1. Automobiļu klāsts
 2. NX
Ātrā atlase
Ātrā atlase
Sākot no
52 400 €

CO₂

22 g/km

Patēriņš

1 l/100km
Jaunais Lexus NX ir nepārspēts visās jomās. Pateicoties tā izteiksmīgajam izskatam un intuitīvajām tehnoloģijām, NX sniedz patiešām aizraujošu braukšanas pieredzi. Izvēlies pašuzlādes vai uzlādējamu hibrīdu un brauc līdz 97 kilometriem elektriskajā režīmā.  

NX GALERIJA

Attēli ir ilustratīvi. Lai uzzinātu precīzu konfigurāciju, lūdzu, sazinies ar Lexus pārstāvniecību.

VEIKTSPĒJA

KLASĒ VADOŠĀS HIBRĪDA UN PLUG-IN HIBRĪDA SPĒKA PIEDZIŅAS

Aprīkots ar modernākajām Lexus Plug-In hibrīda un Lexus pašuzlādes hibrīda spēka piedziņām, kas šodien ir pieejamas, jaunais NX ir ekonomiskāks un videi draudzīgāks nekā vidēja izmēra SUV ar benzīna vai dīzeļdzinēju. Ar vairāk nekā 15 gadu pieredzi inovatīvās elektrifikācijas jomā, Lexus pašuzlādes hibrīds nodrošina NX 350h lielāku jaudu, paātrinājumu un vienlaikus arī labāko ekonomiju un zemāko izmešu daudzumu savā klasē. Paplašinot Lexus Electrified spēka piedziņas klāstu, NX 450h+ nosaka jaunu standartu Plug-in hibrīdiem. Pārsteidzošs ir ne tikai 80 km braukšanas diapazons pilsētā elektromobiļa (EV) nulles izmešu režīmā, bet arī 306 DIN ZS jauda un straujais paātrinājums. Tā ir klasē vadošā hibrīda efektivitāte - kad akumulators ir izlādējies, netiks zaudēta bagāžas nodalījuma vieta vai degvielas tvertnes ietilpība.

TAZUNA KABĪNE                                                                             

Jaunajā NX ir ieviests pārsteidzošais “Tazuna” koncepts, kas pirmo reizi tika demonstrēts LF-30 dizaina pētījumā. Radīts, lai sniegtu uzmundrinošu braukšanas pieredzi, maksimāli palielinot saskarsmi ar priekšā esošo ceļu un stūri Jūsu rokās, NX vadītāja kabīni iedvesmojis veids, kā jātnieki ir savienoti ar zirgiem caur grožiem (Tazuna).

BRAUKŠANAS REŽĪMA IZVĒLE                                                                              

Braukšanas režīma izvēle, kas atrodas netālu no stūres, ļauj vadītājiem izvēlēties starp Eco, Normal un Sport režīmu, lai palielinātu automobiļa efektivitāti, dinamiku vai izsmalcinātību. Līdz ar Eco un Normal režīmiem jaunajam NX F SPORT ir pieejami arī Custom, Sport S un Sport S+ režīmi.

Uz mūsu atzītās Global Architecture K platformas veidotais NX nodrošina daudzus dinamiskus uzlabojumus, tostarp uzlabotu saķeri un atsaucību. Platāka šķērsbāze un zemāks smaguma centrs nodrošina izcilu vadāmību un stabilitāti. Veicinot izsmalcinātību un vadāmību, Lexus inženieri uzlaboja lāzera skrūvju metināšanu, adhezīvu savienošanu, jumta pastiprinājumus, dubultās dzinēja pārsega slēdzenes un augstas stiepes tērauda stiprinājumus. Lai samazinātu svaru, spārnu un dzinēja pārsega izveidē tika izmantots alumīnijs.

