1. Automobiļu klāsts
  2. RX World Premiere
Īsceļi
Īsceļi
IKONA JAUNĀ LĪMENĪ

JAUNAIS LEXUS RX

Lexus prezentējis piektās paaudzes RX — pilnībā pārveidotu modeli, kas ievada nozīmīgu jaunu nodaļu šī ikoniskā SUV evolūcijā.

JAUNS LEXUS RX

UZLABOTS DRIVING SIGNATURE STANDARTS

Tādi pamatelementi kā smaguma centrs, inerces specifikācijas, svara samazināšana, izturība un piedziņa ir optimizēti, lai veidotu dabisku dialogu starp automobili un vadītāju. Jaunais RX ir veidots uz GA-K platformas — tā aizmugure ir pilnībā pārveidota, lai nodrošinātu precīzāku un izturīgāku piekari. Tas vēl vairāk uzlabo veiktspēju, komfortu un izsmalcinātību.
JAUNS LEXUS RX

NĀKAMĀ LĪMEŅA DIZAINS

Jaunā RX dizains ir daudz dinamiskāks un pārliecinošāks. Izteiksmīgā vārpstveida reste daudz vienmērīgāk saplūst ar automobiļa priekšpusi, ko papildina eleganti priekšējie lukturi. Platāks motora pārsegs, garāka garenbāze (par 6 cm), zemāka jumta līnija (par 1 cm) un lielāki, 21 collu riteņi, rada dinamisku un stabilu sānu profilu. Aizmugurējie lukturi, kas stiepjas pāri automobiļa aizmugurei un ietver integrētu Lexus logo un par 4 cm platāku aizmugurējo sliedi vēl vairāk izceļ jaunā RX spēcīgo personību.   
JAUNS LEXUS RX

PILNVEIDOTS KOMFORTS

Intuitīvais un greznais minimālisma salons ietver augstākās kvalitātes materiālus un jaunākās tehnoloģijas augsta līmeņa komfortam un labsajūtai. Priekšējie sēdekļi ir pārveidoti, lai nodrošinātu izcilu pieejamību, lielisku atbalstu un apsildi/ventilāciju. Ir pieejams arī salons no ādas, kas nav dzīvnieku izcelsmes.
JAUNS LEXUS RX

UZ VADĪTĀJU VĒRSTS VADĪBAS PANELIS

Uz vadītāju orientētais “Tazuna” vadības panelis nodrošina tiešu un intuitīvu automobiļa vadību. Tas vēl vairāk uzlabo braukšanas pieredzi un drošību, jo visas vadības ierīces un informācijas avoti ir viegli aizsniedzami, lai samazinātu vadītāja acu un galvas kustības.

LEXUS RX GALERIJA

Lexus RX 450h+

PIRMAIS UZLĀDĒJAMAIS ELEKTRISKAIS HIBRĪDS RX

RX 450h+ ir aprīkots ar četru cilindru 2,5 litru hibrīda dzinēju un uzlādējamu 18,1 kWh litija jonu akumulatoru. Papildu aizmugurējais elektromotors nodrošina pastāvīgu pilnpiedziņu. Litija akumulators nodrošina EV režīmā nobraucamo attālumu virs 65 km.
LEXUS RX 500h

HIBRĪDA PIEDZIŅA, KAS MAINA SPĒLES NOTEIKUMUS

Jaunais RX 500h hibrīds ir pirmais Lexus hibrīds ar turbokompresoru un tas pilnībā maina spēles noteikumus. Ar jaudu, ko sniedz pilnīgi jauna hibrīda arhitektūra ar 2,4 litru turbo dzinēju un 6 pakāpju automātisko pārnesumkārbu, RX 500h nodrošina 371 DIN ZS jaudu un 645 Nm griezes momentu aizraujošam paātrinājumam un izcilai dinamiskai vadāmībai, pateicoties DIRECT4.

Priekšējais elektromotors ir novietots starp iekšdedzes dzinēju un transmisiju ar sajūgu abās pusēs, kas nodrošina lielu jaudas padeves elastību. Aizmugurē ir uzstādīts 80kW e-Axle: kompakts, modulārs komplekts, kas sastāv no motora, zobrata un starp aizmugurējiem riteņiem novietota ECU.

