1. Discover Lexus
  2. Design
  3. Signature Styling
Ātrā atlase

ZĪMOLA STILS

Mūsu pieeju dizainam definē L-Finesse dizaina valoda. Ko tā nozīmē? Mēs nodrošinām Jums jaunākās tehnoloģijas un dizainu un tiecamies uz precizitāti it visā, ko radām.

 

L-FINESSE


Trīs pamatvērtības, uz kurām balstīts šis princips, iedvesmo un vada ikvienu estētisko lēmumu, kuru mēs pieņemam.

01

Plūstoša priekšnojauta

Uzticīgi “Omotenashi” – japāņu viesmīlības – koncepcijai, mēs darām vairāk, nekā tikai izpildām autovadītāju vajadzības un vēlmes. Mēs tās paredzam un prognozējam, lai Jūs varētu izbaudīt pārsteidzošus rezultātus.
02

Izteikta vienkāršība

Visam, ko mēs radām, ir jābūt intuitīvi patīkami lietojamam un piederīgam. Mēs atmetam pārmērīgu sarežģītību, lai varētu sniegt godīgas, neatšķaidītas emocijas par braukšanas pieredzi.
03

Intriģējoša elegance

Visiem mūsu automobiļiem piemīt spēja piesaistīt skatienu un likt atskatīties. Bet tie spēj arī notvert un saglabāt Jūsu uzmanību. Jo vairāk Jūs raugāties, jo vairāk tie Jūs pievelk. Nav pārsteigums, ka mūsu dizaineri runā par “vizuālajiem ceļojumiem".

VĀRPSTVEIDA RESTE


Mūsu vārpstveida reste ir acumirklī atpazīstams Lexus dizaina elements. Tā ir drosmīgs apliecinājums, kuru nav iespējams nepamanīt. Tās koptēls paliek nemainīgs, taču laika gaitā tā tiek stilistiski uzlabota un pielāgota visā mūsu klāstā.

 

“L” PRIEKŠĒJIE LUKTURI


Mūsu “L” formas priekšējie lukturi harmoniski saspēlējas ar vārpstveida resti, radot iespaidīgu koptēlu. Ikviena automobiļa priekšgals un aizmugure raisa asociācijas ar mūsu zīmolu. Lukturi vienmēr tiek pilnveidoti – gan pateicoties tehnoloģiskiem jaunievedumiem, gan stilistiski.

RAKSTURĪGS PROFILS

Ikviens Lexus dāvā satriecošu skatu no sāniem. Profili ir plūdlīniju, demonstrējot izsmalcināto aerodinamiku, bet dziļās ieloces atgādina par mūsu zīmola pirmo burtu. Dizains, meistarība, tehnoloģijas un veiktspēja apvienojas ar vienu vienīgu, konkrētu mērķi.

PROVOKATĪVAS PERSPEKTĪVAS


Lai būtu drosmīgs, kaut kas ir jāatbalsta. Runājot par dizainu un stilu, mēs darām to, kam mēs ticam, ka tas ir pareizi, pirmajā vietā vienmēr liekot radošo izcilību un estētisku precizitāti.

 

DIZAINS AR VIEDOKLI


Lexus dizains ar nolūku ir izaicinošs un provokatīvs. Mūsuprāt, domas brīvība un izpaušana ir ārkārtīgi svarīga. Mēs nerimstoši pētām un realizējam jaunas idejas. Mēs sākam ar drosmīgām koncepcijām – patiesi oriģinālām un konceptuālām –, kuras mēs pārveidojam fantastiskos un tēlainos automobiļu dizainos.

 

IZDARĪT DROSMĪGU IZVĒLI


Mums drosmīgs dizains liecina par pašapziņu. Par vēlmi pastāvēt uz savām tiesībām un atšķirties no pārējiem. Mēs zinām, kas mēs esam, un mēs nekad nepārtraucam darīt to, kam mēs ticam.

Kāpēc? Jo drosmīgs dizains dāvā neticamu pieredzi. Apbrīnojamās lietas, kas mūs patiesi aizkustina, nerodas no pazīstamā un līdzīgā. Tās dzimst no drosmīgām pretrunām. Kad Jūs nepretojaties paradoksiem un polaritātei, Jūs sasniedzat kaut ko patiesi revolucionāru.