Lai nodrošinātu salona plašumu ar 500 l bagāžas telpu un zemu smaguma centru, NX 450h+ jaudīgais 18,1 kW litija jonu akumulators ir uzstādīts zem grīdas. Šajā jaunajā akumulatoru komplektā tiek izmantoti 96 augstas ietilpības litija jonu akumulatoru elementi, sniedzot klasē vadošo kombinēto nobraukumu 65 km (80 km pilsētā) elektromobiļa (EV) režīmā. Šis litija jonu akumulators, kas izstrādāts tieši NX 350h modelim un uzstādīts zem aizmugurējiem sēdekļiem, nodrošina gan salona ietilpību, gan lielisku braukšanas pieredzi. Vieglie elementi uzlabo uzlādes veiktspēju, un to kompaktums un dzesēšanas sistēma ir optimizēta.

Pilnpiedziņas modeļos E-FOUR nodrošina nevainojamu veiktspēju un pārliecinošu saķeri nelīdzenā reljefā. Inovatīvajai E-FOUR piedziņai ir pievienots un uz aizmugurējās ass uzstādīts 54 DIN ZS elektromotors, kas nodrošina tūlītēju griezes momentu pēc pieprasījuma.

Drošība

LEXUS SAFETY SYSTEM+

Jaunākā Lexus Safety System+ ir kā Jūsu otrais pilots, pasargājot Jūs jebkurā braukšanas situācijā – neatkarīgi no tā, vai tas notiek pilsētas satiksmē vai uz automaģistrāles, dienā vai naktī, krustojumos, līkumos vai joslas maiņas laikā. Izmantojot tehnoloģiju, kas iezīmē jaunu laikmetu negadījumu novēršanā, modernizētā sadursmes novēršanas sistēma, piemēram, tagad var parādīt motociklus dienas laikā un naktī – arī gājējus.

DROŠAS IZKĀPŠANAS PALĪGSISTĒMA (SEA)

Drošas izkāpšanas palīgs izmanto aklās zonas monitoru, lai sekotu satiksmei, piemēram, automobiļiem un velosipēdistiem, kas tuvojas no aizmugures, un, ja nepieciešams, izmanto e-fiksāciju, lai turētu durvis aizvērtas, tādējādi samazinot durvju atvēršanas negadījumus līdz pat 95%.

DAUDZINFORMĀCIJAS DISPLEJS

7 collu krāsainais TFT (plānās plēves tranzistora) displejs ir integrēts galvenajos braukšanas mērinstrumentos un informē par visiem svarīgākajiem datiem, ieskaitot brīdinājumus par drošību un navigācijas norādījumus. Dinamiskākai braukšanas pieredzei displejs arī pielāgos savu izskatu un saturu atkarībā no tā, vai esat Normal, Eco vai Sport režīmā.

Papildus ārkārtīgi drošajai pasažieru drošības kamerai, pasažieru aizsardzību nodrošina astoņi uzlaboti drošības spilveni. Divpakāpju drošības spilvens un ceļgalu drošības spilvens vadītājam; vienpakāpes drošības spilvens priekšējam pasažierim; centrālais drošības spilvens, lai samazinātu kontaktu starp vadītāju un priekšējo pasažieri; sānu drošības spilveni priekšējiem sēdekļiem un aizkarveida drošības spilveni salona garumā abās salona pusēs.

Ekspresīvs dizains

JAUNA ZĪMOLAM RAKSTURĪGĀ RESTE

Jaunākajam NX mūsu dizaineri bija apņēmības pilni radīt izteiksmīgu, jaunu izskatu. Ir izstrādāts dinamiskāks režģis ar integrētu rāmi, un jaunais dizains ne tikai veicina svara samazināšanu, bet arī izceļ automobiļa dinamisko tēlu. Intriģējoša restes raksta izveidei tika izstrādātas slaidas U formas detaļas. Visbeidzot vertikālais dizains apvienojumā ar trīskāršiem šķēlumiem tās apakšā nodrošina uzlabotu dzesēšanas veiktspēju.

ČETRKĀRŠAS LED GAISMAS / PILNĪGI DIENAS GAITAS LUKTURI (DRL)

Satriecošajiem, 4-projektoru četrkāršajiem LED lukturiem ir melns korpuss, kas rada patiesu atšķirību. Katru gaismu izceļ Lexus raksturīgie dienas gaitas lukturi (DRL).

