1. Automobiļu klāsts
 2. RCF
Ātrā atlase
Ātrā atlase
Sākot no
94 650 €

CO₂

268 g/km

Patēriņš

11.8 l/100km
Tās zemais, muskuļotais profils un sacīkšu braukšanā iegūtās kontūras padara RC F ignorēšanu neiespējamu. Un kāpēc gan lai Jūs laistu garām šo satriecošo 2+2 kupeju? RC F ir radīts, lai provocētu spēcīgu fizisku reakciju autovadītājos, kas pieprasa augstu veiktspēju bez kompromisiem un neslēptu izsmalcinātību.

RC F GALERIJA

Attēli ir ilustratīvi. Lai uzzinātu precīzu konfigurāciju, lūdzu, sazinies ar Lexus pārstāvniecību.

Virsbūve

UZLABOTA AERODINAMIKA

Pilnībā katra RC F detaļa ir izstrādāta ar precizitāti līdz milimetram, lai nodrošinātu sacīkšu trasē veidotu stilu un aerodinamisko sniegumu. RC F ir noslīpēts līdz pilnībai Aiči prefektūras, Japānā, vēja tunelī un ir gatavs jebkāda veida ceļa vai laika apstākļiem. Saliktās LED gaismas ar integrētām dienas gaitas gaismām, virsbūves krāsas aizmugurējais difuzors un integrētie aizmugures lukturi nodrošina tīru un pilnībā noslīpētu izskatu. Trīskāršie deflektori uz priekšējā spoilera rada virpuli ap buferi un virza gaisu ārā no priekšējo riteņu iedobumiem, palīdzot nodrošināt līganas stūrēšanas sajūtu. Uz bufera un sānu radiatora esošie bremžu kanāli apliecina, ka auto dzimis sacīkšu trasē."

AR ROKĀM BŪVĒTĀ V8 JAUDA

Mūsu Taharas rūpnīcā ar rokām būvētais un ar stetoskopu regulētais, apbrīnojamais 5,0 litru V8 dzinējs attīsta 477 DIN ZS jaudu un vairāk nekā 520 Nm griezi. Cilindru galvas un visas kustīgās detaļas ir konstruētas, lai nodrošinātu maksimālu jaudu pie augstiem dzinēja apgriezieniem.

19" kalti vieglmetāla diski

Papildaprīkojumā pieejamie RC F vieglmetāla diski ir kalti (nevis lieti) procesā, kas līdzinās kalēja āmura sitieniem, apvienojot spēku, ko nodrošina uzlabotā metāla struktūra, ar vieglumu.

Dārgakmeņiem līdzīgajos, trīskāršā „L“ LED priekšējos lukturos tālajām un tuvajām gaismām izmantots viens gaismas avots, bet RC F iespaidīgo auru kāpina L formas pilno LED dienas gaitas lukturi.

RC F, kuru izstrādājuši un noregulējuši Lexus „vadītāji-meistari“, kas pilnveidoja mūsu LFA superauto, dāvā neaizmirstamu braucienu. Izcilo izveicību pagriezienos nodrošina automobiļa īsā riteņu bāze un ārkārtīgi izturīgā šasija, kas uzbūvēta, izmantojot jaunākās līmēšanas un lāzera skrūvju-metināšanas tehnoloģijas. Daudzsviru aizmugures un dubultsviru priekšējā piekare apvienotas ar autosporta aerodinamiku, lai sniegtu pasaules klases braukšanas pieredzi.

Ir lieliski apzināties, ka braucat ar vienu no drošākajiem jebkad uzbūvētajiem automobiļiem. Katru RC F modeli var aprīkot ar Lexus Safety System+, kur vienā jaudīgā komplektā ietilpst sadursmes novēršanas sistēma, dinamiskā radara kruīza kontrole, brīdinājums par izbraukšanu no joslas, ceļa zīmju atpazīšanas palīgsistēma un automātiskās tālās gaismas.

