1. Automobiļu klāsts
 2. NX
Ātrā atlase
Sākot no
54 300 €
CO₂
21 - 146 g/km
Patēriņš
0.9 - 6.4 l/100km
Pārsteidzoša āriene apvienojumā ar revolucionāru elektrificētu sniegumu — NX 350h pašuzlādes hibrīds un NX 450h+ uzlādējamais hibrīds ir kā neviens cits luksusa klases vidēja izmēra SUV. Kamēr Takumi meistarība sniedz baudījumu maņām, Lexus Link+ savienojamība un Lexus Safety System+ nodrošina pārliecību un aizsardzību.

NX GALERIJA

Attēli ir ilustratīvi. Lai uzzinātu precīzu konfigurāciju, lūdzu, sazinies ar Lexus pārstāvniecību.
Automobiļi noliktavā

Jaunais Lexus NX - Ieguvums vismaz 4700 €

VEIKTSPĒJA

 • KLASĒ VADOŠĀS HIBRĪDA UN PLUG-IN HIBRĪDA SPĒKA PIEDZIŅAS

  Aprīkots ar modernākajām Lexus Plug-In hibrīda un Lexus pašuzlādes hibrīda spēka piedziņām, kas šodien ir pieejamas, jaunais NX ir ekonomiskāks un videi draudzīgāks nekā vidēja izmēra SUV ar benzīna vai dīzeļdzinēju. Ar vairāk nekā 15 gadu pieredzi inovatīvās elektrifikācijas jomā, Lexus pašuzlādes hibrīds nodrošina NX 350h lielāku jaudu, paātrinājumu un vienlaikus arī labāko ekonomiju un zemāko izmešu daudzumu savā klasē.

  Paplašinot Lexus Electrified spēka piedziņas klāstu, NX 450h+ nosaka jaunu standartu Plug-in hibrīdiem. Pārsteidzošs ir ne tikai 80 km braukšanas diapazons pilsētā elektromobiļa (EV) nulles izmešu režīmā, bet arī 306 DIN ZS jauda un straujais paātrinājums. Tā ir klasē vadošā hibrīda efektivitāte - kad akumulators ir izlādējies, netiks zaudēta bagāžas nodalījuma vieta vai degvielas tvertnes ietilpība.

 • TAZUNA KABĪNE                                                                             

  Jaunajā NX ir ieviests pārsteidzošais “Tazuna” koncepts, kas pirmo reizi tika demonstrēts LF-30 dizaina pētījumā. Radīts, lai sniegtu uzmundrinošu braukšanas pieredzi, maksimāli palielinot saskarsmi ar priekšā esošo ceļu un stūri Jūsu rokās, NX vadītāja kabīni iedvesmojis veids, kā jātnieki ir savienoti ar zirgiem caur grožiem (Tazuna).

 • BRAUKŠANAS REŽĪMA IZVĒLE 

  Braukšanas režīma izvēle, kas atrodas netālu no stūres, ļauj vadītājiem izvēlēties starp Eco, Normal un Sport režīmu, lai palielinātu automobiļa efektivitāti, dinamiku vai izsmalcinātību. Līdz ar Eco un Normal režīmiem jaunajam NX F SPORT ir pieejami arī Custom, Sport S un Sport S+ režīmi.

Uz mūsu atzītās Global Architecture K platformas veidotais NX nodrošina daudzus dinamiskus uzlabojumus, tostarp uzlabotu saķeri un atsaucību. Platāka šķērsbāze un zemāks smaguma centrs nodrošina izcilu vadāmību un stabilitāti. Veicinot izsmalcinātību un vadāmību, Lexus inženieri uzlaboja lāzera skrūvju metināšanu, adhezīvu savienošanu, jumta pastiprinājumus, dubultās dzinēja pārsega slēdzenes un augstas stiepes tērauda stiprinājumus. Lai samazinātu svaru, spārnu un dzinēja pārsega izveidē tika izmantots alumīnijs.