JAUNI LEXUS SPĀRNU SĀNU GABARĪTLUKTURI / JAUNS LEXUS LOGO

Aizmugurē ir izveidoti jauni, stilīgi Lexus raksturīgie spārnu sānu gabarītlukturi ar raksturīgo L formas dizainu, kas plešas visā jaunā NX platumā. Radot modernu, jaunu izskatu, pārveidotais LEXUS logo atrodas transportlīdzekļa centrā.

Jaunā NX priekšējie sēdekļi ir pārveidoti, lai nodrošinātu augstākās klases pieejamību un vadāmību, kā arī lielisku atbalstu un papildu komfortu, piemēram, sēdekļu apsildi un ventilāciju. Lai nodrošinātu pareizu ergonomisku atbalstu ķermeņa vidusdaļā, sēdekļa sānos ir izveidota ieliekta forma, kas samazina elkoņa kontaktu, izmantojot stūri, pārnesumu sviru vai viduskonsoles vāku. Visbeidzot sēdekļa sānu augstums ir saglabāts zems, lai nodrošinātu ērtu iekāpšanu un izkāpšanu.

Tā kā stūre un pārnesumu pārslēgs var būtiski ietekmēt braukšanas pieredzi, dizaineri sadarbojās ar Lexus "Takumi", lai rūpīgi pilnveidotu šos saskares punktus. Īpaša uzmanība tika pievērsta stūres formai un šķērsgriezumam, lai nodrošinātu izcilu sajūtu un uzlabotu stūres stabilitāti. Tika pārveidoti arī īkšķu balsti un skārienjutīgie slēdži.

Praktisks, salokāms aizmugurējais sēdeklis ar 60:40 sadalījumu ir iekļauts visu jauno NX modeļu standartaprīkojumā, kas ļauj ērti novietot lielākus priekšmetus, piemēram, sacīkšu velosipēdus vai vējdēļus. Kad visi aizmugurējie sēdekļi ir nolocīti, ir vieta apjomīgu priekšmetu pārvadāšanai.

INOVATĪVĀ TEHNOLOĢIJA

PANORĀMAS JUMTS

Iespaidīgais panorāmas stikla jumts, kas pieejams kombinācijā ar jumta reliņiem, tagad ir arī atverams. Nodrošinot gan papildu augstumu, gan saules gaismas ieplūšanu salonā, tas ir aprīkots ar elektrisku, bīdāmu žalūziju, lai cīnītos pret intensīvu saules gaismu. Ir pieejama arī elektriska, noliecama un bīdāma stikla jumta lūka, kas jaunajam NX piešķir brīvības, plašuma un papildu gaismas sajūtu.

ELEKTRISKAS BAGĀŽAS NODALĪJUMA DURVIS

Īpaši ātras un responsīvas, ar tālvadības pulti vadāmas bagāžas nodalījuma durvis nodrošina ērtības, it īpaši, ja Jūsu rokas ir pilnas ar iepirkumu maisiem. Ja atslēga atrodas Jūsu kabatā vai somā, vienkārši novietojiet kāju zem aizmugurējā bufera, lai atvērtu vai aizvērtu bagāžas nodalījuma durvis.

MAIŅSTRĀVAS (AC) LĀDĒTĀJA PIESLĒGVIETA

NX 450h+ ir aprīkots ar maiņstrāvas (AC) uzlādes pieslēgvietu aizmugures labajā ceturtdaļā, kā arī iebūvētu lādētāju ar maksimālo jaudu 6,6 kW.

Transportlīdzekļa dati tiek krāsaini projicēti tieši uz vējstikla. Šis lielais 10 collu Head-Up displejs ļauj pārbaudīt datus, tostarp navigāciju, drošības funkcijas, automobiļa informāciju vai audio iestatījumus, nenovēršot acis no ceļa. Tā darbība ir nemanāma, pateicoties skārienslēdžiem uz stūres.