LED PRIEKŠĒJIE LUKTURI

Dārgakmeņiem līdzīgajos, trīskāršā „L“ LED priekšējos lukturos tālajām un tuvajām gaismām izmantots viens gaismas avots, bet RC F iespaidīgo auru kāpina biezie L formas pilno LED dienas gaitas lukturi.

AIZMUGURES DIZAINS

Aizmugurējais buferis un difuzors ir optimizēti ar gaisa atverēm un aerospurām, lai uzlabotu vadāmību. Aizmugurē ir izvietoti divi izpūtēja uzgaļi pa kreisi un pa labi, un auto stūri ir kļuvuši asāki."

STINGRA ŠASIJA

RC F izcilās vadāmības pamats ir tā ārkārtīgi stingrā virsbūve. Stingrību vēl vairāk uzlabo virkne ražošanas metožu, tostarp virsbūves līmju, lāzera-skrūvju metināšanas un daudzpunktu metināšanas izmantošana.

Stabilitāti, braucot taisni un līkumos, nodrošina daudzsviru aizmugurējās balstiekārtas konstrukcija. Augstas stiepes izturības tērauda un ar spiedienu lietu/kaltu alumīnija detaļu kombinācija samazina svaru un uzlabo precizitāti bez vibrācijām. Lai vēl vairāk uzlabotu RC F sajūtu, aizmugurējām piekares kronšteiniem un stūres statņa stiprinājumiem tagad ir stingrāki ieliktņi.

Svars ir samazināts, nesamazinot kupejas izsmalcinātības un kopējās izturības sajūtu. RC F standartaprīkojumā ietilpst elektroniskā palaišanas vadība, kas ļauj vadītājiem sasniegt ātrumu no 0 līdz 100 km/h tikai 4,5 sekundēs. Īpaši izstrādātas Michelin Pilot Sport 4S riepas samazina nepietiekamu vadāmību, uzlabo kopējo garenisko saķeri un palielina izturību ekstremālos apstākļos. Alumīnija kronšteini, dobas vārpstas, uz leju vērsts ieplūdes kolektors un mazāks gaisa kondicionēšanas kompresors – tas viss kopā rada vieglāku automobili.

SALONS

UZ VADĪTĀJU KONCENTRĒTA KABĪNE

RC F uz vadītāju koncentrētā kabīne ļaus Jums gan atpūsties, gan koncentrēties uz priekšā esošo ceļu vai trasi. Sēžot pie meistarīgi apdarinātās stūres, greznos priekšējos sēdekļus varēsiet elektriski regulēt 8 virzienos.

8 PĀRNESUMU SPORT DIRECT SHIFT TRANSMISIJA

V8 dzinējs jaudu nodrošina ar 8 pārnesumu Sport Direct Shift (SDS) sekvenciālās transmisijas palīdzību, kam pieejams arī manuālais režīms. Transmisijas pārnesumu kontrole ir uzlabota, lai vēl precīzāk reaģētu uz vissīkākajām izmaiņām akseleratora pedāļa lietošanā.

LEXUS PREMIUM NAVIGĀCIJAS SISTĒMA

Ar spilgto 3D grafiku un neskaitāmām karšu iespējām apveltītais 7" ekrāns tiek vadīts ar Touch Pad vai balss komandu palīdzību. Sistēma pat spēj ģenerēt QR kodu Jūsu viedtālrunim, lai palīdzētu Jums sasniegt galamērķi, ejot kājām.

RC F mērinstrumentu displejs aprīkots ar lielu tahometru, kas maina apgaismojumu atkarībā no izvēlētā braukšanas režīma. Pieejami arī digitāli un analogi ātruma lasījumi, diferenciāļa griezes vektorēšanas monitors, G spēku mērītājs, eļļas un ūdens temperatūras mērītāji, informācija par nobraukto attālumu un pat hronometrs.