Lai nodrošinātu salona plašumu ar 500 l bagāžas telpu un zemu smaguma centru, NX 450h+ jaudīgais 18,1 kW litija jonu akumulators ir uzstādīts zem grīdas. Šajā jaunajā akumulatoru komplektā tiek izmantoti 96 augstas ietilpības litija jonu akumulatoru elementi, sniedzot klasē vadošo kombinēto nobraukumu 65 km (80 km pilsētā) elektromobiļa (EV) režīmā. Šis litija jonu akumulators, kas izstrādāts tieši NX 350h modelim un uzstādīts zem aizmugurējiem sēdekļiem, nodrošina gan salona ietilpību, gan lielisku braukšanas pieredzi. Vieglie elementi uzlabo uzlādes veiktspēju, un to kompaktums un dzesēšanas sistēma ir optimizēta.

Pilnpiedziņas modeļos E-FOUR nodrošina nevainojamu veiktspēju un pārliecinošu saķeri nelīdzenā reljefā. Inovatīvajai E-FOUR piedziņai ir pievienots un uz aizmugurējās ass uzstādīts 54 DIN ZS elektromotors, kas nodrošina tūlītēju griezes momentu pēc pieprasījuma.

Drošība

 • LEXUS SAFETY SYSTEM+

  Labsajūta, kas ir katra Lexus pamatā, ir pacelta jaunā līmenī un ir ietverta NX standarta aprīkojumā. Jaunākā Lexus Safety System+ ir kā tavs personīgais stūrmanis, kas pasargā tevi jebkurā braukšanas situācijā — gan pilsētas satiksmē, gan uz šosejas, gan dienā, gan naktī, krustojumos, līkumos vai joslu maiņas laikā ar tehnoloģijām, kas iezīmē jaunu ēru negadījumu novēršanā. NX arī palīdz padarīt braukšanu drošāku krustojumos, nosakot no kreisās vai labās puses tuvojošos transportlīdzekļus, kas var atrasties aklajās zonās, un brīdina vadītāju. 

 • SADURSMES NOVĒRŠANAS SISTĒMA/AVĀRIJAS STŪRĒŠANAS PALĪGSISTĒMA

  Sadursmes novēršanas sistēma ne tikai nosaka velosipēdistus dienas laikā un gājējus naktī, bet var noteikt velosipēdistus naktī un palīdzēs novērst sadursmes krustojumos un ar pretimbraucošiem transportlīdzekļiem un gājējiem. Ja sistēma uzskata, ka sadursmes iespējamība ir augsta, tā automātiski aktivizē bremzes, lai palīdzētu izvairīties no sadursmes vai samazinātu bojājumus sadursmes gadījumā. Ja gājējs atrodas ļoti tuvu tavai braukšanas trajektorijai vai ir tev ceļā, NX ietvertā avārijas stūrēšanas palīgsistēma veiks asistējošas stūrēšanas darbības, lai uzlabotu automobiļa stabilitāti un novērstu nejaušu izbraukšanu no joslas.

 • DINAMISKĀ RADARA KRUĪZA KONTROLE

  Sistēma izmanto milimetru viļņu radara sensoru un kameru, lai noteiktu priekšā braucošo transportlīdzekli un uzturētu atbilstošu attālumu. Ja priekšā braucošais transportlīdzeklis apstājas, NX arī apstāsies. Kad transportlīdzeklis atkal uzsāks kustību, to darīs arī NX. Sistēma ātrāk nosaka joslā iebraucošus transportlīdzekļus un automātiski pielāgo ātrumu līkumos. Dinamiskā radara kruīza kontrole arī neļaus automobilim ietriekties lēnākā transportlīdzeklī, kas brauc pa ārējo joslu. Un, braucot aiz lēnāka transportlīdzekļa, tiks veikta iepriekšēja ātruma uzņemšana, kad norādīsi, ka vēlies veikt apdzīšanu. Iebraucot joslā, kurā priekšā brauc lēns transportlīdzeklis, tiks veikta iepriekšēja ātruma samazināšana.

Uzlabotā joslas ievērošanas palīgsistēma palīdz noturēt NX joslas centrā, izmantojot “joslas centrēšanas” un “dabiskas joslas izsekošanas” funkcionalitāti. Tās uzlabotā līkumu pārvaldības funkcija sniedz palīdzību līkumos. Uz automaģistrālēm, aktivizējot pagrieziena signālu, šī funkcija ļauj NX veikt vadītāja ierosinātu joslas maiņu, izmantojot dinamisko radara kruīza kontroli. Pārraugot priekšā esošo ceļu, tā kontrolē stūrēšanu, paātrinājumu un palēninājumu.