S-Flow klimata kontrole inteliģenti pārvalda NX iekšējo klimatu atbilstoši apkārtējās vides apstākļiem, nodrošinot izcilu komfortu un degvielas ekonomiju.

Vēl vairāk sasaistes

LEXUS LINK – PIESLĒGTIE PAKALPOJUMI

Laipni lūgti Lexus Link lietotnē – jaunā savienojamības pasaulē, kas veidota, lai papildinātu mūsu unikālo “Omotenashi” pakalpojumu pieredzi. Tās viedās un individuāli veidotās funkcijas palīdz plānot braucienus, atrast stāvvietu, ieplānot apkopi vai pat uzlabot braukšanas stilu. Atklājiet tādus pakalpojumus kā:

 • Braukšanas analītika: seko līdzi Jūsu braucieniem, braukšanas stilam un ļauj fiksēt komandējumus.
 • Hibrīda ieteikumi: palīdz uzlabot Jūsu elektrificēto braukšanas stilu.
 • Atrast manu automobili: atrod un parāda ceļu līdz Jūsu Lexus.
 • eCare: ļauj pārvaldīt NX servisu un apkopi.
 • Brīdinājuma signāli: izskaidro katra brīdinājuma signāla nozīmi un darbības, kas Jums jāveic.
 • Automobiļa statuss: paziņo, ja esat atstājis atvērtus automobiļa logus vai aizmirsis izslēgt lukturus. Varat arī pārbaudīt, vai Jūsu automobilis ir aizslēgts.
 • Palīdzība nelaimes gadījumos: atkarībā no avārijas smaguma, informē Jūsu ārkārtas kontaktpersonas.
 • Uzlādes līmeņa indikators: uzrauga Jūsu automobiļa 12V akumulatora uzlādes līmeni.
 • Attālinātā klimata kontrole: visi NX modeļi piedāvā gaisa kondicionēšanas, stūres un sēdekļu apsildes, salona temperatūras regulēšanas tālvadību.

17 SKAĻRUŅU MARK LEVINSON® SKAŅA

Jaunā Mark Levinson® Premium Surround 17 skaļruņu sistēma, kas pieejama NX 350h Luxury un F SPORT, ir pielāgota NX akustiskajām īpašībām. Tā nodrošina lielisku 7.1 kanālu digitālās mājas kinozāles pieredzi, ko uzlabo Clari-Fi™, kas atjauno MP3 digitālās saspiešanas laikā zaudēto skaņu. Lai uzlabotu skaņu, 25 cm lielais aizmugurējais sabvūfers ir paslēpts 20 litru nodalījumā zem bagāžas klāja, gluži kā mājas hi-fi sistēmas skaļrunis, nesamazinot vietu bagāžas nodalījumā. Visu klašu standarta aprīkojumā ir iekļauta 10 skaļruņu augstākās kvalitātes audiosistēma. Tai ir FM RDS uztvērējs, digitālā audio apraide un Bluetooth savienojums, un tā piedāvā izteiktāku skaņas precizitāti ar lieliem skaļruņiem priekšējās durvīs.

LEXUS LINK MULTIMEDIA

Daudz ātrāk un vienkāršāk lietojama, ar uzlabotu izšķirtspēju gan 9,8'' (Lexus Link Connect ar mākoņa navigāciju), gan lielajiem 14'' skārienekrāniem (Lexus Link Pro ar iekļautu hibrīda navigāciju), Lexus Link Multimedia ir pirmā šāda veida sistēma, kas izmanto mākoņa navigāciju, lai regulāri atjauninātu kartes un satiksmes datus.

Mākslīgais intelekts un mākonis darbojas kopā atjautīgajā Lexus balss palīgā, kas ļauj izvairīties no nepieciešamības cīnīties ar pogām, kamēr Jūs koncentrējaties uz ceļu. Jaunizveidotais “Hey Lexus” balss palīgs saprot dabisko valodu un tādu paziņojumu kontekstu kā “es esmu izsalcis” vai “man ir auksti” un var pat atpazīt, kurš pasažieris runā. Jūs varat aktivizēt transportlīdzekļa funkcijas, piemēram, apkārtējā apgaismojuma pielāgošanu vai meklēšanu internetā, nenoņemot rokas no stūres.