LEXUS RX 350h

EFEKTĪVS PAŠUZLĀDES HIBRĪDS

4. paaudzes tehnoloģijas ir ļāvušas uzlabot RX pašuzlādes hibrīda modeļa vienmērīgo sniegumu un efektivitāti. 2,5 litru motors nodrošina 245 DIN ZS jaudu un paātrinājumu līdz 100 km/h 8,0 sekundēs.
JAUNS LEXUS RX

PASAULES LĪMEŅA DROŠĪBAS TEHNOLOĢIJAS

RX ietver trešās paaudzes Lexus Safety System+ ar sadursmes novēršanas sistēmu un jaunām proaktīvām braukšanas palīgsistēmām, tostarp šķēršļu noteikšanas palīgsistēmu, palēnināšanas palīgsistēmu un stūrēšanas palīgsistēmu. Paplašinātā drošības pakete, kas pieejama papildaprīkojumā, ietver arī brīdinājumu par priekšpusē šķērsojošiem transportlīdzekļiem, joslas maiņas palīgsistēmu un avārijas stūrēšanas palīgsistēmu, kas nodrošina aktīvu atbalstu braucienu laikā.
JAUNS LEXUS RX

INOVATĪVA MULTIVIDE UN SAVIENOJAMĪBA

Jaunais RX nodrošina uzlabotu savienojamību un standarta aprīkojumā ietver 14 collu skārienekrānu, kas ir viens no lielākajiem savā klasē. Līdzās iebūvētajai navigācijas sistēmai, jaunā RX standarta aprīkojums ietver arī mākoņpakalpojumus. Automobiļa DCM (datu komunikācijas modulis) nodrošina vienmēr aktīvu savienojumu, tostarp reāllaika informāciju par notikumiem uz ceļa, negadījumiem un ceļa apstākļiem.*

Jaunā multivides sistēma ietver arī viedo balss asistentu “Hey Lexus”. Standarta aprīkojums ietver vieglu viedtālruņa integrāciju ar bezvadu Apple CarPlay un Android Auto ar vadu savienojumu. Ir pieejams bezvadu uzlādes paliktnis ar 50% jaudīgāku uzlādes veiktspēju.

* Tirgos, kur pakalpojums ir pieejams. 

JAUNS LEXUS RX

SAVIENOTIE PAKALPOJUMI

Papildus Lexus Link Pro attālinātajām funkcijām, piemēram, braukšanas analīzei, ieteikumiem par hibrīdu, degvielas līmeņa uzraudzībai un funkcijai “Atrast manu automobili”, RX 450h+ ir pieejamas jaunas funkcijas: akumulatora uzlādes līmeņa uzraudzība, uzlādes plānošana un uzlādes taimeris. Lietotne ļauj arī aizslēgt un atslēgt automobili, atvērt bagāžas nodalījuma durvis, pārvaldīt klimata kontroli vai pat aktivizēt automobiļa avārijas gaismas, lai atrastu to stāvvietā. Savienotie pakalpojumi ir iekļauti standarta aprīkojumā 4 gadus.
JAUNS LEXUS RX

TELPA, KO IZBAUDĪT

Jaunais RX nodrošina pietiekami daudz vietas visiem pasažieriem un piecus luksusa klases sēdekļus ar lielisku vietu kājām. RX salons šķiet ietilpīgāks, pateicoties lielākam attālumam starp priekšējo un aizmugurējo sēdvietu, jauna dizaina sēdekļiem un viedākam dizainam. Pateicoties inteliģentam bagāžas nodalījuma durvju dizainam, bagāžas nodalījums ir par 50 mm garāks un iekraušanas augstums ir par 30 mm zemāks, lai nodrošinātu ērtāku piekļuvi.
JAUNS LEXUS RX

AICINOŠA VIESMĪLĪBA

Lexus “Omotenashi” viesmīlības izpausme “Lexus Mood Selector” ļauj pasažieriem izvēlēties RX salona apgaismojumu no 64 krāsu paletes un četrpadsmit individuāli pielāgotām tēmām.
JAUNS LEXUS RX

F SPORT

F SPORT, kas izceļ RX sportiskās īpašības, tiks piedāvāts RX 500h hibrīdam. F SPORT ietver uzlabotu priekšējās restes, apmaļu un aerodinamisko priekšējo un aizmugurējo buferu dizainu. F SPORT priekšējo sēdekļu forma nodrošina labāku atbalstu un komfortu. Tie ir pieejami melnā un Dark Rose tonī. Alumīnija ornamenti vēl vairāk izceļ salona sportisko raksturu. Turklāt F SPORT aprīkojuma līmenis ietver virkni dinamisku uzlabojumu, tostarp sportiskāku piekari, lielākus bremžu diskus utt.