Ieslēdziet atpakaļgaitu, un skats automobiļa aizmugurē tiks attēlots uz Lexus mediju displeja. Lai atvieglotu novietošanu stāvvietā, uz ekrāna tiek attēlotas braukšanas vadlīnijas.

Touch Pad ar Remote Touch saskarni ļauj braucējiem priekšējos sēdekļos intuitīvi strādāt ar centrālo 7 collu multivides displeju. Ergonomiski veidoto sistēmu ir tikpat viegli lietot kā viedtālruni vai planšetdatoru.

Automobiļa veiktspēju iespējams pilnveidot, izmantojot braukšanas režīmu selektoru. ECO režīms samazina emisijas un taupa degvielu, NORMAL nodrošina ideālu jaudas, ekonomijas un brauciena komforta līdzsvaru ikdienas braucieniem, savukārt CUSTOM ļauj pieskaņot RC F Jūsu garastāvoklim. Lai piedziņa būtu vēl atsaucīgāka, vienkārši pārslēdzieties uz SPORT S vai SPORT S+ režīmu.

Pieslēgšanās Lexus Link lietotnei pārveido Jūsu RC F par pieslēgto auto. Lexus Link nodrošina Jums netraucētu piekļuvi pieslēgtajiem pakalpojumiem, piemēram:

 • Braukšanas analītika: pārzina braucienus, braukšanas stilu un biznesa braucienus.
 • Atrast manu automobili: nosaka Jūsu Lexus atrašanās vietu un palīdz līdz tam nokļūt.
 • Palīdzība nelaimes gadījumos: atkarībā no negadījuma nopietnības sistēma apziņo izvēlētās kontaktpersonas.
 • Serviss un apkope: palīdz pārvaldīt Jūsu RC F uzturēšanu.
 • Nosūtīt uz automobili: ļauj plānot maršrutu citā ierīcē un nosūta šos datus uz Jūsu Lexus. Savukārt, funkcija Car to Door palīdz nokļūt no auto durvīm līdz pat galamērķim.

APSILDĀMI UN VENTILĒJAMI SĒDEKĻI

Vadītāja un priekšējā pasažiera sēdekļus iespējams apsildīt vai ventilēt. Tas papildina greznības sajūtu, īpaši ekstremālos laikapstākļos.

MARK LEVINSON® PREMIUM AUDIOSISTĒMA

RC F 835 W Mark Levinson® Premium Surround skaņas sistēma ar 17 skaļruņiem ir pielāgota salona akustiskajām īpatnībām. Tā nodrošina nepārspējamu 7,1 kanālu digitālās mājas kinozāles pieredzi, ko papildina Clari-Fi™, kas atjauno MP3 digitālās kompresijas laikā zaudēto skaņas kvalitāti.

PASAŽIERU DROŠĪBAS KARKASS, 8 DROŠĪBAS SPILVENI

RC F par braucēju drošību gādā astoņi drošības spilveni. Vadītāju un priekšējo pasažieri pasargā 2 pakāpju drošības spilveni galvai, kā arī ceļgalu un sānu drošības spilveni. Aizkarveida drošības spilveni stiepjas visā garumā abās salona pusēs.

RC F brīnišķīgi apdarinātie sporta sēdekļi ar augstajām atzveltnēm ir radīti, izmantojot integrētu putu tehniku, lai būtu sportiski atbalstoši. Dziļie sānu paneļi sniedz komfortu un sānu atbalstu, kā arī notur Jūs stingri vietā jebkurā līkumā.

Priekšējā buferī uzstādītais radars konstatē blakus joslās braucošus automobiļus, ko nevar redzēt sānu spoguļos. Ja vadītājs ieslēdz pagrieziena rādītāju, bet aklajā zonā iebrauc automobilis, aklo zonu monitors acumirklī aktivizē brīdinājuma signālu attiecīgajā sānu spogulī.