Iedvesmojoties no japāņu Shoji durvju graciozitātes, NX ar slēdzi aktivizējamā durvju atvēršanas sistēma e-Latch ļauj atvērt durvis ar vienu vienkāršu kustību. Jaunums NX modelī  —e-Latch ar drošas izkāpšanas palīgsistēmu, kas aprīkots ar elektroniski aktivizējamām durvju slēdzenēm, kuras kopā ar aklo zonu monitoru automātiski neļauj atvērt durvis, ja no aizmugures tuvojas transportlīdzeklis.

Papildus ārkārtīgi drošajai pasažieru drošības kamerai, pasažieru aizsardzību nodrošina astoņi uzlaboti drošības spilveni. Divpakāpju drošības spilvens un ceļgalu drošības spilvens vadītājam; vienpakāpes drošības spilvens priekšējam pasažierim; centrālais drošības spilvens, lai samazinātu kontaktu starp vadītāju un priekšējo pasažieri; sānu drošības spilveni priekšējiem sēdekļiem un aizkarveida drošības spilveni salona garumā abās salona pusēs.

Ekspresīvs dizains

 • JAUNA ZĪMOLAM RAKSTURĪGĀ RESTE

  Jaunākajam NX mūsu dizaineri bija apņēmības pilni radīt izteiksmīgu, jaunu izskatu. Ir izstrādāts dinamiskāks režģis ar integrētu rāmi, un jaunais dizains ne tikai veicina svara samazināšanu, bet arī izceļ automobiļa dinamisko tēlu. Intriģējoša restes raksta izveidei tika izstrādātas slaidas U formas detaļas. Visbeidzot vertikālais dizains apvienojumā ar trīskāršiem šķēlumiem tās apakšā nodrošina uzlabotu dzesēšanas veiktspēju.

 • ČETRKĀRŠAS LED GAISMAS / PILNIE DIENAS GAITAS LUKTURI (DRL)

  Satriecošajiem, 4-projektoru četrkāršajiem LED lukturiem ir melns korpuss, kas rada patiesu atšķirību. Katru gaismu izceļ Lexus raksturīgie dienas gaitas lukturi (DRL).

 • JAUNI LEXUS SPĀRNU SĀNU GABARĪTLUKTURI / JAUNS LEXUS LOGO

  Aizmugurē ir izveidoti jauni, stilīgi Lexus raksturīgie spārnu sānu gabarītlukturi ar raksturīgo L formas dizainu, kas plešas visā jaunā NX platumā. Radot modernu, jaunu izskatu, pārveidotais LEXUS logo atrodas transportlīdzekļa centrā.

Jaunā NX priekšējie sēdekļi ir pārveidoti, lai nodrošinātu augstākās klases pieejamību un vadāmību, kā arī lielisku atbalstu un papildu komfortu, piemēram, sēdekļu apsildi un ventilāciju. Lai nodrošinātu pareizu ergonomisku atbalstu ķermeņa vidusdaļā, sēdekļa sānos ir izveidota ieliekta forma, kas samazina elkoņa kontaktu, izmantojot stūri, pārnesumu sviru vai viduskonsoles vāku. Visbeidzot sēdekļa sānu augstums ir saglabāts zems, lai nodrošinātu ērtu iekāpšanu un izkāpšanu.

Tā kā stūre un pārnesumu pārslēgs var būtiski ietekmēt braukšanas pieredzi, dizaineri sadarbojās ar Lexus "Takumi", lai rūpīgi pilnveidotu šos saskares punktus. Īpaša uzmanība tika pievērsta stūres formai un šķērsgriezumam, lai nodrošinātu izcilu sajūtu un uzlabotu stūres stabilitāti. Tika pārveidoti arī īkšķu balsti un skārienjutīgie slēdži.

Praktisks, salokāms aizmugurējais sēdeklis ar 60:40 sadalījumu ir iekļauts visu jauno NX modeļu standartaprīkojumā, kas ļauj ērti novietot lielākus priekšmetus, piemēram, sacīkšu velosipēdus vai vējdēļus. Kad visi aizmugurējie sēdekļi ir nolocīti, ir vieta apjomīgu priekšmetu pārvadāšanai.

