma e-Latch ļauj atvērt durvis ar vienu vienkāršu kustību. Jaunums NX modelī – e-Latch ar drošas izkāpšanas palīgsistēmu, kas aprīkots ar elektroniski aktivizējamām durvju slēdzenēm, kuras kopā ar aklo zonu monitoru automātiski neļauj atvērt durvis, ja no aizmugures tuvojas transportlīdzeklis.

Papildus ārkārtīgi izturīgajai pasažieru drošības šūnai pasažieru aizsardzību uzlabo astoņi uzlaboti drošības spilveni: divpakāpju drošības spilvens un ceļgalu drošības spilvens vadītājam; vienpakāpes gaisa spilvens priekšējam pasažierim; centrālais drošības spilvens, lai samazinātu kontaktu starp vadītāju un priekšējo pasažieri; sānu drošības spilveni priekšējos sēdekļos un aizkarveida drošības spilveni visā garumā abās salona pusēs.

Ekspresīvs dizains

 • LEXUS MODEĻIEM RAKSTURĪGĀ PRIEKŠĒJĀ RESTE

  Mūsu dizaineri bija apņēmības pilni radīt spēcīgu tēlu jaunākajam NX. Priekšējā reste ir dinamiskāka ar integrētu rāmi. Šis dizains ne tikai palīdz samazināt svaru, bet arī izceļ automobiļa dinamisko tēlu. Lai radītu intriģējošu sieta rakstu, tika izveidoti tievi U formas elementi. Visbeidzot restes vertikālais dizains apvienojumā ar trīskāršām spraugām apakšdaļā nodrošina labāku dzesēšanas efektivitāti.

 • ČETRKĀRŠI LED LUKTURI

  Šiem satriecošajiem četru projektoru LED lukturiem ir melns rāmis, kas rada pārsteidzošu iespaidu. Lexus raksturīgie L formas dienas gaitas lukturi nodrošina izcilu apgaismojumu.

 • LEXUS LĀPSTIŅVIEDA LUKTURI

  Aizmugurē stilīgais, Lexus raksturīgais lāpstiņveida lukturis ar izteiksmīgu L formas apgaismojuma dizainu stiepjas pāri NX aizmugurei. Radot mūsdienīgu izskatu, pārveidotais LEXUS logotips ir novietots automobiļa centrā.

Izteiksmīgā Lexus raksturīgā reste ir ekskluzīvā spīdīgi melnā krāsā, kas izceļ NX Overtrail spēcīgo izskatu. Izteiksmīgi melni sānu spoguļi un rokturi, tumši hromēts sānu loga rāmja dekors un melni jumta reliņi papildina Overtrail unikālo raksturu. Tikai Overtrail modeļiem paredzētie izteiksmīgie 18 collu piecu spieķu diski matēti melnā krāsā ir aprīkoti ar apvidus riepām.

NX ir ieviesta pārsteidzošā Tazuna koncepcija, kas pirmo reizi tika demonstrēta LF-30 dizaina pētījumā. NX vadības panelis ir radīts, lai nodrošinātu aizraujošu braukšanas pieredzi, maksimāli palielinot kontaktu ar ceļu un stūres ratu, un ir iedvesmojies no tā, kā jātnieki ir saistīti ar zirgiem, izmantojot pavadu (Tazuna).

Tā kā stūre un pārnesumu pārslēgs var būtiski ietekmēt braukšanas pieredzi, dizaineri sadarbojās ar Lexus "Takumi", lai rūpīgi pilnveidotu šos saskares punktus. Īpaša uzmanība tika pievērsta stūres formai un šķērsgriezumam, lai nodrošinātu izcilu sajūtu un uzlabotu stūres stabilitāti. Tika pārveidoti arī īkšķu balsti un skārienjutīgie slēdži.