Jūs varat uzlādēt saderīgus viedtālruņus vai citas elektroniskas ierīces, izmantojot induktīvo bezvadu akumulatora lādētāju. Par 50% ātrāks nekā iepriekš, tas ir ērti novietots ar parocīgu glabāšanas nodalījumu apakšā. Lai ierīces būtu uzlādētas un savienotas, NX ir 4 USB kontaktligzdas (priekšpusē: 1 A-tipa + 1 C-tipa, aizmugurē: 2 C-tipa).

Izmēģini NX

Piesaki testa braucienu ar Lexus NX un izbaudi patiesi patīkamu braucienu.

 

1. Izvēlieties dzinēju
1. Izvēlieties dzinēju

3 papildus

3 papildus

 • NX 350h Hybrid FWD

  2.5 Lexus Hybrid Drive Hibrīds - benzīns

  e-CVT | 4X2

  Rādīt vairāk Rādīt mazāk

  129 g/km

  CO₂

  5.7 l/100km

  Patēriņš

  Rādīt vairāk Rādīt mazāk

 • NX 350h Hybrid AWD

  2.5 Lexus Hybrid Drive Hibrīds - benzīns

  e-CVT | 4X4

  Rādīt vairāk Rādīt mazāk

  135 g/km

  CO₂

  6 l/100km

  Patēriņš

  Rādīt vairāk Rādīt mazāk

 • NX 450h+ Plug-in AWD

  2.5 Lexus Plug-in Hybrid Hibrīds - benzīns

  e-CVT | AWD PHEV

  Rādīt vairāk Rādīt mazāk

  22 g/km

  CO₂

  1 l/100km

  Patēriņš

  Rādīt vairāk Rādīt mazāk

2. Izvēlies aprīkojuma līmeni
2. Izvēlies aprīkojuma līmeni

12 papildus

12 papildus

 • NX - Comfort - SUV 5-Doors
  Comfort

  SUV 5-Doors

  No

  52400.0

  • 18" frēzēti vieglmetāla diski, 15 spieķi, 235/60 R18 riepas
  • Priekšējie lukturi, Bi-LED
  • Automātisko tālo gaismu funkcija (AHB)
  • Dinamiskā kruīza kontrole ar radaru (DRCC), visi ātrumi
  • Lexus Safety System+
  • 9,8" skārienekrāns
  • Lexus Link Cloud iegultā navigācija
  • Premium audiosistēma ar 10 skaļruņiem

  Rādīt vairāk Rādīt mazāk

 • NX - Business - SUV 5-Doors
  Business

  SUV 5-Doors

  No

  57500.0

  • 18" frēzēti vieglmetāla diski, 15 spieķi, 235/60 R18 riepas
  • Inteliģentie stāvvietā novietošanas sensori (IPS), priekšā un aizmugurē
  • Priekšējie lukturi, Bi-LED
  • Aklās zonas monitors (BSM)
  • Automātisko tālo gaismu funkcija (AHB)
  • Brīdinājums par aizmugurē šķērsojošiem transportlīdzekļiem un bremzēšanas funkcija (RCTAB)
  • Dinamiskā kruīza kontrole ar radaru (DRCC), visi ātrumi
  • Lexus Safety System+

  Rādīt vairāk Rādīt mazāk

 • NX - Comfort - SUV 5-Doors
  Comfort

  SUV 5-Doors

  No

  53700.0

  • 18" frēzēti vieglmetāla diski, 15 spieķi, 235/60 R18 riepas
  • Priekšējie lukturi, Bi-LED
  • Automātisko tālo gaismu funkcija (AHB)
  • Dinamiskā kruīza kontrole ar radaru (DRCC), visi ātrumi
  • Lexus Safety System+
  • 9,8" skārienekrāns
  • Lexus Link Cloud iegultā navigācija
  • Premium audiosistēma ar 10 skaļruņiem