INOVATĪVĀ TEHNOLOĢIJA

 • 14 COLLU SKĀRIENEKRĀNS

  Daudz ātrāks un vienkāršāk lietojams — NX piedāvā uzlabotu izšķirtspēju gan Lexus Link Connect ar mākoņa navigāciju, gan Lexus Link Pro ar iegultu hibrīda navigāciju (14 collu skārienekrāns). Lexus multivides sistēma ir pirmā šāda veida sistēma, kas izmanto mākoņa navigāciju, lai regulāri atjauninātu kartes un satiksmes datus. Lieliski novietots ērtai lietošanai brauciena laikā, 14 collu augstas izšķirtspējas skārienekrāns ir viens no lielākajiem, kāds ir pieejams, un tas ļauj netraucēti piekļūt informācijai, piemēram, navigācijai, audio un klimata kontrolei. Savienotie pakalpojumi un cita programmatūra NX tiek regulāri atjaunināta, izmantojot bezvadu tehnoloģiju, kas vienmēr nodrošina jaunāko savienoto pieredzi. 

 • LEXUS LINK+ SAVIENOTIE PAKALPOJUMI

  Laipni lūdzam lietotnē Lexus Link+ — jaunā savienojamības pasaulē, kas izveidota, lai papildinātu mūsu unikālo Omotenashi pakalpojumu pieredzi. Tā viedās un īpaši pielāgotās funkcijas palīdz tev plānot braucienu, atrast autostāvvietu, ieplānot servisa apmeklējumu vai pat uzlabot braukšanas stilu. Pārveido savu laiku ar NX, izmantojot tādus pakalpojumus kā:

  • Braukšanas analītika: seko līdzi taviem braucieniem, braukšanas stilam un ļauj ierakstīt darījumu braucienus
  • Hibrīda vadīšanas ieteikumi: palīdz tev efektīvāk vadīt savu NX 350h
  • Auto atrašana: atrod tavu Lexus un sniedz norādes uz to
  • Nosūtīt uz automobili: ļauj ieplānot maršrutu citā ierīcē un nosūtīt to uz savu Lexus, savukārt “Nosūtīt navigācijas norādes uz tālruni” sniedz navigācijas norādes galamērķa sasniegšanai ar kājām.
  • eCare: ļauj pārvaldīt NX apkopi
  • Brīdinājuma lampiņas: izskaidro katras brīdinājuma lampiņas nozīmi un veicamās darbības
  • Automobiļa statuss: paziņo, ja nav aizvērti automobiļa logi vai nav izslēgti priekšējie lukturi. Tas ļauj arī apskatīt, vai automobilis ir aizslēgts
  • Akumulatora palīgs: uzrauga automobiļa 12 V akumulatora uzlādes līmeni
  • Attālinātās funkcijas: attālināti atkausē vējstiklu, aktivizē avārijas gaismas vai aizslēdz un atslēdz NX, esot mājās.
 • 17 SKAĻRUŅU MARK LEVINSON® SKAŅA

  Jaunā Mark Levinson® Premium Surround 17 skaļruņu sistēma, kas pieejama NX 350h Luxury un F SPORT, ir pielāgota NX akustiskajām īpašībām. Tā nodrošina lielisku 7.1 kanālu digitālās mājas kinozāles pieredzi, ko uzlabo Clari-Fi™, kas atjauno MP3 digitālās saspiešanas laikā zaudēto skaņu. Lai uzlabotu skaņu, 25 cm lielais aizmugurējais sabvūfers ir paslēpts 20 litru nodalījumā zem bagāžas klāja, gluži kā mājas hi-fi sistēmas skaļrunis, nesamazinot vietu bagāžas nodalījumā. Visu modeļu standarta aprīkojumā ir iekļauta 10 skaļruņu augstākās kvalitātes audiosistēma. Tai ir FM RDS uztvērējs, digitālā audio apraide un Bluetooth savienojums, un tā piedāvā izteiktāku skaņas precizitāti ar lieliem skaļruņiem priekšējās durvīs.