Lexus noskaņojuma atlases funkcija ļauj pielāgot NX salona apgaismojumu no 64 krāsu paletes. Balstoties uz mūsu L-finesse dizaina filozofiju, Lexus salona dizaineri ir izstrādājuši četrpadsmit nokrāsas, kas pauž spilgtas emocijas un sajūtas, kas rodas, vērojot skaistas dabas parādības. To mērķis ir nodrošināt “Omotenaši” viesmīlības garu, un tās ietver tādas tēmas kā:

 

 • Dziedināšana: rāmi toņi rada “dziedinošu” atmosfēru, kurā līdzās pastāv zaļās dabas pasaules enerģija un dzīvības spēks un dinamisms
 • Relaksējoša: siltie toņi rada “relaksējošu” atmosfēru, kas ir vitalitātes pārpilna, rezonējot ar īslaicīgām saules gaismas pārejām un zemes sirdspukstiem
 • Atmodinoša: baltie toņi rada “atmodinošu” atmosfēru, kurā uzmundrinoša saules gaisma atmodina prātu dienas laikā
 • Koncentrēšanās: mistiski vēsas nokrāsas rada “koncentrēšanās” atmosfēru prātam, attēlojot laika ritējumu un pārejošus dabas stāvokļus
 • Uzmundrinoša: tīri, ugunij līdzīgi toņi rada “uzmundrinošu” atmosfēru vadītājam, attēlojot liesmas temperatūras maiņu

Aprīkojuma līmenim Overtrail ir pieejams ekskluzīvs Tahara salons ar izteiksmīgiem haki akcentiem uz durvju apdares, priekšējās konsoles un polsterējuma. Priekšējie sporta sēdekļi un nesen izstrādātie Bookmatch Woodgrain ielaidumi piešķir salonam īpašu noskaņu.

Praktisks, salokāms aizmugurējais sēdeklis ar 60:40 sadalījumu ir iekļauts visu jauno NX modeļu standartaprīkojumā, kas ļauj ērti novietot lielākus priekšmetus, piemēram, sacīkšu velosipēdus vai vējdēļus. Kad visi aizmugurējie sēdekļi ir nolocīti, ir vieta apjomīgu priekšmetu pārvadāšanai.

INOVATĪVAS TEHNOLOĢIJAS

 • 14 COLLU SKĀRIENEKRĀNS

  Daudz ātrāks un vienkāršāk lietojams — NX piedāvā uzlabotu izšķirtspēju gan Lexus Link Connect ar mākoņa navigāciju, gan Lexus Link Pro ar iegultu hibrīda navigāciju (14 collu skārienekrāns). Lexus multivides sistēma ir pirmā šāda veida sistēma, kas izmanto mākoņa navigāciju, lai regulāri atjauninātu kartes un satiksmes datus. Lieliski novietots ērtai lietošanai brauciena laikā, 14 collu augstas izšķirtspējas skārienekrāns ir viens no lielākajiem, kāds ir pieejams, un tas ļauj netraucēti piekļūt informācijai, piemēram, navigācijai, audio un klimata kontrolei. Savienotie pakalpojumi un cita programmatūra NX tiek regulāri atjaunināta, izmantojot bezvadu tehnoloģiju, kas vienmēr nodrošina jaunāko savienoto pieredzi.

 • LEXUS BALSS ASISTENTS

  Mākslīgais intelekts un mākonis sadarbojas gudrajā Lexus balss asistentā, kas ļauj pārvaldīt auto ar balss komandām, kamēr tu koncentrējies uz ceļu. Balss palīgs “Hey Lexus” saprot cilvēka runu un frāzes, piemēram, “Es esmu izsalcis” vai “Man ir auksti”, un var atpazīt, kurš priekšējais pasažieris runā. Tu vari pielāgot aktivizācijas vārdu vai lūgt Lexus balss palīgam veikt dažādus uzdevumus, piemēram, atvērt logu.

 • ELEKTRISKAS BAGĀŽAS NODALĪJUMA DURVIS

  Īpaši ātras un responsīvas, ar tālvadības pulti vadāmas bagāžas nodalījuma durvis nodrošina ērtības, it īpaši, ja rokas ir pilnas ar iepirkumu maisiem. Ja atslēga atrodas kabatā vai somā, vienkārši novietojiet kāju zem aizmugurējā bufera, lai atvērtu vai aizvērtu bagāžas nodalījuma durvis.

Transportlīdzekļa dati tiek krāsaini projicēti tieši uz vējstikla. Šis lielais 10 collu Head-Up displejs ļauj pārbaudīt datus, tostarp navigāciju, drošības funkcijas, automobiļa informāciju vai audio iestatījumus, nenovēršot acis no ceļa. Tā darbība ir nemanāma, pateicoties skārienslēdžiem uz stūres.

