1. Automobiļu klāsts
 2. NX
 3. Pārskats
Ātrā atlase

NX Business

5 durvju pilsētas suv

NX - Business - 5 durvju pilsētas suv
Sākot no
58 500 €
 • 18" frēzēti vieglmetāla diski, 15 spieķi, 235/60 R18 riepas
 • Inteliģentie stāvvietā novietošanas sensori (IPS), priekšā un aizmugurē
 • Aklās zonas monitors (BSM)
129 - 133 g/km
5.7 - 5.9 l/100km
2.5 Lexus Hybrid Drive

POST https://dxp-webcarconfig.lexus-europe.com/v1/compare-v2/lv/lv

 • PROGRESĪVA HIBRĪDA UN UZLĀDĒJAMĀ HIBRĪDA PIEDZIŅA

  Ar visu laiku modernāko Lexus uzlādējamā hibrīda* un Lexus pašuzlādes hibrīda* piedziņu NX ir ekonomiskāks un efektīvāks nekā vidēja izmēra SUV ar benzīna vai dīzeļdegvielas dzinējiem. Lexus pašuzlādes hibrīda sistēma, kas radīta, balstoties uz gandrīz 20 gadu pieredzi novatoriskas elektrifikācijas jomā, nodrošina NX 350h lielāku jaudu un paātrinājumu apvienojumā ar izcilu ekonomiju un zemu izmešu līmeni.

  NX 450h+ nosaka uzlādējamā hibrīda vienmērīgas darbības un izsmalcinātības standartu. Pārsteidz ne tikai sniedzamība pilsētas vidē EV režīmā, bet arī 309 DIN ZS jauda un straujais paātrinājums. Tā ir izcila hibrīda efektivitāte, kad akumulators ir izlādējies, nezaudējot bagāžas nodalījuma vietu vai degvielas tvertnes ietilpību. Šis ir automobilis, kas no jauna definē uzlādējamā hibrīda modeli.

  *“Lexus pašuzlādes hibrīds” un “Lexus uzlādējamais hibrīds” apvieno benzīna dzinēju un vienu vai vairākus elektromotorus.

 • BRAUKŠANAS REŽĪMU SELEKTORS

  Braukšanas režīmu selektors, kas ērti novietots pie stūres, ļauj izvēlēties starp režīmiem Eco, Normal un Sport, lai maksimāli palielinātu automobiļa efektivitāti, dinamiku un izsmalcinātību. Modelim NX F SPORT ir papildu režīmi Custom, Sport S un Sport S+, savukārt modelim NX Overtrail ir jauns režīms Trail, kas paredzēts nelīdzenam segumam.

 • LEXUS SAFETY SYSTEM +

  Labsajūta, kas ir katra Lexus pamatā, ir pacelta jaunā līmenī un ir ietverta NX standarta aprīkojumā. Visi NX modeļi ir aprīkoti ar mūsu jaunāko Lexus Safety System +, kas ir ātrāka un aptver par 36 % vairāk negadījumu. Tas ir kā tavs personīgais stūrmanis, kas pasargā tevi jebkurā braukšanas situācijā – gan pilsētas satiksmē, gan uz šosejas, gan dienā, gan naktī, krustojumos, līkumos vai joslu maiņas laikā ar tehnoloģijām, kas iezīmē jaunu ēru negadījumu novēršanā.

  NX arī palīdz padarīt braukšanu drošāku krustojumos, nosakot no kreisās vai labās puses tuvojošos transportlīdzekļus, kas var atrasties aklajās zonās, un brīdina vadītāju.

NX GALERIJA

360° skats

Pilnekrāns Aizvērt