Transportlīdzekļa dati tiek krāsaini projicēti tieši uz vējstikla. Šis lielais 10 collu Head-Up displejs ļauj pārbaudīt datus, tostarp navigāciju, drošības funkcijas, automobiļa informāciju vai audio iestatījumus, nenovēršot acis no ceļa. Tā darbība ir nemanāma, pateicoties skārienslēdžiem uz stūres.

Lai atvieglotu braukšanu šaurās vietās, papildaprīkojumā pieejamais panorāmas skata monitors nodrošina gandrīz 360° skatu ap visu automobili. Tas arī izveido virtuālu NX 3D attēlu ar norādēm ekrānā, kas palīdz manevrēt pilsētā.

Īpaši ātras un responsīvas, ar tālvadības pulti vadāmas bagāžas nodalījuma durvis nodrošina ērtības, it īpaši, ja rokas ir pilnas ar iepirkumu maisiem. Ja atslēga atrodas kabatā vai somā, vienkārši novietojiet kāju zem aizmugurējā bufera, lai atvērtu vai aizvērtu bagāžas nodalījuma durvis.

Izmēģini NX

Piesaki testa braucienu ar Lexus NX un izbaudi patiesi patīkamu braucienu.

Izvēlies sev piemērotāko aprīkojuma līmeni un dzinēju

Izvēlies aprīkojuma līmeni

7 papildus

Šiem kritērijiem neatbilst neviens automobilis; lūdzu, maini meklēšanas nosacījumus

 • NX - Comfort - 5 DURVJU PILSĒTAS SUV

  NX Comfort

  Hibrīds
  5 DURVJU PILSĒTAS SUV
  • +
   18" frēzēti vieglmetāla diski, 15 spieķi, 235/60 R18 riepas
  • +
   Automātisko tālo gaismu funkcija (AHB)
  • +
   Dinamiskā kruīza kontrole ar radaru (DRCC), visi ātrumi

  Izvēlies šo dzinēju

  No

  54 300 €

  e-CVT | Priekšējo riteņu piedziņa
  • CO₂
   129 - 133 g/km
  • Patēriņš
   5.7 - 5.9 l/100km

  No

  55 600 €

  e-CVT | Pilnpiedziņa
  • CO₂
   135 - 146 g/km
  • Patēriņš
   6 - 6.4 l/100km
 • NX - Business - 5 DURVJU PILSĒTAS SUV

  NX Business

  Hibrīds
  5 DURVJU PILSĒTAS SUV
  • +
   18" frēzēti vieglmetāla diski, 15 spieķi, 235/60 R18 riepas
  • +
   Inteliģentie stāvvietā novietošanas sensori (IPS), priekšā un aizmugurē
  • +
   Aklās zonas monitors (BSM)

  Izvēlies šo dzinēju

  No

  58 100 €

  e-CVT | Priekšējo riteņu piedziņa
  • CO₂
   129 - 133 g/km
  • Patēriņš
   5.7 - 5.9 l/100km

  No

  59 400 €

  e-CVT | Pilnpiedziņa
  • CO₂
   136 - 146 g/km
  • Patēriņš
   6 - 6.4 l/100km
 • NX - Executive - 5 DURVJU PILSĒTAS SUV

  NX Executive

  Hibrīds
  5 DURVJU PILSĒTAS SUV
  • +
   18" frēzēti vieglmetāla diski, 15 spieķi, 235/60 R18 riepas
  • +
   Inteliģentie stāvvietā novietošanas sensori (IPS), priekšā un aizmugurē
  • +
   Aklās zonas monitors (BSM)

  Izvēlies šo dzinēju

  No

  63 200 €

  e-CVT | Priekšējo riteņu piedziņa
  • CO₂
   129 - 133 g/km
  • Patēriņš
   5.7 - 5.9 l/100km

  No

  64 500 €

  e-CVT | Pilnpiedziņa
  • CO₂
   136 - 146 g/km
  • Patēriņš
   6 - 6.4 l/100km

  No

  72 000 €

  e-CVT | AWD Plug-in Hybrid
  • CO₂
   22 - 26 g/km
  • Patēriņš
   1 - 1.1 l/100km
 • NX - Business Plus - 5 DURVJU PILSĒTAS SUV

