1. Owners
  2. My Lexus
Ātrā atlase

MY LEXUS

Piekļūstiet būtiskākajai informācijai par Jūsu automobili vienuviet, sākot no īpašnieka rokasgrāmatas līdz programmatūras atjauninājumiem.

MY LEXUS PRIEKŠROCĪBAS

Ar My Lexus visa būtiskākā informācija par automobili būs vien dažu klikšķu attālumā. Pārlūkojiet savu servisa vēsturi; plānojiet ceļojumu un piekļūstiet īpašnieka rokasgrāmatai un servisa atgādinājumiem vienuviet.

Atgādinājumi par servisu: kad Jūsu automobilim tuvosies apkopes datums, My Lexus Jums par to ziņos, lai Jūs vienmēr laicīgi atcerētos veikt auto apkopi.

Īpašnieka rokasgrāmata: izbaudiet tūlītēju piekļuvi visai informācijai, kas Jums nepieciešama, lai Jūsu automobilis nodrošinātu Jums augstāko veiktspēju.

Ceļojuma plānotājs: ērti un vienkārši atzīmējiet plānoto ceļojumu un nosūtiet informāciju Lexus navigācijas sistēmai, lai kur Jūs būtu.

Konfigurējiet un saglabājiet: perfekcija nevar tikt sasteigta, tāpēc Jums ir iespēja konfigurēt savu automobili, vadoties pēc savām vēlmēm, un saglabāt šo informāciju savā profilā, lai to vēlāk apskatītu vai labotu.