Izbaudi izcilu greznību, tāpat kā tavi pasažieri. NX salonā valda komforta un plašuma sajūta kā biznesa klasē, kas nodrošina ideālu telpu standarta 10 skaļruņu skaņas sistēmai vai 17 skaļruņu skaņas sistēmai "Mark Levinson® Premium Surround". Izmantojot NX akustiskās īpašības, šīs sistēmas piedāvā neaizmirstamu mājas kinozāles pieredzi auto salonā. Skaņu vēl patīkamāku padara klimata kontrole S-Flow, kas, atpazīstot, kuras sēdvietas ir aizņemtas vai kur spīd saule, attiecīgi regulē salona klimatu.
NX 360° SKATS

UZZINĀT VAIRĀK PAR NX

Izmēģini NX

Piesaki testa braucienu ar Lexus NX un izbaudi patiesi patīkamu braucienu.

IZVĒLIES SEV PIEMĒROTĀKO APRĪKOJUMA LĪMENI UN DZINĒJU

Izvēlies aprīkojuma līmeni

7 papildus

Šiem kritērijiem neatbilst neviens automobilis; lūdzu, maini meklēšanas nosacījumus

 • NX - Comfort - 5 durvju pilsētas suv

  NX Comfort

  5 durvju pilsētas suv
  • +
   18" frēzēti vieglmetāla diski, 15 spieķi, 235/60 R18 riepas
  • +
   Inteliģentie stāvvietā novietošanas sensori (IPS), priekšā un aizmugurē
  • +
   Automātisko tālo gaismu funkcija (AHB)

  Izpēti

  e-CVT | Priekšējo riteņu piedziņa

  No

  55 000 €

  e-CVT | Priekšējo riteņu piedziņa
  • CO₂
   129 - 133 g/km
  • Patēriņš
   5.7 - 5.9 l/100km
  e-CVT | Pilnpiedziņa

  No

  56 300 €

  e-CVT | Pilnpiedziņa
  • CO₂
   135 - 146 g/km
  • Patēriņš
   6 - 6.4 l/100km
 • NX - Business - 5 durvju pilsētas suv

  NX Business

  5 durvju pilsētas suv
  • +
   18" frēzēti vieglmetāla diski, 15 spieķi, 235/60 R18 riepas
  • +
   Inteliģentie stāvvietā novietošanas sensori (IPS), priekšā un aizmugurē
  • +
   Aklās zonas monitors (BSM)

  Izpēti

  e-CVT | Priekšējo riteņu piedziņa

  No

  58 500 €

  e-CVT | Priekšējo riteņu piedziņa
  • CO₂
   129 - 133 g/km
  • Patēriņš
   5.7 - 5.9 l/100km
  e-CVT | Pilnpiedziņa

  No

  59 800 €

  e-CVT | Pilnpiedziņa
  • CO₂
   136 - 146 g/km
  • Patēriņš
   6 - 6.4 l/100km
 • NX - Executive - 5 durvju pilsētas suv

  NX Executive

  5 durvju pilsētas suv
  • +
   18" frēzēti vieglmetāla diski, 15 spieķi, 235/60 R18 riepas
  • +
   Inteliģentie stāvvietā novietošanas sensori (IPS), priekšā un aizmugurē
  • +
   Aklās zonas monitors (BSM)

  Izpēti

  e-CVT | Priekšējo riteņu piedziņa

  No

  63 200 €

  e-CVT | Priekšējo riteņu piedziņa
  • CO₂
   129 - 133 g/km
  • Patēriņš
   5.7 - 5.9 l/100km
  e-CVT | Pilnpiedziņa

  No

  64 500 €

  e-CVT | Pilnpiedziņa
  • CO₂
   136 - 146 g/km
  • Patēriņš
   6 - 6.4 l/100km
  e-CVT | Pilnpiedziņa

  No

  68 800 €

  e-CVT | Pilnpiedziņa
  • CO₂
   22 - 26 g/km
  • Patēriņš
   1 - 1.1 l/100km
 • NX - Business Plus - 5 durvju pilsētas suv

  NX Business Plus

  5 durvju pilsētas suv
  • +
   18" frēzēti vieglmetāla diski, 15 spieķi, 235/60 R18 riepas
  • +
   Inteliģentie stāvvietā novietošanas sensori (IPS), priekšā un aizmugurē
  • +
   Aklās zonas monitors (BSM)