  NX Business Plus

  Hibrīds
  5 DURVJU PILSĒTAS SUV
  • +
   18" frēzēti vieglmetāla diski, 15 spieķi, 235/60 R18 riepas
  • +
   Inteliģentie stāvvietā novietošanas sensori (IPS), priekšā un aizmugurē
  • +
   Aklās zonas monitors (BSM)

  Izvēlies šo dzinēju

  No

  68 200 €

  e-CVT | AWD Plug-in Hybrid
  • CO₂
   21 - 26 g/km
  • Patēriņš
   0.9 - 1.1 l/100km
 • NX - F SPORT - 5 DURVJU PILSĒTAS SUV

  NX F SPORT

  Hibrīds
  5 DURVJU PILSĒTAS SUV
  • +
   20" vieglmetāla diski, F SPORT dizains, 235/50 R20 palielinātas mobilitātes riepas (Run-flat)
  • +
   Aizmugures buferis, F SPORT dizains
  • +
   Inteliģentie stāvvietā novietošanas sensori (IPS), priekšā un aizmugurē

  Izvēlies šo dzinēju

  No

  70 600 €

  e-CVT | Pilnpiedziņa
  • CO₂
   143 - 146 g/km
  • Patēriņš
   6.3 - 6.4 l/100km

  No

  77 600 €

  e-CVT | AWD Plug-in Hybrid
  • CO₂
   25 - 26 g/km
  • Patēriņš
   1.1 - 1.1 l/100km
 • NX - Luxury - 5 DURVJU PILSĒTAS SUV

  NX Luxury

  Hibrīds
  5 DURVJU PILSĒTAS SUV
  • +
   20" frēzēti vieglmetāla diski, 20 spieķi, palielinātas mobilitātes riepas (Run-flat) 235/50 R20
  • +
   Inteliģentie stāvvietā novietošanas sensori (IPS), priekšā un aizmugurē
  • +
   Priekšējie lukturi, četru LED

  Izvēlies šo dzinēju

  No

  71 400 €

  e-CVT | Pilnpiedziņa
  • CO₂
   144 - 146 g/km
  • Patēriņš
   6.3 - 6.4 l/100km

  No

  77 300 €

  e-CVT | AWD Plug-in Hybrid
  • CO₂
   25 - 26 g/km
  • Patēriņš
   1.1 - 1.1 l/100km
 • NX - F SPORT S - 5 DURVJU PILSĒTAS SUV

  NX F SPORT S

  Hibrīds
  5 DURVJU PILSĒTAS SUV
  • +
   20" vieglmetāla diski, Black F SP20" vieglmetāla diski, Black F SPORT dizains, 235/50 R20 palielinātas mobilitātes riepas (Run-flat)
  • +
   Aizmugures buferis, F SPORT dizains
  • +
   Inteliģentie stāvvietā novietošanas sensori (IPS), priekšā un aizmugurē

  Izvēlies šo dzinēju

  No

  73 000 €

  e-CVT | Pilnpiedziņa
  • CO₂
   143 - 146 g/km
  • Patēriņš
   6.3 - 6.4 l/100km

  No

  78 800 €

  e-CVT | AWD Plug-in Hybrid
  • CO₂
   25 - 26 g/km
  • Patēriņš
   1.1 - 1.1 l/100km
Funkcijas ir atkarīgas no izvēlētā aprīkojuma līmeņa.
Cenā iekļauta norādītā virsbūves krāsa.

Skatīt vairāk

 • ATPŪTIETIES UN UZLĀDĒJIETIES

  Uzziniet, kādas ir NX 450h+ Plug-in hibrīda Lexus mājas uzlādes stacijas un Eiropas mēroga uzlādes staciju tīkla priekšrocības, kurām varat piekļūt, izmantojot lietotni Lexus Link+.

 • SAJŪTIET VĒL VAIRĀK KONTROLES

  Atklājiet, kā pilsētas ainavai būs nepieciešams krasi mainīties, lai risinātu nākotnes mobilitātes problēmas.

 • PIECZVAIGŽŅU DROŠĪBA

  Neatkarīgā transportlīdzekļu drošības testu organizācija Euro NCAP piešķīrusi pilnīgi jaunajam Lexus NX augstāko jeb piecu zvaigžņu novērtējumu.