1. Connected Services
  2. Breakthrough Multimedia
Ātrā atlase
ĒRTAS TEHNOLOĢIJAS

REVOLUCIONĀRA MULTIVIDE

Izbaudi ērtības, ko sniedz intuitīva un vienkārši lietojama multivide un izklaide, kas pieejama automobilī, izmantojot savienotos pakalpojumus. No mākoņnavigācijas izmantošanas, lai redzētu satiksmes jaunumus, līdz mūzikas atskaņošanai, izmantojot ērti savienotu viedtālruni — izbaudi vēl personīgākus braucienus.

NOVATORISKAS FUNKCIJAS

UZLABOTAS SISTĒMAS

Izbaudi priekšrocības, ko sniedz novatoriskā multivide, kas radīta vēl ērtākiem braucieniem. Izmanto savienoto pakalpojumu intuitīvo tehnoloģiju, tūlītēju atbildes reakciju un jaunākās funkcijas, ko sniedz savienotie pakalpojumi, un izjūti neviltoto braukšanas prieku.
AUTOMĀTISKS SAVIENOJUMS

BLUETOOTH SAVIENOJAMĪBA

Pateicoties Bluetooth tālruņa savienojamībai, tu vari bezvadu režīmā savienot saderīgu mobilo tālruni un izbaudīt brīvroku saziņu. Ja tālrunis atrodas Lexus salonā, brīvroku sistēma tiek automātiski un vienkārši aktivizēta.
SAŅEM JAUNĀKO INFORMĀCIJU

VIENMĒR ATJAUNINĀTA NAVIGĀCIJA

Ir svarīgi pastāvīgi atjaunināt navigācijas sistēmu, lai tu varētu vadīt savu Lexus ar pilnīgu sirdsmieru. Tādējādi maršrutos, pa kuriem tu pārvietojies, tiks izmantotas jaunākās kartes, un tu laikus zināsi par ceļu remontdarbiem vai citām izmaiņām.