  Izpēti

  e-CVT | Pilnpiedziņa

  No

  65 400 €

  e-CVT | Pilnpiedziņa
  • CO₂
   22 - 26 g/km
  • Patēriņš
   1 - 1.1 l/100km
 • NX - Overtrail - 5 durvju pilsētas suv

  NX Overtrail

  5 durvju pilsētas suv
  • +
   18 collu vieglmetāla diski ar 15 spieķiem, matēti melni, 235/60 R18 apvidus riepas
  • +
   Inteliģentie stāvvietā novietošanas sensori (IPS), priekšā un aizmugurē
  • +
   Melns sānu spoguļu ietvars ar melnu ornamentu

  Izpēti

  e-CVT | Pilnpiedziņa

  No

  70 470 €

  e-CVT | Pilnpiedziņa
  • CO₂
   144 - 146 g/km
  • Patēriņš
   6.3 - 6.4 l/100km
  e-CVT | Pilnpiedziņa

  No

  73 170 €

  e-CVT | Pilnpiedziņa
  • CO₂
   25 - 26 g/km
  • Patēriņš
   1.1 - 1.1 l/100km
 • NX - Luxury - 5 durvju pilsētas suv

  NX Luxury

  5 durvju pilsētas suv
  • +
   20" frēzēti vieglmetāla diski, 20 spieķi, palielinātas mobilitātes riepas (Run-flat) 235/50 R20
  • +
   Inteliģentie stāvvietā novietošanas sensori (IPS), priekšā un aizmugurē
  • +
   Priekšējie lukturi, četru LED

  Izpēti

  e-CVT | Pilnpiedziņa

  No

  71 400 €

  e-CVT | Pilnpiedziņa
  • CO₂
   144 - 146 g/km
  • Patēriņš
   6.3 - 6.4 l/100km
  e-CVT | Pilnpiedziņa

  No

  75 200 €

  e-CVT | Pilnpiedziņa
  • CO₂
   25 - 26 g/km
  • Patēriņš
   1.1 - 1.1 l/100km
 • NX - F SPORT - 5 durvju pilsētas suv

  NX F SPORT

  5 durvju pilsētas suv
  • +
   20" vieglmetāla diski, Black F SP20" vieglmetāla diski, Black F SPORT dizains, 235/50 R20 palielinātas mobilitātes riepas (Run-flat)
  • +
   Inteliģentie stāvvietā novietošanas sensori (IPS), priekšā un aizmugurē
  • +
   Priekšējie lukturi, četru LED

  Izpēti

  e-CVT | Pilnpiedziņa

  No

  73 000 €

  e-CVT | Pilnpiedziņa
  • CO₂
   143 - 146 g/km
  • Patēriņš
   6.3 - 6.4 l/100km
  e-CVT | Pilnpiedziņa

  No

  75 600 €

  e-CVT | Pilnpiedziņa
  • CO₂
   25 - 26 g/km
  • Patēriņš
   1.1 - 1.1 l/100km
Funkcijas ir atkarīgas no izvēlētā aprīkojuma līmeņa.
Cenā iekļauta norādītā virsbūves krāsa.

SKATĪT VAIRĀK

 • ATPŪTIETIES UN UZLĀDĒJIETIES

  Uzziniet, kādas ir NX 450h+ Plug-in hibrīda Lexus mājas uzlādes stacijas un Eiropas mēroga uzlādes staciju tīkla priekšrocības, kurām varat piekļūt, izmantojot lietotni Lexus Link+.

 • PIECZVAIGŽŅU DROŠĪBA

  Neatkarīgā transportlīdzekļu drošības testu organizācija Euro NCAP piešķīrusi pilnīgi jaunajam Lexus NX augstāko jeb piecu zvaigžņu novērtējumu.

 • Nr. 1 UZTICAMĪBAS ZIŅĀ

  2023. gada septembrī Lexus jau septīto reizi tika atzīts par uzticamāko zīmolu ikgadējā Apvienotās Karalistes aptaujā “What Car?”. Aptaujā, kurā piedalījās 32 zīmoli un 178 modeļi, Lexus ieguva 98,3 % punktu. Jaunākais NX ieguva 99,4 %.