 

GLOBĀLS VIEDOKLIS

 

Dažādi uzskati, atšķirīgas kultūras un jaunas darbības vietas – tas viss veicina Lexus dizainu radīšanu. Mēs lepojamies, ka mums ir trīs dizaina centri unikālās pasaules vietās. Strādājot gan kopā, gan atsevišķi, mēs iedrošinām uz radikālu domāšanu un nebeidzamiem eksperimentiem. Tikai izcilība spēj radīt leģendārus automobiļus.

 

AIČI PREFEKTŪRA, JAPĀNA


RX SUV. LC sporta kupeja. Un LS flagmaņa sedans. Kas šiem iespaidīgajiem modeļiem ir kopīgs? Tie visi tika izfantazēti un iemiesoti Lexus Aiči prefektūras dizaina studijas sienās. Studijā tika izlolots viss dizaina process – no pirmajām aptuvenajām skicēm līdz 3D atveidojumiem un gandrīz pabeigtiem prototipiem.

Pašā augstākajā stāvā atrodas vēl neredzēta pārbaužu zāle. Pateicoties atveramam, 200 tonnas smagam jumtam, jaunos modeļus var pilnīgi slepeni aplūkot gaišā dienas laikā. Trešajā stāvā atrodas apjomīga demonstrāciju zāle un virtuālās realitātes kabīne. Pirmajā stāvā ir fotostudija. Šeit dzimst leģendas.

 

COTE D'AZURE, FRANCIJA


Lexus Eiropai veltītais dizaina centrs atrodas Sophia Antipolis tehnoloģiju parkā, pavisam netālu no Vidusjūras zilajām dzelmēm. Pa logu redzami Alpi, bet Nica un Kannas atrodas rokas stiepiena attālumā. Šī ir vieta, kas iedvesmo uz inovatīvu dizainu.

ED2 – European Design Development – ir 6000 kvadrātmetrus lielas, īpaši Lexus Eiropas dizaina komandai būvētas mājas. Šeit dizaineri un modelētāji strādā ciešā sadarbībā ar Aiči prefektūras dizaina studiju Japānā. Šeit tika radīti vairāki pasaules visizsmalcinātākie konceptautomobiļi. Piemēram, robežas paplašinošais LF-SA, kuru komanda sagatavoja 2015. gada Ženēvas automobiļu izstādei. 

 

ŅŪPORTBĪČA, KALIFORNIJA


Lexus globālā dizaina Kalifornijas nodaļa saucas CALTY Dizains Izpēte (CALTY Design Research). Un nosaukumam ir liela nozīme. Kā CALTY prezidents Kevins Hanters (Kevin Hunter) raksturo: “Mēs neesam tikai stila studija. Mēs veicam arī lielu izpēti un ar to lepojamies – tāpēc šis vārds ietilpst studijas pilnajā nosaukumā.”

Studija, kas atrodas Ņūportbīčā, ir bijusi Lexus radošuma avots gandrīz tikpat ilgi, cik pastāv zīmols. Tās komanda radīja elegantos LC 500 un RX – divus no Lexus vissatriecošākajiem ražošanas modeļiem.

 IZTĒLOJOTIES NĀKOTNIMūsu drosmīgās idejas kļuva par konceptautomobiļiem un visbeidzot par ražošanas automobiļiem, bet iedvesmai mēdz būt arī vēl futūristiskāki un avangardiskāki rezultāti. Mēs iztēlojamies kustību un ceļošanu bez robežām. Gaisā, jūrā, uz gājēju ietves, mēs esam atvērti, lai radītu transportlīdzekļus jebkurai telpai, jebkurā brīdī.FANTASTISKAS IDEJAS


Drosmīga iztēle aizved mūs uz negaidītām un aizraujošām vietām. Mēs izaicinām inženierus ikvienā līkumā un pilnveidojam tehnoloģijas, lai sasniegtu jaunas virsotnes. Nekādas pašapmierinātības, nekādas atpūtas.

Pēdējo gadu laikā mēs esam izgudrojuši un atklājuši Skyjet, sporta jahtu un gaisa dēli. Tie radikāli atšķiras pēc sava izmantojuma, bet tos visus vieno Lexus nepārprotami drosmīgā domāšana.