  Rādīt vairāk Rādīt mazāk

 • NX - Executive - SUV 5-Doors
  Executive

  SUV 5-Doors

  No

  62600.0

  • 18" frēzēti vieglmetāla diski, 15 spieķi, 235/60 R18 riepas
  • Inteliģentie stāvvietā novietošanas sensori (IPS), priekšā un aizmugurē
  • Priekšējie lukturi, Bi-LED
  • Aklās zonas monitors (BSM)
  • Automātisko tālo gaismu funkcija (AHB)
  • Brīdinājums par aizmugurē šķērsojošiem transportlīdzekļiem un bremzēšanas funkcija (RCTAB)
  • Dinamiskā kruīza kontrole ar radaru (DRCC), visi ātrumi
  • Lexus Safety System+

  Rādīt vairāk Rādīt mazāk

 • NX - F SPORT - SUV 5-Doors
  F SPORT

  SUV 5-Doors

  No

  68700.0

  • 20" vieglmetāla diski, F SPORT dizains, 235/50 R20 palielinātas mobilitātes riepas (Run-flat)
  • Aizmugures buferis, F SPORT dizains
  • Inteliģentie stāvvietā novietošanas sensori (IPS), priekšā un aizmugurē
  • Priekšējais buferis, F SPORT dizains
  • Priekšējie lukturi, četru LED
  • Zīmolam raksturīgā F raksta reste
  • Adaptīvā piekare (AVS)
  • Adaptīvā tālo gaismu sistēma (AHS)

  Rādīt vairāk Rādīt mazāk

 • NX - F SPORT S - SUV 5-Doors
  F SPORT S

  SUV 5-Doors

  No

  71100.0

  • 20" vieglmetāla diski, Black F SP20" vieglmetāla diski, Black F SPORT dizains, 235/50 R20 palielinātas mobilitātes riepas (Run-flat)
  • Aizmugures buferis, F SPORT dizains
  • Inteliģentie stāvvietā novietošanas sensori (IPS), priekšā un aizmugurē
  • Priekšējais buferis, F SPORT dizains
  • Priekšējie lukturi, četru LED
  • Zīmolam raksturīgā F raksta reste
  • Adaptīvā piekare (AVS)
  • Adaptīvā tālo gaismu sistēma (AHS)

  Rādīt vairāk Rādīt mazāk

 • NX - Luxury - SUV 5-Doors
  Luxury

  SUV 5-Doors

  No

  69500.0

  • 20" frēzēti vieglmetāla diski, 20 spieķi, palielinātas mobilitātes riepas (Run-flat) 235/50 R20
  • Inteliģentie stāvvietā novietošanas sensori (IPS), priekšā un aizmugurē
  • Priekšējie lukturi, četru LED
  • Adaptīvā tālo gaismu sistēma (AHS)
  • Aklās zonas monitors (BSM)
  • Brīdinājums par aizmugurē šķērsojošiem transportlīdzekļiem un bremzēšanas funkcija (RCTAB)
  • Brīdinājums par priekšā šķērsojošiem transportlīdzekļiem (FCTA)
  • Dinamiskā kruīza kontrole ar radaru (DRCC), visi ātrumi

  Rādīt vairāk Rādīt mazāk

 • NX - Business Plus - SUV 5-Doors
  Business Plus

  SUV 5-Doors

  No

  66300.0

  • 18" frēzēti vieglmetāla diski, 15 spieķi, 235/60 R18 riepas
  • Inteliģentie stāvvietā novietošanas sensori (IPS), priekšā un aizmugurē
  • Priekšējie lukturi, Bi-LED
  • Aklās zonas monitors (BSM)
  • Automātisko tālo gaismu funkcija (AHB)
  • Brīdinājums par aizmugurē šķērsojošiem transportlīdzekļiem un bremzēšanas funkcija (RCTAB)
  • Dinamiskā kruīza kontrole ar radaru (DRCC), visi ātrumi
  • Lexus Safety System+