RC F ir elipsveida šķērsgriezuma biezā stūre, kas ļauj labāk kontrolēt automobili sportiska brauciena laikā. Stūres pārslēgu novietojums, forma un darbība ir optimizēti, lai dāvātu ātru un precīzu pārnesumu pārslēgšanu.

IzmēģIni RC F

Piesaki testa braucienu ar Lexus RC F un izbaudi patiesi patīkamu braucienu.
1. Izvēlieties dzinēju
1. Izvēlieties dzinēju

1 papildus

1 papildus

 • 500

  5.0l Petrol 50P- Benzīns

  8 Speed Automatic | 4X2

  Rādīt vairāk Rādīt mazāk

  268 g/km

  CO₂

  11.8 l/100km

  Patēriņš

  Rādīt vairāk Rādīt mazāk

2. Izvēlies aprīkojuma līmeni
2. Izvēlies aprīkojuma līmeni

3 papildus

3 papildus

 • RC F - Luxury - Coupe 2 Doors
  Luxury

  Coupe 2 Doors

  No

  94650.0

  • Aizmugures buferis ar četrstūra izpūtēju
  • Priekšējie lukturi, trīskāršo LED
  • Sānu spoguļi, elektrohromatiski (automātiski pašaptumšojoši), automātiski nolokāmi
  • Stāvvietā novietošanas sensori, priekšā un aizmugurē
  • Adaptīvā piekare (AVS)
  • Aizmugurējā ierobežotas slīdes diferenciāļa (LSD) bloķēšana
  • Aklo zonu monitors (BSM)
  • Braukšanas režīma izvēle (ECO / NORMAL / CUSTOM / SPORT S / SPORT S+)

  Rādīt vairāk Rādīt mazāk

 • RC F - Carbon - Coupe 2 Doors
  Carbon

  Coupe 2 Doors

  No

  105850.0

  • 19" kalti vieglmetāla diski, 10 spīdīgi spieķi, 255/35 (priekšā) 275/35 (aizmugurē) R19 riepas
  • Oglekļa šķiedru dzinēja pārsegs
  • Oglekļa šķiedru jumts
  • Oglekļa šķiedru nolokāms aizmugures spoilers
  • Priekšējie lukturi, trīskāršo LED
  • Braukšanas režīma izvēle (ECO / NORMAL / CUSTOM / SPORT S / SPORT S+)
  • Dinamiskā kruīza kontrole ar radaru (DRCC), lielā ātrumā
  • Griezes vektorēšanas diferenciālis (TVD)

  Rādīt vairāk Rādīt mazāk

 • RC F - Track Edition - Coupe 2 Doors
  Track Edition

  Coupe 2 Doors

  No

  115150.0

  • 19" vieglsvara kalti vieglmetāla diski, 10 spieķi, 255/35 (priekšā) 275/35 (aizmugurē) R19 riepas
  • 19" aizmugurējie bremžu diski, oglekļa keramiskie
  • 19" priekšējie bremžu diski, oglekļa keramiskie
  • Oglekļa šķiedru dzinēja pārsegs
  • Oglekļa šķiedru fiksēts aizmugures spārns
  • Oglekļa šķiedru jumts
  • Priekšējie lukturi, trīskāršo LED
  • Sarkanas krāsas aizmugurējo bremžu suporti ar F logotipu

  Rādīt vairāk Rādīt mazāk

Skatīt vairāk

EKSKLUZĪVS RC F TRACK EDITION

RC F Track Edition īpaši pielāgotie uzlabojumi tika izstrādāti sadarbībā ar Lexus GT3 sacīkšu komandām.                                                              

DESMITGADE AR “F” VEIKTSPĒJU

2018. gadā Lexus ikoniskajā Gudvudas Ātruma festivālā atzīmēja sava zīmola “F” 10. gadadienu.                                                          

DZIMIS SACĪKŠU TRASĒ

Kā radīt automobiļus, kas dāvātu unikālu un aizraujošu braukšanas pieredzi? Jūs tos izgudrojat un pilnveidojat sacīkšu trasē.