  Rādīt vairāk Rādīt mazāk

 • NX - Executive - SUV 5-Doors
  Executive

  SUV 5-Doors

  No

  70100.0

  • 18" frēzēti vieglmetāla diski, 15 spieķi, 235/60 R18 riepas
  • Inteliģentie stāvvietā novietošanas sensori (IPS), priekšā un aizmugurē
  • Priekšējie lukturi, Bi-LED
  • Aklās zonas monitors (BSM)
  • Automātisko tālo gaismu funkcija (AHB)
  • Brīdinājums par aizmugurē šķērsojošiem transportlīdzekļiem un bremzēšanas funkcija (RCTAB)
  • Dinamiskā kruīza kontrole ar radaru (DRCC), visi ātrumi
  • Lexus Safety System+

  Rādīt vairāk Rādīt mazāk

 • NX - F SPORT - SUV 5-Doors
  F SPORT

  SUV 5-Doors

  No

  75700.0

  • 20" vieglmetāla diski, F SPORT dizains, 235/50 R20 palielinātas mobilitātes riepas (Run-flat)
  • Aizmugures buferis, F SPORT dizains
  • Inteliģentie stāvvietā novietošanas sensori (IPS), priekšā un aizmugurē
  • Priekšējais buferis, F SPORT dizains
  • Priekšējie lukturi, četru LED
  • Zīmolam raksturīgā F raksta reste
  • Adaptīvā piekare (AVS)
  • Adaptīvā tālo gaismu sistēma (AHS)

  Rādīt vairāk Rādīt mazāk

 • NX - F SPORT S - SUV 5-Doors
  F SPORT S

  SUV 5-Doors

  No

  76900.0

  • 20" vieglmetāla diski, Black F SP20" vieglmetāla diski, Black F SPORT dizains, 235/50 R20 palielinātas mobilitātes riepas (Run-flat)
  • Aizmugures buferis, F SPORT dizains
  • Inteliģentie stāvvietā novietošanas sensori (IPS), priekšā un aizmugurē
  • Priekšējais buferis, F SPORT dizains
  • Priekšējie lukturi, četru LED
  • Zīmolam raksturīgā F raksta reste
  • Adaptīvā piekare (AVS)
  • Adaptīvā tālo gaismu sistēma (AHS)

  Rādīt vairāk Rādīt mazāk

 • NX - Luxury - SUV 5-Doors
  Luxury

  SUV 5-Doors

  No

  75400.0

  • 20" frēzēti vieglmetāla diski, 20 spieķi, palielinātas mobilitātes riepas (Run-flat) 235/50 R20
  • Inteliģentie stāvvietā novietošanas sensori (IPS), priekšā un aizmugurē
  • Priekšējie lukturi, četru LED
  • Adaptīvā tālo gaismu sistēma (AHS)
  • Aklās zonas monitors (BSM)
  • Brīdinājums par aizmugurē šķērsojošiem transportlīdzekļiem un bremzēšanas funkcija (RCTAB)
  • Brīdinājums par priekšā šķērsojošiem transportlīdzekļiem (FCTA)
  • Dinamiskā kruīza kontrole ar radaru (DRCC), visi ātrumi

  Rādīt vairāk Rādīt mazāk

Skatīt vairāk

ATPŪTIETIES UN UZLĀDĒJIETIES

Uzziniet, kādas ir NX 450h+ Plug-in hibrīda Lexus mājas uzlādes stacijas un Eiropas mēroga uzlādes staciju tīkla priekšrocības, kurām varat piekļūt, izmantojot lietotni Lexus Link.

SAJŪTIET VĒL VAIRĀK KONTROLES

Atklājiet, kā pilsētas ainavai būs nepieciešams krasi mainīties, lai risinātu nākotnes mobilitātes problēmas.                                                                                   

PIECZVAIGŽŅU DROŠĪBA

Neatkarīgā transportlīdzekļu drošības testu organizācija Euro NCAP piešķīrusi pilnīgi jaunajam Lexus NX augstāko jeb piecu zvaigžņu novērtējumu.